Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

No, uporałem się wreszcie z Neverhoodem. Cały dzień zleciał, ale zdecydowanie było warto, nie powiem. Gra jest rewelacyjna, zdecydowanie najlepsza w całej mojej "karierze". No i oczywiście niezapomniany soundtrack skomponowany przez Terry'ego S. Taylora - szczerze polecam, nawet tym, którzy nie mieli okazji zagrać w ową produkcję.
Można powiedzieć, że przypomniałem sobie duży fragment mojego dzieciństwa :>

A jeśli o muzykę chodzi, to dzisiaj zwiedzałem rejony thrash metalu - chodzi mianowicie o Testament. Podejrzewam, że uda im się wskoczyć na drugą pozycję, zaraz za Metą ( jednak sentyment pozostaje ) ;)
No i oczywiście nie mogę się doczekać 3 płyt, które są zapowiedziane na ten rok - nowe: Mastodon ( The Hunter ), Gojira ( póki co bez nazwy ) i Opeth ( Heritage ). Liczę, że będą to co najmniej bardzo dobre albumy.
Jeszcze słowo odnośnie Opethu - chciałbym szczerze podziękować tym, którzy polecili mi ten zespół ( wiem, że się jeszcze tutaj wypowiadają :) ). Pamiętam jeszcze jak narzekałem na wokal Mikaela :>
W każdym razie przemogłem się i teraz jest to jeden z moich ulubionych zespołów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 01:10, Adjatha napisał:

A MSI też nie trawię ;]


To jest nas dwóch.:D

Dnia 14.07.2011 o 01:10, Adjatha napisał:

Ok, postaram się, zobaczymy co z tego wyjdzie. ;) Kiedyś szukałem przez YT ale trafiałem
na same takie powolne kawałki, ale przy większej liczbie może znajdzie się i coś dla
mnie. :>


Nieco powolnych numerów tam jest(ale niektóre bardzo klimatyczne, jak choćby "Sleep Together"). Ale tych szybszych też nieco się znajdzie i myślę, że mogą się spodobać(jak choćby tytułowy utwór z Fear of a Blank Planet).

Dnia 14.07.2011 o 01:10, Adjatha napisał:

Niektórzy się dziwią, że mimo wieku znam takie rzeczy, ale tu muszę pochwalić brata,
który mnie dobrze pod tym względem wychował ;P Także i Potem, i KOC, i Monty Python nie
są mi obce - i tak, chwalę się tym, bo niektórzy nie wiedzą co tracą :]


O, dokładnie.:> Też pamiętam KOC, i nawet taką staroć jak ZCDCP(potem był MDM). Fajnie to uświadamia, jakim emerytem się jest.:P

Dobra, uciekam pod prysznic, a potem spać, bo jak zwykle przesadziłem z siedzeniem.:P Dobrej nocy wszystkim.:>

@Harrolfo - ale publikę wręcz zabiło.:P Jedyny podobny hype wśród grających, to chyba w odpowiedniej wersji "Nieba" widziałem.:D

@luq - ja mogłem do Opeth coś dołożyć(nie pamiętam tego dokładnie :P). W każdym razie miło, że też ich lubisz. Co do nowej płyty, to ponoć ma być akustyczna niemal, także pewnie tylko czyste wokale się pojawią.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, "Niebo" było wielkie..."Bogu, ze sznura dzwonisz?" :) A, zaraz sobie włączę zresztą :D
Moje wrażenia o Watchmenach na PC - całkiem przyjemna odskocznia od tytułów AAA, da się pograć z przyjemnością. Póki co wystawiam takie 6+/10. I kontry już umiem wykonywać jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór :))) od dziś kocham PZU! dwa miesiące temu skręciłem sobie po raz kolejny kostkę podczas gry w kosza. Lekarz nie dawał mi zbyt wielkich szans na uzyskanie odszkodowania. Jednakże papiery postanowiłem złożyć... przy składaniu wniosku babeczka powiedziała, iż szanse na uzyskanie kasy są marne, gdyż od poprzedniego urazu tej samej kostki nie minęły 2 lata :| ... Właśnie wróciłem z wódeczki i piwka plenerowego ... zajrzałem na stan konta... a ten powiększył się o równy tysiąc złotych :)) Jestem zajebiście szczęśliwy :)) liczyłem na max 1% a tu takie hece :D Btw... obroniłem licencjat dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 01:29, Nephren-Ka napisał:

@luq - ja mogłem do Opeth coś dołożyć(nie pamiętam tego dokładnie :P). W każdym
razie miło, że też ich lubisz. Co do nowej płyty, to ponoć ma być akustyczna niemal,
także pewnie tylko czyste wokale się pojawią.:>


Tak, tak, między innymi o Ciebie chodziło :>
A co do nowego nagrania - fakt, będzie zdecydowanie inne, chociaż raczej mam pewność, że będą z tego dzieci :> Między innymi dlatego, że bardzo podchodzi mi wokal Mikaela ( i growl i czysty ), a w moim przypadku właśnie kwestie wokalne mają decydujący wpływ na to, czy dany zespół zagości dłużej na mojej playliście.

@ArkStorm - graty - i za licencjat i za tysiaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 01:29, Nephren-Ka napisał:

To jest nas dwóch.:D

Swoją drogą, przypomniało mi się http://youtu.be/ggGEWw_ocUQ - śmieszy mnie to straszliwie - w sumie całokształtem jeśli chodzi o teledysk, a muzycznie... Dla zabawy można sobie raz puścić całe/fragmenty, ale pod warunkiem jednym - tak gdzieś 2:40 i przejście. xD

Dnia 14.07.2011 o 01:29, Nephren-Ka napisał:

O, dokładnie.:> Też pamiętam KOC, i nawet taką staroć jak ZCDCP(potem był MDM).

http://youtu.be/KpGAUJOoYys ;> W tv nie miałem okazji tego oglądać (MDM pamiętam), ale to mnie niszczy za każdym razem. :D

Dnia 14.07.2011 o 01:29, Nephren-Ka napisał:

Fajnie to uświadamia, jakim emerytem się jest.:P

:D Że ja też niby jestem emerytem? :D W sumie fajnie to wygląda w momencie, gdy ludzie mówią do mnie ''młody'' (hah, poszedłem rok wcześniej do szkoły i tak się przyjęło, nie żebym narzekał ;p). :>

Dnia 14.07.2011 o 01:29, Nephren-Ka napisał:

Dobrej nocy wszystkim.:>

Branoc, ja wpadłem w Potemy, jestem po Hitlerze, Makbecie i Antygonie, czas na Troję a potem też do łóżka. ;) Ci ludzie są niesamowici. Swoją drogą, strona W. Sikory to świetny zbiór nagrań kabaretu Potem, ale nie tylko, polecam. ;)
Przy okazji, polecam też działania kabaretu Mumio - to są chyba dwa moje ulubione składy. Na trzecim wpisałbym Łowców.B, ale biorąc poziom ich skeczy od jakiegoś czasu... :< Ale "Autobus" z Mumio i Halamą jest niesamowity, jak i cały tamten występ. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele co za noc. Ok. 2 w nocy gralem sobie w tysiąca przy otwartym oknie, aż zaniepokoił mnie głos czegoś strzelającego. Wyjrzałem przez okno no nic nie ma. Wylaczylem kompa wiec i poszedlem sie wylać do wc a tu patrze przez drzwi od brejdaka jakos jasno, wyglądam przez okno a tu się samochód pali. Patrzę w lewo, na drugim parkingu pali się drugi.

Zleciałem na doł obczaić czy i coś dzieje się na parkingu na którym stoi mój samochód ale na szczęście z moim wszystko ok.

Spaliły się doszczętnie 2 auta w tym piękne Audi A6 Avant.
Na miejscu ubić tego posrańca który to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to masakra u Ciebie była!
Nikomu nic się nie stało?

Ja w sumie zaraz kończę, bo muszę wstać o 6 :(
A oto w co dziś grałem - kto zgadnie? :)
Nawet fajna gierka, takie 6+/10. Jeszcze poszukam tylko drugiej części z innego coverka.
4-ta fotka: "Prawie jak Mario" :D

20110715001119

20110715001126

20110715001131

20110715001135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 00:11, Harrolfo napisał:

>.............



Moje info było dzis na 1wszej stronie kuriera lubelskiego w wydaniu internetowym wraz z filmikiem mojej ,,produkcji" :P

http://www.kurierlubelski.pl/zmailawziete/426655,kolejne-podpalenia-aut-tym-razem-na-os-borek-wideo,id,t.html

2 auta doszczętnie spalone; kij wie co tu teraz robić, isć spać czy pilnowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocnych marków! Ponieważ przez okres wakacyjny nie prędko mi do łóżka to pomyślałem sobie, że ten wątek okaże się dobrym rozwiązaniem na nudę ;). A ponieważ nie mam teraz możliwości by zasiąść do internetu za pomocą komputera, jestem zmuszony do korzystania z tableta. No cóż, zawsze coś ;). W takim razie mam nadzieje, że znajdzie się tu coś dla mnie ;).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kiepsko śpię, bo w sobotę o 4 nad ranem obudziło mnie łomotanie do drzwi i dźwięk tłuczonego szkła. Przerażające uczucie. Co się okazało? Podpijaczony synek sąsiadki wrócił z imprezy i postanowił na własną rękę dostać się do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 00:21, Citkowsky napisał:

> >.............


Moje info było dzis na 1wszej stronie kuriera lubelskiego w wydaniu internetowym wraz
z filmikiem mojej ,,produkcji" :P

http://www.kurierlubelski.pl/zmailawziete/426655,kolejne-podpalenia-aut-tym-razem-na-os-borek-wideo,id,t.html

2 auta doszczętnie spalone; kij wie co tu teraz robić, isć spać czy pilnowac:P


lepiej się wyspać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 00:25, gogiell napisał:

Ja ostatnio kiepsko śpię, bo w sobotę o 4 nad ranem obudziło mnie łomotanie do drzwi
i dźwięk tłuczonego szkła. Przerażające uczucie. Co się okazało? Podpijaczony synek sąsiadki
wrócił z imprezy i postanowił na własną rękę dostać się do domu.



Jakbym sam na chacie był to też bym sie ,,dziwnie" poczuł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 00:20, Harrolfo napisał:

No i dobrze wygląda, wygrywasz możliwość obejrzenia pożegnalnego filmiku od Harrola :D
http://www.youtube.com/watch?v=rITtSCO-EXc


Dobry skecz nie jest zły :P Za chwile postaram się obczaić ;] A jeśli mowa o kabaretach to podobają mi się skecze Kabaretu Skeczów Męczących, jednak dawno ich jakoś w tv nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować