Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Widziałem to już kiedyś, ,lecz dopiero co skojarzyłem. ;P "Chardkor" był jak przyszedł do sklepu ceny obniżać. ;] Już widzę jak będzie ratował małe niedźwiadki z rąk wrogich państw i ratował turystów przed niedźwiedziami gryzli. Szczególnie ta druga opcja bardzo mi pasuje. Na gołe klaty walka z niedźwiedziem ^^

Blu@ Bardzoo dobry pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 01:25, meryphillia napisał:

Bo rząd udzielił mu kolejnej wielomiliardowej pożyczki, a dodatkowo zmusił konkurencję
do dostawy niezbędnych do produkcji surowców za cenę znacznie niższą, niż musiałby zapłacić
oligarcha gdyby chciał normalnie zakupić. ;]


Tego nei wiedziałem. Co nie zmienia faktu że Putin i jego pewność siebie rządzą ... ceny są za drogie w jakimś sklepie? Putin je obniży- hell yeah :) czekam czy dowali czymś 1 września czy skończy się jedynie na tych donosach z rosji o innej historii IIWW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś Ruscy odwalą, mam tylko nadzieję, że żadna rakieta nie wyladuje u mnie w ogródku... ;p Co do obniżek cen, co z tego, że obniżył ceny w jednym sklepie w tak wielkim kraju ? Ważne, że był w mediach i skill do poparcia ludu poszedł do góry. ;] To się nazywa pr0.

btw: Post na poprzedniej stronie.

z/w idę się myć i czegoś napić. ;0 Interesujące, nieprawdaż ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 01:33, Albii napisał:

Pewnie coś Ruscy odwalą, mam tylko nadzieję, że żadna rakieta nie wyladuje u mnie w ogródku...
;p Co do obniżek cen, co z tego, że obniżył ceny w jednym sklepie w tak wielkim kraju
? Ważne, że był w mediach i skill do poparcia ludu poszedł do góry. ;] To się nazywa
pr0.

Tak, uważaj bo ci nowy płotek skosi ;d Wiem, to było poniżej pasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no! Ale jakby mi rozwalił płot Putin swoimi bombami, to bym wybrał się do Rosji i zabrałbym mu jego długopis i nie oddał, tylko schował w tej kaszance którą sprzedają za kilka rubli taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 01:45, Albii napisał:

Nie, no! Ale jakby mi rozwalił płot Putin swoimi bombami, to bym wybrał się do Rosji
i zabrałbym mu jego długopis i nie oddał, tylko schował w tej kaszance którą sprzedają
za kilka rubli taniej...

A potem przyjeżdża ekipa remontująca i w trakcie zakładania nowego płotka, jeden z robotników zjadłby taką kaszanę. Zadławił by się i płotu i tak byś nie miał ;d Kurde ja na serio jakieś dziwne wizje mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już się zastanawiałem wcześniej, czy nam za tarczę antyrakietową nie walną nam paru rakietek... ;p

Będę musiał kiedy przejść karierę w GH: 3 na Hardzie czasem trafi się taka piosenka, że trzeba się sporo namęczyć i w "praktyce" wyuczyć się kilku "chwytów" ;p Experta też można by było nadgonić, lecz jedna piosenka stoi na drodze... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jest panowie i panie? Do szkoły jutro sie idzie to i wczesniej spać trzeba;P Ja tam jutro wstaje ok 9 i jade z kobietą na działeczkę;) Nie ma to jak jeszcze 1 miesiąc wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień...a ja ciągle w trybie wakacji...chodzenie spać o 3..wstawanie o 12..:D ale cóż...trzeba iść i próbować wtłaczać sobie kompletnie nieprzydatna wiedzę do mózgu...na rozluźnienie od dobrych trzech godzin Tankard i alkoholowe utwory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:02, Citkowsky napisał:

co jest panowie i panie? Do szkoły jutro sie idzie to i wczesniej spać trzeba;P Ja tam
jutro wstaje ok 9 i jade z kobietą na działeczkę;) Nie ma to jak jeszcze 1 miesiąc wakacji:)


Hehe ja też mam jeszcze miesiąc. O ile nie liczę poprawki niedługo :(( o jak mi się nie chce to masakra po prostu. Więc gram w WoW-a póki co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:04, haderQ napisał:

> co jest panowie i panie? Do szkoły jutro sie idzie to i wczesniej spać trzeba;P
Ja tam
> jutro wstaje ok 9 i jade z kobietą na działeczkę;) Nie ma to jak jeszcze 1 miesiąc
wakacji:)

Hehe ja też mam jeszcze miesiąc. O ile nie liczę poprawki niedługo :(( o jak mi się nie
chce to masakra po prostu. Więc gram w WoW-a póki co ;p



w sumie i ja mam poprawkę (mechanika) ale jakby co to kaska na punkty już odłożona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się nie jesteś sam. Na 10 rozpoczęcie a o 9:22 autobus. Nie no, jak tu iść uradowany,WYSPANYM przywitać znajomych po wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:06, Citkowsky napisał:

w sumie i ja mam poprawkę (mechanika) ale jakby co to kaska na punkty już odłożona:)


Pfff mięczak :) u mnie zero poprawek, zero branych punktów ... tylko muszę praktykę załatwić do 14 września ... a potem juz tylko olewanie roku i rozmyslanie nad praca inżynierską a potem obrona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie punktów? Jak to pięknie brzmi:] I też miesiąc wakacji, teraz coś mnie wzięło na stare gry (w ogóle te gry konsolowe to nudne są, albo to ja za stary jestem). Zmodowałem staruśkiego Dooma, są teraz nowe bronie z CSa i innych gier, jazda niesamowita. Do tego przeglądam stare gry z Game Boya, myślę o zakupie Nintendo DS ale przewinął mi się przed oczami news o likwidacji slota GB. Do tego z grami jest cienko, był Warhammer 40k i już go nie widziałem, nie wiem jak teraz.
Czekam na jedną grę, do tego czasu wbijam GS na Kung Fu Panda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:40, SpecShadow napisał:

ciach ...


Nie ma gier na DSa ? Odejdź i umrzyj - ale po wytypowaniu słabego W40k (w wersji DSowej) widzę że rzeczywiście dla Ciebie gier na DS moze nie byc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:47, Taikun napisał:

> ciach ...

Nie ma gier na DSa ?

Są są, a jak jest jeszcze ten slot na kartidże to w ogóle nie do ogarnięcia :]

Dnia 01.09.2009 o 00:47, Taikun napisał:

Odejdź i umrzyj - ale po wytypowaniu słabego W40k (w wersji DSowej) widzę że rzeczywiście dla Ciebie gier
na DS moze nie byc ...

Bo same jRPGi?
Oczywiście wykluczamy tu gry dla żeńskiej populacji gdzie podrzuca się naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat sobie ostatnio kupił Pegazusa. Do tego 50 kasetek i jazda. :D Coś wspaniałego, poczułem się młodszy o jakieś 10 lat, grając znowu w Mario lub Disneyland. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:52, Burszurasek napisał:

Mój brat sobie ostatnio kupił Pegazusa. Do tego 50 kasetek i jazda. :D Coś wspaniałego,
poczułem się młodszy o jakieś 10 lat, grając znowu w Mario lub Disneyland. :D


Ja nie mam kompletnie szczęścia do stacjonarnych konsol. Najpierw Atari 2600, potem Amiga CD 32 (właściwe nie licząc olimpiady, pinballi to nie było na niej nic. No i to że nie dostałem płyty z Cannon Fodderem, podobno dobra giera).

Jedynie GB Color pamiętam dobrze, umilał mi czas kiedy mój pierwszy PC lądował często w serwisie (no co? Uczyłem się jego obsługi. No i miał Windę 98, ostry syf).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować