Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2013 o 02:13, kindziukxxx napisał:

co taka cisza? nie ma tu studentów uczących się do sesji? :)


Bah, nie muszę się uczyć na jutrzejszą historię języka angielskiego. I tak pewnie zdam na co najmniej 4. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 02:39, paweldomar1 napisał:

> co taka cisza? nie ma tu studentów uczących się do sesji? :)

Zgłaszam się! Probabilistyka spędza mi sen z powiek. A sen, jak wiadomo, jest dla słabych!
Ciśniemy dalej, noc jeszcze młoda, wstać trzeba dopiero o 6 - damy radę!

prawdopodobieństwem i tymi masami wzorow męczyłem się przez 2 semestry, najpierw na probabilistyce, a później na podstawach telekomunikacji, ale wszystko dla ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma :P na gramie same orły, które zaliczają egzaminy w zerówkach :) Przerzucam dane na nowego z komputera na komputer i jestem pod wrażeniem USB 3.0 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 01:06, ArkStorm napisał:

Nie ma :P na gramie same orły, które zaliczają egzaminy w zerówkach :) Przerzucam
dane na nowego z komputera na komputer i jestem pod wrażeniem USB 3.0 ;D

Jak długo Ci to zajmuje pod USB 3.0, że zapytam z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 01:06, ArkStorm napisał:

Nie ma :P na gramie same orły, które zaliczają egzaminy w zerówkach :)

Coś w tym jest :)
Mnie czeka dziś tylko Programowanie Sieciowe, zaliczenie ćwiczeń (bo egzamin już zaliczony). Co ciekawe, na ćwiczeniach mam C#, a na egzaminie był... HTML.
I czuję, że w poprawkowej sesji będę miał Badania Operacyjne, egzamin, do poprawy. Wykładowca zapewniał, że będą same zadania, a dał chamsko 20 pytań z teorii. Reakcja całego roku... bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie zerówki, panie. U mnie na uczelni sesja pełną parą. Jutro Podstawy Wiedzy o Państwie na 14stą. Na 8:30 muszę jeszcze wstać po wpis z WFu.

Najgorsza jest myśl o tym, że kilka pytań będzie na podstawie lekturki(do wyboru z dwóch), a ja ją jeszcze męcze. Nie ma to jak robić wszystko na ostatnią chwilę.

Co do przerzucania danych nie myślałeś o RJ-45? Leci to migiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Polimery i kompozyty" się zgłaszają. Niestety muszę zacząć edukację, gdyż skończyły się życia w Panda Jam.

Co do postu Harrolfo - u nas profesor z w/w przedmiotu zrobił test jednokrotnego wyboru. Jakie wzory tam były to historia, dookoła słychać tylko "ja pier***". Strzelnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sesja, sesja... Mery powinien przyjść i wszystkim Wam powiedzieć, co się robi zamiast zajmować się jakąś głupią sesją.:P

Śniegu dziś dobre 30cm przybyło(ale już go nie ma xD), na szczęście pan parasol mnie obronił. Poza tym nic się nie dzieje, czyli sobie beznadzieja dalej trwa. Tak żałosne, że zaczyna się robić śmieszne.xD

Tymczasem, Nile kończy grać, więc podusia wzywa, good night.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2013 o 01:57, Nephren-Ka napisał:

Śniegu dziś dobre 30cm przybyło(ale już go nie ma xD), na szczęście pan parasol mnie
obronił. Poza tym nic się nie dzieje, czyli sobie beznadzieja dalej trwa. Tak żałosne,
że zaczyna się robić śmieszne.xD


U mnie trochę też dzisiaj popadało, ale zaraz śnieg zniknął, wiosna nadchodzi pewnie albo kolejne anomalia pogodowe.
@USB 3.0
Ja w swoim starocie nie mam nawet jednego portu 3.0. Wszystkie 2.0 i dobrze się sprawują, chociaż zrzucenie czegokolwiek na pena zajmuje strasznie dłuigo czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja już niezależnie od sesji nie sypiam w nocy :-) tylko zastanawiam się kiedy organizm powie dość. a z całego zakresu środków usypia mnie tylko browar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>usypia mnie tylko browar.

Zdrówko więc i do spania! :) Ja akurat jakoś mało senny się czuje, może to dlatego że piję degustacyjnie a nie dla ''efektu''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 01:40, Akoss-94 napisał:

>usypia mnie tylko browar.

Zdrówko więc i do spania! :) Ja akurat jakoś mało senny się czuje, może to dlatego że
piję degustacyjnie a nie dla ''efektu''

efekt to daje piwo w iości szt. - 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować