Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Wow, to tak samo jak ja, tyle, że ja nie raczę się alkoholem. Jeśli do oczu dodać bladą skórę i niesforne kosmyki, a także pseudobrodę, to wyglądam jak jakiś Undead Shaman (ale nie wychudzony, wręcz przeciwnie). :> Szkoda, że nie mam zdjęcia, bo byście mogli kolegów straszyć (albo młodsze rodzeństwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:34, VBone napisał:

Wow, to tak samo jak ja, tyle, że ja nie raczę się alkoholem. Jeśli do oczu dodać bladą skórę
i niesforne kosmyki, a także pseudobrodę, to wyglądam jak jakiś Undead Shaman (ale nie wychudzony,
wręcz przeciwnie). :> Szkoda, że nie mam zdjęcia, bo byście mogli kolegów straszyć (albo
młodsze rodzeństwo).


Hehehe, no ja blady też jestem, chyba że akurat jestem opalony, do tego raczej krótka fryka i pekaesy, a co tam wrzucę sie w awka znowu :>
btw kiedyś jednego dnia kumpel mi powiedział że źle wygladam, kumpela że jak wampir, ojciec sie spytał czy nie jestem chory, a brat mnie wyśmiał i powiedział że zombie ze mnie xD
Ale wtedy mało spałem :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh widze, że wszystkim szkoła się odbija i wczesne wstawanie :) ja cały czas wstaje o 8:30 ale do 2 przynajmniej nie mam problemu posiedzieć

pozdrawiam wszystkich, którzy tu jeszcze siedzą !

PS: właśnie demko w40k - dc odpalam i testuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 00:54, Martimat napisał:

pozdrawiam wszystkich, którzy tu jeszcze siedzą !


Dziękuję i także pozdrawiam ;) Nic tu się, kurcze, nie dzieje o tej porze, idę spać, dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 00:54, Martimat napisał:

Uh widze, że wszystkim szkoła się odbija i wczesne wstawanie :) ja cały czas wstaje o 8:30
ale do 2 przynajmniej nie mam problemu posiedzieć

Hehehe... mi się "tylko" praca odbija. Do 2 października mam wolne, choć trudno to takim nazwać... ehhh. Całe szczęście, że sie weekend zbliża. Byle do emerytury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 02:10, Hubi Koshi napisał:

Mało nas oj mało do nocnego spamowania :-] Ja swoją drogą siedze sobie susze włosy i One Piece
oglądam.

A ja niedawno zakończyłem rozgrywkę w GW. Zaraz chyba pójdę spać...
Phil się cos na Kompanii nie udziela, czyzby aż tak fajnie w szkole miał? Cóż... Sturnn zdaje się (albo i Furr, może się myle) ma w poniedziałek klasówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 02:15, DevilFish napisał:

Phil się cos na Kompanii nie udziela, czyzby aż tak fajnie w szkole miał? Cóż... Sturnn zdaje
się (albo i Furr, może się myle) ma w poniedziałek klasówkę :D

Szczęściarze w moim przypadku to czy przejde na następny rok zależy od egzaminów poprawkowych to niezgorszą nerwówkę teraz mam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 02:24, DevilFish napisał:

Braciak ma jutro z czegoś egzamin poprawkowy... I jak na studenta przystało zaczął się do tego
uczyc całkiem niedawno :]

Widze więc że nie jestem jedyny ulżyło mi wielkie dzięki :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 02:34, Hubi Koshi napisał:

> Braciak ma jutro z czegoś egzamin poprawkowy... I jak na studenta przystało zaczął się
do tego
> uczyc całkiem niedawno :]
Widze więc że nie jestem jedyny ulżyło mi wielkie dzięki :-]

Nie zdziwie się jeśli za rok i ja będę miał coś do zaliczenia we wrześniu :P Z chemią, matmą i fizą dam sobie na pewno radę (w końcu było się w tej klasie mat.-fiz. i zdawało na maturze chemię rozszerzoną i poszło swietnie), gorzej będzie z biologią, bo jej od drugiej LO nei ruszałem. Cóż... zobaczymy co to będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 02:38, DevilFish napisał:

Nie zdziwie się jeśli za rok i ja będę miał coś do zaliczenia we wrześniu :P

Jak powiedziała moja znajoma nauczycielka "Nie ma Studiów bez kampanii wrześniowej" :-] Na jakich ty wogóle studiach jesteś ?? Bo ja jestem w Koledżu Językowym (Angielski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[cyk!]
Jestem to dość ciekawie powiedziane. Zaczynam w październiku, Technologia Żywności na SGGW (sprawdź sam nazwe, bo mam już dość słuchania tych wymysłów w stylu Budo :) w Wawie.
A teraz idę spać... już zdecydowałem ^^. Do wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2006 o 02:55, DevilFish napisał:

Jestem to dość ciekawie powiedziane. Zaczynam w październiku, Technologia Żywności na SGGW
(sprawdź sam nazwe, bo mam już dość słuchania tych wymysłów w stylu Budo :) w Wawie.

Dobra pomęcze Budo <joke> :-]

Dnia 08.09.2006 o 02:55, DevilFish napisał:

A teraz idę spać... już zdecydowałem ^^. Do wieczora...

MIłych snów Herr Devilfish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dodany kolejny fragment Kompanii :] Najwyższy czas isć spać, dzieńdobry wszystkim! Hehe... jutro... znaczy się dziś jest wolne. Weekend luksusu :P Zaraz pójdę spać i mam zamiar się wyspać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 00:37, NyGgA MiLy napisał:

Ja jeszcze siedzę.Niom,pusto,głucho...

Hmm... Cześć

My się chyba nie znamy :)
Widzę, że już jesteś Delegatem, a dotąd jakoś umykałeś mojej uwadze.
Widzę, że lubisz NFS

Duże to forum się zrobiło, ludzie szybko awansują. Dobrze, że jest z kim pogadać o każdej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować