Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

...nigdy więcej grotwórstwa do późnych godzin ^^. Co do beczek - jak się uda wezmę udział [czytaj - jak będzie mi się chciało. W co wątpię ;- )]

Generalnie to przyszedłem się przywitać jako, że to mój pierwszy post w tym temacie i pożegnać :P. Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nocnych Marków… Kula sfer z Baldur''s Gate II właśnie odpaliła. Wszystko dzięki
sercu pochodzącego z demona [główne paliwo Kuli] Paliwa starcza na 6 godzin do podróżowania między sferami nocy :-P. [Wbijać, szybko bo odlatujemy]. Do odlotu mam odpowiedni cytat z tekstu OSTRa mojego ulubionego Polskiego rapera.
"Mam kilo funku plus kanabinol w torbie
Było miło tej planety się nie da zapomnieć
10, 9, 8, 7 włącz taśmę
A rozkręcę aferę po której nie zaśniesz "

Co tam u was towarzysze nocy ? ;>
Wczoraj mnie nie było. Wybaczta Panowie, ale praca na budowie męczy fizycznie i nawet mi ciężko wytrzymać a drzemek popołudniowych nie mam zamiaru strzelać bo nie chce latać jakiś taki rozregulowany. Poprzedniej nocy spałem tylko 4 godziny i potem praca a po pracy nawet nie było sjesty bo wole poczekać do momentu aż czuję że pływam i lulu by wcześnie rano wstać wypoczętym do roboty :-P. Lecz….. muszę coś pisnąć apropos wczorajszego markowania.
Hmmm widzę że mamy już 1053 rok. Ostatni raz byłem pod koniec 1051 i postanowiłem się cofnąć w gramowym czasie [z resztą każdy może :-P] by prześledzić bieg historii i natrafiłem na coś interesującego HAHA Śmieszna wczoraj historyjka była ehhhh żałuję że mnie nie było. Mianowicie gramowicz Kumitsu rozwiał moje wszelkie wątpliwości że to reinkarnowana postać Mr_Terrorist i tyle. Zabił mi klina jak w temacie "Krzyżówka o grach" jak napisałem że jest świeżakiem a on odparł że nie. Ale tutaj pisząc tu pierwszego posta dopytując się o mnie nie miałem już wszelkich wątpliwości że to on. No i późniejsze dodanie tego śmiesznego obrazka że za wszystkim stoją Żydzi. On swego czasu mówił że nienawidził Żydów i w ogóle…. Wielki z niego antysemita… chyba raczej pseudo antysemita. No a jak Adjatha wspomniał od OSTRym to ten odparł że go nie lubi za zachrypnięty głos. Jeśli kiedykolwiek przeczytasz znów tą wiadomość po postacią znów nowego usera bez pokory. Bo takowym zapewnie jesteś [choć wątpię, że ją przeczytasz] to wiedz że głos po iluś tam darcia się w mike po prostu się "zdziera" . Struny głosowe też mają swoje granice. No a taki zdarty głos czasem jest cool i niektórym pasuje. Zachrypnięty to on ma na płycie "OCB" (2009) , no i na płycie "Tylko dla dorosłych" (2010).. Mnie też się ten głos nie podoba na wcześniejszych płytach miał lepszy, ale na najnowszej z (2011) wrócił trochę do poprzedniego stylu śpiewania więc ta "chrypka" na poprzednich dwóch płytach była chyba specjalnie dodana przez niego samego. No i jak Adjatha zapytał się go czy to nie pierwsze jego konto sam się sprzedał mówiąc że terroryści nie lubią modów. Wielce obrażony na świat bo został zbanowany przez Isildura za arogancję i niewyparzony język, obrazę.. W sumie za ogół. oraz brak wszelkiej pokory. Pseudo antysemita HUAHUAHAHA. Wielki słuchacz rapu, w którym często się mówi o kapustach i sprzedawczykach a sam się sprzedał… Cóż za ironia losu. Chyba myślał że nasi zacni Moderatorzy nie są tacy głupi i potrafią poznać wcześniej zbanowaną osobę kojarząc pewne fakty. No a z jego strony było pełno faktów huahuahuah. Ktoś w między czasie chyba musiał dyskretnie "donieść" w postaci formularza że to on i Kumitsu został zbanowany po prostu bez żadnego info.. No chyba że zacny strażnik naszego gramtrixa tu wpadł i wymierzył bezlitosną karę ;-) Ale w to wątpię. Widzę że niektórzy na forum lubią "donosić"… trudno. Najśmieszniejsze jest to że później jeszcze bardziej się pogrążał w Trollowej egzystencji zrobił na biegu konto o nazwie "je**c_modów" [kolejny brak pokory i pokaz dzieciarni i karmienia swego głupiego EGO] i jeszcze udawał że nic nie wie jak mr_chief zwrócił mu uwagę że co kolejny ban. I jeszcze się dopytywał za co.. Widać że z niego chyba nie może pojąć że to jest inne forum od wszystkich i tu ład kultura to przede wszyskim plus a a nieładu chamstwa i wszelakiego trollowania nikt nie toleruje. Tak jak się mówi że się spuszcza komuś wpie**** za twarzowe to on dostał bana za xywkowe ehhh. Owned Total Failer. Nawet nie żal mi chłopa bo czasem nawet i na żal trzeba sobie zasłużyć. Ehhh tyle na ten temat.
@benq20
Nie wiem jak mogłeś się nie domyśleć że to konto Mr_Terrorisa później Kumitsu. Utworzone pewnie zaraz po tym jak dostał bana na nowym ACC. Dostał bana za ksywkowe xD.
@Adjatha
Z tym programem do multikont, to może całkiem możliwe, ale wątpię w to jeszcze bardziej. Sposoby na ominięcie takowego ewentualnego programu są. Zawsze się znajdzie mała dziura gdzieś w czymś przez co można przjeść. Co do czarnego skina forum.. Jakoś mi ono tutaj nie pasuje to tego stylu forum. Gdyby forum miało ogólnie inny kształt i budowę to może i tak. \Wole standardowe białe. Prostota i elegancja :D. Białe jak u Apple ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień pod znakiem LoLa, a wieczór i noc po znakiem rozkminy wyjazdu na Woodstock.

Co do drugiego to jeśli ktoś chce mnie przekonać, proszę bardzo ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 00:20, Adjatha napisał:

Dzisiejszy dzień pod znakiem LoLa, a wieczór i noc po znakiem rozkminy wyjazdu na Woodstock.

Co do drugiego to jeśli ktoś chce mnie przekonać, proszę bardzo ;>

Ja bym Cie raczej przekonywał, żeby nie jechać :D. Znaczy, nie lubię po prostu takiego klimatu imprezy, ale jeżeli takowy Ci nie przeszkadza, a co więcej chciałbyś się tam znaleźć, myślę, że nie masz nad czym się zastanawiać tylko jechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 00:52, noobie napisał:

Znaczy, nie lubię po prostu takiego klimatu imprezy, ale jeżeli takowy Ci nie przeszkadza, a co więcej chciałbyś >się tam znaleźć, myślę, że nie masz nad czym się zastanawiać tylko jechać ;)


Problem jest taki, że w życiu na koncerty nie łaziłem, a co dopiero mówić o parudniowym wyjeździe. ;) Muzyki standardowo, trochę pasuje, trochę nie (więcej nie, ale nie ma się chyba co dziwić przy takiej liczbie wykonawców)... Nie wiem, kurna, pierwszy raz najgorszy pewnie, potem nie byłoby takich rozkmin ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 00:56, Adjatha napisał:

Problem jest taki, że w życiu na koncerty nie łaziłem, a co dopiero mówić o parudniowym
wyjeździe. ;) Muzyki standardowo, trochę pasuje, trochę nie (więcej nie, ale nie ma się
chyba co dziwić przy takiej liczbie wykonawców)... Nie wiem, kurna, pierwszy raz najgorszy
pewnie, potem nie byłoby takich rozkmin ;P


Też tak miałem za pierwszym razem. Co prawda na Woodstock nigdy nie miałem okazji pojechać i nawet się do tego nie palę, jak na razie. Tak czy siak, takie kilkudniowe festiwale to frajda jest. Sam ostatnio byłem na Ursynaliach w Warszawie przez 3 dni i... wrażenia niezapomniane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry. I po raz kolejny pokazałem do kogo należy multi w fifie11 na xboxie, wygrywając jako Inter z moim ulubionym Realem 3:0. :D
A dziesiejsza noc pod szyldem Mayhem''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_O

Takie już mam oczy po blisko 20-godzinnym maratonie w GTA IV, które w końcu pozyskałem na kompa. ;]
O WoT prawie że zapomniałem (zagrałem może łącznie z 50 walk tylko).

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2011 o 02:03, meryphillia napisał:

Takie już mam oczy po blisko 20-godzinnym maratonie w GTA IV, które w końcu pozyskałem
na kompa. ;]


A ja myślałem, że to ja jestem dziwny...
Jak widać to, że dzisiaj praktycznie cały czas od popołudnia do chwili obecnej upłynął mi na zabawie GUI nowego systemu, to nadal nie kwalifikuję się w poczety tutejszych freak''ów ;)
Swoją drogą bardzo dawno tu nie pisałem, aż dziwne - zważywszy na to, że mamy wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając na YT filmiki z GTA IV nie mogłem się doczekać, aż będę mógł zagrać w ten tytuł u siebie. Wyobrażałem sobie, że będę rozbijał się autem po mieście przez dziesiątki godzin, wykonywał stunty, uciekał przed kilkunastoma goniącymi mnie radiowozami, a dla odprężenia bawił się z przechodniami w "carmageddon" czy testował na nich bronie. Skończyło się na tym, że robiłem wyłącznie misje, bez jakichkolwiek stuntów, jeżdżenia po tym ogromnym i żyjącym mieście, zabaw z policją i przechodniami. Gry nie ukończyłem do tej pory. GTA 3, Vice City i San Andreas - w tych trzech grach tkwi magia Grand Theft Auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah...
"Magia serii", to co najwyżej może tkwić w pierwszej i drugiej części...

GTA IV jest IMO doskonałym kontynuatorem zajebistości płynącej z gry. Ja tam wielokrotnie staję sobie gdzieś z boku i podziwiam co te ludziki potrafią wyczyniać... :D
Na tyle świetna zabawa, że minęło 14 godzin realnego czasu na szarpaniu, a ja jestem dopiero na tej drugiej małej wysepce. ;]

Idę odbębnić "daily" w WoT i rzucam się w objęcia Morfeusza, bo mam tylko kilka godzin snu. :/

Sayonara.
Do jutrzejszej nocy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 02:25, Adjatha napisał:

Misfits - Helena
A, i jeszcze jeden link dorzucę na dziś - http://youtu.be/FX2xLuk1SlI ;)

No, nareszcie mogę odpowiedzieć!

Dzięki wieeeelkie za ten kawałek i w ogóle zespół. Ostatnimi czasy nic już ciekawego znaleźć nie mogę ( może oprócz holenderskiego Fokusa - dziwne, że nie znałem ) i nagle ten kawałek zagrywa w moich słuchawkach.

EDIT:
@Gumisiek2
Po tylu dobrych opiniach, których się nasłuchałem na temat GTA IV myślałem, że jestem sam w tej kwestii. Co prawda nie przeszedłem "trójki", ale San Andreas i Vice City, to moje ulubione gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować