Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2011 o 00:58, Harrolfo napisał:

Trochę skacze, teraz jest 150 minut.

WoW Jest szał :D

Dnia 30.07.2011 o 00:58, Harrolfo napisał:

Gram sobie w Batmana, to zrobię, nie jest to regułą u mnie :)

Ale i tak jakoś trzeba chyba odrobinę poświęcić czasu na to.. To jest z komentarzem głosowym ? w czasie rzeczywistym czy suchy surowy scan ?

Dnia 30.07.2011 o 00:58, Harrolfo napisał:

Nie o tej porze :)

Chodziło mi o ogólne wiosłowanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 01:05, Braveheart napisał:

WoW Jest szał :D

Teraz uważaj - 136! Łał!

Dnia 30.07.2011 o 01:05, Braveheart napisał:

Ale i tak jakoś trzeba chyba odrobinę poświęcić czasu na to..

Niby tak, ale to wystarczy coś poustawiać w programach i można robić inne rzeczy :)
>To jest z komentarzem głosowym
Bez - nie mam mikrofonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 01:12, Harrolfo napisał:

Teraz uważaj - 136! Łał!

Nie ma co :D Szaleje Ci Upload

Dnia 30.07.2011 o 01:12, Harrolfo napisał:

Niby tak, ale to wystarczy coś poustawiać w programach i można robić inne rzeczy :)

Hmmmmm może i coś w tym jest.

Dnia 30.07.2011 o 01:12, Harrolfo napisał:

Bez - nie mam mikrofonu.

Eeeee. To jeszcze nie jest tak najgorzej. Ale i tak by mi się nie chciało. YouTube jest niewdzięczny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co już śpią??. Już w trumnach Słaba coś dziś załoga w Kuli ;[. Choć pewnie szanowny wąpierz meryphillia
się za jakiś czas pojawi bo zapewne teraz coś ogląda, albo szponci w jakieś gry związane z czołgami :E. U Mnie znów padać zaczęło. ehhhh.
Aktualnie w TV oglądam na Animal Planet dokument o Gepardach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie śpię raczej kombinuje jak założyć własną działalnośc gospodarczą ale już padam cały jestem zestresowany mnóstwo ryzyka cięzka sprawa a to dopiero plany i nie wiadomo czy wypalą albo czy zaryzykuje taką kwotę a jeśli nie to na studia pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 01:49, Braveheart napisał:

I co już śpią??. Już w trumnach Słaba coś dziś załoga w Kuli ;[. Choć pewnie szanowny
wąpierz meryphillia


Nie śpią, tylko grają w LoLa w swoich trumnach.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 02:01, Nephren-Ka napisał:

Nie śpią, tylko grają w LoLa w swoich trumnach.:P

Właśnie. Pociskam Cassiopeią i nie zamierzam przestać aż do 3. Heljełah;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 01:52, benq20 napisał:

Ja nie śpię raczej kombinuje jak założyć własną działalnośc gospodarczą ale już padam
cały jestem zestresowany mnóstwo ryzyka cięzka sprawa a to dopiero plany i nie wiadomo
czy wypalą albo czy zaryzykuje taką kwotę a jeśli nie to na studia pójdę.

Uuuuuuuuuuu. To iście wielkiego klina masz w głowie. To ciężki kawał chleba. Dżungla może bezwzględnie pożreć. Ja Ci nic nie poradzę, bo omijam tego tematy szerokim łukiem. Nie na moją głowę [przynajmniej w tej chwili] Ryzyko spore. Może lepiej jakieś studia ?. Biznes plan jakiś chociaż masz ? Czy nawet bez tego w tej chwili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 02:01, Nephren-Ka napisał:

Nie śpią, tylko grają w LoLa w swoich trumnach.:P

]:-> Hihi też można i w taki sposób :D. Ale raz na jakiś czas mogli by z tych trumien wyjść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 02:05, Braveheart napisał:

> Ja nie śpię raczej kombinuje jak założyć własną działalnośc gospodarczą ale już
padam
> cały jestem zestresowany mnóstwo ryzyka cięzka sprawa a to dopiero plany i nie wiadomo

> czy wypalą albo czy zaryzykuje taką kwotę a jeśli nie to na studia pójdę.
Uuuuuuuuuuu. To iście wielkiego klina masz w głowie. To ciężki kawał chleba. Dżungla
może bezwzględnie pożreć. Ja Ci nic nie poradzę, bo omijam tego tematy szerokim łukiem.
Nie na moją głowę [przynajmniej w tej chwili] Ryzyko spore. Może lepiej jakieś studia
?. Biznes plan jakiś chociaż masz ? Czy nawet bez tego w tej chwili ??


Bez tego puki co to dopiero tworzę coś w tym stylu i informuje się na forach tematycznych jak to zrobić.
Pozatym skąd ty masz kase na studia ja pracy od dawna nie moge znaleźć a rodzice nie dadzą bo nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 02:07, benq20 napisał:

Bez tego puki co to dopiero tworzę coś w tym stylu i informuje się na forach tematycznych
jak to zrobić.

Lepiej zapytać ze 300 razy co, gdzie i jak, ale to i tak nie do końca może pomóc :-)

Dnia 30.07.2011 o 02:07, benq20 napisał:

Pozatym skąd ty masz kase na studia ja pracy od dawna nie moge znaleźć a rodzice nie
dadzą bo nie mają.

Ja kasy na studia nie mam. Mnie studia nie obchodzą :D. Nie dla mnie ta szkoła, te nauki sesje i te życie studenckie. Swego czasu prowadziłem lepsze życie niż to całe znane "życie studenckie". Wiadomo ciężko ustawić sobie przyszłość w życiu. Każdy praktycznie żyje z dnia na dzień. Nie wiadomo co się komu przytrafi. Mi szkoda czasu na studia. Bo co bo wyższe ? ;> i większe szanse na lepszy zarobek.... o tym można spekulować :D a ja nie mam mocy na to. Mam znajomego co studiuje. Dorabia marny grosz w jakimś zakładzie gdzie z kolei drugi znajomy jeździ dla firmy busami i rozwozi różnorakie towary [przeważnie akcesoria motoryzacyjne]. Firmowe auto. Mietek Spirnter rocznik 2007 a na łapkę 2200 PLN. Czasami i więcej bo jak nadgodziny robi to wyciągnie 2500 PLN. Praca nie ciężka przyjemna wręcz dla niego, bo lubi jeździć autem. Po zawodówce jest. 3 lata starszy ode mnie. Starcza mu na wszystko i zadowolony po uszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 02:22, Braveheart napisał:

Ja kasy na studia nie mam. Mnie studia nie obchodzą :D. Nie dla mnie ta szkoła, te nauki
sesje i te życie studenckie. Swego czasu prowadziłem lepsze życie niż to całe znane "życie
studenckie". Wiadomo ciężko ustawić sobie przyszłość w życiu. Każdy praktycznie żyje
z dnia na dzień. Nie wiadomo co się komu przytrafi. Mi szkoda czasu na studia. Bo co
bo wyższe ? ;> i większe szanse na lepszy zarobek.... o tym można spekulować :D a
ja nie mam mocy na to. Mam znajomego co studiuje. Dorabia marny grosz w jakimś zakładzie
gdzie z kolei drugi znajomy jeździ dla firmy busami i rozwozi różnorakie towary [przeważnie
akcesoria motoryzacyjne]. Firmowe auto. Mietek Spirnter rocznik 2007 a na łapkę 2200
PLN. Czasami i więcej bo jak nadgodziny robi to wyciągnie 2500 PLN. Praca nie ciężka
przyjemna wręcz dla niego, bo lubi jeździć autem. Po zawodówce jest. 3 lata starszy ode
mnie. Starcza mu na wszystko i zadowolony po uszy ;-)

NIby tak ale to mnie tez nie przekonuje poniewąż może i teraz ma ten zarobek ale z doświadczenia i z tgeo co widziałem rzadko się zdarza by ktoś pracę u trzymywał naprawdę długo prędej czy później go wyrzucą albo firma padnie a potem znów szukać i mdlić się by było za co żyć.Po studiach jest o tyle lepiej że specjalista z doświadczeniem jeżeli je zdobędzie zawsze jest potrzebny i znajdzie pracę.No a założenie firmy to jest najlepsza rzecz bo można się tak utrzymywac przez cała wieczność i posiadać zarobki adekwatne do wykonanej pracy źle jest tylko na początku bo jest ryzyko czy jak weznę kredyt to biznes się rozkręci bo jeśli nie to długi i spaprane pare lat na ich spłacanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 02:34, meryphillia napisał:

Nie gra w WoTa.
męczy biednych przestępców i przechodniów w GTA. :D

A to Ci dopiero nowina :D a już myślałem, że znów czołgi albo The X Files ;-)

@benq20
Tak wiem. Studia dają spore premie w rzutach kośćmi w szukaniu pracy. Wyższe wykształcenie to co najmniej +10 do znalezienia pracy XD i +15 do znalezienia pracy w danym zawodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 02:06, Braveheart napisał:

]:-> Hihi też można i w taki sposób :D. Ale raz na jakiś czas mogli by z tych trumien
wyjść ;-)


To jest właśnie wyjście.:P LoL+Skype to jak kiedyś piłka nożna+boisko.:P Obecnie ludzie w większości wolą sobie własnie w domu siedzieć(dla kontrastu jest druga grupa - tych aż za bardzo rozrywkowych), co uważam za straszliwą wręcz głupotę. I to taką, do której muszę się dostosować(bo ci ''bardziej rozrywkowi'' są jeszcze gorsi).

Poza tym trzeba by się spać wybrać - trzy dni siedzenie do czwartej, teraz jest trzecia i wystarczy.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwinąłem nieco Paryż u swoich ziomków Cywilizacji V, ale dalej w prehistorii jestem.;) Jutro wrócę do tego. A skoro przy pc jestem, zamoast grać w 11 na xklocku, zagra w fife 05 Paragwajem vs Argentynie.
Co Wy porabiacie, wampierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 03:33, meryphillia napisał:

Dalej męczę biednych przechodniów w Liberty City. ]:>


A to jest naprawdę miłe zajęcie.;) Sam od paru dni mam historię Nico ponownie zainstalować, ale ciągle mnie coś odciąga i zapominam.:>

Edit: mam koło domu sklep gdzie każde Frugo jest. Jaram się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 03:36, mr_chief napisał:

Edit: mam koło domu sklep gdzie każde Frugo jest. Jaram się tym.


Dobre chociaż?
Podobne w smaku do starego, tego czarnego przepysznego? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh zaraz 6:00 :d Trudno. Czas się zawijać do trumny.... Kula juz ni ma paliwa by podróżować więc wracamy do pierwszej sfery materialnej ;-). Do następnego w tym temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować