Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2012 o 02:04, meryphillia napisał:

No w końcu piękna i potężna burza znad łodzkiego zawitała do Warszawki. ;]


Pjona. Właśnie u mnie huknęło, aż się zdziwiłem co to się wyrabia za oknem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I love those little clouds before the storm" ... ktoś kojarzy z jakiego to klasuku cytat? I kto go mówi?

Pozdro dkla Nocniaków :)

PS: ...a tu nadal ... -> nic się nie stało... nic się nie stało.. nic się nieee staaałooo, oj niiic sięęę nie staaaałooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 00:51, meryphillia napisał:

Wymiękacie, czy wymieracie niedzielni "bezsenni"? ;D

Właśnie ja też nad tym kontempluję.
Nawet starzy bywalcy porzucili ten przybytek :-). Jak to się mówi - szara rzeczywistość. Pewno życie ich dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 01:55, meryphillia napisał:

Znaczy jakiś Van Helsing z osikowym kołkiem? ]:>

Stawiałbym raczej na imć Diablo z zastępem pomiotu piekielnego, ale któż to może wiedzieć :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Van Helsing, jak nic.
Takie powolne wąpierze zawsze łatwo padają ofiarą...
A już tym bardziej niedzielni bezsenni. ;)

Ale z drugiej strony sam powinienem uderzyć w trumienkę, bo przez ostatenie dwa dnie spałem z 8h (grind w WoT wymaga poświęceń :D), ale jakos mnie się nie chce zbytnio. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 02:10, meryphillia napisał:

Van Helsing, jak nic.
Takie powolne wąpierze zawsze łatwo padają ofiarą...
A już tym bardziej niedzielni bezsenni. ;)

Cóż, może być i tak.
Chociaż jak tu nie spać, gdy pada za oknem. U mnie jak na złość już trzecią godzinę kapie.

Dnia 25.06.2012 o 02:10, meryphillia napisał:

Ale z drugiej strony sam powinienem uderzyć w trumienkę, bo przez ostatenie dwa dnie
spałem z 8h (grind w WoT wymaga poświęceń :D), ale jakos mnie się nie chce zbytnio. ;]

A ja dzisiaj pół dnia spędziłem z drugą częścią Batmana. Dwa questy poboczne dość skutecznie napsuły mi dzisiaj nerwów i na chwilę obecną w sposób kulturalny dałem sobie z nimi spokój.

A spać też mi się jakoś nie chce, ale zaraz muszę się przemóc. Nie wiadomo co przyniesie jutrzejszy dzień :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

悲しい a tyle Wam powiem...

I naukowe spostrzeżenie: bycie ''nocnym markiem''(nawet nie siedząc cały czas na forum) skutecznie maskuje kortyzol dokładnie wtedy, kiedy najwięcej się go wydziela(czyli wcześnie rano). Ale klawo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 02:52, Nephren-Ka napisał:

悲しい a tyle Wam powiem...

I naukowe spostrzeżenie: bycie ''nocnym markiem''(nawet nie siedząc cały czas na forum)
skutecznie maskuje kortyzol dokładnie wtedy, kiedy najwięcej się go wydziela(czyli wcześnie
rano). Ale klawo.:D

Prześpij się na półce wyższej xD hahahahah Ludzie nie spimy co jest z wami... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 02:00, Renzov napisał:

> Znaczy jakiś Van Helsing z osikowym kołkiem? ]:>
Stawiałbym raczej na imć Diablo z zastępem pomiotu piekielnego, ale któż to może wiedzieć
:>.

Ty, tok gadosz o tym pomiocie piekielnym a Tyle Ciebie w Świecie Sanktuarium co kot napałkał.. ja wiem, wiem.... Life, rutyna.. bla bla bla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 00:51, meryphillia napisał:

Cztery dni bez spamu...

Wymiękacie, czy wymieracie niedzielni "bezsenni"? ;D

Nikt nie wymięka tutaj :D System Hardcore Speed Mut**a F***a xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 05:03, Braveheart napisał:

Ty, tok gadosz o tym pomiocie piekielnym a Tyle Ciebie w Świecie Sanktuarium co kot napałkał..
ja wiem, wiem.... Life, rutyna.. bla bla bla :P

Żaden life :>.

Nie miałem na myśli siebie po prostu. Diabełek nie pochłania mnie tak, jak myślałem, że będzie to robił... Smutne, ale prawdziwe, ale teraz powracam niczym feniks z popiołów i w weekend może znajdzie się czas na pykanie w grę Blizzarda. We''ll see.

meryphillia

Dnia 27.06.2012 o 05:03, Braveheart napisał:

Spam co sześć dni, to gorzej nawet niż "wymiękanie"...
To po prostu porażka...

:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechaj Valve w końcu daje ten przeklęty Pyromania update...

... nawet mimo tego, że drop resetuje się dopiero o 10:00. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 05:03, Braveheart napisał:

Prześpij się na półce wyższej xD hahahahah Ludzie nie spimy co jest z wami... xD


Jednak zwyczajowo śpię na łóżku, głównie od 2/3 do 7 rano. Na razie działa, bo beznadziejnie czuję się dopiero, jak robię się przytomny, czyli po południu.xD

Dzisiaj przyjechało do mnie nowe gpu(hg 6850) i trochę się namęczyłem, żeby zrobić dla niego przewiewne miejsce w kompie. I teraz już wiem, że stara grafika była dobra, a jednak port w monitorze jest ''rąbnięty''(i miga mi dalej xD). Beat this...
Ale przynajmniej odpaliłem Wiedźmina 2 na jakieś pół godziny(dla testów), i na wysokich ustawieniach spokojnie można grać(na tych ultra już nieco gorzej, ale nie ma tragedii). Przez to pewnie już ponad jedną godzinę w tej grze jak na razie spędziłem, sukces.xD

Tymczasem pogra sobie trochę pierwszy Burial, mnie odeśle do spania pewnie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak tu pusto. Normalnie czuję się jak w domu.:/

Przykład idiotyzmu roku 2012: wymienić sobie kartę grafiki, żeby dowiedzieć się że to jednak monitor postanowił odmówić posłuszeństwa.xD Takie coś to tylko mi się może przydarzyć. I fajna faza, bo będę miał nowy monitor(w momencie poszukiwań odpowiedniego modelu ten ''sypiący się'' posypał się jeszcze bardziej), ale przez dobre 2-3 miechy będzie opcja ''suche bułki i woda''.:D O ile ofc za chwilę coś innego mi się nie zepsuje nagle.xD I love it.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, mogłeś napisać minimalnie wcześniej... Cała noc czytałem wpisy na gramsajtach. Jestem zdumiony poziomem coniektórych, zdolności publicystyczne mają przeogromne.


Co do grafiki i monitora - nie mogłeś podłączyj czyjeś grafy?
Przypomina mi się jak ja za odłożoną kasę kupiłem słuchawki i urwałem kabel po miesiącu. Kolejne - kabel się ułamał w 2 miejscach. iPhone - po 2 tygodniach pękł mi ekran wg wcześniej utworzonej potężnej rysy. Wiem co to za ból gdy musisz wydać na coś kasę, bo coś odwaliłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować