Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

No to jak to isę teraz mówi, żal... ;p Coś mi się zdawało, że w pierwszym meczu Lech ich rozgromł, lecz skoro były karne, to mi isę mece pomyliły.

Rozrobiony@ Jak coś to Hardcorem.

Infes@ Tyle, że hiszpanie to chyba wicemistrzowie olimpijscy, czy tem mistrzowie Europy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, nasi nigdy chardkorami w kosza jakoś nie byli, a jak zagrali taki dobry meczyk z wicemistrzami olimpijskimi i mistrzami europy, to trzeba isętylko cieszyć. Ja ostatnio oglądałem oba mecze z Chorwatami. Teraz w najbliższym czasie będą jakieś mecze w kosza z udziałem naszych ?

Edit: Hiszpanie dobrze grali, czy wyszli w rezerwowym, by oni się rozgrzali i dlatego tak dobrze nam szło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jednego z ich podstawowych nie było tak to reszta to już same "prosy" A Paul Gasol to już idelany przykład. Gracz LA Lakers, mistrzów NBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 00:17, Albii napisał:

Rozrobiony@ Jak coś to Hardcorem.

Nijak ma się pisanie tego neologizmu z dużej litery do poprawności ortograficznej. Za to na twoje przecudne ''ce cha'' nie ma miejsca w wyrazie hard.

eot. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 00:30, Rozrobiony napisał:

> Rozrobiony@ Jak coś to Hardcorem.
Nijak ma się pisanie tego neologizmu z dużej litery do poprawności ortograficznej. Za
to na twoje przecudne ''ce cha'' nie ma miejsca w wyrazie hard.


Jak już jesteśmy tacy poprawni, to tak naprawdę nie można "być hardcorem" :P Ot, taka niepoprawność językowa. Tak, wiem dobrze, o co chodzi, ale to głupie, takie poprawianie siebie nawzajem odnośnie rzeczy, która sama w sobie jest błędem i nie ma żadnej reguły ortograficznej w zasadzie. I tak, wiem. Czepiam się, to jasne. :)
Jednak dzisiaj Wam już odpuszczę, wyłączę PC, przesłucham jeszcze raz (trzeci już dzisiaj będzie :> ) nowo zakupionego albumu Sigur Rós o jakże wymownej nazwie ( ) , poczytam książkę... Ot, po prostu zrobię sobie już dzisiaj wolne od PC. Miłego dyskutowania życzę ;)

Pozdrowienia,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjj ziewać mi się zachciało. Dobra, czas spać. Trza się wysypiać bo ostatnie dni...wakacji...ech ;s Dobranoc wszystkim Gramowiczą i Gramowiczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh...

Dałem trochę odpocząć lastowi i przestałem go spamować genialnym Clubrootem. ]:>

Czas na coś, czego dawno nie słuchałem...
Na początek genialny produkt krajowy, czyli Artrosis z albumem "Ukryty Wymiar".
Zna ktoś takie cudo? ;]

Edit: Tfu! "W Imię Nocy" album się zwie. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie nie pytam :]
Tak sobie przeglądam metacritic.com i naszła mnie refleksja - opinie użytkowników mają o wiele większą wartość niż recenzje. Głupio to zabrzmi ale recenzje z punktu widzenia recenzenta "z branży" i zwykłego gracza są diametralnie różnie, każdy inaczej na coś patrzy. Kończę bełkotać, miałem pytać o album "the xx" xx, tak się nazywa. Słuchał ktoś?

No i skończyłem teraz Made Mana. Niby syf ale jak się fajnie gra...

Teraz mam wielki dylemat co przejść zanim nadejdzie premiera Risena. Miałem grać w Halo 3 ale facet poszedł na urlop i tyle go widziałem. A 40zł piechotą nie chodzi, za to mogę mieć dobrą książkę.
O cholera, to już jutro... znaczy, dzisiaj! Dzisiaj premiera "Homo bimbrownikus" Pilipiuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 01:09, Cirno napisał:

Musisz mi dać więcej dobrego clubrootu, bo to mi się zaczyna podobać :D


;]

"Burial - Burial" i "Burial - Untrue"...
Jeśli Clubroot do Ciebie w końcu przemówił, to w tych dwóch albumach tez się zakochasz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ? Risena na Xboxa kupujesz, bo ja nad tym myślę. Kompek nie uciągnię na max detalach i rozdzielce, więc nie ma co grać i lepiej wcale tego nie robić, lub grać na konsoli. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 00:37, Mohair napisał:

Jak już jesteśmy tacy poprawni, to tak naprawdę nie można "być hardcorem" :P

To już wiem dlaczego całą Polska się śmiała z tego filmiku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 01:19, Albii napisał:

A co ? Risena na Xboxa kupujesz, bo ja nad tym myślę. Kompek nie uciągnię na max detalach
i rozdzielce, więc nie ma co grać i lepiej wcale tego nie robić, lub grać na konsoli.
;p


Nie na PCta, nie chce mi się płacić 200zł za coś co miałbym połowę taniej. I chyba tylko do niej jest kod od Cenegi, zamiast 119zł zapłacę 89+przesyłka. BTW. nie wiem dlaczego ale przesyłka kurierska kosztuje 10zł a pocztowa 17zł o.O dziwne...

I nie ma co panikować, na GF 8800 działa wyśmienicie, generalnie sporo lepiej niż G 3 na zalecanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 01:37, Some_kind_of_Devil napisał:

> O cholera, to już jutro... znaczy, dzisiaj! Dzisiaj premiera "Homo bimbrownikus"
Pilipiuka!
To kolejna książka z serii "przygody Jakuba W."? :D


Tak :D do tego w sklepie Godi mam wysyłkę za darmo, grzech zignorować taka okazję. Zastanawiam się jednak jaką drugą książkę wybrać.

@Cirno: nie zniesiesz dubstepu? Time to Leather Rebel! Wrrrryyyy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
I tak na allegro będzie można dostać tanio. ;)

Dnia 28.08.2009 o 01:26, SpecShadow napisał:

I nie ma co panikować, na GF 8800 działa wyśmienicie, generalnie sporo lepiej niż G 3 na zalecanych.

Wszedłem sobie na stronkę xfire, by sprwadzić, czy na pewno mówisz o mojej karcie. xD Szczerze powiem, że nie wiedziałem, jaką mam... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 01:39, SpecShadow napisał:

Tak :D do tego w sklepie Godi mam wysyłkę za darmo, grzech zignorować taka okazję. Zastanawiam
się jednak jaką drugą książkę wybrać.

Kurde, dobrze, że tu zajrzałem bo nie miałbym nawet pojęcia, że kolejna część wychodzi :D. Oby była lepsza od "Wieszać każdy może" ;]. Liczę na recenzję od Ciebie na dniach.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 01:40, Albii napisał:

>/.../
I tak na allegro będzie można dostać tanio. ;)

Ale to jest pokusa iście diabelska. Wszystkie części Gothica wspominam z sentymentem (acz fanatykiem tak zwanym nie jestem i najdłużej grałem w część trzecią, najostrzej krytykowaną). No i mam nadzieję na jakieś 100h zabawy oraz 40h za pierwszym podejściem.

Dnia 28.08.2009 o 01:40, Albii napisał:


> I nie ma co panikować, na GF 8800 działa wyśmienicie, generalnie sporo lepiej niż
G 3 na zalecanych.
Wszedłem sobie na stronkę xfire, by sprwadzić, czy na pewno mówisz o mojej karcie. xD


Szczerze powiem, że nie wiedziałem, jaką mam... ;p Nie ma co, ja nie wiem jakiego mam proca :D wiem że od AMD, dwurdzeniowy i to najsłabsza "dwurdzeniówka". Jakby co to się obniży detale, przeca gram w grę a nie grafikę :]

@Some_kind_of_Devil - postaram się choć czasem ostry ze mnie wannabe :] acz mam spore obawy do rzeczy mocno reklamowanych a taką reklamę miała ta książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować