Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2006 o 00:17, NomenNescio napisał:

Ja pewnie jeszcze troche posiedze: dokoncze czytac gazetke, moze zainstaluje sobie Spellforce''a
i do snu wlacze sobie jakis serial.


Kończę questa w Morrowindzie i odpływam. Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie 30min. temu skończyłem obalać flaszkę i zaraz odpalę sobie Heroes''ów. Ostatnie chwile wakacji mam, chwytam dzień (a raczej noc). A ok. 3-4 pójdę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:17, Klimos napisał:

> Bo sie rok akademicki zaczał gdzieniegdzie, a gdzie indziej sie niedługo zaczyna ;]

Ooo taaak jaaasne. I może mi powiesz, że pilni studenci się uczą. Jakoś mi się nie chce w to
wierzyć.


Ja teraz zaczynam studia i bede siedziec 20h nad ksiazkami, jak brzmi moje motto ?

Ucz sie ucz, bo nauka to do potegi klucz

Zapamietaj to moje dziecko... na zawsze...
always be with nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:33, Widek napisał:

Ja teraz zaczynam studia i bede siedziec 20h nad ksiazkami, jak brzmi moje motto ?

Ucz sie ucz, bo nauka to do potegi klucz

Zapamietaj to moje dziecko... na zawsze...
always be with nauka


Rozumiem, że kolega na pierwszy rok się dostał?
Nie przejmuj się, przejdzie Ci po pierwszym semestrze, no góra po pierwszym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:38, Klimos napisał:

> Ja teraz zaczynam studia i bede siedziec 20h nad ksiazkami, jak brzmi moje motto ?
>
> Ucz sie ucz, bo nauka to do potegi klucz
>
> Zapamietaj to moje dziecko... na zawsze...
> always be with nauka

Rozumiem, że kolega na pierwszy rok się dostał?
Nie przejmuj się, przejdzie Ci po pierwszym semestrze, no góra po pierwszym roku ;)



LOL to samo mialem mu napisac. Jak szedlem na pierwszy rok to tez tak sobie mowilemi im dluzej bylem studentem tym mniej mi to wychodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:50, NomenNescio napisał:

LOL to samo mialem mu napisac. Jak szedlem na pierwszy rok to tez tak sobie mowilemi im dluzej
bylem studentem tym mniej mi to wychodzilo.


Studia nauczyły mnie przede wszystkim podchodzenia do wszystkiego z dystansem i na luzie. Skończyło się przejmowanie wszystkim jak w Liceum a zwłaszcza przed maturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh spokojnie panowie, przeciez sobie zartuje ;) Troche sie obawiam no co, slysze ciagle od rodzcicow, no Maciek teraz zobaczymy ile cie nauki czeka ! w glowie ci bedzie tylko nauka zeby zaliczyc 1rok ! boje sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:55, Widek napisał:

Heh spokojnie panowie, przeciez sobie zartuje ;) Troche sie obawiam no co, slysze ciagle od
rodzcicow, no Maciek teraz zobaczymy ile cie nauki czeka ! w glowie ci bedzie tylko nauka zeby
zaliczyc 1rok ! boje sie ;p


Pierwszy rok owszem, zazwyczaj tam jest najwięksy odsiew. A potem już z górki. Od imprezy do imprezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 00:55, Widek napisał:

Heh spokojnie panowie, przeciez sobie zartuje ;) Troche sie obawiam no co, slysze ciagle od
rodzcicow, no Maciek teraz zobaczymy ile cie nauki czeka ! w glowie ci bedzie tylko nauka zeby
zaliczyc 1rok ! boje sie ;p


Widzisz w zasadzie to twoi rodzice maja calkowita racje. Ale na pierwszym roku najtrudniejsze jest to, ze dopiero zaczynasz uczyc sie jak sie uczyc. Na studiach jest zupelnie inny system nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 01:03, NomenNescio napisał:

Widzisz w zasadzie to twoi rodzice maja calkowita racje. Ale na pierwszym roku najtrudniejsze
jest to, ze dopiero zaczynasz uczyc sie jak sie uczyc. Na studiach jest zupelnie inny system
nauki.


Kurcze;/ Ciezko mi sie bedzie przystosowac po 4 miechac nic nie robienia ehhe ;) Czyli znowu mnie czekaja zmudne noce i sleczenie nad ksiazkami ? O nie ;] jak zobaczyalem co takiego jak Logika to sie masakrycznie przerazylem :/ Bede studiowa Adminke i finanse ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 01:06, Widek napisał:

> Widzisz w zasadzie to twoi rodzice maja calkowita racje. Ale na pierwszym roku najtrudniejsze

> jest to, ze dopiero zaczynasz uczyc sie jak sie uczyc. Na studiach jest zupelnie inny
system
> nauki.

Kurcze;/ Ciezko mi sie bedzie przystosowac po 4 miechac nic nie robienia ehhe ;) Czyli znowu
mnie czekaja zmudne noce i sleczenie nad ksiazkami ? O nie ;] jak zobaczyalem co takiego jak
Logika to sie masakrycznie przerazylem :/ Bede studiowa Adminke i finanse ;/


Dam ci taka ogolna rade. Mowiac o systemie nauki mialem na mysli, ze partie materialu do opanowania sa bardzo duze. Wlasnie przez to bedziesz musial nauczyc sie trafnie wnioskowac, ktore informacje sa najwazniejsze i skupiac sie glownie na nich, a potem jak straczy ci czasu to doczytac to co zostalo i jest mniej istotne.
Poprostu nie ma sensu ryc wyraz w wyraz z ksiazki lub z notatek. Tyle tylko, ze nie mozesz tez wyjsc z zalozenia, iz jak jest jakas ksiazka do nauczenia sie to ty ja musisz tylko sobie poczytac. Otoz musisz sie jej nauczyc i juz, a na poczytywanie to ty nie trac czasu (mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi) Na koniec tylko dodam, ze nie mozesz tez uczyc sie powieszchownie - wazne jest abys konstrujac jakas definicje opieral sie na konkretnej terminologii a nie tworzyl wlasna
Heh i to byloby na tyle mam nadzieje ze zrozumiales i przyda ci sie ta rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 01:25, NomenNescio napisał:

Ach z tego co widze narazie to chyba zostalem ostani. Zatem sam sobie zycze milych znow i mowie
dobranoc.
Pora na serial do snu :D


Jeżeli to Cie pocieszy to jestem jeszcze ja i życzę Ci dobrej nocej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz stary, ja zawsze sie uczylem na pamiec, no moze w 70% przypadkow ;) Niestety nic na to nie poradze, komus wchodzi latwiej komus trudniej, wiem ze zle robie ,ale taki juz jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 23:21, Budo napisał:

To powiedz jeszcze co czytasz że tak wciąga ;P


Piątego elefanta:)

BTW. Budo - zapłaciłeś już prawa autorskie za stosowanie ideogramów w awatarze? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2006 o 12:00, michal19 napisał:

BTW. Budo - zapłaciłeś już prawa autorskie za stosowanie ideogramów w awatarze? :p


To powiedz mi cwaniaku kto jest właścicielem tegoż znaczka ;P
Bo sądze że ludzkość :>
btw płace składki w federacji, odwal sie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:24, Budo napisał:

To powiedz mi cwaniaku kto jest właścicielem tegoż znaczka ;P

Jak to kto - ja :D

Dnia 28.09.2006 o 21:24, Budo napisał:

btw płace składki w federacji, odwal sie xD


Ale mi nie płacisz składek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować