Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 01:00, Radykał napisał:

Jeśli to było kłamstwo to ok, dlatego pytałem czy to prawda.

Jak chcesz to drążyć to zabytaj xbita.

Dnia 26.08.2008 o 01:00, Radykał napisał:

Tylko co w tym złego, że ktoś napisałby o mnie prawdę?

To że zawsze może to się obrucić przeciw tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:02, Szubens napisał:


> Tylko co w tym złego, że ktoś napisałby o mnie prawdę?

No, a jeżeli sobie tego nie życzysz? Jest to jednak sprawa dość osobista, ja poczułbym
się obrażony gdyby bez mojej zgody ktoś pisał coś takiego.


No chyba w temacie ,,Piłka nożna" jest napisane żeby sie nie obrażać :D coś w tym jest znając niektórych kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 01:02, Szubens napisał:

No, a jeżeli sobie tego nie życzysz? Jest to jednak sprawa dość osobista, ja poczułbym
się obrażony gdyby bez mojej zgody ktoś pisał coś takiego.

Jeżeli sobie nie życzę, by jakieś informacje na mój temat były rozpowszechniane to po prostu nikomu o tym nie mówię. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:00, Radykał napisał:

Tylko co w tym złego, że ktoś napisałby o mnie prawdę?

Gdyby Twoja mama była gruba (oczywiście to tylko tak teoretycznie i naprawdę nie mam zamiaru Cię obrazić) to chciałbyś żeby to ktoś napisał na forum? Nie uważam, że homoseksualizm to coś złego, ale wiem, że Ty tak, dlatego podałem taki mocny przykład.

PS: Jeszcze raz piszę, nie mam zamiaru Cię obrazić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:04, Radykał napisał:

Jeżeli sobie nie życzę, by jakieś informacje na mój temat były rozpowszechniane to po
prostu nikomu o tym nie mówię. Proste.


Widzisz, boję się, że to jednak nie jest takie proste. Jeżeli jest to normalne to znajomym przecież mówisz o różnych rzeczach osobistych, no nie? Nawet o takich których nie chcesz by wiedziało dużo ludzi. Więc umieszczanie bez zgody takiej prawdy, powiedzianej w zaufaniu, na forum jakby nie było publicznym i to jednym z większych, jest złamaniem zaufania tej osoby. A temat jest dość delikatny, że tak powiem, i łatwo w nim naruszyć granice moralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 01:06, ja33no napisał:

Gdyby Twoja mama była gruba (oczywiście to tylko tak teoretycznie i naprawdę nie mam
zamiaru Cię obrazić) to chciałbyś żeby to ktoś napisał na forum?

Są dwie różnice.
Po pierwsze: Falconer pisał o użytkowniku forum, a więc kimś związanym z tym forum. Moja mam w żaden sposób nie jest powiązana z tym serwisem, więc pisanie o niej byłoby przede wszystkim... dziwne.
Po drugie: różne rzeczy można wyrazić w różny sposób. Na przykład można napisać "twoja matka to tłusta świnia" (za co oczywiście należy się kara), albo grzeczniej ("twoja mama jest trochę przy kości" czy coś w tym stylu). Falconer napisał, że xbit jest gejem, a gej to słowo neutralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:14, Radykał napisał:

jest trochę przy kości" czy coś w tym stylu). Falconer napisał, że xbit jest gejem, a
gej to słowo neutralne.

Gej to słowo często stosowane jako obraźliwe. Lepiej powiedzieć homoseksualista. To tak jakby afroamerykanina nazwać czarnuch.

EDIT: Ja się, już kładę. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, wiesz, jak łatwo jest takie coś podrobić? Naprawdę jesteś taki naiwny? Nie byłbym taki głupi, by przyznawać się do czegoś takiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:22, xbit71 napisał:

Człowieku, wiesz, jak łatwo jest takie coś podrobić? Naprawdę jesteś taki naiwny? Nie
byłbym taki głupi, by przyznawać się do czegoś takiego ...


już jeden forumowicz mi się do tego samego przyznał
skoro tego nie napisałeś to poco go oskarżasz?

i nie jedź na mnie,pisze w jego imieniu ,wole być neutralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:18, ja33no napisał:

> jest trochę przy kości" czy coś w tym stylu). Falconer napisał, że xbit jest gejem,
a
> gej to słowo neutralne.
Gej to słowo często stosowane jako obraźliwe. Lepiej powiedzieć homoseksualista. To tak
jakby afroamerykanina nazwać czarnuch.

EDIT: Ja się, już kładę. Dobranoc!


Dobranoc :D

Czy gdybym wiedział pod jakimi kontami ukrywa sie Troll (nie wiem czy to jakieś forumowe pojęcie ale ja go uważam za hmm szkodnika na forum) i ciagle wymieniał który uzytkownik tworzy takie konta, to czy to jest zgodne z regulaminem forum?

BTW kojarzy mi sie pewna scena
Uczeń pyta nauczyciela
- Czy donoszenie jest grzechem
Katechetka
- Tak donoszenie to grzech, no chyba ze donosisz nauczycielowi to już jest szczytny cel

xD tu bym zamienił ucznia na użytkownika forum a katechetke na moderatora (nikogo nie chce obrażać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:21, Korsaż napisał:

co do sprawy xbita i Falconera

screen z ich rozmowy nadesłany parez Falconera ,choć nie ma daty to widzę charakterystyczne
-.-
xbita ;]

http://img510.imageshack.us/img510/5102/beztytuuyo2.jpg

Co to w ogóle za zdjęcia . To wiadome , że to podrobione , normalny człowiek by tak nie napisał i nie przyznał się do takiego czegoś . Ja jeszcze trochę posiedzę na kompie , potem Fala Zbrodni , Us Open i do spania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:21, Korsaż napisał:


Swoją drogą nie wiem po co to umieszczać na forum... Falconerowi to i tak nie pomoże, a to wtrącanie się w ich sprzeczkę. Szczególnie, że o fake tutaj łątwo >.<

xbit71 - to wy z falconerem obrażaliście sobie komputery na ircu? Czy mi się myli z kimś innym? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:25, Korsaż napisał:

skoro tego nie napisałeś to poco go oskarżasz?

By wybronić siebie i swój honor od bzdurnych ataków. Może po to? Głupie pytanie zresztą zadałeś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 01:26, heaton 1992 bdg napisał:

Co to w ogóle za zdjęcia . To wiadome , że to podrobione , normalny człowiek by tak nie
napisał i nie przyznał się do takiego czegoś .



i się mylisz bo jeden forumowicz się mi przyznał

więcej się nie wtrącam bo agresja idzie w moja stronę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej napisał że gej to obraźliwe a homoseksualista-mniej
Może niektórzy nie wiedzą kto to jest homoseksualista.

@xbit71

Ja cie za geja nie uważam :)

EDIT: Nie wiem dlaczego ale mam nadzieję, że moderator czyta nasze posty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:27, xbit71 napisał:

> skoro tego nie napisałeś to poco go oskarżasz?
By wybronić siebie i swój honor od bzdurnych ataków. Może po to? Głupie pytanie zresztą
zadałeś ...


skoro to wszystko to bzdura nie mógł byś tego zignorować ? możesz pisać że jestem pedałem i nazistą...ale mnie nie przekonasz,skoro masz taki kaprys to sobie tak pisz,jeśli nie będę zwracał uwagi to przestaniesz ,bo prowokacja nie wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:32, Korsaż napisał:

skoro to wszystko to bzdura nie mógł byś tego zignorować ?

Nie, bo są ludzie na tym forum, którzy bez odpowiedniej mojej reakcji na takie zarzuty są skłonni uwierzyć w takie bzdury... Czemu takie durne pytania zadajesz? Honor, man, honor! ...

@Piwomaniak

Ulżyło mi, naprawdę ...
Lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować