Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2011 o 00:37, Martimat napisał:

# mleka za mną, zaległe retrogramy wysłuchane, córka się urodziła o 16:45 dzisiaj, gram
w Wieśka (po raz n-ty, Dwójka nadal w foli na piedestale, na półce) i chyba zarzucę coś
szybszego - jakieś fps albo co. A Może W40K- DoW?


Właśnie trochę nie halo... =.=. Córka się urodziła Ty przed kompem zamiast oblewać ze znajomymi, albo z jakimś przyjacielem... ? ;>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 00:57, Braveheart napisał:

Właśnie trochę nie halo... =.=. Córka się urodziła Ty przed kompem zamiast oblewać ze
znajomymi, albo z jakimś przyjacielem... ? ;>...


znajomi away - urlopy albo inne miasto (ja _Stargard Szczeciński)
ale jutro będa- żonka wychodzi z małą Julką dopiero w sobotę rano :D

A ja mimo, że spać powinienem (przykazały mi panie położne ze szpitala) to jakoś nie mogę, Ale jak ekipa się zleci (dosłownie) na pępkowe - to kurcze będzie - woooha!

A ci miejscowi - o 6 wstają - a ja o 22:30 home byłem - nie zdążyli :p łachudry jedne się pofatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow zmieściłam się w godzinach EDIT:) Tak dla poszalenia w nocy zachęcam do spotkań typu SWING, kiedyś kojarzyły się one z spotkaniami dwóch par... http://monrewv.info/news0062.php w dzisiejszych czasach mamy większe możliwości i powstały nawet kluby w których są organizowane spotkania typu swing, kto wie może kiedyś się tam spotkamy.. nocnych marków zapraszam do zapoznania się z linkiem i poszukania w internecie jeszcze większej ilości ciekawostek na ten temat..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 01:10, bloodmargerita napisał:

Wow zmieściłam się w godzinach EDIT:) Tak dla poszalenia w nocy zachęcam do spotkań typu

Na razie (i chyba na zawsze) nie potrzeba mi zmian, pełnia wrażeń na bieżąco i co dzień zaskakuje mnie czymś nowym!
(np. nowy życiem P:)

Pozdro - i chyba idę w kimę - mało się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nagle zrobiło się dość cicho.
No trudno, posiedzę jeszcze chwilę i również udam się w objęcia Morfeusza. Oby dzisiaj obyło się bez większych problemów z zaśnięciem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cóś widze że Braveheart przestaje być Wąpierzem? Cos mało piszesz :P A ja kurde wchodze, patrze a tu nikogo nie ma... Czasem cos popisze ale zwykle nie ma z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 02:42, Harrolfo napisał:

Próbowałem rozkminić odpowiedź na pytanie konkursowe ale nie mogę sobie z tym poradzić
:/


Mówiłem że przegrasz :P Wszystko jest ustawiane :)
2 razy wygrales i juz koniec raczej :P <wkurzajacy śmiech>
(Lubie wkurzac ludzi czasem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 dochodzi i wszyscy śpią, nieładnie.:P
Dzień LoLa, dzień nic-nie-robienia, dzień słuchania Porcupine Tree, 12h w towarzystwie skype. Gdyby dało się całkowicie wymazać komputery i wszystko co z nimi związane za cenę życia jednostki(która to zrobi), podjąłbym się tego zdania. Może wtedy ludzie zaczęliby z domów wychodzić.

Miłej nocy wszystkim(chociaż pusto), ja też sobie znikam(wcześnie, normalnie o tej porze wracam ze spaceru ostatnio), żeby pospać do 9.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh, jasno sie robi. Poskakalem troche na macie, objerzalem film z Cagem - Przepowiednia czy cos, calkiem niezly. Zmeczenie zaczyna dopadac czlowieka, nie wiem jak wstane ;/ No nic, zycze dobrej nocy zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 02:27, Nevrac napisał:

Ja cóś widze że Braveheart przestaje być Wąpierzem? Cos mało piszesz :P A ja kurde wchodze,
patrze a tu nikogo nie ma... Czasem cos popisze ale zwykle nie ma z kim :(

Witam wszystkich Nocnych Marków. Co tam u was wapierze ?
Co mnie nie ma ze 2 do 3 dni i już tęsknią ? ;>... wiedz, że czasami są ważniejsze rzeczy od markowania :-P Ciebie też swego czasu nie było jak ja byłem. Ja wąpierzem nie jestem :d Jam jest DEMONEM :D:D:D. Co tam u was nocni łowcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Co u mnie?
Słucham jednego z moich ulubionych nagra Scorpionsów - "Soul behind the face". Polecam, dobre brzmienie i świetny tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 04:25, laki13 napisał:

Ej, ej, a gdzie wampir @Bravehaert?

Witaj.
A co stęskniłeś się... :D Wpadasz nagle kiedy mnie nie masz "pretensje". Coś jak z Kiepskim i Paździochem... "Dlaczego się zawsze panu chce, kiedy mnie się chce".. Dlaczego jak mnie nie ma, Ty jestes ? ;>.. Wczoraj byłem. Ale stwierdziłem, że rozmowa się nie będzie kleić i na siłę nie ma tematu jakiegokolwiek drążyć, więc poszedłem obejrzeć sobie film i uderzyłem w kimę wyjątkowo wcześnie :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:05, Harrolfo napisał:

Cześć,
Co u mnie?
Słucham jednego z moich ulubionych nagra Scorpionsów - "Soul behind the face". Polecam,
dobre brzmienie i świetny tekst.


Odnośnie tematu z Quizem o Metallice. Nie wiem o co Ci chodziło tam z pisownią. Jakąś literówkę machnąłem w nazwie utworu czy co ??.. Zawsze jak nie jestem pewien czy dobrze napisałem to google''uje :D by nie palnąć gafy :-P. Z resztą chyba wiele ludzi tak robi jak nie ma pewności. Ja dalej mam Cisze w głośnikach. Problemy z kompem ciąg dalszy. Ale TV za to mam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:08, Braveheart napisał:

Odnośnie tematu z Quizem o Metallice. Nie wiem o co Ci chodziło tam z pisownią. Jakąś
literówkę machnąłem w nazwie utworu czy co ??..

"Myślę , że jest to kawałek "Anesthesia pulling teethę"
Po co "ę" na końcu? :D
>Zawsze jak nie jestem pewien czy dobrze napisałem to google''uje :D by nie palnąć gafy :-P. Z resztą chyba wiele ludzi tak robi

Dnia 29.07.2011 o 00:08, Braveheart napisał:

jak nie ma pewności.

Jasne :)
>Ja dalej mam Cisze w głośnikach.
To włącz sobie w trumnie nagranie, o którym pisałem.
>Problemy z kompem ciąg dalszy.
Jakich?

Dnia 29.07.2011 o 00:08, Braveheart napisał:

Ale TV za to mam :-P

Wymiatasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie, cóż za niespodzianka, pada. Po południu trochę popadało a teraz znowu.

Oglądałem odcinki paru zagrajmerów, dokładnie Warioland2. Grałem w niego ho ho i jeszcze więcej temu.
Siostra wróciła z wyjazdu, próbowała sprzedać laptopa - parę lat ma, dwurdzeniowego HP z Vistą. Na Allegro po 1200 nówki, jej zaproponowali 750 bodajże. Odmówiła.
Się zastawiam, czy po jego sprzedaży nie dołożyć trochę i kupić PS3, tak mnie trochę korci.

Po partyjce w BC2, coraz lepiej mi idzie. Mam nabite 260h, ale już myślę albo o powrocie do BF2 albo szukania czegoś innego. Może League of Legends?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować