Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2011 o 02:12, mr_chief napisał:

Eh... jeszcze 40 minut i Argentyna gra. :) Jak na razie tegoroczne Copa America jest
dość nędzne.

A tam nie jest tak źle. Faworyci dostają baty więc coś się dzieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 02:17, Adjatha napisał:

Eee, z czym? :D
Domyślam się, że chodzi w jakiś sposób o muzykę, ale skrót mi jednak wiele nie mówi. ;)


Open Mind Ratio, coś co pokazuje słuchalność wielu gatunków danej osoby(ja cały czas nad swoim staram się pracować).:>

Dnia 12.07.2011 o 02:17, Adjatha napisał:

CunninLynguists znam z kilku kawałków (Lynguistics, Seasons - jak ja kocham ten podkład,
coś niesamowitego), Kno próbowałem ale szybko się odbiłem. Ale myślę, że jeszcze dostaną
swoje szanse. ;) Na złość zespołów przybywa, ciągle chciałoby się odsłuchać w pełni,
a nie tylko powierzchownie, coś nowego - na liście Guns''n''Roses, Children of Bodom,
Death, L.U.C., Misfits, O.S.T.R., Foo Fighters... a to tylko taki wierzchołek góry lodowej,
który mi właśnie przyszedł do głowy, no i zawsze może trafić się coś, czego wcześniej
nie słyszałem.


CL poza najnowsza płyta ogólnie fajnie wypadają: http://youtu.be/dD6xZ_S-Lo4 (a flet jest stąd: http://youtu.be/9eJi8PqB_Mk ). Przy okazji - Kno(czyli Ryan Wisler) - to członek własnie CL.:>
Lista ładna i różnorodna, ale krótka(wiem, czepiam się :P). Moje aktualne w-l zajęłoby mi jakieś 2-3 lata słuchani no-stop(zakładając, że wszystkie płyty bym miał, co jest zwyczajnie niemożliwe).:D

Dnia 12.07.2011 o 02:17, Adjatha napisał:

Zamawiam sobie 48-godzinną dobę ._.


O, jak już zrealizujesz to zamówienie, to namiary poproszę, mi też się przyda.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2011 o 02:26, Hartus napisał:

A tam nie jest tak źle. Faworyci dostają baty więc coś się dzieje. :)


Ale w tym meczu graja super! ;) Messi ma ładne akcje, no obudził się chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 00:04, Harrolfo napisał:

No, Marki, co u Was dobrego?
Ja sobie właśnie słucham Scorpionsów i przeglądam fora, a Wy?


Wcinam kanapke z pasztetem a zaraz dobiore die do miodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 00:04, Harrolfo napisał:

No, Marki, co u Was dobrego?
Ja sobie właśnie słucham Scorpionsów i przeglądam fora, a Wy?

Próbuje zrobić pierwszą profesjonalną stronę internetową a potem bede bawił się w grafika robie portfolio by móc wysyłać oferty pracy bo wtedy większa szansa przyjęcia no iczeka do piątku bo ide do kina na harrego Pottera część drugą i bedzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm, kanapka z pasztetem, coś wspaniałego, sam bardzo lubię :)
Ale z uwagi tego, że jest dość wcześnie, to chyba sobie idę po jogurt malinowy - malinowe rządzą :)
Ale co tu tak mało Marków? Wakacje są, a nikogo nie ma, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 00:04, Harrolfo napisał:

No, Marki, co u Was dobrego?
Ja sobie właśnie słucham Scorpionsów i przeglądam fora, a Wy?


Ja z kolei po raz n-ty robię wstępny kosztorys modernizacji mojego komputera i za wszelką cenę staram się zmieścić w określonej sumie, dobierając tym samym podzespoły możliwe najwydajniejsze i najbardziej przyszłościowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym piszesz tę stronę? Chyba nie w Notatniku? Chociaż, na upartego ;)
Sam idę do kina na Harry''ego w niedzielę, bardzo ciekawi mnie jak przedstawiona zostanie

Spoiler

bitwa o Hogwart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I cos nie widac Bravehearta :P Tego Wąpierza klasy A ;P
Ja kurde nie mam żanego jogurtu :( Ale ten swiat jest zły i brutalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że robisz jak ja zawsze przed większym wydatkiem - ciągle porównuję ceny, odwiedzam po naście razy te same strony, czytam opinie użytkowników, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ten Braveheart ostatnio się zmienił na gorsze - jeszcze dojdzie do tego, że będzie pisał w dzień więcej niż w nocy,brrr!
A jakie jogurty spożywasz? :) Ja Jogobellę albo malinowe Froppy Mullera - te są jeszcze lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze w notatniku w tych edytorach nie idzie się połapać ciągle zaznaczją jakimiś kolorkami i zmieniają opcje bez powiadomienia a tak ja se wpisuje kodowanie wszystkie deklaracje i nie ma problemów.

Jak chodzi o bitwę o hogwart to postaram się opisac to na moim gsie jak przyjde z premiery chodź pisarz ze mnie nędzny:D

@Szynkars
Zazdroszczę ja tylko marzę by na moim geforce 9600gt poszedł Skyrim chodźby na minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 00:23, Harrolfo napisał:

To widzę, że robisz jak ja zawsze przed większym wydatkiem - ciągle porównuję ceny, odwiedzam
po naście razy te same strony, czytam opinie użytkowników, itp...


Dokładnie, problem w tym, że ciągle coś nowego się pojawia. Najpierw czekałem na procesory nowej generacji. Miały wyjść w kwietniu. Teraz AMD twierdzi, że ich premiera odbędzie się na przełomie września / października. Problem w tym, że zaraz potem swoją premierą będą miały karty graficzne produkowane w 28nm procesie technologicznym, wiec też wypadałoby poczekać. Jednakże 4 miesiące po tym wydarzeniu mają wyjść kolejne procesory, tym razem produkowane w 22nm procesie technologicznym. I co tu zrobić? :)

@benq20
Jak narazie mam 8600GT, więc jeszcze gorzej, nie ma czego zazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować