Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2011 o 04:51, Bezi_113 napisał:

Pooglądaj na Xfire tych, którzy przed chwilą skończyli grać :P
Ja mam alibii, wróciłem z wakacji i przeglądam internet :P


To miłego Czytania Internetu :D . Chuck Norris ma go w trybie OFFline i przeczytał skubaniec cały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Co u Was ciekawego słychać? Gracie w coś aktualnie? :)
Ja sobie zainstalowałem pierwszego Crysisa i chyba trochę dziś pogram jeśli nic ciekawego nie będzie w tym temacie. Ale mam nadzieję, że będzie ;)

Jak tam, Sandro, wrażenia po odsłuchaniu kawałków, które poleciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 00:02, Harrolfo napisał:

/.../

Heloł. Ja pykam sobie jak zreszta przez cały ostatni rok w LoLa, plus odkurzyłem ostatnio GW i jestem pozytywnie zaskoczony jak ta gra i jej community trzyma się po tylu latach.
Możesz mi przybliżyć trochę mechanikę Crysisa? Słyszałem wiele opinii, że jest to niewiele więcej niż benchmark, bez specjalnie wciągającego gameplaya, ale też wiem że wielu ludzi namiętnie się w to zagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Crysisa - jest to dość nietypowy FPS, bo mamy ogromną swobodę w wykonywaniu misji (możemy załatwiać "sprawy" cichaczem lub "na Rambo") i praktycznie nic nas nie zmusza do wykonywania misji. Możemy sobie zwiedzać wyspę, ścinać drzewa ostrzałem i ogólnie "sandboxić" ile wlezie :)
Mnie się ta gra bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim. Ja mam rozkmine...
Mam konto na battle.net (na tym koncie mam WoWa z wszystkimi dodatkami, Warcraft III Platynowa kolekcja oraz starcrafta II). Nie logowalem sie od... ok pol roku. Dzisiaj chcialem sciagnac warcrafta III bo plytke koledze pozyczylem.
Proboje sie zalogowac i nic... (konto mam zabezpieczone authenticatorem wiec nie ma mowy o tym ze ktos mi to konto ukradl)
Zmienialem juz w ciagu 10 minut 2 razy haslo i za kazdym razem widze to samo: Login failed.
Wiecie co to moze byc? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 00:02, Harrolfo napisał:

Co u Was ciekawego słychać? Gracie w coś aktualnie? :)

Ostatnio w Smells Like Teen Spirit ;]
A tak bardziej serio odpowiadając to Baldurs Gate 2 i Guild Wars, jako że pojawił się nowy content. LoLa sobie odpuściłem, chyba na amen.

Coby post za pusty nie był, dorzucam: http://youtu.be/VajwSe0cgj0 - jakby komuś się chciało podzielić wrażeniami, bo na mnie ten kawałek działa niesamowicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 00:24, Harrolfo napisał:

Już mi się podoba to nagranie, ląduje w ulubionych :)


Zespołu jednak w całości Ci nie polecę, bo takie nagrania policzy na palcach jednej ręki ślepy drwal ;)
Ewentualnie Leaving Song.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 00:49, Adjatha napisał:

Zespołu jednak w całości Ci nie polecę, bo takie nagrania policzy na palcach jednej ręki
ślepy drwal ;)

Widziałem na wikipedii, że to zespół grający bardziej agresywną muzykę :)

Dnia 12.07.2011 o 00:49, Adjatha napisał:

Ewentualnie Leaving Song.

I kolejne w ulubionych :D

Ale co to, tylko my jesteśmy online?
EDIT: Już nie...

Ode mnie oczywiście Scorpionsi - teraz tego słucham => http://www.youtube.com/watch?v=3VI0Qxyf2sQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 00:55, Harrolfo napisał:

Widziałem na wikipedii, że to zespół grający bardziej agresywną muzykę :)

Wikipedii w ich przypadku bym nie ufał. :P Ogólnie, mocno to skracając - zaczęli od punku, potem ich muzyka się zmieniała, utwory robiły się ciut bardziej rozbudowane, teksty bardziej, hm, poetyckie - swoją drogą za teksty właśnie ich uwielbiam (no i za energię płynącą z całości). Przedostatnia płyta była już lekko doprawiona elementami elektroniki, brzmi inaczej niż poprzednie (niektóre kawałki miały początkowy trafić do Blaqk Audio, projektu wokalisty i gitarzysty, właśnie trzymającego się w elektronice), natomiast ostatnia to lekki rock, już bez udziwnień - energia jest, ale wszystko bardziej przystępne i popowe takie. ;] Ale jest to dla mnie nadal kawał dobrej muzyki.

Taka krótka notka informacyjna ;] osobiście biorę od nich wszystko, od starych kawałków do nowych - od Brownie Bottom Sundae, przez Narrative of Soul Against Soul, Bleed Black, Affliction aż do Medicate.
I miliarda innych, których nie będę tu wymieniał :D
Słucham ich już z 6 lat, także ogólnie mój fav zdecydowanie. ;)

A Scorpionsi bardzo przyjemni, fajny utwór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że z doświadczonym słuchaczem tego zespołu mam do czynienia :)
Swoją drogą - jak się zaczęła Twoja przygoda z nim?

Co do moich ulubionych - Metalliki, Nickelback i Scorpionsów - było tak:
Metallica - kiedyś myślałem, że to wyjce (tzw. growl, którego nie znoszę), ale przesłuchałem kilka kawałków i zrozumiałem fenomen tego zespołu
Nickelback - FlatOut 2 :) Po odsłuchaniu 2 utworów tego zespołu w tej grze ("Believe it or not", "Flat on the floor" - polecam oba) zainteresowałem się głębiej ich twórczością i zostałem ich fanem. Dodatkowo świetnie brzmią na żywo.
Scorpions - znałem kilka utworów ale postanowiłem się wgłębić w ich twórczość i słuchałem propozycji na yt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 01:20, Harrolfo napisał:

Swoją drogą - jak się zaczęła Twoja przygoda z nim?


THPS3. ;) W soundtracku było The Boy Who Destroyed the World. Wtedy jeszcze nie słuchałem raczej rocka, ale zaczęło się to powoli zmieniać, a ten kawałek wręcz uwielbiałem, poznałem też parę innych. Ostatni im głębiej się w muzykę zapuszczam tym rzadziej ich słucham, ale nadal wracam.

Pomogła też zmiana otoczenia w gim lekka, trafiłem na ludzi o zapędach rockowo-metalowych. ;) Poznałem In Flames, które co prawda dopiero po roku od pierwszego usłyszenia zacząłem akceptować (melodeathowe darcie mordy to jednak nie tak na dzień dobry =P). A liceum to już zupełne jazdy, coraz więcej i więcej, a czasu brakuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, pamiętam, jak kolega mnie wciągnął w rock, jako, że nie miałem właściwie ulubionego gatunku muzycznego. Zaczęło się od lekkich "roczków", bo jak stwierdziłem, nie jara mnie growl, ostre brzmienie gitar i perkusja. Teraz się sam z siebie śmieję słuchając Eluveitie i wspominając tamte czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 01:38, Jaki_Gahn napisał:

Tia, pamiętam, jak kolega mnie wciągnął w rock, jako, że nie miałem właściwie ulubionego
gatunku muzycznego.


Ja słuchałem sporo HH. ;) W sumie teraz trochę się z tego śmieję jak słyszę tamtą pseudo poezję. Żeby nie było, gatunkowo się nie ograniczam - uwielbiam L.U.C.a czy Fisza. ;)
Ale faktycznie, początki bywały zabawne, jakieś Green Daye i inne Linkin Parki, dopiero po nich przyszło coś sensowniejszego. Afi, Misfits. Potem kumpel polecił mi In Flames, Trigger wyłączyłem po paru sekundach (jak można słuchać takiego [cenzura]). ;) Po jakimś czasie na szczęście przeszło i było już z górki, chociaż metalu słucham rzadko, raczej klimaty około rockowe. :> Co nie zmienia faktu, że podgatunek metalu nie ma zbyt dużego znaczenia - Sound of Perseverance Deathu to coś pięknego. ;)

@Harrolfo - google w żaden sposób nie chce pomóc? Ja nadal siedzę na XPku więc niestety nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 01:57, Adjatha napisał:

@Harrolfo - google w żaden sposób nie chce pomóc? Ja nadal siedzę na XPku więc niestety
nie pomogę.

Może i chce, ale ja nie mogę znaleźć działającego sposobu. Dlatego piszę na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiedzieć ze znajomymi widząc jak leje się morze piwa i innych tego typu rzeczy, samemu nie podłączając się - bezcenne.:>
Bra-noc wszystkim. Dzisiaj kolejna noc z h-h, tym razem nowe dzieło CunninLynguists i ostatnie Kno(to już takie ''ulubione'' płyty są nawet). W końcu nie samym metalem, rockiem i jazzem człowiek żyje.:P
Plan - mecz w Fifę, album Kno się kończy i spać, bo jutro dalszy plan przewiduje wstawanie o 9, żeby drużynowo w LoLa pograć. O ile części drużyny przejdzie depresyjny nastrój po dzisiejszych wynikach z uczelni(listy rezerwowe witają). Jakby innych nie było, i ludzie nie mieli poważniejszych problemów(z którymi dają jakoś radę).:/

@Adjatha - ha, ktoś z przyzwoitym omr, powitać, powitać! :>
@Harrolfo - ja siedzę na 7, ale 32 i tam mi wszystko(co stare) działa bez problemów. Na 64 za to sam system(standardowo wina braku kompatybilności wstecznej do czegoś nieokreślonego - SB Audigy pewnie). Także wujka Google spytaj.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 02:04, Nephren-Ka napisał:

@Adjatha - ha, ktoś z przyzwoitym omr, powitać, powitać! :>

Eee, z czym? :D
Domyślam się, że chodzi w jakiś sposób o muzykę, ale skrót mi jednak wiele nie mówi. ;)

CunninLynguists znam z kilku kawałków (Lynguistics, Seasons - jak ja kocham ten podkład, coś niesamowitego), Kno próbowałem ale szybko się odbiłem. Ale myślę, że jeszcze dostaną swoje szanse. ;) Na złość zespołów przybywa, ciągle chciałoby się odsłuchać w pełni, a nie tylko powierzchownie, coś nowego - na liście Guns''n''Roses, Children of Bodom, Death, L.U.C., Misfits, O.S.T.R., Foo Fighters... a to tylko taki wierzchołek góry lodowej, który mi właśnie przyszedł do głowy, no i zawsze może trafić się coś, czego wcześniej nie słyszałem.

Zamawiam sobie 48-godzinną dobę ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować