Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2012 o 02:50, Braveheart napisał:

Co tu się wyprawia ? :D Wakacje się skończyły ?

Odezwał się. Prawdziwy wampir, nie ma co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 03:02, Renzov napisał:

> Co tu się wyprawia ? :D Wakacje się skończyły ?
Odezwał się. Prawdziwy wampir, nie ma co :-D

Ten który czuwa..... zna Twoje grzechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znowu pustki?

Ja kilka godzin temu skończyłem Red Dead Redemption i muszę powiedzieć, iż zakończenie jest iście genialne. Przy całej swojej niechęci do GTA IV ściągam czapkę z głowy przed kunsztem Rockstar i tego, co ta gra mi dostarczyła - wspaniałej zabawy i naprawdę poruszającej fabuły. Teraz pozostaje mi wbić platynę i wziąć się za Undead Nightmare.

A co u was, drogie marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RDR owszem, zacna produkcja, którą ''ogarnąłem'' fabularnie jakiś czas temu. Odzywa się jednak ''trophy hunter'' i prawdopodobnie wrócę, ażeby nieco wymasterować wyniki online.

Aktualnie chwyciłem się klasyki, która nie wiem w jaki sposób do tej pory nie została ''ograna'', w każdym razie ślęczę przed pierwszymi przygodami Solid Snake''a (PSX). Nieco śmiesznie wygląda to na 32 calowym LCDku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 01:18, Renzov napisał:

Tutaj znowu pustki?

Ja kilka godzin temu skończyłem Red Dead Redemption i muszę powiedzieć, iż zakończenie
jest iście genialne. Przy całej swojej niechęci do GTA IV ściągam czapkę z głowy przed
kunsztem Rockstar i tego, co ta gra mi dostarczyła - wspaniałej zabawy i naprawdę poruszającej
fabuły. Teraz pozostaje mi wbić platynę i wziąć się za Undead Nightmare.

A co u was, drogie marki?


Dla mnie fabuła RDR to nic specjalnego. Ogólnie gra jest o xxxxxxx razy lepsza od GTA. A bugi? Przy tak złożonym świecie ciężko nie jest popełnić błędów.


Nie wiem czy po polsku jest to napisane, ale jestem dość wstawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 01:38, MrGregorA napisał:

Dla mnie fabuła RDR to nic specjalnego. Ogólnie gra jest o xxxxxxx razy lepsza od GTA.
A bugi? Przy tak złożonym świecie ciężko nie jest popełnić błędów.

Owszem, całościowo to nic specjalnego (końcowe misje w Blackwater i wszystkie misje polegające tylko i wyłącznie na zaganianiu bydła- coś okropnego). Niemniej poszczególne fragmenty fabuły autentycznie wgniatają w fotel i cieszę się, że wreszcie, po dwóch niespełna latach, przekonałem się do tej gry. A bugi, fakt, zdarzały się i to relatywnie często, ale w żadnym wypadku nie zepsuło to moich refleksji (w przeciwieństwie do wspomnianego GTA IV).
Teraz kolej na wspomniane wcześniej Dante''s Inferno. Oczywiście zaraz po wbiciu odpowiedniej ilości trophy w RDR :-).

Dnia 18.07.2012 o 01:38, MrGregorA napisał:

Nie wiem czy po polsku jest to napisane, ale jestem dość wstawiony.

Względnie po Polsku, nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 01:33, Whiteman napisał:

RDR owszem, zacna produkcja, którą ''ogarnąłem'' fabularnie jakiś czas temu. Odzywa się
jednak ''trophy hunter'' i prawdopodobnie wrócę, ażeby nieco wymasterować wyniki online.

Za kilka dni też się zabieram za multi... Czuję, że czeka mnie ciężka przeprawa z wbiciem max lvl, ale zobaczymy jak będzie. Reszta trophies wydaje się do ogarnięcia.

Dnia 18.07.2012 o 01:33, Whiteman napisał:

Aktualnie chwyciłem się klasyki, która nie wiem w jaki sposób do tej pory nie została
''ograna'', w każdym razie ślęczę przed pierwszymi przygodami Solid Snake''a (PSX). Nieco
śmiesznie wygląda to na 32 calowym LCDku ;)

Heh, MGS. Seria do której nie przekonam się chyba nigdy i zapewne takoż nie zrozumiem jej fenomenu :->.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w MGs też zaczynam dopiero grać. Zaczynam od jedynki z PSX. Zobaczymy. Kiyed oglądałem te wszytkie filmy z rozgrywki, to nie bardzo mnie przekonywło, ale teraz zamierzma wypróbowac serię na wlasnej skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to trofea do zdobycia online są najbardziej wymagające, choć i tak decydującym elementem pozostaje cierpliwość ;)

MGS atakował mnie już z każdej strony, cały czas napotykam się z opiniami co do miodności całej serii. Zresztą hype powrócił po ostatnim odsmażeniu kotleta w HD. Zobaczymy - na razie ubyło mi 30 zł z portfela za klasyka z PSX-a i 4h poświęconego czasu na rozgrywkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 02:04, Whiteman napisał:

W zasadzie to trofea do zdobycia online są najbardziej wymagające, choć i tak decydującym
elementem pozostaje cierpliwość ;)

Cóż, tej ostatniej mi nie brakuje, zwłaszcza obcując z tworem tak świetnym, jak Red Dead Redemption.
Jednak nie chcę gdybać zanadto - przede mną sporo zabawy :-).

Dnia 18.07.2012 o 02:04, Whiteman napisał:

MGS atakował mnie już z każdej strony, cały czas napotykam się z opiniami co do miodności
całej serii. Zresztą hype powrócił po ostatnim odsmażeniu kotleta w HD. Zobaczymy - na
razie ubyło mi 30 zł z portfela za klasyka z PSX-a i 4h poświęconego czasu na rozgrywkę
;)

Miłej gry więc życzę. Może kiedyś, w czasach kiedy ogram wszystko, co mam do ogrania (na co się nie zanosi), dam tej serii szansę, ale na razie nie wiem po prostu w co pada włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RDR przez jakiś czas miałem ''na wypożyczeniu'', co pozwoliło mi się zaznajomić przede wszystkim z fabułą i nieco wybryków online (pamiętam, że było trofeum za zlikwidowanie jakiegolwiek z członków devteamu Rockstar ;). Teraz na zakupowej liście must-have jest właśnie pack z UR i dodatkami.

Mam podobną sytuację (tj. niewspółmierna ilość czasu do rzeczy, które chciałbym robić). Z tą różnicą, że póki co gry odłożone są na dalszy plan - zalegają książki, filmy. Muszę to ogarnąć teraz, zwłaszcza, że sezon ogórkowy w branży ma się w najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 02:24, Whiteman napisał:

Mam podobną sytuację (tj. niewspółmierna ilość czasu do rzeczy, które chciałbym robić).
Z tą różnicą, że póki co gry odłożone są na dalszy plan - zalegają książki, filmy. Muszę
to ogarnąć teraz, zwłaszcza, że sezon ogórkowy w branży ma się w najlepsze ;)

Powiem Ci, że ja w ogóle tego sezonu ogórkowego nie odczuwam. Teraz ogrywam RDR, później Dante''s Inferno, Catherine, Deus Ex do skończenia itd.
Już nie wspominając o książkach czy filmach, o których pisałeś. Wszystko na szczęście udaje mi się pogodzić, ale już teraz widzę, że czas stricte wolny mam zajęty permanentnie na długi czas... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym "nocnym markiem" :)

Ja w ten sezon ogórkowy, daję szanse grą, których w ogóle nie ukonczyłem. Zacząłem grać w Loki (który nieco już mnie nudzi, po 3 godzinach, ale chęć dalszego grania powodują bossowie :)) Oraz od 2 godzin męcze Gothica, którego również nigdy nie przeszedłem :D Aż wstyd, tym bardziej że jestem fanem RPG-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogórkowy raczej w tym znaczeniu, że żaden nowy tytuł nie zaprząta Ci głowy i odwieczny dylemat ''mieć czy być'' ;) Zasadniczo to czas na nadrabianie zaległości w starociach, choć z tego co widzę to do ogrania masz całkiem świeże produkcje.

@Demi23 - Gothic widnieje u mnie na liście ''kiedyś tam'', choć gra jest na pograniczu ''zaakceptowania'' - paradoksalnie grafika mnie nieco odstrasza, co poniekąd jest do przezwyciężenia (vide moje aktualne sesje z MGSem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę znów widzę tutaj jakieś Temporary Vampires haha :D
Dobrze dziś dzionek się zakończył ... a na zakończenie w Cinemax2 puszczali dziś [tzn już wczoraj]
"Wściekłego Byka" z R. De Niro i Joe Pesci!. Lepiej być nie mogło ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba sobie obejrzę dziś w nocy Chłopców z Ferajny, to jest fajny film.
A co do gier to mam zamiar się wciągnąć w świat Skyrim i zniknąć z tego świata na 2 miesiące :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 00:41, Xardasss napisał:

A ja chyba sobie obejrzę dziś w nocy Chłopców z Ferajny, to jest fajny film.

To dlaczego wciąż masz zielony status przy nicku ?

]:->

Chłopców z Ferajny nigdy za wiele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 00:46, Braveheart napisał:

> A ja chyba sobie obejrzę dziś w nocy Chłopców z Ferajny, to jest fajny film.
To dlaczego wciąż masz zielony status przy nicku ?

]:->

Chłopców z Ferajny nigdy za wiele ;-)


hehe, bo mam za słabą grafikę do skyrim bo komp i brata, oskalpuje kiedyś za to z allegro.
A Chłopcy z Ferajny jak Tommy się cieszył że wstępuje, tylko że pominął jeden szczegół nie do mafii ale do piachu :D. Albo jak zabijali tego kolesia z rodziny Gambino czy związanego z nią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 00:46, Braveheart napisał:

Chłopców z Ferajny nigdy za wiele ;-)

+1
Jeden z niewielu filmów, które mogę oglądać w nieskonczoność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować