Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 01:08, albinskia napisał:

Wiesz powiesz, walnij mnie butelką po głowie a usłyszysz: ,,pięć złotych się należy"
Czy coś w tym stylu. ;P I w ogóle ludzie są zamknięci na siebie. Ja tam mieszkam na hmm...
przedmieściach(?), znaczy się na ,,obrzeżach" miasta więc nie jest tak źle. :)

Pozdrawiam.


Co do tych pieci złotych to mogę powiedzieć tylko, że podłość ludzka nie zna granic. Czepiam sie tego tematu, bo w poprzednim roku kumpel dostał taka butelką i nie było to zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:09, CharName napisał:

Pff!
Patrz: utraconą możliwością był hummer + burżujstwo + motel.


!!!!!!!!!
....

no dobra, 1:0... a w zasadzie 2:0, 1:0 było chwilę wcześniej :O

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 01:11, Mateox86 napisał:

Co do tych pieci złotych to mogę powiedzieć tylko, że podłość ludzka nie zna granic.


Wybacz, raczej głupota. Bo jak ktoś rzuca butelką i myśli, że będzie zabawnie, to jak dla mnie jest kretynem ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja idę sobie poszukać jakiegoś głosowania na jakieś wydarzenie roku czy coś, bo reklamowali w TV. :P Czy ktoś też szuka/ł lub znalazł, lub nawet głosował ? :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 01:14, Mr.M napisał:

Wybacz, raczej głupota. Bo jak ktoś rzuca butelką i myśli, że będzie zabawnie, to jak
dla mnie jest kretynem ;s

W sezonie świątecznym ludziom sprzedają dodatkowo tanio materiały wybuchowe - też żeby było zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:11, Mateox86 napisał:

Co do tych pieci złotych to mogę powiedzieć tylko, że podłość ludzka nie zna granic.
Czepiam sie tego tematu, bo w poprzednim roku kumpel dostał taka butelką i nie było to
zabawne


Na spokojnie. Żarty żartami, ale wszystkich "mącicieli" to by trzeba przed Sylwestrem pozamykać gdzieś... potem pokazują statystyki w TV, ile osób w szpitalu wylądowało po jednej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:14, Mr.M napisał:


> Co do tych pieciu złotych to mogę powiedzieć tylko, że podłość ludzka nie zna granic.


Wybacz, raczej głupota. Bo jak ktoś rzuca butelką i myśli, że będzie zabawnie, to jak
dla mnie jest kretynem ;s


Podłość była do tekstu o piątaku za walnięcie w głowę. a rzucanie ie butelek, tudzież zrobionych z nich tulipanów to nawet totalna głupota. A ta faktycznie nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 01:15, CharName napisał:

W sezonie świątecznym ludziom sprzedają dodatkowo tanio materiały wybuchowe - też żeby
było zabawnie.


Wiesz,spójrzmy na to inaczej. Potem przez tydzień czy dwa media mają o czym pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 01:18, Mr.M napisał:


Wiesz,spójrzmy na to inaczej. Potem przez tydzień czy dwa media mają o czym pisać :)


Pomyśl o biednych lekarzach z pogotowia!
Znów będą robić zakłady i część z nich przegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tak ludzie robią takie głupoty, że i tak jest o czym pisać. :P Walki samurajów(amatorów) czy dzieci rumuńskie co kłują kobiety na peronie.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 01:20, CharName napisał:

Znów będą robić zakłady i część z nich przegra.


To jest coś takiego jak zakłady o liczbę osób poparzonych?...Hmm... W zasadzie mam gdzieś trochę fajerwerków...
To gdzie obstawiać swoje nominacje? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:22, Mr.M napisał:


> Znów będą robić zakłady i część z nich przegra.

To jest coś takiego jak zakłady o liczbę osób poparzonych?...Hmm... W zasadzie mam gdzieś
trochę fajerwerków...
To gdzie obstawiać swoje nominacje? ^^


Idziesz do najbliższej izby przyjęć lub przychodni i zagadujesz z panami w białych fartuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:22, Mr.M napisał:


> Znów będą robić zakłady i część z nich przegra.

To jest coś takiego jak zakłady o liczbę osób poparzonych?...Hmm... W zasadzie mam gdzieś
trochę fajerwerków...
To gdzie obstawiać swoje nominacje? ^^



Chyba jest cezus wykształcenia i zatrudnienia ;-)

Tak czy owak, dobranoc panowie! Słodkich snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:15, CharName napisał:

W sezonie świątecznym ludziom sprzedają dodatkowo tanio materiały wybuchowe - też żeby było zabawnie.

Przypomniałaś mi pewną rzecz wyczytaną kiedyś w gazecie...
Eksplodował magazyn ogni sztucznych, przyczyną eksplozji był facet spacerujący sobie po magazynie z papierosem.
Nawet mi go nie żal. Zwłaszcza, że z materiałami wybuchowymi mam styczność bardzo często (ojciec jest profesjonalnym pirotechnikiem), także wiem, czym taka głupota grozi... obstawiam, że w tego Sylwestra w gazetach będą pisać o ~6-10 przypadkach okaleczenia się fajerwerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 01:23, Mateox86 napisał:

Idziesz do najbliższej izby przyjęć lub przychodni i zagadujesz z panami w białych fartuchach


Odpada, bo Sylwka (niestety) w domu nie spędzam, jak już pisałem,więc musiałbym skoczyć wcześniej do Izby u rodzinki ;x

[Czasowe AFK]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 01:24, Lfdracon napisał:

obstawiam,
że w tego Sylwestra w gazetach będą pisać o ~6-10 przypadkach okaleczenia się fajerwerkami.


6 - 10 przypadków? Ale na całą Polskę? Myślisz, że tylko tylu radosnych głupoli się znajdzie w naszym pięknym kraju?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:28, matmat24 napisał:

6 - 10 przypadków? Ale na całą Polskę? Myślisz, że tylko tylu radosnych głupoli się znajdzie w naszym pięknym kraju?;)

Tyle obstawiam przypadków głupoty na tyle krytycznych, że zostaną rozsławione przez media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:29, Lfdracon napisał:

Tyle obstawiam przypadków głupoty na tyle krytycznych, że zostaną rozsławione przez media.


Hmmm czyli - przykładowo: uraz mózgu, spowodowany dłubaniem w nosie podpaloną petardą?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować