Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 00:50, matmat24 napisał:

> Nie ma nic lepszego od udanej domówki ;]

Powiedz to gospodarzowi ;))))


Dokładnie.

Heh, poszłabym na coś, co nie jest domówką wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 00:46, Mateox86 napisał:

A ja w tym roku własnie tak spędzam sylwestra... Sam na sam z moją drugą Połówką :)


No to pogratulować. Gdzie, jeśli można spytać? Bo z Połówką to ja preferuję w domowym zaciszu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 00:54, CharName napisał:

> Powiedz to gospodarzowi ;))))

Dokładnie.


Gospodarzowi to trzeba powiedzieć, żeby pościągał obrazy, usunął w kąt kwiaty, pochował wazony. I kota. O.

Dnia 30.12.2008 o 00:54, CharName napisał:

Heh, poszłabym na coś, co nie jest domówką wreszcie...


Poznań to duże miasto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 00:53, Vaxinar napisał:

Nie łam się... :P


Tia. Kolejny sylwek obchodzony "na siłę" :P Wiesz, to staje się nudne już ;) Przyjaciel wybył do Aten, niech go szlag, że mnie nie wziął :D No, ale na wypad rodzinny nie będę się wbijał. Ja lamentowałem, że on wybywa, a on, że ja nie jadę z nim ^^ Fail.
Co do przyjaciółki... Może masz rację, może ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 00:56, Vaxinar napisał:

> A ja w tym roku własnie tak spędzam sylwestra... Sam na sam z moją drugą Połówką
:)

No to pogratulować. Gdzie, jeśli można spytać? Bo z Połówką to ja preferuję w domowym
zaciszu... :)


Z moją Luba, to tylko w domowym zaciszu.

@Budo

Gospodarz najlepiej niech przygotuje pusty pokój. tylko stół i siedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W moich stronach (niewielkie miasto;), ok. 23:00 wszyscy ludzie wychodzą z różnych imprez i kierują się na pewien plac. Ciekawa sprawa - nagle w jeden wieczór można poznać masę nowych ludzi (no bo nastrój wszystkim się udziela, wszyscy już nieco weselsi, nagle każdy obcy człowiek chce być naszym wielkim przyjacielem i składać nam życzenia;), choć równie łatwo dostać jakąś latającą butelką po głowie, tak przy okazji...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 00:57, Mr.M napisał:

Co do przyjaciółki... Może masz rację, może ... :-)


Taka bliska przyjaciółka, znajoma... Naprawdę skarb. Nieraz pomoże Ci, coś doradzi, nieraz to, nieraz tamto. Bomba.

Tak swoją drogą kapitalny GS - jak żeś zrobił to, że kikam i nowe okno? To są te dodatkowe opcje, rubryki? :>

P.S.
Razer DeathAdder - kapitalny sprzęt, ale dla Ciebie, a nie na prezent :P. Polecam z całego graczowego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 00:56, Budo napisał:

> > Powiedz to gospodarzowi ;))))
>
> Dokładnie.

Gospodarzowi to trzeba powiedzieć, żeby pościągał obrazy, usunął w kąt kwiaty, pochował
wazony. I kota. O.


> Heh, poszłabym na coś, co nie jest domówką wreszcie...

Poznań to duże miasto ;]


Zastanawiałam się nad dark-electro w "u Bazyla", ale Bazyl i szampan wydały mi się dziwnie niekompatybilne ;-) [jeśli ktokolwiek wie, o co chodzi]. Nie mniej, może jeszcze czegoś poszukam...

Gospodarz nie powinien jeszcze mieszkać na wysokim piętrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze tematy sylwestrowe :D. Ja mialem zaplanowac cos specjalnego dla siebie i mojej ( w ogole to mialem sie zareczac hehe)"cos wyjatkowego tylko dla dwojga" ale oczywiscie wolalem rysowac i grac na komputerze i w koncu stanelo na tym, ze idziemy do znajomego. Jak go znam to na pewno bedzie wesolo, a juz na pewno nie obejdzie sie bez zgona. Jak co rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 01:00, Vaxinar napisał:

Tak swoją drogą kapitalny GS - jak żeś zrobił to, że kikam i nowe okno? To są te dodatkowe
opcje, rubryki? :>

>

Upór, znajomość HTML, logiczne myślenie... No i jeszcze raz upór, bo system gram.pl jest dość sztywny i nie lubi zmian :P
Nowe rubryki... Tak, tylko dla mnie, bo przeze mnie stworzone ^^

Dnia 30.12.2008 o 01:00, Vaxinar napisał:

P.S.
Razer DeathAdder - kapitalny sprzęt, ale dla Ciebie, a nie na prezent :P. Polecam z całego
graczowego serca!


Mam już, na IceMacie 2 wprost jest kosmiczny, świetny sprzęt . A podkładka to jego "druga połówka" ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:02, Astmatyk napisał:

Widze, ze tematy sylwestrowe :D. Ja mialem zaplanowac cos specjalnego dla siebie i mojej
( w ogole to mialem sie zareczac hehe)"cos wyjatkowego tylko dla dwojga" ale oczywiscie
wolalem rysowac i grac na komputerze i w koncu stanelo na tym, ze idziemy do znajomego.
Jak go znam to na pewno bedzie wesolo, a juz na pewno nie obejdzie sie bez zgona. Jak
co rok :D


W zasadzie, o ile masz mieszkanie, to powinieneś jeszcze zdążyć zaaranżować tzw. romantyczny sylwester. W zasadzie potrzeba dobrego alkoholu, świeczek, kadzideł wedle upodobań itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:01, CharName napisał:

Gospodarz nie powinien jeszcze mieszkać na wysokim piętrze ;-)


A z tym się w pełni zgadzam!;) Kiedyś w ostatniej chwili złapaliśmy koleżankę za nogi, gdy... hmm chciała się "przewietrzyć";) i wychiliła się przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:02, albinskia napisał:

U nas nie ma tak fajnie. :P Nawet szkoda ludzią butelki dla bliżniego swego. xD

Pozdr.


To jakaś totalna kaszanka... Zeby nawet butelką nie można było dostać po głowie z darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:05, matmat24 napisał:

> Gospodarz nie powinien jeszcze mieszkać na wysokim piętrze ;-)

A z tym się w pełni zgadzam!;) Kiedyś w ostatniej chwili złapaliśmy koleżankę za nogi,
gdy... hmm chciała się "przewietrzyć";) i wychiliła się przez okno.

Mieszkam na 12, a pod spodem jest tylko beton... i nie zamierzam organizować imprez choćby z tego powodu (choć lubię też moje szklanki, wazony i zwierzę domowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 30.12.2008 o 01:04, CharName napisał:

W zasadzie, o ile masz mieszkanie, to powinieneś jeszcze zdążyć zaaranżować tzw. romantyczny
sylwester. W zasadzie potrzeba dobrego alkoholu, świeczek, kadzideł wedle upodobań itp.



Eee nie, takie juz bylo :D Planowalismy raczej cos na znak "wypozyczyc hummera i cala noc jezdzic z punktu do punktu zaliczajac po kolei kolejne burzujskie atrakcje i konczac w tanim przydroznym motelu (o czym zawsze marzylismy)" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:02, Astmatyk napisał:

Jak go znam to na pewno bedzie wesolo, a juz na pewno nie obejdzie sie bez zgona. Jak
co rok :D


No i życie jak w Madrycie :)
I nie słuchaj CharName.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:02, albinskia napisał:

U nas nie ma tak fajnie. :P Nawet szkoda ludzią butelki dla bliżniego swego. xD

Pozdr.


No wiesz? Taki wieczór i żadnej zabłąkanej, bezpańskiej butelki w powietrzu?;) A na poważnie, to w sumie mało zabawna sprawa... ale zawsze i wszędzie znajdą się tacy, którzy potrafią "uprzyjemnić" ludziom zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz powiesz, walnij mnie butelką po głowie a usłyszysz: ,,pięć złotych się należy" Czy coś w tym stylu. ;P I w ogóle ludzie są zamknięci na siebie. Ja tam mieszkam na hmm... przedmieściach(?), znaczy się na ,,obrzeżach" miasta więc nie jest tak źle. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 01:07, Budo napisał:

No i życie jak w Madrycie :)
I nie słuchaj CharName.


Pff!
Patrz: utraconą możliwością był hummer + burżujstwo + motel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować