Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Mam takie pytanie, bardzo często robię sobie kolację o godzinie pierwszej/drugiej w nocy, czy kładzenie się spać najedzonym do syta o tej porze, może przyczynić się do jakichkolwiek problemów zdrowotnych ?

@greg_f
Polecam serię Onimusha, jest to jedna z najlepszych siekanin w jakie grałem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 01:49, Sebat1 napisał:

Mam takie pytanie, bardzo często robię sobie kolację o godzinie pierwszej/drugiej w nocy,
czy kładzenie się spać najedzonym do syta o tej porze, może przyczynić się do jakichkolwiek
problemów zdrowotnych ?


Całkiem możliwe, ale kto by się tam tym przejmował :P. Wydaje mi się, że może coś spowodować, wszyscy jakoś ostrzegają przed zbyt późnymi porami jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 01:54, Skywalker560 napisał:

Całkiem możliwe, ale kto by się tam tym przejmował :P. Wydaje mi się, że może coś spowodować,
wszyscy jakoś ostrzegają przed zbyt późnymi porami jedzenia.

No właśnie słyszałem te ostrzeżenia od rodziców i nie tylko, ale i tak nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie. ;P
Może żołądek na tym cierpi, bo musi trawić jedzenie podczas snu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 01:49, Sebat1 napisał:

Mam takie pytanie, bardzo często robię sobie kolację o godzinie pierwszej/drugiej w nocy, czy kładzenie się spać > najedzonym do syta o tej porze, może przyczynić się do jakichkolwiek problemów zdrowotnych ?

Ogólnie przyjęło się, że kładzenie się spać tuż po jedzeniu jest niezdrowe. Pewnie chodzi o odkładanie się tkanki tłuszczowej, nadwagę, itp. Aczkolwiek gdzieś chyba ostatnio czytałem, że w przypadku niektórych osób takie spanie po jedzeniu jest korzystne - tzn. są mniej podatne na nadwagę. Wszystko zależy od człowieka - od jego przemiany materii, itd.

Właśnie zainstalowałem World of Goo. Ta gra jest po prostu...poryta, ale podczas gry jest niezły ubaw, a i czasem pogłówkować trzeba.

Skywalker560 ===> Witaj. Jak Ci leci? Pamiętasz, że w marcu jest R-kon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 02:04, balduran2 napisał:

Właśnie zainstalowałem World of Goo. Ta gra jest po prostu...poryta, ale podczas gry
jest niezły ubaw, a i czasem pogłówkować trzeba.


O muszę to kupić ale na razie pustki w kasie :/ Następne poziomy wciągają tak samo jak te z demówki?
Jak na razie meczę Call of Juarez które dostałem do płyty graficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 02:04, balduran2 napisał:

Skywalker560 ===> Witaj. Jak Ci leci? Pamiętasz, że w marcu jest R-kon?


Pamiętam (bo mi teraz przypomniałeś :P), ale nie wiem, czy przyjadę. Zależy też, kiedy się odbędzie. Jeśli w weekend, to być może przyjadę, ale teraz staram się ograniczać moje powroty do domu (za dużo kasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 02:09, sir durin napisał:

O muszę to kupić ale na razie pustki w kasie :/ Następne poziomy wciągają tak samo jak te z demówki?

Nie grałem w demo.
Przeszedłem już bodajże 5 poziomów i każdy następny jest coraz ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 02:12, Skywalker560 napisał:

Zależy też, kiedy się odbędzie. Jeśli w weekend, to być może przyjadę,

Oczywiście, że w weekend: 13-15 marca

[Edit] Przepraszam, za 2 posty z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 02:13, balduran2 napisał:

> O muszę to kupić ale na razie pustki w kasie :/ Następne poziomy wciągają tak samo
jak te z demówki?
Nie grałem w demo.
Przeszedłem już bodajże 5 poziomów i każdy następny jest coraz ciekawszy.

W demówce był bodajże pierwszy poziom ale skoro mówisz że co poziom to coraz ciekawej to umocniłeś mnie w przekonaniu że trzeba stać się posiadaczem ''''glutków'''' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, tuż przed moimi urodzinami :P. Zobaczę, jak to będzie, póki co nie mam wielkich planów co do powrotu, a zdaje się, że w piątki będę miał teraz zajęcia :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna noc spędzona przed komputerem. Muszę korzystać, bo ferie wiecznie nie trwają. Tylko jak to jest, że nocą nigdy nie mam ochoty (przynajmniej samemu) grać w jakąś ambitną produkcję. Gdy ktoś obok ciebie siedzi jest jakoś ciekawiej. Jak się wyśpię pójdę kupię World of Goo - może ta gra będzie dobra na nocne granie. Teraz słucham soundtracka z pierwszego Unreal Tournament''a. Miłe wspomnienia wracają, gdy zaczyna się kojarzyć te kawałki. Czy ktoś jeszcze pamięta te utwory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się ktoś do pogadania? Ja i tak długo nie mogę siedzieć, bo z rana trzeba wstać i z ojcem odwieźć starszą do szpitala. Jutro ma termin porodu. Kolejny chłopiec zasili nasz gatunek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:02, Davw napisał:

Znajdzie się ktoś do pogadania? Ja i tak długo nie mogę siedzieć, bo z rana trzeba wstać
i z ojcem odwieźć starszą do szpitala. Jutro ma termin porodu. Kolejny chłopiec zasili
nasz gatunek ;).

Ktoś się może znajdzie. Jak braciszek będzie miał na imię? ;>

http://www.youtube.com/watch?v=5rV8rnT8VdY <- coś na zrezanie bani na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:09, Kryhuu napisał:

Ktoś się może znajdzie. Jak braciszek będzie miał na imię? ;>


Maciej Wojciech. Jak sobie pomyślę, że to po wujku i starszym to ja z nim nie pójdę na wódkę nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:13, Davw napisał:

Maciej Wojciech. Jak sobie pomyślę, że to po wujku i starszym to ja z nim nie pójdę na
wódkę nigdy.

Oj, do tego czasu to jeszcze trochę chyba... btw wujkowie są spoko, jedyni z rodziny z jakimi można sobie popić. :)

A co do tego linku co wrzuciłeś w kwasy... znam co najmniej 5 osób z osiedla, które katają na tym poziomie, jak nie lepszym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:16, Kryhuu napisał:

Oj, do tego czasu to jeszcze trochę chyba... btw wujkowie są spoko, jedyni z rodziny
z jakimi można sobie popić. :)


Fakt, wujkowie są zajebiści ;).

Dnia 21.02.2009 o 00:16, Kryhuu napisał:

A co do tego linku co wrzuciłeś w kwasy... znam co najmniej 5 osób z osiedla, które katają
na tym poziomie, jak nie lepszym. :)


Ja tam się deską nie interesuję tylko mi się montaż spodobał a przez przypadek zobaczyłem na youtube. Ja latam na BMX''e to tutaj mogę Ci coś powiedzieć.

Ps. zaraz spadam jeszcze CDA poczytać i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:19, Davw napisał:

Ja tam się deską nie interesuję tylko mi się montaż spodobał a przez przypadek zobaczyłem
na youtube. Ja latam na BMX''e to tutaj mogę Ci coś powiedzieć.

Ja się w sumie też średnio orientuje, ale to widać po prostu. Kiedyś chciałem na BMXie jeździć, ale stwiedziłem, że jestem na to za wysoki. Ale mam kumpla, który jeździ. Kiedy dowiedziałem się ile zapłacił za rower i przeróbki to tym bardziej się ucieszyłem, że nigdy sie na BMX nie zdecydowałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować