Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2012 o 01:24, Isildur napisał:

Wszystko est z celem, nie wiem jeszcze jakim ale wszystko jest robione po coś :D

Taa, powtarzaj to sobie.
Po prostu dałeś się wciągnąć w acziwową manię :-D.

Dnia 03.06.2012 o 01:24, Isildur napisał:

Dzisiaj swoim barbarzyńcom ukończyłem w sumie dwa ostatnie akty i diablo nawet mnie nie
ruszył :D

Barbarzyńcom?
Chyba serio jesteś zmęczony :>.

Dnia 03.06.2012 o 01:24, Isildur napisał:

Musze wymaksować swoje wszystkie postacie jakie mam a jest ich 5 :D

Mnie się nie spieszy :). Rozwijam na razie swoją DH co absorbuje mnie całkowicie, ale nie wykluczam, że w najbliższym czasie przyjrzę się bliżej innym postaciom. Tylko jeszcze nie wiem komu... Chyba padnie na Czarownicę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na koszmar dzisiaj nim dolazłem :D
DH już na Inferno śmiga, Czarodziejka na Piekle grasuje, Barbarzyńca na koszmarze a reszta ferajny na normalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludu, czy masz inne zajęcia niż granie w Diablo 3 po nocy? :)
Szczerze mówiąc pograłem chwilę w tą jakże epicką produkcję i... w ogóle mnie nie wciągnęła. Być może dlatego, iż nie czuję tego klimatu i nie grałem w dwie poprzednie odsłony. Grając na Guest Passie przynajmniej zaoszczędziłem 200 złotych, które prawdopodobnie w przyszłym tygodniu pójdą się je... kochać przez Maksa Payne''a trzeciego, bądź... ponowny zakup Alana Wake''a, bo traf chciał, że konsolka musiała mi wczoraj bardzo nieładnie porysować płytkę, ech... Wyślę ją co prawda w poniedziałek do regeneracji, ale mam mieszane uczucia, czy cokolwiek to da, zły jestem tym bardziej, że była to płytka z X-klockowej Edycji Kolekcjonerskiej. A zapowiadał się taki miły weekend przy wycalakowanym Alanie... :)

A co wy porabiacie, drodzy, nieśpiący Gramowicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 01:51, DoMiNo1992 napisał:

A co wy porabiacie, drodzy, nieśpiący Gramowicze?

GaduGadamy na AQQ :)

A w wolnych chwilach w Maxa 3 pykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba czas stąd wywinąć wrotki :D
Sesja ostra w Diablo zaliczona. Golda trochę wpadło, itemów również. Dla Mnicha jak i dla Wiza... hehe
jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tutaj w diablo pykacie, a ja przed chwilą natrafiłem na pierwszego czitera w grze Tribes Ascend, pierwszego na ponad 260h grania i jakoś odechciało mi się w tą grę grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.

U mnie dzisiaj odrobinę zakręcony dzień... Dużo się działo, dużo się myślało, w Diablo się nie pograło.
Teraz jeno wbiłem na AH i zgarnąłem swoje 2 miliony. Domniemywam, iż czas na porządną grę będzie dopiero od środy, więc do tego czasu zajmę się tylko handlem :-).

Tymczasem - trzymajcie się. Ja gdzieś w tych sferach będę krążył, mimo pobudki o 07:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po nowym American Pie''u i Project X. O ile ten pierwszy był dość fajny ( no przepraszam, ale powrót starych aktorów robi swoje : ), to Project, a zwłaszcza jego końcówka była słaba i to bardzo.
Czas wracać do Obliviona albo UT3 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 00:51, Murith napisał:

A ja jestem po nowym American Pie''u i Project X. O ile ten pierwszy był dość fajny (
no przepraszam, ale powrót starych aktorów robi swoje : ), to Project, a zwłaszcza jego
końcówka była słaba i to bardzo.
Czas wracać do Obliviona albo UT3 : )


Ooo, wlasnie, bylem zainteresowany Projektem x (to jest to o tej imprezie)? Ciekawie sie oglada nie liczac koncowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 01:00, Piotr13PL napisał:

>

Tak to o tej imprezie. Ogólnie jest to dość typowy amerykański film, bez jakiejś super fabuły :) Dośc przyjemny. Osobiście daje mu 6/10 za pare ładnych cycuszków : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wszyscy oglądacie targi?

Ubisoft właśnie wprowadził niezły zamęt ogłaszając Watch Dogs - nawet u kogoś takiego jak ja, kto nie jara się już aż tak nowymi grami ta produkcja wywołała dość spore zainteresowanie. Poza tym - wiadomo - Assassin''s Creed 3, całkiem całkiem zapowiadający się FarCry 3 i niesprawiedliwie lądujący jedynie na WiiU Rayman: Legends.

Jak na razie jest dobrze. Następna konferencja (Sony) o 03:00.

Jak ja uwielbiam E3 :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie bez powodu mówi się o tych dniach święto graczy. Dla mnie to naprawdę ważne dni, choć po pierwszych dwóch konferencjach (M$, EA) zacząłem tracić nadzieję w epickość E3, ale po konferencji Ubi znów mam ochotę czekać na Sony do 3 rano :) I tak, po prezentacji Watch Dogs też się posrałem w majty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rwe włosy z głowy , czytał ktoś z was kiedyś prawo Uni Eurpejskiej (dokładniej to po traktacie z Lizbony)
Czyli Tfue Tue statut ts i reg ts? Czytał ktoś opracowania swobód europejskich , ramy instytucjonalne Ue (z ciekawostek komisarz eu zarabia 20 tys euro a ten wysoki i przewodniczący jedyne 22 tysiaki ponad? europoseł około 7,5 k euro plus dniówka 150 euro plus na przejazd żarcie i biuro poselskie. A to i tak 40 procent tego co zarabia sędzia ETS [co akurat rozumiem wiedza fachowa] i co ten zbyszek z pisu sie tak przejmuje że go wygnali, takie wygnanie to raj!!:)

Mało tego dzięki nicei albo śmierci sławetnej muszę się teraz uczyć tego co będzie też po 2014 roku w kwestii i gestii legislacji ( z możliwością przedłużenia obecnych postanowień o 3 lata) . A i tak w zasadzie polska taka pokrzywdzona nie jest. Pomijam Wymogi Imperatywne casusy prawne pierdołowate podobne do wymogów imp. ograniczenia swobód (w koło macieju moralnosc dobra kultury handlowe zdrowia etc) .

Już pomijam że to zawiłe po prostu jest ( Komisja Eu ma incjatywe prawodawczą jako jedyna ale funkcje prawodawczą spełnia Pe wespół z radą Ue która jest organem bardzo niestałym [około 10 składów])


Dobra wyżaliłem się mogę iść spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po konferencji SONY. Tak jak dywagowałem pod newsem - całość była średnia, ale poszczególne elementy wgniotły w fotel.

Cóż, dla mnie na ten rok koniec. Imprezy Nintendo nigdy jakoś wybitnie nie przeżywam, ale pewnie dzisiaj rzucę jeszcze okiem. Dzisiejszy dzień oceniam bardzo pozytywnie, cicho rzekłbym nawet, iż było lepiej, niż w zeszłym roku.

Tymczasem trzymajcie się.
Branoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzisiejszy dzień to była istna katorga.

Po 20 godzinach "na chodzie" cztery godziny snu to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej. Co gorsze jutro też będzie średnio, ale potem już z górki.

Zapowiada się świetny tydzień :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 00:54, Renzov napisał:

Heh, dzisiejszy dzień to była istna katorga.

Po 20 godzinach "na chodzie" cztery godziny snu to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej.
Co gorsze jutro też będzie średnio, ale potem już z górki.

Zapowiada się świetny tydzień :3.

Czyżbyś Ty jeszcze do szkoły chodził XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 03:13, Braveheart napisał:

Czyżbyś Ty jeszcze do szkoły chodził XDD

:-DD.
A tak serio to ktoś chyba zapomniał, że dziś Boże Ciało :-). Polska ludność nie pracuje, z czego zadowolonym niezmiernie.

Tymczasem witojcie wszyscy. U mnie wbrew oczekiwaniom spokojniejszy dzień, można było ogarnąć się po konferencjach E3. Poza tym farmienie kasy i rozwijanie nowej postaci w Diablo III :3. Jutro jak u każdego chyba w miarę spokojny dzień, a po piątku już prawie dwudniowy luz...

Swoją drogą czy jest tu chociaż jedna osoba, która planuje robić dziś coś konstruktywnego? :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy otwieranie butelki jest konstruktywne? ;p

Mam zamiar dziś doczekać do pokazu gier na 3DSa, liczę na jakieś niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 00:50, Renzov napisał:

Swoją drogą czy jest tu chociaż jedna osoba, która planuje robić dziś coś konstruktywnego?
:->


Tak, ja :). Mam zamiar nadrobić zaległości w nauce. Ach ta matma. Niby umiesz ale i tak nie wychodzi :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować