Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2009 o 00:54, Morris12 napisał:


Hah, kolega miał chyba jakiś moment zawahania. Zadziwiające jakiegoż cela mają dzisiejsi
gracze ^^.

:) A najlepsze jest to, ze jeszcze w tej samej rundzie ta historia sie powtórzyła, tyle, ze kolega miał snajperke:) 6 strzałów wystrzelil i żaden ZNWU nie trafił:) Genialne prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 00:57, mr chief napisał:

:) A najlepsze jest to, ze jeszcze w tej samej rundzie ta historia sie powtórzyła, tyle,
ze kolega miał snajperke:) 6 strzałów wystrzelil i żaden ZNWU nie trafił:) Genialne prawda?:)


Genialne ! Lagi ? Mama próbująca odłączyć komputer ? Tyle możliwości :P.
Dziwne jest tylko to, że nie trafił snajperką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard nikogo nie wyzyskuje.
Nie chcesz grać, nie graj. Proste?

WoW jest bardzo fajną grą nawet gdy masz gdzieś całą tą multiplayerową otoczkę. możesz świetnie się bawić nawet grając sobie samemu, a tylko w co trudniejszych questach czy grupowych, grać z ludźmi.
Sam praktycznie nie grałem w ogóle w PvP, bo mnie nie rajcowało i wystarczył mi sam content PvE do świetnej zabawy.

Po drugie "kilka dni" dla tej gry to mało... za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:03, zamber1 napisał:

Blizzard nikogo nie wyzyskuje.
Nie chcesz grać, nie graj. Proste?

Dlatego nie gram :). Ajć, przecież o nic nikogo nie oskarżam. Staram się rozruszać się humorystycznie (zaczynam łapać doła przez tą rozpoczynającą się chorobę).

Dnia 22.03.2009 o 01:03, zamber1 napisał:

WoW jest bardzo fajną grą nawet gdy masz gdzieś całą tą multiplayerową otoczkę. możesz
świetnie się bawić nawet grając sobie samemu, a tylko w co trudniejszych questach czy
grupowych, grać z ludźmi.

Racja. Pamiętam czas spędzony w Guild Wars i nie żałuję tego ;).

Dnia 22.03.2009 o 01:03, zamber1 napisał:

Po drugie "kilka dni" dla tej gry to mało... za mało...

Ta, za mało. Ale mnie wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2009 o 00:59, Morris12 napisał:

Genialne ! Lagi ? Mama próbująca odłączyć komputer ? Tyle możliwości :P.
Dziwne jest tylko to, że nie trafił snajperką...

Lagi to nie, jak już to tata:) Pamietam, ze jak raz u niego nocowalem to o coś tam się posprzeczali i tata go spytał czy widział kiedyś latająca mysz, a jak nie to zaraz zobaczy:)
Ale i tak mojej klasy nic nie przebije:) Inny kolega się skarży, ze sejvy mu sie gdzieś skasowaly. Odpowiedz innego była kapitalna : ,, A probowales F-5?":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:05, Morris12 napisał:

Racja. Pamiętam czas spędzony w Guild Wars i nie żałuję tego ;).


A widzisz... A ja czas z GW uznaję za zmarnowany.
Ostatnio nawet próbowałem dać drugą szansę tej grze i nic... żenua...
Leży tylko i się kurzy, bo tego rodzaju zabawa mnie nie rajcuje.
Myślałem, że to coś podobnego choć w ułamku do WoW''a, ale oczywiście tak nie jest, więc odbiłem się od tego jak bumerang. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:11, Skywalker560 napisał:

Ja zaś Wam polecam film Watchmen, o ile lubicie takie filmy o superbohaterach, ale mroczne
i kopiące w tyłek :P.

Witaj:) Ja już Watchmen'ow oglądałem. Nieźli ( szczególnie Roszak i sceny w więzieniu):).
Ale jednak wolę Sin City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:09, zamber1 napisał:

A widzisz... A ja czas z GW uznaję za zmarnowany.
Ostatnio nawet próbowałem dać drugą szansę tej grze i nic... żenua...
Leży tylko i się kurzy, bo tego rodzaju zabawa mnie nie rajcuje.
Myślałem, że to coś podobnego choć w ułamku do WoW''a, ale oczywiście tak nie jest, więc
odbiłem się od tego jak bumerang. ;]


Ja odbiłem się od kilku mniej znaczących tytułów: tj. Metin 2, Knight Online, Silkroad i parę innych. Te kilka dni w WoW''ie były lepsze niż tygodnie/miesiące spędzone przy wymienionych przeze mnie MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W darmówki nie gram.
Wczoraj tylko zainstalowałem 4Story, ale raczej już nie wrócę do niej po godzinie grania...

Jeśli chodzi o MMORPG, to wole już płacić te 120zł co dwa miechy, ale mam wtedy pewność że zabawa będzie przednia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:25, zamber1 napisał:

Jeśli chodzi o MMORPG, to wole już płacić te 120zł co dwa miechy, ale mam wtedy pewność
że zabawa będzie przednia. ;]


120 zł dla jednych jest majątkiem, a dla innych po prostu dobrą ceną za wyśmienitą zabawę :). Może skuszę się nawet na grę za parę miesięcy. Na razie jestem na etapie poszukiwania nowego dostawcy internetowego, bo 360 Kbit/s to lekka przesada jak na dzisiejsze standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rorschack i sceny w więzieniu są genialne :D. A film właśnie kojarzy mi się z takim pokręconym miksem jakiegoś mrocznego filmu o karykaturach superbohaterów, czarnego kryminału, wspomnianego Sin City i Plutonu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie rozumiałem, co tak naprawdę miliony ludzi widzi w WoWie :) Jak widać, będę musiał się przekonać. Czy są jakieś darmowe, parodniowe triale do WoWa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:28, Skywalker560 napisał:

Rorschack i sceny w więzieniu są genialne :D. A film właśnie kojarzy mi się z takim pokręconym
miksem jakiegoś mrocznego filmu o karykaturach superbohaterów, czarnego kryminału, wspomnianego
Sin City i Plutonu :P.


Kiedy szedłem do kina to wiedziałem, ze film będzi brutalny ale TE sceny w więzieniu, były...:) Bardzo ciekawe:) Dobrze, ze nie zabrałem na to mojego młodszego kuzyna:)
Piękna była ta scena z Rorchackiem jak facet otwiera lodówkę a tam kartka,, Behind You" odwraca sie i ŁUP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:28, Jaki Ganh1 napisał:

Ja nigdy nie rozumiałem, co tak naprawdę miliony ludzi widzi w WoWie :) Jak widać, będę
musiał się przekonać. Czy są jakieś darmowe, parodniowe triale do WoWa?


Bodajże po zakupieniu pudełka z grą jest coś w stylu 14 dniowego triala. Lecz ręki nie dam sobie uciąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przeciwnie, myślałem, że to coś w rodzaju jakiejś satyrycznej, ciętej komedii wyśmiewającej superbohaterów, a tu nici z tego! Jedynie kojarzyłem skądś Rorschacha, może z jakiegoś crossoveru. Uważam tylko, że kilka scen było mocno się przeciągających, a takie naprawdę interesujące postacie to właśnie Rorschach i The Comedian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:47, Skywalker560 napisał:

W tym roku jedyną interesującą premierą filmową będzie chyba tylko ROTF(L), czyli sequel
Transfomersów,


Ta... ale efekty specjalne to nie wszystko. Nie będziesz spoglądał na ekran podziwiając pracę grafików, a jednocześnie nudził się przez monotonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować