Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2013 o 03:23, Braveheart napisał:

Ohhh yes piękna Halle Berry
I rocznica 007


Tak.. Halle fajny miała pancerz. Karwasze pierwsza klasa xD A teraz pani co śpiewa piosenki Bonda :) Nigdy nie sądziłem, że ją zobaczę na żywo :) Dobry głos ma ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:11, vegost napisał:

Normalnie bym wykupił C+ w UPC, ale 20 zł to trochę drogo jak na miesiąc i za
3 programy ;/

To tyle kosztują 3 kanały C+ w UPC? sam mam tę kablówkę, ale nie wiedizałem nawet, że tyle. Ale i tak nie wykupię, wole przeznaczyć kasę na rzeczy okołogrowe lub jakąś książkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:36, Janek_Izdebski napisał:

To tyle kosztują 3 kanały C+ w UPC? sam mam tę kablówkę, ale nie wiedizałem nawet, że
tyle. Ale i tak nie wykupię, wole przeznaczyć kasę na rzeczy okołogrowe lub jakąś książkę...
:)

Pomyłka, teraz kosztuje to o wiele drożej. 35 zł za 6 kanałów SD + 6 zł za opcję HD. Ponad 41 zł. Opłaca się ? Nie, to prawie 50 % ceny mojego dotychczasowego abonamentu. A mam największy pakiet w UPC.

@Braveheart Liam Neeson yeah baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:40, vegost napisał:

Pomyłka, teraz kosztuje to o wiele drożej. 35 zł za 6 kanałów SD + 6 zł za
opcję HD. Ponad 41 zł. Opłaca się ? Nie, to prawie 50 % ceny mojego dotychczasowego
abonamentu. A mam największy pakiet w UPC.

Dobrze gadasz, vegost. Masz u mnie kolejkę (jeśli jesteś ze stolicy to nawet szybciej). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:43, Janek_Izdebski napisał:

Dobrze gadasz, vegost. Masz u mnie kolejkę (jeśli jesteś ze stolicy to nawet szybciej).
:)

Niestety. Jestem z tego samego miasta co Braveheart :) Szczecina wita nas ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też słyszycie tą muzykę z "Szczęk" ? :D Zawsze ją puszczają, jak aktorzy za długo gadają na mównicy :D Fajnie to zrobili :) A na koniec muza z Rocky I :) To było niezłe :D Myślałem, że zaraz Stallone wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha limit darmowego transferu wykorzystany ;/ odpalę to z innej przeglądarki jak nie to wracam do linka który zapodałem pare postów wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:55, Braveheart napisał:

Ha limit darmowego transferu wykorzystany ;/ odpalę to z innej przeglądarki jak nie to
wracam do linka który zapodałem pare postów wczesniej :)


No jakoś max 50 minut można oglądać, potem trzeba czekać 30 minut :P Ja oglądam teraz z twojego linka. Czekam aż będzie najważniejsza kategoria i zmieniam na C+. Akurat zdążę z darmowym limitem do 5:00 :D Powiedz czy działa ze zmianą przeglądarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:46, Janek_Izdebski napisał:

"Searching for Sugar Man" - najlepszy dokument. Yes, yes, yes. :)

Też w to strzelałem i trafiłem. Wiedziałem, że to wygra.. Musiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:57, vegost napisał:

No jakoś max 50 minut można oglądać, potem trzeba czekać 30 minut :P Ja oglądam teraz
z twojego linka. Czekam aż będzie najważniejsza kategoria i zmieniam na C+. Akurat zdążę
z darmowym limitem do 5:00 :D Powiedz czy działa ze zmianą przeglądarki :D

Nie działa.. Nie chce mi się nawet restartować routera bo coś czuję, ze to mogłoby pomóc ale co tam...
Oglądam to i nie narzekam a z eng nie mam takiego problemu. Swoją drogą ten lektor co dawał na żywo to strasznie zestresowany był i czasem się gubił ale jakoś dawał rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:58, Braveheart napisał:

> "Searching for Sugar Man" - najlepszy dokument. Yes, yes, yes. :)
>
Też w to strzelałem i trafiłem. Wiedziałem, że to wygra.. Musiało :)

Choć to co zrobiono z tym palestyńskim reżyserem od tego filmu z kamerami na lotnisku w L.A. to po prostu wielkie świństwo i skandal! Ale czego wymagać od prymitywnych Amerykanów - po prostu najjaskrawszy przykład "double standard policy." Przykre... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:59, Braveheart napisał:

Nie działa.. Nie chce mi się nawet restartować routera bo coś czuję, ze to mogłoby pomóc
ale co tam...
Oglądam to i nie narzekam a z eng nie mam takiego problemu. Swoją drogą ten lektor co
dawał na żywo to strasznie zestresowany był i czasem się gubił ale jakoś dawał rade :P


Zapewne zmiana IP by rozwiązała problem. Dobre dla tych, co mają neo lub zmienne IP :) U mnie nie za działa, mam dynamic IP i jedno stałe :D Ta.. lektor na C+ jest trochę ugrzeczniony, jeśli mogą go tak nazywać. Jak śpiewano piosenkę o "boobsach" to tłumaczył kirka, że prowadzący obraża aktorów i ich filmy. Tu chodziło o kobiece piersi. Jednak nie przetłumaczył tego w żaden sposób pod koniec w trakcie rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować