Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2009 o 01:08, zamber1 napisał:

Przeciwnikiem gitarowego rzępolenia nie jestem, ale nie odnajduje w takich dźwiękach
niczego ciekawego zazwyczaj.


To naprawdę szukaj głębiej, muzyka rockowa to coś pięknego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:08, zamber1 napisał:

Przeciwnikiem gitarowego rzępolenia nie jestem, ale nie odnajduje w takich dźwiękach
niczego ciekawego zazwyczaj.


Należy się wczuć. Podziwiać wirtuozerię gitarzysty, docenić jego umiejętność wyrażania emocji bez wypowiadania ani jednego słowa. Smutek, melancholia, zadumanie. I to wszystko wyrażone tylko nutami. Buckethead jest w tym mistrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie umniejszam ani "piękna", a nie "wirtuozji" i czego tam jeszcze muzyce Rockowej, ale jak dla mnie nie jest ona czymś co na tyle mile łechce moje uszy, bym się w tym zasłuchiwał.
Od czasu do czasu zdarzy mi się czegoś tam posłuchać.
Mam płyty Led Zeppelin, Hawkwinda czy Rapshody, ale zdecydowanie cenię sobie inną muzykę do częstszego słuchania. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie właśnie rock awangardowy jest (tuż po muzyce klasycznej) najpiękniejszym rodzajem muzyki. Nie ma niczego głębszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:18, Kamexo2 napisał:

O gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie właśnie rock awangardowy jest (tuż po muzyce
klasycznej) najpiękniejszym rodzajem muzyki. Nie ma niczego głębszego :)


O gustach jak najbardziej należy dyskutować, tym bardziej gdy dyskutuje się z kimś co ma te gusta nieco "ten tego"... ]:>

Widzisz.
Dla mnie przykładowo nic w tym Rocku piękniejszego niż od muzyki Klausa Schulze czy Moshic''a =] nie ma.
Jest równie dobra często, ale z pewnością nie lepsza (kłamię oczywiście, bo wiadomo że nic lepszego od Moshic''a nie ma =]).
Zwyczajnie dla mnie ta muzyka ma mało co do zaoferowania, więc i mało poświęcam jej uwagi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:18, Kamexo2 napisał:

O gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie właśnie rock awangardowy jest (tuż po muzyce
klasycznej) najpiękniejszym rodzajem muzyki. Nie ma niczego głębszego :)

Ja wolę muzykę alternatywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:25, Kamexo2 napisał:

> Ja wolę muzykę alternatywną.

Szeroki zakres, możesz podać przykłady? :P

:) Mogę. Na przykład The good, The bad and the queen. No a w szczególności Gorillaz ( krotko mowiac to cała twórczość Damona Albarna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o muzyce? Funk, jazz, soul, r''n''b, new wave, new romantic i - ogółem - muzyka z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, pomijając metal i rock. :)
EDIT: No dobra, kilka kawałków house również da się posłuchać (radio SF-UR w San Andreas). ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzizas jak nie chce mi się systemu reinstalować, a widzę że jednak muszę, bo siakis wirus rozsyłający spam z mojego komputera, blokuje mi połączenie z netem. :D

Że też takie rzeczy muszą mnie spotykać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz ja. Wszelakie odmiany rocka i metalu (hard, industrial, alternatywny, awangardowy, doom metal, heavy metal, thrash metal, może nawet troszkę death metalu, grindcore \m/ - ogólnie muzyka rockowa roxxi), drum''n''bass/jungle, muzyka symfoniczna (współczesna filmowa, chociaż przyznam, muzyka Stravinskiego mi się podoba), arabska (ogólnie muzyka etniczna, ta co bardziej egzotyczna - lol, co za rym), a także funk, jazz, trip hop, hip-hop alternatywny, ogółem co wpadnie w ucho (kiedyś np. zasłuchiwałem się nieco w trance).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:44, zamber1 napisał:

Dzizas jak nie chce mi się systemu reinstalować, a widzę że jednak muszę, bo siakis wirus
rozsyłający spam z mojego komputera, blokuje mi połączenie z netem. :D

Że też takie rzeczy muszą mnie spotykać. :P

,,Dzizias". Hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:47, mr chief napisał:

,,Dzizias". Hehe:)


Też byś tak złorzeczył ]:>, jakbyś chciał uzupełnić braki w netlabelach, a pliki ściągały Ci się z prędkością 30kbps... :P

Niby nic, ale leniem jestem okrutnym i zwyczajnie nie chce mi się męczyć z reinstalacją systemu, jak pomyślę ile programów musiałbym instalować na nowo. :/

Widzę, że spam leci na jakiś brazylijski serwer, więc kij im w oko, jak na razie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:49, zamber1 napisał:

Też byś tak złorzeczył ]:>


Ależ i owszem, np. ja bym teraz BARDZO złorzeczył. a)nie mam płyty od Windy (na laptopie była zainstalowana fabrycznie ;(), b)mam zepsuty napęd DVD, c)nie ma teraz takiej możliwości po prostu. A i tak system mi się nieco posypał po instalacji nowego antywirusa. Przyczyną tego jest to, że wykrył trojany w plikach systemowych i powywalał do kwarantanny niektóre .dllki, ale przynajmniej jakoś to wszystko jeszcze działa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2009 o 01:49, zamber1 napisał:

Też byś tak złorzeczył ]:>, jakbyś chciał uzupełnić braki w netlabelach, a pliki ściągały
Ci się z prędkością 30kbps... :P

Niby nic, ale leniem jestem okrutnym i zwyczajnie nie chce mi się męczyć z reinstalacją
systemu, jak pomyślę ile programów musiałbym instalować na nowo. :/

Oj, współczuję.
O ,,dzizis" Kraist:) Ale boli mnie glowa. Od 3 nocy nie mogę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:15, zamber1 napisał:

Mam płyty Led Zeppelin, Hawkwinda czy Rapshody, ale zdecydowanie cenię sobie inną muzykę
do częstszego słuchania. ;]


Posłuchaj sobie Mr. Bungle czy Fantomasa, przy czym ostrzegam - trudne w odbiorze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:57, Skywalker560 napisał:

Posłuchaj sobie Mr. Bungle czy Fantomasa, przy czym ostrzegam - trudne w odbiorze ;).


Znam pobieżnie jedno i drugie.
Zdecydowanie wolę Moshic''a =], czy tak jak teraz Shpongle. ]:>

Jak już pisałem wcześniej; nie dla mnie muzyka.
Od czasu do czasu coś tam sobie posłucham, ale zwyczajnie szkoda mi czasu na grzebanie w tych klimatach skoro tyle muzy mam jeszcze do przebadania pośród tej, która bardziej, jeśli już, mnie zainteresuje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować