Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 01:09, Bagieta napisał:

Ciekawy sposób nie powiem, już ci tak zrobili? Czy ty kogoś tak zrobiłes w Drednoughta?

MI tak zrobili ostatecznie noobem jestem :-] Ogólnie granie z kompem a granie z człowiekiem to dwie ZUPEŁNIE inne rzeczy. Z grania z kompem to można wynieść najwyżej w jakiej kolejności budynki budować i ściągać jednostki oraz dogłębne poznanie możliwości poszczególnych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie to i ja jestem, dlatego czuje, że mnie zgniotą w multi. Co to singla to męcze tych Space Marines, wiesz moze ile jest misji w kampanii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 01:15, Bagieta napisał:

Ostatecznie to i ja jestem, dlatego czuje, że mnie zgniotą w multi. Co to singla to męcze tych
Space Marines, wiesz moze ile jest misji w kampanii??

Równo 11 jeśli chodzi ci o Dawn of War bo Winter Assault to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za mało :) 11 :(

w dodatku są 2 kamopanie: 2x5 (z tym że każdą 4 misję można ukończyć na 2 sposoby i dlatego też są 4 wersje 5 misji, po 2 na kampanię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze tylko 11 myślałem ze chociaż z 20 misji mi stanie na drodze, to jak ja jestem w 8 misji to jeszcze tylko 3, hmmmmmmmmmmmmmm, MAŁO, jednak singiel nie jest długi, będę musiał mimo wszystko spróbowac multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 01:40, Martimat napisał:

kurcze - amnie się juz porządnie zieewa ... uaaahhh - a miałem wytrwac do rana

Nie radze wczoraj siedzialem do 6, a o 6 poszedłem sobie na fajke i jabłka, potem 3-5 godzin snu i do roboty do lasu drzewo ścinać, nie było za ciekawie, ale wytrwałem, tylko jutro, znaczy dzis nic mi sie już nie chce robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 01:48, piotersamobojca napisał:

Jaka pogoda u ciebie?:>

Cicha, pochmurna, czarna noc, ledwo widać gwiazdy, latają jakieś nietoperze, aż strach tak palić na schodach, troche padało, ale już przestało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 02:01, piotersamobojca napisał:

No ja chyba też pójdę spać bo pewnie będę jutro...yyy dziś:) ostro balował.W końcu został tylko
2 dni wakacji więc trzeba to oblać a raczej utopić smutki:D.

Ja będę topił smutki w dzien smutku, 4 września, coś sie trzeba będzie zalać z kolegami. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować