Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nie no, nawet tutaj o końcu świata, dobijacie mnie ludzie. :-P Za to ucieszyłem się dziś z dwóch rzeczy - zakończonego tygodniowego remontu i filmiku ze Zbyszkiem. Tylko że w tego drugiego to nie wiadomo czy śmiać się płakać ... chyba jednak bardziej śmiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 00:35, Tyler_D napisał:

Nie no, nawet tutaj o końcu świata, dobijacie mnie ludzie. :-P


A bo to jest temat rzeka, ale ten na 2012 to stał się tak medialny, że chyba po nim ludzie zaczną z większym dystansem traktować wciskany im kit.

Osobiście jestem ciekaw jak się wszyscy tacy "naukofcy" jak pan Geryl [jeśli zrobiłem błąd w nazwisku z góry przepraszam, mam od dziś wolne, jestem po dwóch głebszych bo kumpel obchodził imieniny i już nie mam siły tego googlować - lenistwo bierze górę] będą tłumaczyć ze swoich "pomyłek"...

Druga ciekawa rzecz - jak mocno to pogłębi kryzys.

Bo śmiejemy się z oszołomów siejących panikę i niestworzone historie, ale zapominamy, że to nakręciło dosyć niespotykane zjawisko jeśli rozważyć skale owego "fenomenu"...
Mianowicie wzrosła nam drastycznie liczba idiotów którzy zastawili domy i inny dobytek i nabrali kredytów których już nie spłacają, bo wierzą, że świat się skończy wiec po co płacić.
Problem w tym, ze świat się nie skończy, ale pogłębianie pukającej z za grobu światowej gospodarki ot tak nie zniknie.

Jestem pewien, ze spory odsetek takich wypranych mózgów dumnie zasili szeregi bezdomnych.

Podobnie sytuacja ma się z sektami - te na końcu świata tez zarobiły krocie, obiecując wybawienie na drugim świecie, iluminacje, reinkarnacje i inne masturbacje duchowe. Sprzedaj dom, samochód, oddaj nam kasę, nie potrzebna ci bo koniec dziejów idzie a my zadbamy o twoją duszę bracie.. yea right...

P.S.
Ciekawostka - firmy zajmujące się w stanach budową prywatnych schronów bezpieczeństwa [co ciekawe schron który zabezpiecza przed huraganami mimo standardu budownictwa jest tez w stanie przetrzymać atak rakietowy tudzież fale uderzeniową wybuchu jądrowego - ot takie 2w1 w pakiecie :)] nie wyrabiają.
Doszło do tego, ze selekcjonują klientów, a ceny budowy takiego schronu skoczyło 5-6x względem normalnej ceny np z 2008.
Szkoda, że nie założyłem sobie firmy budowlanej w tym roku.. dorobił bym się może na fajną furę [może nie na ferrari, ale na jakiegoś ładnego merca czy lexusa kto wie xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nawet nie wiedziałem, że 21 to już jutro. Cały kij mnie interesuje ten koniec swiata, w ogole sie tym nie interesuje i staram sie unikac jakichkolwiek wiadomości w tej sprawie. Jedna wielka parodia i tyle.

Jak ktoś wierzy w te irracjonalne pierdoły to chętnie przyjmę jego samochód/dom/ cokolwiek innego, bo przecież jemu się już nie przyda a ja sobie spożytkuję.
Ktoś wierzy w ten cały koniec świata? Chętnie podjadę po wasze auto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja wiem że ludzki rozum i głupota to są kwestie nieogarnione ale naprawdę nie chce mi się wierzyć że jest takich ''zastawiaczy-ryzykantów'' dużo, zwłaszcza w naszym kraju. Może na zachodzie i w USA odsetek jest większy ale żeby aż takim kretynem być? ;-) Co prawda znałem ludzi którzy kredyt normalny spłacali ... kredytem-chwilówką [ a ten drugi kolejną chwilówką ... n/c ] ale żeby tak szaleć bo ma być koniec świata? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2012 o 00:53, Tyler_D napisał:

Może na zachodzie i w USA odsetek jest większy ale żeby aż takim kretynem być?
;-) Co prawda znałem ludzi którzy kredyt normalny spłacali ... kredytem-chwilówką [ a
ten drugi kolejną chwilówką ... n/c ] ale żeby tak szaleć bo ma być koniec świata? ;-D

Żeby tylko, ja czytałem że w Rosji i na Syberii sklepy świecą pustkami bo wszystko wyprzedane ludziom którzy robią zapasy na koniec świata XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi mignął jakiś reportaż o tym jak ludzie się przygotowują na koniec świata [ czy coś w tym stylu ] i teraz hmm, nie wiem czy to była Rosja czy inna wschodnia republika ... ale chyba jednak Rosja, w każdym razie jedna nawet niezła babeczka sprzedawała ''zestawy pierwszej pomocy'' czy coś w tym stylu gdzie były jakieś pseudoleki i ... oczywiście wódka. Prawie jak w Stalkerze. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 00:59, Tyler_D napisał:

Mi mignął jakiś reportaż o tym jak ludzie się przygotowują na koniec świata [ czy coś
w tym stylu ] i teraz hmm, nie wiem czy to była Rosja czy inna wschodnia republika ...
ale chyba jednak Rosja, w każdym razie jedna nawet niezła babeczka sprzedawała ''zestawy
pierwszej pomocy'' czy coś w tym stylu gdzie były jakieś pseudoleki i ... oczywiście
wódka. Prawie jak w Stalkerze. ;-D

Nom czytałem o takich zestawach, jakiś sznurek, świeczki, leki i ZAWSZE wódka... chociaż czasem bimber XD Oj będzie jutro ubawu co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 01:00, Hubi_Koshi napisał:

Oj będzie jutro ubawu co nie miara.


No będzie co niemiara...
Jak ziemia zacznie się trząść albo chlaśnie w nas Nibiru.

:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 00:53, Tyler_D napisał:

Wiesz co, ja wiem że ludzki rozum i głupota to są kwestie nieogarnione ale naprawdę nie
chce mi się wierzyć że jest takich ''zastawiaczy-ryzykantów'' dużo, zwłaszcza w naszym
kraju. Może na zachodzie i w USA odsetek jest większy ale żeby aż takim kretynem być?
;-) Co prawda znałem ludzi którzy kredyt normalny spłacali ... kredytem-chwilówką [ a
ten drugi kolejną chwilówką ... n/c ] ale żeby tak szaleć bo ma być koniec świata? ;-D



Panie w niektórych rejonach na świecie konserw i świec w marketach brakuje [w hurtowniach też!]..
Nasze media chyba dzięki opatrzności bożej i miesięcznicom smoleńskim nie napierdzielają o tym jak dzikie to czuję względny spokój [ale internetowe media czy zagraniczne stacje jak bbc czy cnn które oglądam walą tym tak co drugi dzień minimum].

Doszło do takich absurdów, że wypowiedziała się nawet NASA.

Atmosferę podkręcili panowie z CERN bo 21 mają przeprowadzać ostatni test przed wyłączeniem zderzacza hadronów na okres 2-3 lat [celem upgradeu technologicznego]. Co prawda newsy o tym śmierdzą kitem, bo oficjalny grafik CERN dalej ma wpisaną przerwę techniczną od 17stego grudnia aż po styczeń ale wiadomo - internet + oszołomy...

No i sam temat już stał się przyczyną tragedii.
W Chinach np jakiś młody facet rzucił się z nożem na dzieci [ranił 23 czy 26 osób]... ostatnia tragedia w Newtown w USA - matka tego chłopaka była "prepersem" czyli osobnikiem przygotowującym się na survival po końcu świata [dlatego w domu miała taki arsenał broni]

Media i cwaniacy [pokroju Geryla czy Hawkinga bo ten też coś tam smęcił o 2012] nakręcili jedną wielką światowa paranoję.
Nawet podwójny facepalm by tu nic nie poradził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda są jeszcze inne wersje że od jutra zacznie się tzw ''koniec'', wiecie ... kataklizmy, wojny, głód, bieda, przyjście Antychrysta by za czas jakiś wszystko to pierdyknęło a potem przyjdzie znów Jezus, będzie wojna a na końcu wygra dobro i będzie cacy. No będzie będzie ... bo do tego czasu żaden człowiek nie przeżyje. :-P

Tak mi się napisało bo sobie ostatnio obejrzałem trylogię Omena [ swoja drogą jedynka najlepsza z całej serii, reszta już średnia ale obejrzeć można ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 01:02, meryphillia napisał:

No będzie co niemiara...
Jak ziemia zacznie się trząść albo chlaśnie w nas Nibiru.

:3

Wtedy będę jak ten facet z "2012" który zamiast uciekać zrobił porządną rzecz i podziwiał te fajerwerki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak gość był najlepszy, przypominał mi tego ruska z "Armageddonu" z Willisem. No koniec świata końcem świata a porządki przed świętami zrobić trzeba. Także Au revoir ja znikam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się, śmiejcie...

Nibiru już nadlatuje:

http://www.sfora.pl/Cos-spadlo-z-nieba-na-Palermo-Wlosi-wpadli-w-panike-a50666

;D

BTW...

Fajne mejle dostaje, nie?


Jestem panią Allama Akbar z Pakistanu matka dwóch córek i jestem żoną pana Muhammad Hussain Akbar, który pracował z
Pakistan ambasada w Wybrzeżu Kości Słoniowej, na dziewięć lat przed śmiercią ostatniego year.We byli małżeństwem przez dziewiętnaście lat, dwoje dzieci i Safiatu Allimata ale niestety gdzie zarówno udział w zachorowalności katastrofy samolotu wraz z tam ojca. Później śmierć mojego męża i moje dwie córki, i nie zdecydowała się ożenić.

Kiedy mój mąż żyje on złożony sumę US $ 3.5million dolarów w banku tutaj w Abidżanie Wybrzeża Kości Słoniowej. Obecnie te pieniądze jest jeszcze w banku, Ostatnio, mój lekarz powiedział mi, że nie będzie trwał przez najbliższe osiem miesięcy z powodu problemu raka. T en, który mnie niepokoi najbardziej, to mój skok na wypadek choroby. Znając mój stan postanowiłem darować tego funduszu do osoby lub organizacji, która wykorzystają te pieniądze drogę będę polecić tutaj.


;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 01:26, meryphillia napisał:

Śmiejcie się, śmiejcie...

Nibiru już nadlatuje:

http://www.sfora.pl/Cos-spadlo-z-nieba-na-Palermo-Wlosi-wpadli-w-panike-a50666

;D


Tak swoją drogą to ci od nibiru też są git ludzie xD
Gdyby owa planeta miała w nas przygrzmocić to był by dziś już niemal "za płotem", samo pole grawitacyjne takiego obiektu już od kilku dni wywołało by gigantyczne skutki w skali światowej.. ale nie oni wieża, ze ta pokona dystans milionów kilometrów w 20 min =P
Wyskoczy jak mój mały z rozporka jak mnie ciśnie pęcherz...

Dnia 20.12.2012 o 01:26, meryphillia napisał:

BTW...

Fajne mejle dostaje, nie?



Hmm jakiś lipny portal pewnie.. mail na WP, Onecie czy innym komercyjnym szajsowym hostingu.
Załóż gmaila - filtr antyspamowy zapewni ci błogi spokój xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować