Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 07:49, Remember_The_Name napisał:

Tak mnie to zastanawia, że nie mogłem nie wejść i nie zapytać... Czy jeśli piszę tego posta
ok 7:50, to czy dla ludzi w tym temacie jest to bardzo późna pora? ;]

To jest pora, o której raczej nikogo nie spotkasz :P

Wszyscy, którzy siedzieli przez całą noc śpią o tej porze, a ci, którzy siedzieli wyjątkowo długo, zdążyli już posnąć :)

Chyba, że ktoś nie śpi całą dobę... a zdarzało mi się być na nogach okrągłe 24 godziny (na przykład w wakacje, jak nasi siatkarze grali o 5 rano z amerykanami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 08:57, Monastor napisał:

Chyba, że ktoś nie śpi całą dobę... a zdarzało mi się być na nogach okrągłe 24 godziny (na
przykład w wakacje, jak nasi siatkarze grali o 5 rano z amerykanami)

He he ja kiedyś za młodości na obozie szkoleniowym przez 7 dni spałem około 10godz , efekt był taki że po powrocie do domu przespałem ponad 24godz czyli jeden dzień został mi wycięty z życia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój znajomy z roku - miłośnik jazdy na rowerze, opowiadał kiedyś, jak wrócił z długiego rajdu, podczas którego przez ostatnie dwie doby spał ok. 3 godziny, a i w trakcie całej imprezy niewiele więcej. Później wrócił do domu (oczywiście, rowerem), a że była niedziela, połozył się z zamiarem dwugodzinnej drzemki, by jeszcze zdążyć pójść do kościoła na południową mszę. Niestety, obudził się dopiero wieczorem, ale nie zmieniło to zbytnio jego planów, postanowił więc pójść na mszę na godz. 18. Jakież było jego zdiwienie, kiedy dotarł do kościoła parę minut po 18, a msza jeszcze nie trwała, mało tego - w kościele nie było nikogo poza kościelnym krzątającym się przy ołtarzu. końcówki już się pewnie domyślacie, ponoć kościelny nie mógł się przez kilka minut od śmiechu powstrzymać... Ponad doba w plecy... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 00:37, Martimat napisał:

i znów zaczynam nie spać :/ nie wiem czy to dobrze czy źle ?! no ale ... pozdrawiam "nocniki"
tzn. marki :p

Pozdrawiam wzajemnie Nocniaku :-]. Ja osobiscie sie wybieram spać bo dziś z rana do gimnazjum na Obserwacje, a potem jak źle pójdzie jeszcze rodzice do zbierania ziemniaków zagonią (Jak ja KOCHAM żyć na wsi :-P)
Miłych snów wszystkim Nocnym Markom i innym Netoperkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczyna sie kolejna bezsenna noc ... wiem że jeszcze wcześnie - ale "pijąc do lusta" czas leci powoli ...

ktoś ma pomysł na kreatyny temat mimo wisielczego mego nastroju ?

pozdrowienia dla maniaków sieciowych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2006 o 23:42, Martimat napisał:

ktoś ma pomysł na kreatyny temat mimo wisielczego mego nastroju ?


Kreatywny może niezbyt, ale idź na kurnik poukładać mahjonga ;P

Dnia 26.09.2006 o 23:42, Martimat napisał:

pozdrowienia dla maniaków sieciowych :p


to nie do mnie ;P

ide spać już w sumie więc dobranoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak widze "Nocniacy" poszli szybciej spac niż zwykle...

a może sie mylę ? może Ci którzy późno kładą sie spać sa tak bardzo zajęci tym czymś co robią w nocy, że po prostu nie mają czasu akurat tu zajrzeć....

Zaglądają tylko wtedy gdy zamierzają iść spać...albo gdy zaczynają nocne zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 23:19, michal19 napisał:

Masz rację :)
Wczoraj do 2 czytałem książkę, przedwczoraj, a dziś to samo. A więc wyłączam kompa i do czytania
:)


To powiedz jeszcze co czytasz że tak wciąga ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wciagnał FEAR multi - ctf na serverze gram.pl (zapraszam - jak spotkam kogoś z forum bedzie miło :) - Moja ksywka DrGore :P

el bede wpadał na forum co jakuis czas dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jak widze ten topic jest caly czas zywy. Wpadalem tu czasami. W zasadzie to noca fajnie mi sie pracuje (uczy, czyta, KSIAZKI, GAZETY), a do tego jeszcze ta atmosfera ciszy, spokoju i niestety czasami uczucie samotnosci :(
Ale w sumie jak zawsze zagladam na ten temacik to widze ze nie tylkko ja chodze pozno spac i nie czuje juz tej samotnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:07, NomenNescio napisał:

Ale w sumie jak zawsze zagladam na ten temacik to widze ze nie tylkko ja chodze pozno spac
i nie czuje juz tej samotnosci :D


A ja właśnie zauważyłem, że nagle forum opustoszało. Jeszcze w czasie meczu było sporo ludzi, posty dość szybko przybywały a teraz jakoś tak się tu pusto i samotnie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2006 o 00:10, Klimos napisał:

A ja właśnie zauważyłem, że nagle forum opustoszało. Jeszcze w czasie meczu było sporo ludzi,
posty dość szybko przybywały a teraz jakoś tak się tu pusto i samotnie zrobiło.


Bo sie rok akademicki zaczał gdzieniegdzie, a gdzie indziej sie niedługo zaczyna ;]

Martimat---> z tym kurnikiem to oczywiście chodziło o strone z grami, bo tak nie wiem czy zajarzyłeś do końca xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2006 o 00:10, Klimos napisał:

A ja właśnie zauważyłem, że nagle forum opustoszało. Jeszcze w czasie meczu było sporo ludzi,
posty dość szybko przybywały a teraz jakoś tak się tu pusto i samotnie zrobiło.


W sumie masz racje. Tez to zauwazylem .Spowodowane jest to pewnie tym, ze jutro jest piatek i wiekszosc idzie normalnie na 8 do szkoly. Nie wszyscy sa w grupie studentow, ktorzy maja dluzsze wakacje :D
Ja pewnie jeszcze troche posiedze: dokoncze czytac gazetke, moze zainstaluje sobie Spellforce''a i do snu wlacze sobie jakis serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:14, Budo napisał:

Bo sie rok akademicki zaczał gdzieniegdzie, a gdzie indziej sie niedługo zaczyna ;]


Ooo taaak jaaasne. I może mi powiesz, że pilni studenci się uczą. Jakoś mi się nie chce w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować