Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2012 o 00:57, Nephren-Ka napisał:

Ależ piękny rytm ostatnio ma natura - rano gorąco, w dzień gorąco, wieczorem burzowo
i chłodno. I tak już tydzień, a będzie pewnie cały lipiec(w końcu miesiąc, w którym najwięcej
pada).:D


Od jakichś dwóch lat to chyba czerwiec jest najgorszy, bo padało i było zimno przez długi czas (co mi się podobało), ale w zeszłym roku na początku lipca też była taka pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 00:25, Demagol napisał:

Od jakichś dwóch lat to chyba czerwiec jest najgorszy, bo padało i było zimno przez długi
czas (co mi się podobało), ale w zeszłym roku na początku lipca też była taka pogoda.


Ja to nic nie wiem...
I bynajmniej nie idę spać, przy czym nawet w klawisze stukać mnie się nie chce. Burial gra, i wystarczy.
Branoc wszystkim.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joł, skoro chciałeś więcej stuffu do pobrania, to proszę bardzo:
http://sonicsquirrel.net/detail/label/nakrikalrecords/1658/

Kilka nowych singli tam jest, w tym dwa Demagolki, resztę pewnie znasz.

No i nowa, finałowa EP-ka Sithwomb:
http://archive.org/details/eg0_068

Jak i projekt, w którym udzieliłem się gościnnie:
http://archive.org/details/eg0_069

I żeby nie było - nie, nie obraziłem się kiedyś ;). Usunąłem swoje konto z last.fm i jakoś jestem szczęśliwszy. Czasami tylko wchodzę na profile moich projektów, by sprawdzić, co tam nowego słychać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekty z Eg0cide zbierma, bo w końcu netlabel trzeba kolekcjonować, choć widzę, że nieźle pryskają tam z releasami.
Ostatniego mam aktualnie 59, a tu już widzę 69 nastukane. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 01:15, meryphillia napisał:

Ostatniego mam aktualnie 59, a tu już widzę 69 nastukane. ;]


No, całkiem nieźle im idzie (co śmieszniejsze, Treetrunk wydaje albumy od razu, a coś im wolniej idzie xD - albo i nie). Do pewnego momentu to ja narzucałem tempo szybkie ;P.

Ostatnio ta płytka mi się podobała:
http://archive.org/details/eg0_064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnie w dzień, bo zaraz idę w kimkę.
Jakiś syf mi na powiece wyskoczył i paczeć zbytnio nie mogę po nocach, bo oczy ropiejo. ;P

BTW muzycznie...

Jest szansa że w końcu zbliża się start mojego techniawkowego labela, ale cicho sza, nie zaklinajmy rzeczywistości, bo mój leniwcowy demon czuwa. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 01:39, meryphillia napisał:

Jest szansa że w końcu zbliża się start mojego techniawkowego labela, ale cicho sza,
nie zaklinajmy rzeczywistości, bo mój leniwcowy demon czuwa. ;D


No ale ileż można czekać i odciągać to w nieskończoność :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój demon bezsenności również jest okrutny, gdyż mimo braku snu, tak, jak co roku więzi mnie w swoich sidłach i nie pozwala uciec.

Ale dość tych metafor - szczerze padam na twarz, a przy takich temperaturach nie mam szans zasnąć normalnie.
Nie cierpię lata :-|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co u Was dobrego?
Ja wczoraj dowiedziałem się, że zaliczyłem egzamin z Rachunkowości na 4+, a tym samym zakończyłem sesję :)
Pewnie niedługo się położę spać, bo muszę iść pogadać odnośnie praktyk na 9, więc na 7:30 budzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 00:13, meryphillia napisał:

Chłodniej się nieco dzisiaj zrobiło w końcu.


Ja różnicy nie widzę. Dalej padam. Gdyby nie wiatrak w pokoju nie wiem co bym zrobił.
;)

Dnia 12.07.2012 o 00:13, meryphillia napisał:

Ale nadal brak chęci na czynienie spamu...


No widzę, widzę. To nie to samo co w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wokół Warszawki szalały dzisiaj jakies burze, nawet w ciagu dnia nie było zbyt gorąco, tym bardziej że gdzies po 17 się zachmurzyło już permenentne praktycznie.
A aktualnie miły chłodek zawiewa od okna. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten The Old Republic to wkurzający techniczny syf...

Gra się w to dość miło, ale niestety jest to taki WoW przerobiony na Gwiezdne wojny i fakt, że ma fabułę jak normalne ceerpegie nic nie zmienia, ba, pogarsza sprawę - przyzwyczajeń z WoW-a uniknąć nie mogę, a że i tak jest to takie MMO singlowe, to po cholerę było robić z tego grę multi miast w miarę sensownego singla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 00:53, meryphillia napisał:

Wokół Warszawki szalały dzisiaj jakies burze, nawet w ciagu dnia nie było zbyt gorąco,
tym bardziej że gdzies po 17 się zachmurzyło już permenentne praktycznie.


Ja u siebie z centrum nic nie widziałem.
Ostatnia fajna burza była w weekend jeśli się nie mylę. W drodze do Arkadii mnie złapało. :)
I tym razem żałowałem, że w kinie było chłodno.
A teraz jest tak gorąco, że nawet w mojego Football Manager nie chce mi się grać... eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 00:34, Harrolfo napisał:

Co u Was dobrego?

Dobrego jak zwykle nic, ale jaram się ostatnio hasaniem na prerii w Red Dead Redemption (jakimś sposobem polubiłem ostatnio sandboxy, których wcześniej zwyczajnie nie trawiłem) :-). Rozważam też zakup The amazing spider-man, ale szczerze rozum podpowiada mi, iż się sromotnie na tym tytule zawiodę.
Poza tym kilka bardziej lub mniej ważnych spraw... Wraz z upływem lat, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Polska to dla mnie zdecydowanie za ciepłe miejsce... Ale co ja poradzę - kocham ten kraj :-).

Dnia 12.07.2012 o 00:34, Harrolfo napisał:

Ja wczoraj dowiedziałem się, że zaliczyłem egzamin z Rachunkowości na 4+, a tym samym
zakończyłem sesję :)

To bardzo pozytywnie :).

Dnia 12.07.2012 o 00:34, Harrolfo napisał:

Pewnie niedługo się położę spać, bo muszę iść pogadać odnośnie praktyk na 9, więc na
7:30 budzik...

Ja tak samo. Rano muszę pozałatwiać to i owo, a potem wracam na prerię ;3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej jakbym nie wiem, dom posprzątał, zakupy zrobił, ogrodnictwem się zajął...

Nie mam zamiaru wywalać tej gry, przynajmniej na razie, bo nie po to ściągałem przez całą noc niebagatelne 25GB, żeby tak sobie odpuścić, bo nagle gra zaczęła mnie wkurzać :D. Faktem jest, że to pewnie wina aktualizacji Visty (SP1 spieprzył wszystko), zawalonego dysku i innych takich, ale formata i reinstalki walnąć *jeszcze* nie mogę.

A w ogóle to ostatnio złapałem się na tym, że w czasach dzisiejszych gram głównie w głupawe strzelanki :D. Żadnego RTSa czy strategii już mi się tykać nie chce, może poza pierwszym StarCraftem i jakąś DOTĄ w multi. Chciałbym pograć w Thiefa 2, ale na ani jednym komputerze mi nie działa (chciałoby się dodać: do k**wy nędzy!!!111), to może zostanie jeszcze Unreal jedynka, Nerf: Arena Blast (ale po co, jak równie dobrze mogę wziąć UT?) i... Frogger 2: Swampy''s Revenge :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować