Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Wydawało mi się, że mój pies też jest nieustraszony i nie boi się petard/fajerwerków/wszelkich ładunków wybuchowych, ale się myliłem. Myślałem przez chwilę, że Dora wreszcie się odważyła i wyszła na zewnątrz, ale gdy tylko drzwi do domu się otworzyły, to momentalnie wróciła :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 02:02, mr.Nowak napisał:

Mój pies też to ciężko znosi :P

A mój grzecznie śpi i nie przejmuje się wybuchami. Z balkonu (8 piętro) obserwowałem wybuchy. Pewien facet miał rakietę w butelce. Podpalił, uciekł i nagle butelka się przewróciła. Rakieta poleciała w ludzi. Dzięki bogu pomiędzy nimi! Nikogo nie trafiła i uderzyła w auto. Widok bezcenny ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyjecie op sylwku...? Ja, niekoniecznie. Najlepsze jest to, że miałem okazję pogiercować na PS3, a okablowania zabrakło. >.< Ale ogólnie atmosferka fajna, i jakoś miło było. Sylwester na 3+, bo mogło się wydarzyć znacznie więcej. Krótkie podsumowanie by Chaotizz. ;P


edit, mam dość idę sobie klapnąć. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie jest, nic mi nie jest :P. Nie piję w ogóle od długiego czasu (jestem niestereotypowym studentem :P), więc alkohol odpada, ogólnie było nieźle, ale oceniam Sylwka też na 3+. Na szczęście wypalił nowy, sylwestrowy wpis napisany w kolaboracji z moim bratem ciotecznym ;D. Dobrze się przy jego pisaniu bawiłem, to muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alkohol niestety już wietrzeje i próby utrzymania pozytywnej atmosfery za pomoca wina domowej roboty nie wypaliły. :/

Ale jest dobrze... jest dobrze...
Moshic cały czas gra, więc musi być dobrze. :D

Okolica juz padłą ze zmęczenia, bo wcześniejsze kilotony wysadzanych fajerwerków całkowicie praktycznie zaniknęły i tylko czasami jakasś zapóźniona eksplozja przerwie cisze nocną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym 2009 roku i wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku zspóźnione troche.
Cóz moge powiedzieć alkoholu było niewiele jeden szampanj na dwie osoby teorytycznie bo w praktyce to na mnie samego:) pozatymbyło duzo huku bo sąsiedzi wykupili cały arsenał i do 1.10 w nocy nie przestawali strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało, udało. Na partyjkę się jeszcze umówimy.
A co do sylwestra. Miałem początkowo zostać sam w domu, ale jednak plany zmieniłem i nie żałuję. Było całkiem fajnie. Na pewno lepiej niż samemu w domu. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w przyszłym roku! Abyście nie musieli siedzieć przed kompem w okolicach północy i czyhać na tą godzinę. W 2009 roku życzę wam, żebyście się bawili do ostatniej padłej osoby, wstrząsnęli szampanem czy winkiem musującym i wznieśli toast w pobliżu ukochanych osób.
Na przyszłym sylwku życzę udanej zabawy, nie przed komputerem, bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kiciuś się znalazł? I hope so. :P (Żeby nie powiedzieć I''m hope so. xD)
Ja też już po Sylwku, znajomi ulani w trupa, więc skorzystałem z okazji i wszedłem na kompa kumpla... Następna taka impreza u mnie, cholera. :P
W Gdańsku huczało od wybuchów tych wszystkich petard - my też dołożyliśmy swoje. ;] Na szczęście puszczali je ci, którzy nie byli (jeszcze) upici, inaczej mogłoby się to źle skończyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po sylwku żyję, ale jakie to życie... xD. Nie no nie było tak źle. Chociaż dwa razy musieliśmy przenosić imprę, bo sąsiedzi burzyli wszystko było wporzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo... Nawet nie wiedziałem, że to już szósta prawie. =]

Właśnie wytrzeźwiałem ^^, narobiłem sobie kanapek, czekam jeszcze tylko na kawkę i zabieram się po raz pierwszy w tym roku za Cloverfield''a. :D

Niby Sylwester "samotny", ale bawiłem się świetnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudnego sylwestra miałem..
Byłem u sąsiadów, pierwszy raz się zdarzyło. Oczywiście nudno, szampan Piccolo dla dzieci :/ słabo jak na sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnych marków w drugim dniu nowego roku. Zapewne większość i tak gdzieś imprezuje, ale może ktoś jeszcze się znajdzie do dyskusji. Jak udał się wam sylwester?

@albert.jarema

temat funkcjonuje w godzinach 00.00 do 6.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 00:01, Mateox86 napisał:

Jak udał się wam sylwester?


Hmm... W zasadzie, to siedziałem zupełnie sam w domu, ale i to ma swoje plusy, na prawdę :-)
Teraz się zastanawiam, czy film sobie puścić... Oglądałeś może Prestiż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 00:01, Mateox86 napisał:

Witam nocnych marków w drugim dniu nowego roku. Zapewne większość i tak gdzieś imprezuje,
ale może ktoś jeszcze się znajdzie do dyskusji. Jak udał się wam sylwester?


Cały sylwester spędziłem grając w gothica nie był to szczyt marzeń mino to, że lubię tę grę a tak to jest jak plany idą w łeb. A obecnie oglądam zaległe odcinki Drużyny A. Trochę ich się nazbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 00:05, Mr.M napisał:

Teraz się zastanawiam, czy film sobie puścić... Oglądałeś może Prestiż ?

Ja oglądałem i polecam - obejrzyj sobie,
naprawdę fajny film.
A jeśli jeszcze nie widziałeś, to podobnym, równie ciekawym filmem jest "Iluzjonista".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ten Sylwester też nie był moim szczytem marzeń, ale mimo wszystko nie było źle. Jakoś to się ładnie zorganizowało i ogólnie "Gry wszechczasów" wyszły nadspodziewanie dobrze. Niezła zabawa była przy tworzeniu tego rankingu i liczeniu punktów :P. Ale tak to wielu kretynów zepsuło atmosferę czekania puszczając fajerwerki na kilka godzin przed Nowym Rokiem. Kurna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 00:05, Mr.M napisał:

> Jak udał się wam sylwester?

Hmm... W zasadzie, to siedziałem zupełnie sam w domu, ale i to ma swoje plusy, na prawdę
:-)
Teraz się zastanawiam, czy film sobie puścić... Oglądałeś może Prestiż ?


Przyznam szczerze, że z filmem tym nie miałem jeszcze styczności, natomiast popieram tezę baldurana, Ilozjonista to film naprawdę godny polecenia. Jest bardzo ciekawy pod względem scenariusza. i to zakończenie... Miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować