Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 01:02, ja33no napisał:

Racja :). Żaden system nie jest doskonały. Doskonałych rzeczy niema.

Właśnie.

Dnia 21.08.2008 o 01:02, ja33no napisał:

Z jednej strony klonowanie uratuje wielu ludzi z drugiej ta nielegalna strona przyniesie
wiele ofiar. Klonowanie zwierząt hodowlanych też na dobre wyjdzie. Ale jak już mówiłem
boję się nielegalnej strony tego "wynalazku"!

Każdy się boi, ale ta dobra strona kiedy będzie tańsza może nawet znieść głód na świecie! Klonowanie zwierząt, a później może i wytwarzanie owoców? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 00:59, Radykał napisał:

A jak to wygląda w praktyce? W USA i RPA (tutaj szczególnie) grupą etniczną, która popełnia
największą ilość przestępstw są czarni (niemal zawsze na Białych). We Włoszech - Cyganie,
a we Francji Arabowie. To się po prostu nie sprawdza w praktyce...

Wiem o czym mówisz. Sam byłem światkiem zalewu Niemiec przez Turków. Irlandi przez cyganów. Smutne to ale prawdziwe.
Co do czarnych to często wykorzystują to że ich przodkowie byli niewolnikami. Czernego nie zwolnisz bo cię poda do sądu o rasizm itd. (tak było z 5 lat temu jak jest teraz nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 00:36, Radykał napisał:

Bo WE narzuca durne przepisy, które hamują rozwój gospodarczy i propaguje niemoralne
wartości.

Niemoralne wartości? Pewnie chodzi ci o tolerowanie homo? Nie zgadzam się. Może ty tak sądzisz że to niemoralne, ale różni ludzie mają różne punkty widzenia co do moralności. UE propaguje tolerancje, to wszystko.

Przypuszczam że jesteś jednym z tych co wolą lać kochających inaczej oraz przybyszów z obcych krajów, niźli ich tolerować. Może się mylę. W każdym razie opieram to na tym co kiedyś pisałeś w innym temacie. To nie moja wina, że sprawiasz takie wrażenie, tylko twoja. Jeśli się nie mylę to zapamiętaj, przemoc nie jest dobrym wyjściem. Jeśli się mylę co do ciebie to sorki.
W każdym razie ja uważam, że Homoseksualizm jest chorobą. Niezbyt szkodliwą, da się tolerować, ale jednak są to zaburzenia w umyśle. Mimo wszystko dobrze że UE to toleruje, z tego względu że niektóre kraje uznają to za całkiem normalne. A więc jeśli chce się współpracować trzeba się wzajemnie tolerować.

Dnia 21.08.2008 o 00:36, Radykał napisał:

Zresztą sama integracja jest projektem nierealnym.

Nierealnym? W takim razie nierealne staje się rzeczywiste. Integracja postępuje. Globalizm się szerzy. McDonald''s jest już w Chinach(i to od dawna).
Bariery między narodami są nadal, lecz stopniowo się zmniejszają.

Dnia 21.08.2008 o 00:36, Radykał napisał:

Różne państwa mają różne
kultury, historie, języki i tak dalej. Nie można ich połączyć w jedno superpaństwo.

Można. Już to kiedyś zrobiono i to dawno temu. Jedno słowo: Rzym.
A więc skoro zrobiono to tak dawno temu, to teraz to jest nawet łatwiejsze niż kiedyś, przy całej naszej technologii.

Dnia 21.08.2008 o 00:36, Radykał napisał:

Prędzej
czy później to się rozpadnie.

Nic nie jest trwałe na ziemi. Wszytko kiedyś upadnie. Rody, miasta, państwa, traktaty, religie, ideologie...

Dnia 21.08.2008 o 00:36, Radykał napisał:

Nie wspomnę już o tym, że Traktat Lizboński jest sprzeczny
z naszą konstytucją.

Kiedy traktat wejdzie w życie, zamierzasz złożyć wniosek do trybunału konstytucyjnego, jak rozumiem?
Powodzenia.

Nie zamierzam się silić na odpowiedź na twojego posta, jeśli do mnie napiszesz, bo idę już spać.

Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:04, Kalejdoskop86 napisał:

> boję się nielegalnej strony tego "wynalazku"!
Każdy się boi, ale ta dobra strona kiedy będzie tańsza może nawet znieść głód na świecie!
Klonowanie zwierząt, a później może i wytwarzanie owoców? :>

Racja ale klonowanie maszyn do zabijania może skutecznie zmniejszyć ilość potrzebnego jedzenia a dokładniej żołądków do wykarmienia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:08, ja33no napisał:

Racja ale klonowanie maszyn do zabijania może skutecznie zmniejszyć ilość potrzebnego
jedzenia a dokładniej żołądków do wykarmienia ;).

Nie bój się, jakby klonowali ludzi to by chronili wszystko, że hoho! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:07, Konował napisał:

Niemoralne wartości? Pewnie chodzi ci o tolerowanie homo? Nie zgadzam się. Może ty tak

Niemoralne dla niektórych jest to dla innych coś innego. Ot taki mój spisik żeby było jasne ;) (jak ktoś ma pytania to mogę podać argumenty).
-Małżeństwa kochających inaczej (dziedziczenie majątku itd.) - tak.
-Eutanazja - tak.
-Usuwanie ciąży - nie, leki wczesno poronne tak (te do bodaj 48 godzin).
-Adopcja dzieci przez homoseksualistów - nie jestem pewien, raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:09, Kalejdoskop86 napisał:

Nie bój się, jakby klonowali ludzi to by chronili wszystko, że hoho! :)

Tak jak już mówiłem niema rzeczy doskonałych tym bardziej zabezpieczeń. Więc wątpię żeby niebyło się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(o eutanazji i aborcji się nie wypowiem, ale myślę, że to sprawa człowieka, jak chce żyć)
Co do homoseksualistów to chcę, aby mogli adoptować dzieci albo zawierać związki małżeńskie. :)
Sam nie jestem gejem, ale według mnie tak by było w porządku. Może by zaczęli ich traktować jak ludzi, a nie jak odmieńców. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:15, ja33no napisał:

Tak jak już mówiłem niema rzeczy doskonałych tym bardziej zabezpieczeń. Więc wątpię żeby
niebyło się czego bać.

Ja wyznaję pogląd, że "ostrożności nigdy nie za wiele" . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:16, Kalejdoskop86 napisał:

(o eutanazji i aborcji się nie wypowiem, ale myślę, że to sprawa człowieka, jak chce
żyć)

Ale życie dziecka nie należy do kobiety. Co do eutanazji to mamy takie same zdanie :).

Dnia 21.08.2008 o 01:16, Kalejdoskop86 napisał:

Co do homoseksualistów to chcę, aby mogli adoptować dzieci albo zawierać związki małżeńskie.
:)

Też chcę (jak pisałem wyżej) żeby byli traktowani jak wszystkie inne pary, ale jednak sprawa adopcji jest bardzo trudna ze strony moralnej. Nie znam takich przypadków więc się nie wypowiem.

Dnia 21.08.2008 o 01:16, Kalejdoskop86 napisał:

Sam nie jestem gejem, ale według mnie tak by było w porządku. Może by zaczęli ich traktować
jak ludzi, a nie jak odmieńców. ;(

Ja też nie jestem :P. I zgadzam się wszyscy są ludźmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:16, Kalejdoskop86 napisał:

(o eutanazji i aborcji się nie wypowiem, ale myślę, że to sprawa człowieka, jak chce
żyć)

Nie do końca tak jest ... Eutanazji mówię nie. O aborcji się nie wypowiem bo za mało wiem o tym temacie bo jak to się mówi "nie siedzę w tym temacie".

Dnia 21.08.2008 o 01:16, Kalejdoskop86 napisał:

Co do homoseksualistów to chcę, aby mogli adoptować dzieci albo zawierać związki małżeńskie.
:)

Ja jestem temu zdecydowanie przeciwny. I jedno i drugie jest sprzeczne / anormalne pod wieloma względami ergo więcej byłoby z tym problemów niż korzyści ...

Dnia 21.08.2008 o 01:16, Kalejdoskop86 napisał:

Sam nie jestem gejem, ale według mnie tak by było w porządku.

Chyba raczej nie. Ponoć homoseksualistów można leczyć - jeżeli jest to skuteczne i działa(łoby) na większości "kuracjuszy" ...
>Może by zaczęli ich traktować

Dnia 21.08.2008 o 01:16, Kalejdoskop86 napisał:

jak ludzi, a nie jak odmieńców. ;(

Normalne to to na pewno nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:16, Kalejdoskop86 napisał:

Co do homoseksualistów to chcę, aby mogli adoptować dzieci albo zawierać związki małżeńskie.
:)


A przestań. Dziecko potrzebuje matki. Wyobrażasz sobie dwóch tatusiów w swoim domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:21, KŁEJK napisał:

Chyba raczej nie. Ponoć homoseksualistów można leczyć - jeżeli jest to skuteczne i działa(łoby)
na większości "kuracjuszy" ...

Powiedz mi ilu znasz homoseksualistów? Leczyć, to nie choroba! Dawniej "leczono" takich ludzi prądem. Co niby działało. Ja żeby się uwolnić od takiej "kuracji" uprawiał bym seks nawet ze swoim psem.

Czemu jesteś przeciw eutanazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:20, ja33no napisał:

Ale życie dziecka nie należy do kobiety. Co do eutanazji to mamy takie same zdanie :).

Istotnie: kobieta powinna urodzić dziecko i ew. oddać do domu dziecka albo do innej rodziny jak nie chce go mieć, ale zabijać nie można...
Co do środków antykoncepcyjnych to jestem na tak: ograniczają zarażenie się chorobami (HIV i AIDS) albo nieplanowanymi ciążami.

Dnia 21.08.2008 o 01:20, ja33no napisał:

Też chcę (jak pisałem wyżej) żeby byli traktowani jak wszystkie inne pary, ale jednak
sprawa adopcji jest bardzo trudna ze strony moralnej. Nie znam takich przypadków więc
się nie wypowiem.

Cóż, według mnie to dziecko powinno żyć... poza tym, ciekawe czy matka wie, jakie są konsekwencje dla niej samej aborcji jak i czy chciałaby być tak miażdżona jak dziecko...
Chyba, że kobieta nie chcę dziecka, a jego urodzenie zagrażałoby jej życiu... to już inna sprawa.

Dnia 21.08.2008 o 01:20, ja33no napisał:

Ja też nie jestem :P. I zgadzam się wszyscy są ludźmi!

:)

Ja idę spać, coś mnie żołądek rozbolał. Dobrej nocy wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:25, Kalejdoskop86 napisał:

Cóż, według mnie to dziecko powinno żyć... poza tym, ciekawe czy matka wie, jakie są
konsekwencje dla niej samej aborcji jak i czy chciałaby być tak miażdżona jak dziecko...

Dokładnie, widziałem filmy i wyniki badań. Kiedy wprowadza się te kleszcze do płodu serce dziecka zaczyna szybciej bić, zaczyna wierzgać. To jest nie ludzkie.

EDIT: Ciekawie się zrobiło, ale już muszę się kłaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 01:02, Kalejdoskop86 napisał:

A ja w przeciwieństwie do ciebie jest demokratą, ale umiem dostrzec wady demokracji...

Właśnie przeczytałem te słowa:
"Poza tym, każdy człowiek jest równy.."
Jeśli można spytać: kto ci takich głupot nagadał? :P Niektórzy są inteligentni, inni mniej. Niektórzy są silni, inni słabi. Niektórzy lepiej radzą sobie z zadaniami ścisłymi, inni humanistycznymi. Różni ludzie mają różne predyspozycje. I dużo można o ludziach powiedzieć, ale na pewno nie to, że są równi. Nawet płcie nie są sobie równe. Ze względu na różnice w budowie mózgów (dość znaczne!). Z tego powodu kobiety inaczej od mężczyzn patrzą na świat i dlatego pewne czynności przychodzą im łatwiej niż mężczyznom (i vice versa).

Konował

Dnia 21.08.2008 o 01:02, Kalejdoskop86 napisał:

Niemoralne wartości? Pewnie chodzi ci o tolerowanie homo? Nie zgadzam się. Może ty tak sądzisz że to niemoralne, ale różni ludzie mają różne punkty widzenia co do moralności. UE propaguje tolerancje, to wszystko.

Jeśli przyzwolenie na małżeństwa między homoseksualistami, parady równości czy nauka w szkole o stosunku analnym jako metodzie antykoncepcyjnej jest propagowaniem tolerancji to ja jestem wybitnie nietolerancyjny.

Dnia 21.08.2008 o 01:02, Kalejdoskop86 napisał:

W każdym razie ja uważam, że Homoseksualizm jest chorobą.

Nie sądziłem, że to powiem, ale jednak w tej najbardziej istotnej kwestii dotyczącej homoseksualizmu się zgadzamy.

Dnia 21.08.2008 o 01:02, Kalejdoskop86 napisał:

Nierealnym? W takim razie nierealne staje się rzeczywiste. Integracja postępuje. Globalizm się szerzy. McDonald''s jest już w Chinach(i to od dawna).
Bariery między narodami są nadal, lecz stopniowo się zmniejszają.

Kilka słów: Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. Też się zintegrowali, a jak na tym wyszli nie muszę chyba mówić. Co ciekawe dzisiaj Wspólnota Europejska nazywana jest Związkiem Socjalistycznych Republik... Europejskich.

Dnia 21.08.2008 o 01:02, Kalejdoskop86 napisał:

Można. Już to kiedyś zrobiono i to dawno temu. Jedno słowo: Rzym.
A więc skoro zrobiono to tak dawno temu, to teraz to jest nawet łatwiejsze niż kiedyś, przy całej naszej technologii.

Nie zgadzam się. Kiedyś to było prostsze, bo ludzie nie skupiali się na taką skale ogromnych miastach, gdzie mieszkali przedstawiciele różnych grup etnicznych przez co mieli mniejsze możliwości, by prowokować między sobą konflikty. Według socjologów problemy zaczynają się, gdy mniejszości narodowe zaczynają przekraczać około 5% społeczeństwa.

Dnia 21.08.2008 o 01:02, Kalejdoskop86 napisał:

Kiedy traktat wejdzie w życie, zamierzasz złożyć wniosek do trybunału konstytucyjnego, jak rozumiem?

Nie zamierzam i szczerze wątpię czy Traktat wejdzie w życie. Irlandczycy, Czesi... Kaczyński. :)

Ps. Mam jakieś problemy z forum. Co chwilę mnie wylogowuje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:25, ja33no napisał:

Powiedz mi ilu znasz homoseksualistów?

Eee ... chyba żadnego ... a co to ma do rzeczy ?
>Leczyć, to nie choroba!
Napisałem przecież wyraźnie że: "Ponoć homoseksualistów można leczyć - jeżeli jest to skuteczne i działa(łoby) na większości "kuracjuszy" ..." ... więc zrozum. Czy to jest choroba czy nie - nieważne. Ważne że nie jest to normalne ...
>Dawniej "leczono" takich

Dnia 21.08.2008 o 01:25, ja33no napisał:

ludzi prądem. Co niby działało. Ja żeby się uwolnić od takiej "kuracji" uprawiał bym
seks nawet ze swoim psem.

oO

Dnia 21.08.2008 o 01:25, ja33no napisał:

Czemu jesteś przeciw eutanazji?

W największym skrócie - bo to chore, niemoralne oraz sprzeczne pod wieloma względami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnych marków :-) O dziwo temat nie znajdował się na pierwszej stronie a jest już 00:41 :D Chciałem się zapytać czy ktoś z gramowiczów, chodzi, był lub może ma zamiar wybrać się kiedyś na jakąś pielgrzymkę? :D ja jutro mykam z Bełchatowa do Częstochowy. Jest to moja druga pielgrzymka :-) Rok temu szedłem z prośbą o zdanie matury, w tym roku idę podziękować za sukcesy, swoją drogą idę by oderwać się od nudnego miasta ;-) i trochę urozmaicić sobie czas. Do przejścia mam ~80km :) W jedna stronę cała trasa rozłożona jest na 3 dni, a z powrotem wraca się dwa ;) tak więc jest trochę większy zapierdziel. Mimo wszystko bardzo miło wspominam zeszłoroczne wyjście i postanowiłem powtórzyć ten wyczyn i w tym roku.

Ps. nie wiem w ogóle co ja tu jeszcze robię :P spakowany do końca nie jestem a pobudka co najmniej o 5 rano :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 00:46, 88Bonzo napisał:

/.../

Jako, że ani religia ani maratony specjalnie mnie nie kręcą, w najbliższym czasie nie mam zamiaru nigdzie się wybierać ;) Ale podziwiam ludzi, którzy chodzą na pielgrzymki. Za wolę ducha i silne ciało :)

Dnia 22.08.2008 o 00:46, 88Bonzo napisał:

Ps. nie wiem w ogóle co ja tu jeszcze robię :P spakowany do końca nie jestem a pobudka
co najmniej o 5 rano :x

Ja bym się nawet nie kładł spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować