Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 01:02, Mateox86 napisał:

To jest genialny pomysł. Można by też zrobić zimowy zjazd gram.pl i na nim przeprowadzić
taką akcje:)


Jestem za! Jako nagroda jakiś Igloo SIM. A tak na serio to można by się podpiąć pod skoki w Zakopanem. Wypromowane zostałoby "granie" a i frekwencja byłaby niezła.

Wizja: namiot gram.pl pomiędzy Milką a Bułka&Banan corp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I każdy kto przyjedzie dostanie specjalną czapeczkę zimową i rękawiczki do budowy iglo. :) Niema nic lepszego niż marźnięcie z kumplami z gramu w iglo. :P Nie ma jak eskimoskie klimaty. ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:07, zamber1 napisał:

Voii >>> Przy takiej muzyce, to samobójstwo można popełnić, a nie "oddołować
się". ]:>

Polecam coś konkretniejszego. :)
260 minut wspaniałego Dubstepu, grime i pewnie jeszcze czegoś:
http://www.getdarker.com/gotdarker/file/0f83469e0624f45f72dc74e39a941a97/

Typ nawijający w podcaście jest dobry. ;D


Ale kolejność dałem wzrostową:P Najsamobójstrzy jest Fountain ale Pi jest niezłe, a po Vortal chce się żyć! Muzyki z Half-Life''ów i z filmów Aronofskiego słucham jak gram. ''Death...'' bardzo dobrze wpasowuje się w klimat Left4Dead - mocna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:14, albinskia napisał:

Jak jesteśmy przy igloo to macie tutaj kilka poradników, jak budawać igloo i parę zdjęć.
;P
http://skauting.pl/index.php?title=Igloo_-_jak_zbudowa%C4%87
http://www.antoranz.net/CURIOSA/ZBIOR4/C0403/26-QZD00022-iglo.HTM



Hura!!! Mamy już przepis, teraz tylko zebrać ekipę, poszukać śniegu i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jutro zapowiadają opady, więc może pędzie śnieg. Ja tam z ekipą będę miał trudniej ale coś się wykombinuje. A jak ktoś nie chce robić igla to i tak niech sobie przeczyta bo zawsze dobra lektórka na późne wieczory i nigdy niewiadomo kiedy będzie jakaś katastrofa ekologiczna i potrzebna będzie umiejętność budowy igloo. :)

Brzuch mnie boli i jak nie przestanie to idę spać. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:14, Mr.M napisał:

>(...)


Dzięki, mocne:) Słuchałeś kiedyś ''czystego'' Bregovicia? Nie coverów Kayah czy duetów. Na nim się wychowałem, moja mama go ubóstwiała:) Muzykę koleś czyni przepiękną.

>@albinskia

Ładne te igla, ale aż tyle śniegu nie ma:P Mieszkam w górach mamy jakieś 20cm. Jeszcze 6 lat temu, za czasów Wielkiego Igla, było po 100-120cm u mnie w ogródku. Ryło się takie tunele i puszczało nimi psa:P Zawsze niszczył zabawe i w pewnym momencie wystawiał głowę. Efekt cieplarniany stał się faktem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Słuchałeś kiedyś ''czystego'' Bregovicia? Nie coverów Kayah czy duetów.

Dnia 31.12.2008 o 01:25, Voii napisał:

Na nim się wychowałem, moja mama go ubóstwiała:) Muzykę koleś czyni przepiękną.


Daawno, miałem nagrania :) W ostatnich czasach neistety, nie... Ale racja, ma coś w swoim głosie specjalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak: Przez ileś lat robi się Ciepło, potem przez jakiś czas robi się zimno, ale dopuki zostanie choć jedno igloo to zima będzie istniała w naszych sercach(i dopuki zostanie jeden płateg śniegu pamięć o igloo będzie w naszych seracach...). A na pierwszym obrazku, chyba udało się im prąd podłączyć i nawet widać satelitę ,,N" . ; )

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:25, Voii napisał:

> >(...)

Dzięki, mocne:) Słuchałeś kiedyś ''czystego'' Bregovicia? Nie coverów Kayah czy duetów.
Na nim się wychowałem, moja mama go ubóstwiała:) Muzykę koleś czyni przepiękną.


Czy masz na myśli taka muzyke jak ta z "underground''a"? Czy może mi się cos pomyliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:30, Mateox86 napisał:

Czy masz na myśli taka muzyke jak ta z "underground''a"? Czy może mi się cos pomyliło?


Hmmm... Tutaj masz próbkę:
http://pl.youtube.com/watch?v=CYryevHIZGw - Kalashnikov


http://pl.youtube.com/watch?v=DwA_Zg_z-FI& - Egerlezi - po prostu Boskie!
@albinskia

Mam nadzieje że się nie mylisz. Jestem z grudnia i po prostu kocham zimę. Dlatego ostatnio jakoś Święta mi nie podchodzą - bez śniegu? Jak to tak? Chce mieć okazje pokazać swoim dzieciom naszą prawdziwą, Polską zimę, ze śniegiem szarym od spalin:)

PS: Co do N-ki to nie polecam. Kupiliśmy cholerstwo i trzy razy samoistnie karta się resetowała. Poza tym karta jest przypisana do dekodera, więc każda wymiana tego wiąże się z potwierdzeniem numeru karty, i przypisaniem jej do umowy. Tydzień z analogiem gwarantowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z marca, ale i tak koffam zimę, bo jest bardzo ładnie i jest bardzo fajny klimat no i lubię zimo i ciepło zimowe. ^^ No i uwielbiam igla !(pewnie się nie domyślaliście?) :P Uważam ,że świat bez igloo byłby sto razy gorszy. Ciekawe czy jest jakaś gra polegająca na budowaniu igloo ? ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:41, albinskia napisał:

Ja tam z marca, ale i tak koffam zimę, bo jest bardzo ładnie i jest bardzo fajny klimat
no i lubię zimo i ciepło zimowe. ^^ No i uwielbiam igla !(pewnie się nie domyślaliście?)
:P Uważam ,że świat bez igloo byłby sto razy gorszy. Ciekawe czy jest jakaś gra polegająca
na budowaniu igloo ? ;]

Pozdrawiam.


Szukałem na Metacritics i wyrzuciło mi tylko Golden Compass(?). Można zrobić taki SIM, albo dodatek do Simsów 2. Byłyby chody:P SPORE - Zimowe stworki Sims 2 - Kolekcja by MiśPolarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę spać, nie najlepiej się czuję, mam nowe CDA ,zatem pare recenzji do przeczytania i spać mi się trochę chce. Idę sobie pośnić o krainie w którym zyją sobie igla na wolności i w zgodzie z ludźmi a ja mieszkaw w głównym pro igloo. :)

Niech igloo będzie z wami. Branoc. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:41, albinskia napisał:

Ja tam z marca, ale i tak koffam zimę, bo jest bardzo ładnie i jest bardzo fajny klimat
no i lubię zimo i ciepło zimowe. ^^ No i uwielbiam igla !(pewnie się nie domyślaliście?)
:P Uważam ,że świat bez igloo byłby sto razy gorszy. Ciekawe czy jest jakaś gra polegająca
na budowaniu igloo ? ;]

Pozdrawiam.


Co do gry, to świat stoi przed nami otworem. Możemy takiego sima zrobić:)
będzie bardzo Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:37, Voii napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=DwA_Zg_z-FI& - Egerlezi - po prostu Boskie!
@albinskia


Gdy ktoś poleca Ederlezi, oczywiście nie może tam zabraknąć peanów pochwalnych Mesjasza Progressivnych Beatów Świętych ku czci Pana Naszego Mosznego. =]

Niegdyś "bootlegowe nagranie", które później pojawiło się na albumie "Salamat", jako "Nine Gates". ;)

Goran Bregovic - Ederlezi (Moshic Remix)
http://www.wrzuta.pl/audio/hHxrVO2aDh

Moshic! Moshic! Moshic!
Viva La Underground!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 01:51, zamber1 napisał:

Viva La Underground!


Viva La Vida ;-) Humor się poprawił, jak zwykle Coldplay mnie z dołka (prawie) wyciągnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować