Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2011 o 00:05, Harrolfo napisał:

Cześć!


Heja

Dnia 27.07.2011 o 00:05, Harrolfo napisał:

Co porabiasz?


Nudze sie. Miałem się uczyc dzwiekow na gryfie gitary ale cos mi sie nie chce o tej godzinie ;/

Dnia 27.07.2011 o 00:05, Harrolfo napisał:

Ja dodaję filmy do gier na pewnej stronie, do konkursu


I tak nic nie wygrasz :P Czesto jest tak ze dziwnym trafem wygrywaja znajomi tych co decyduja kto wygra ^^

Dnia 27.07.2011 o 00:05, Harrolfo napisał:

i słucham jednego z najlepszych
nagrań, jakie kiedykolwiek powstały - "The Unforgiven".


Lubie to! :P Fajny song. Najlepsze solo... Co wiecej pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 00:21, Harrolfo napisał:

Jak nie wygram, jak w dwóch poprzednich wygrałem :)


Moja siostra kiedys miała takie znajomosci ze juz nagrody na allegro sprzedawala :P Tylko te paczki co przychodzily to juz wkurzaly -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka totalna beznadzieja, to normalnie nie mam pytań.:/

Utworek podbijający ją: "Heartattack in a Layby" - http://youtu.be/UOpk4DjXCdk Ktoś zrobił do niego proste i genialne video. Chyba jeden z najbardziej smutnych numerów, jakie znam. Coś czuję, że zapętlę go na mp4 i pójdę łazić sobie gdzieś po nocy... Wróć - nie mam mp4(bo zostawiłem znajomej razem z zawartością). Także ten plan odpada. Zresztą i tak pada sobie dość intensywnie, 4 dzień z rzędu nie chce mi się suszyć przed pójściem spać.:P

News dnia - wygrałem książkę.:P Konkretnie ma to być "Anioł" - nie mam pojęcia co to, nieco większe mam skąd to(głosowanie na koleżankę koleżanki w konkursie na najlepszy makijaż czy jakoś tak - wiem, śmieszne - ale spróbujcie nie pomóc kobiecie, jak o to prosi xD). Może mnie to zdopinguje, żeby "Koszmar na Miarę"(demon w salonie z drogimi garniturami w Poznaniu się pojawia :P) skończyć szybciej niż za rok...

Edit - o, opcja 'zgłoś' się przy postach pojawiła, będzie szybkie raportowanie jak na IP Board.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchanie muzyki przez glosniki w uszach to... zadna przyjemnosc. ;)


Lepiej na koncert sie wybierz, ja jade 09/08 na Ozziego, a nastepny dzien juz MHF (Judas Priest, Morbid Angel, Exodus, i inni), ten pierwszy cala rodzina sie wybieramy, ten drugi jade bo dostalem bilet za darmo od przyjaciolki :D

Teraz tylko zastanawiam sie czy nie jechac jeszcze na Brutal Assault, 11-13 sierpnia, jest transport bezposrednio po Metal Hammer Festival, no i mozna by Lemmiego zobaczyc po raz drugi (pierwszy raz 1,5 miesiaca temu na Soni, mial wieksze stezenie zayebistosci na sekunde od Bruce''a). Chyba z 80 zespolow z czego co najmniej 1/4 warta zobaczenia http://brutalassault.cz/en/bands/
Tylko bilet+zarcie+alkohol+transport to 5 stow jak nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 02:28, kuba9876543210 napisał:

Sluchanie muzyki przez glosniki w uszach to... zadna przyjemnosc. ;)


Eee tam.:P Ja mogę muzykę odbierać w dowolny sposób, nawet z charczącego radia, byleby mi się podobała.:>

Dnia 27.07.2011 o 02:28, kuba9876543210 napisał:

Lepiej na koncert sie wybierz /ciach/


''Pozdro poćwicz'' jak mówi mój kolega.:P Samemu mi się nie chce, a w okolicy nikt bliżej mi znany nie jeździ i tyle widzieli mnie na koncercie.:/
Ostatnio sobie Night Mistress(młody heavy/power), Lorein(taki młody, post-rockowy Myslovitz) i Alicję Majewską(to chyba każdy wie co) oglądnąłem i nie było źle. No może poza tym, że na tych pierwszych dominowali ''czarni bracia'', na drugich piszczące 13latki, a na Pani Alicji wszelacy staruszkowie. Jedyny element wspólny dla zbioru tych wykonawców to ja(plus osoby, które już wtedy nie bardzo mogły się poruszać).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ty i wszystkie Nocne Marki… Co tam Wąpierzy ? ;>. Kula sfer znów odpaliła :-D. Wsiadać bo odlatujemy. Paliwa jak zwykle na 6 godzin nam wystarcza.
Wybacz że odpowiadam na posta sprzed kilku dni , ale kilka rzeczy trzeba naprostować :D
>Rok 1053? A nie 2632?:)
Ha ha ha. Masz zbyt dużo kart historii na każdy temat. To wina złego wymiaru. Przestaw się na ten co większość starszych userów ma. Między innymi ja. W ustawieniach gram.pl masz zapewne podstawowe wyświetlanie ilości postów na stronę. Bodaj 20 [straszna lipa]. Przestaw sobie na 50 postów na stronę i będziesz miał czas odpowiedni czyli 1053 rok. Po pierwsze: lepiej. Po drugie: wygodniej. Po trzecie: Więcej widać, bo się ma większy wgląd i ułatwia to ewentualne wertowanie wcześniejszych lat. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 02:43, slipknotslayersoad napisał:

A jakie jest wasze zdanie o amerykańskim rapie/hip hopie. Jakich znacie ciekawych wykonawców??


Witaj
Hmmm dziwne. Masz xywke trzech znanych i lubianych zespołów gitarowych, a pytasz się o rap dziwne i interesujące wręcz :P Ale skoro pytasz warto pomóc. Co zainteresował Cie rap mówisz ? Ja bardziej gniję w USA rap niż PL więc Ci coś zapodam.
Pierwsze co, to musisz zacząć od klasyków. Przede wszystkim tak:
NWA <=== Klasa
Wu tang Clan <=== Klasa
Bez apelacyjnie 2Pac <==== Jego imię to chyba każdy zna. Nie trzeba nic wspominać =). Nagrał tony kawałków. On dla mnie był/jest master. Ma Old Schoolowe kawałki i brzmienia. Nie to co niektóry dziś rap z techno wstawkami i brzmieniem płaskim i sztucznym… Nie wiem czy wiesz że prawdziwy rap to przede wszystkim Jazzowo funkowe brzmienia. Czasem wystarczy np. sama muzyka z pod znaku Jazz gdzie są takowe brzmienia. Doda się jakieś słowa i masz rapik ;-). Jak coś mogę zapodać kilka przykładów. Co jeszcze…
Dr. Dre , Ice Cube.
Wczesny Snoop Dogg
Xzibit
Ice-T
Nate Dogg.
D12
Notorious B.I.G Aka Bigge Smalls.
Od tego zacznij masz czego słuchać. Staraj się też czasem zrozumieć co śpiewają ;-). Co do 2Paca. To żeby zrozumieć go bardziej polecam dosyć mocny najbardziej znany dokument o nim nagrany w 2003 roku. Film pokazuje rapera z takiej strony jakiej byś nigdy nie uwierzył =). Nie był on tam przeciętnym czarnoskórym obywatelem co nagrywał tylko i wyłącznie o dragach że F*CK The Pollice i inne. Odnośnie filmu. Swego czasu był emitowany na Kanale +, a tu masz o nim info.
http://www.filmweb.pl/film/Tupac+Zmartwychwstanie-2003-106456. Pewnie znajdziesz gdzieś sobie stronę gdzie będziesz mógł obejrzeć wersję On-Line. Polecam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie nikt mnie dziś nie przebije...

Szukałem tematu z gratulacjami czy coś podobnego (kiedyś był) ale nie znalazłem.

Ktoś chętny wiedzieć co się u mnie działo (i dlatego mimo wyczerpania) nie mogę spać ... choć już 3 mleka wypiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 00:17, Martimat napisał:

Wiecie nikt mnie dziś nie przebije...

w czym ? :D w szukaniu tego tematu ? co o nim niżej piszesz ?

Dnia 28.07.2011 o 00:17, Martimat napisał:


Szukałem tematu z gratulacjami czy coś podobnego (kiedyś był) ale nie znalazłem.

A po co taki temat. Komu chcesz gratulować ? ;> :P i za co.. skoro nie ma. może wypadało by założyć ?

Dnia 28.07.2011 o 00:17, Martimat napisał:


Ktoś chętny wiedzieć co się u mnie działo (i dlatego mimo wyczerpania) nie mogę spać
... choć już 3 mleka wypiłem :)

Może ja :D. Witam w sferach :D. Ktoś musi zacząć rozmawiać by inni wbijać zaczęli, chociażby z nudów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :).
Chyba pierwszy raz piszę w tym wątku.
Jak co roku w letnich miesiącach mam problemy ze snem, więc pewnie zagoszczę tu na dłużej ^^. W każdym razie.. u mnie dzisiaj wyjątkowo nie padało. Poza tym próbuję męczyć Batmana: AA, ale chyba nigdy się do tej gry nie przekonam... Dla mnie za wyjątkiem naprawdę rewelacyjnego klimatu i świetnie zrobionych niektórych postaci nie ma w niej nic ciekawego (cała mechanika i gameplay IMO leży). Ale ukończyć pewnie ukończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko tak odezwę, nie będę niestety siedział z Wami dłużej :(

Bo próbuję teraz wypocić wypracowanie z hiszpańskiego, które mam na jutro (w sumie na dziś miałem, ale wczoraj Wisła grała- wicie rozumicie) na temat zorganizowania emerytom dnia w Sevilli- mówię Wam, osom. Także klecę te swoje "Kali wisieć suche drzewo" po hiszpańsku, z głośników wylewa się cierpienie i ból Trenta Reznora z "Downward Spiral", Cola się kończy, za oknem pada- klimat jak cholera.

Ale! Dziś na rowerku z kolegą przelecieliśmy pół Warszawy- z Ursynowa do Centrum i z powrotem. Ale z nas krejzole! Tylko że on ma wolne, a ja teraz muszę siedzieć nad hiszpańskim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 00:32, Renzov napisał:

Witajcie :).

Witam.

Dnia 28.07.2011 o 00:32, Renzov napisał:

Chyba pierwszy raz piszę w tym wątku.

Zawsze coś. Świeży Temporary Vampir ? :D

Dnia 28.07.2011 o 00:32, Renzov napisał:

Jak co roku w letnich miesiącach mam problemy ze snem, więc pewnie zagoszczę tu na dłużej

Chyba jak większość co niektórych... wiadomo wakacje :D

Dnia 28.07.2011 o 00:32, Renzov napisał:

^^. W każdym razie.. u mnie dzisiaj wyjątkowo nie padało.

U mnie to samo
>Poza tym próbuję męczyć Batmana:

Dnia 28.07.2011 o 00:32, Renzov napisał:

AA, ale chyba nigdy się do tej gry nie przekonam... Dla mnie za wyjątkiem naprawdę rewelacyjnego
klimatu i świetnie zrobionych niektórych postaci nie ma w niej nic ciekawego (cała
mechanika i gameplay IMO leży). Ale ukończyć pewnie ukończę.

Nie wiem nie grałem i nigdy mnie nie ciągnęło do tej gry... nie szkoda Ci było szmalu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek był (np. życzenia urodzinowe się forumowiczom składało itp. taki free-topic jak nocne marki.
Nowego nie zakładam, bo chce mieć rozmówców (w nocy) a tu ich znajdę.

# mleka za mną, zaległe retrogramy wysłuchane, córka się urodziła o 16:45 dzisiaj, gram w Wieśka (po raz n-ty, Dwójka nadal w foli na piedestale, na półce) i chyba zarzucę coś szybszego - jakieś fps albo co. A Może W40K- DoW?

Tak czy inaczej w potoku słów chyba COŚ wyjątkowego utrafiliście :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 00:36, Braveheart napisał:

Zawsze coś. Świeży Temporary Vampir ? :D

Ano, można tak powiedzieć :>.

Dnia 28.07.2011 o 00:36, Braveheart napisał:

Nie wiem nie grałem i nigdy mnie nie ciągnęło do tej gry... nie szkoda Ci było szmalu
??

Wydałem całe 12 zł + koszty przesyłki na muve.pl, więc w sumie nie żałuję. W każdym razie moja opinia sprzed bodaj roku (pożyczyłem wtedy od znajomego wersję na PS3) nie zmieniła się za bardzo.
Ostatnio grałem w znacznie ciekawsze produkcje. Wiedźmin 2 i nowe Mortal Kombat to naprawdę świetne rozwiązanie na deszczowe popołudnia :). Oczywiście jeśli znajdzie się czas, bo z nim jest ostatnio coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :). Mam szczerą nadzieję, że zdrowa :P.
PS ładnie to tak? Dziecko się urodziło, a Ty hasasz po wirtualnym świecie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 00:51, Renzov napisał:

Gratulacje :). Mam szczerą nadzieję, że zdrowa :P.
PS ładnie to tak? Dziecko się urodziło, a Ty hasasz po wirtualnym świecie? :>


No kurcze - a co mam zrobić? Home alone - a one obie w szpitalu (byłem tam od 14 do 22, łacznie z przecinaniem pępowiny!).

I powiem, że adrenalina lepsza niż jakikolwiek survival horror czy inny fps - a nawet skoki spadochronowe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować