Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2013 o 00:45, pawbuk napisał:

Jeszcze się zastanowię nad tą gierką :) W sumie to nie wiem czy mam ochotę w tej
chwili na coś całkowicie nowego :D

Naprawdę polecam, a i promocje na ten tytuł teraz są niezgorsze (o tej na zavvi/The Hut napisałem w odpowiednim wątku). :)

Dnia 18.03.2013 o 00:45, pawbuk napisał:

Przydałby się przycisk Like! na forum :D Poparłem Cię :D

Dzięki serdeczne za poparcie pomysłu. :) Osobiście uważam, ze sporo mogliby powiedzieć wspomniani przeze mnie, prof. Lewicki oraz/lub prof. Kostrzewa-Zorbas. Są medialni i potrafią przystępnym językiem opowiadać o niuansach amerykańskiej tradycji, historii, polityki etc.

Dnia 18.03.2013 o 00:45, pawbuk napisał:

Teraz akurat siedzę na Steamie :)

Powoli kładę się spać. Może jutro pogadamy na Steam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 00:50, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki serdeczne za poparcie pomysłu. :) Osobiście uważam, ze sporo mogliby powiedzieć
wspomniani przeze mnie, prof. Lewicki oraz/lub prof. Kostrzewa-Zorbas. Są medialni i
potrafią przystępnym językiem opowiadać o niuansach amerykańskiej tradycji, historii,
polityki etc.


Ciekawe czy było by to wykonalne. Niespecjalnie interesuję się historią czy kulturą amerykańską, ale coś takiego mogłoby być interesujące ;)

Dnia 18.03.2013 o 00:50, Janek_Izdebski napisał:

Powoli kładę się spać. Może jutro pogadamy na Steam? :)


Zobaczę jak jutro z moim czasem będzie, choć nie wykluczam niczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 00:54, pawbuk napisał:

Ciekawe czy było by to wykonalne. Niespecjalnie interesuję się historią czy kulturą
amerykańską, ale coś takiego mogłoby być interesujące ;)

Skoro wykładowcy, których wymieniłem chętnie latają po TVP Info, TVN24 czy Polsat News i tam z powodzeniem opowiadają o sprawach amerykańskich, dlaczego nie zgodziliby się na nagranie krótkiej dziennikarskiej "setki" dla Gram.pl? :)

Dnia 18.03.2013 o 00:54, pawbuk napisał:

Zobaczę jak jutro z moim czasem będzie, choć nie wykluczam niczego :D

Oki, doki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 00:57, Janek_Izdebski napisał:

Skoro wykładowcy, których wymieniłem chętnie latają po TVP Info, TVN24 czy Polsat News
i tam z powodzeniem opowiadają o sprawach amerykańskich, dlaczego nie zgodziliby się
na nagranie krótkiej dziennikarskiej "setki" dla Gram.pl? :)

Możnaby zrobić coś w stylu tych filmików o broni - pamiętam bardzo pozytywny "feedback" ze strony forumowiczów :D Tylko do przygotowania takiego materiału trzeba by osoby, która by się trochę orientowała w temacie i przeszła Bioshocka :D
Nie wiem jakie masz plany, ale w sumie mógłbyś zaproponować pomoc gram.pl w tej sprawie - na pewno byś poprawił swój wizerunek wśród wielu forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:01, pawbuk napisał:

Możnaby zrobić coś w stylu tych filmików o broni - pamiętam bardzo pozytywny
"feedback" ze strony forumowiczów :D Tylko do przygotowania takiego materiału trzeba by osoby,
która by się trochę orientowała w temacie i przeszła Bioshocka :D
Nie wiem jakie masz plany, ale w sumie mógłbyś zaproponować pomoc gram.pl w tej sprawie
- na pewno byś poprawił swój wizerunek wśród wielu forumowiczów :)

Plan jest prosty. Redakcja Gram.pl powinna się skontaktować z którymś z wykładowców, których wymieniłem. :) IMHO, najlepsi byliby Lewicki, Kostrzewa-Zorbas, Szklarski, Basiuk oraz Graff (w tej kolejności). Forma takiego materiału, to już decyzja redakcji, ja tylko podsuwam pomysł oraaz sugeruję, gdzie można znaleźć fachowców orientujących się w temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 00:47, pawbuk napisał:

Gratuluję! :D Jeszcze do Ligi Mistrzów daleka droga, ale ważne, że do przodu :D


Nie ma czego gratulować, bo mając bandę Argentyńczyków i Holderów sprowadzonych z wolnego transferu nie jest problemem awansować z ogromną przewagą. Rozpędu z tego zaciągu starczy mi jeszcze spokojnie na 5 ligę, potem nie obejdzie się bez jakiś wzmocnień. A schody zaczną się jak zwykle w Championship.xD
Zrobiłem sobie też rekord za największą porażkę, przyjmując baty od Wigan na ich boisku(6:0), ale nie chciałem męczyć pierwszego składu(i tak porażka), więc posłałem jakieś dzieci z juniorów na rzeź.:D

Dnia 18.03.2013 o 00:47, pawbuk napisał:

Ja miałem piwo ledwocoalkoholowe, ale wypiłem wcześniej :D


Piwo, a feee.:P Znaczy ponoć są dobre piwa, ale u mnie w okolicy nie można takich nabyć(nawet w celach testowych), a złocisty napój pijam okazjonalnie tylko dla smaku(tak samo jak kawę xD). A woda jest fajna, bo jest wodą.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:06, Nephren-Ka napisał:

Zrobiłem sobie też rekord za największą porażkę, przyjmując baty od Wigan na ich boisku(6:0),
ale nie chciałem męczyć pierwszego składu(i tak porażka), więc posłałem jakieś dzieci
z juniorów na rzeź.:D


Jak rozumiem był to jakiś puchar (Anglii)? :) Nigdy nie zaczynałem zabawy od tak niskiej ligi - zazwyczaj grałem jakimś zespołem z Premier League, szczególnie moim ukochanym Manchesterem United :D W sumie wyzwanie żadne, ale jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało :D

Dnia 18.03.2013 o 01:06, Nephren-Ka napisał:


Piwo, a feee.:P Znaczy ponoć są dobre piwa, ale u mnie w okolicy nie można takich nabyć(nawet
w celach testowych), a złocisty napój pijam okazjonalnie tylko dla smaku(tak samo jak
kawę xD). A woda jest fajna, bo jest wodą.xD


JA ogólnie nie jestem zwolennikiem alkoholu - od czasu do czasu wypiję coś mocniejszego (lubię jedynie gin z tonikiem), ale głownie to piwo - bardzo dobre jest ciemne, mocne piwo z browaru Czarnków, smakuje mi też Śliwka w Piwie, ale szczególnie lubię Radlery - piwo o smaku grejfrutowym (Cornelius), cytrynowym, żurawinowy Redd''s, Karmi kawowe :D Przy czym zazwyczaj jest to puszka na tydzień :D
A wodę też bardzo lubię, choć teraz staram się też przyzwyczaić do niesłodzonej herbaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:16, pawbuk napisał:

JA ogólnie nie jestem zwolennikiem alkoholu


Pfff...

Prawdziwy samiec Alfa musi pić alkohol, bo inaczej Beta go wygryzo.

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:16, pawbuk napisał:

Jak rozumiem był to jakiś puchar (Anglii)? :) Nigdy nie zaczynałem zabawy od tak niskiej
ligi - zazwyczaj grałem jakimś zespołem z Premier League, szczególnie moim ukochanym
Manchesterem United :D W sumie wyzwanie żadne, ale jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało
:D


FA Cup, czyli mówią po naszemu Puchar Anglii(nie mylić z Curling Cup, Pucharem Ligii, który przeważnie jest lekceważony przez te duże drużyny xD). W jego rundach eliminacyjnych gra sporo drużyn które nawet w 6 lidze nie grają, więc można się przebić. Od 4 czy 5 rundy dochodzą drużyny z Premier League i jak trafi się na jakąś to poza bęckami wpada ładna kasa za transmisje telewizyjną(kiedyś za mecz z Arsenalem dostałem okrągły milion funtów) za którą taki mały klubik może żyć kilka lat.xD

ManU też grywałem, ale dawniej(pierwszy raz w CM 3 01/02), po pewnym czasie zbyt nudno się robi. Można niby narzucić sobie jakieś wyzwanie(np. sami wychowankowie w drużynie, sami Anglicy, itp.), ale póki co wolę budować własne imperium w Sheffield.xD

Dnia 18.03.2013 o 01:16, pawbuk napisał:

JA ogólnie nie jestem zwolennikiem alkoholu - od czasu do czasu wypiję coś mocniejszego
(lubię jedynie gin z tonikiem), ale głownie to piwo - bardzo dobre jest ciemne, mocne
piwo z browaru Czarnków, smakuje mi też Śliwka w Piwie, ale szczególnie lubię Radlery
- piwo o smaku grejfrutowym (Cornelius), cytrynowym, żurawinowy Redd''s, Karmi kawowe
:D Przy czym zazwyczaj jest to puszka na tydzień :D


Reds żurawinowy to jest coś, co pijam jak zdarza mi się być na jakiejś imprezce, żeby być choć trochę podobnym do innych.xD A to oznacza kilka puszek w skali...roku.xD

@meryphillia

Dnia 18.03.2013 o 01:16, pawbuk napisał:

Prawdziwy samiec Alfa musi pić alkohol, bo inaczej Beta go wygryzo.


Masz całkowitą rację - przez całe życie nigdy nie udało mi się wypić za wiele i nic dobrego z tego jak do tej pory nie przyszło(ale po prawdzie złego też nie xD).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:26, meryphillia napisał:

Prawdziwy samiec Alfa musi pić alkohol, bo inaczej Beta go wygryzo.

]:>


Wiesz co, absolutnie nie czuję się samcem alfa i nie mam żadnych ambicji nim być :D Nie jest to zgodne z moim charakterem, a nie lubię robić rzeczy tylko na pokaz ;D Nie piję, bo nie lubię i nie boję się tego mówić. Tak samo jak nigdy nie paliłem, bo nie widzę żadnego sensu w tym, żeby niszczyć własne zdrowie ;D
Niektórzy lubią się wyluzować pijąc alkohol - fajnie, byle by nikomu krzywdy nie zrobili. Ja odpoczywam grając na komputerze, albo czytając dobrą literaturę fantasy (lubię też cztać książki do d&d), a jak chcę się wyciszyć sklejam modele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:28, Nephren-Ka napisał:

FA Cup, czyli mówią po naszemu Puchar Anglii(nie mylić z Curling Cup, Pucharem Ligii,
który przeważnie jest lekceważony przez te duże drużyny xD). W jego rundach eliminacyjnych
gra sporo drużyn które nawet w 6 lidze nie grają, więc można się przebić. Od 4 czy 5
rundy dochodzą drużyny z Premier League i jak trafi się na jakąś to poza bęckami wpada
ładna kasa za transmisje telewizyjną(kiedyś za mecz z Arsenalem dostałem okrągły milion
funtów) za którą taki mały klubik może żyć kilka lat.xD


Teraz już nie Carling Cup, tylko Capital One Cup :D Dość dobrze orientuję się w angielskiej piłce - jesteśmy z bratem od kilku lat kibicami angielskich drużyn, często też oglądamy mecze. W sumie to moim marzeniem jest pojechać na Old Trafford zobaczyć jakiś mecze United - jak będę miał wolny 1000 zł, to pewnie to zrobię :D
Jeśli chodzi o FA Cup, to co kilka lat dochodzi do sensacji i jakiś mały klub dochodzi dość daleko - w tym roku akurat tak było w Capital One Cup.

Dnia 18.03.2013 o 01:28, Nephren-Ka napisał:


ManU też grywałem, ale dawniej(pierwszy raz w CM 3 01/02), po pewnym czasie zbyt nudno
się robi. Można niby narzucić sobie jakieś wyzwanie(np. sami wychowankowie w drużynie,
sami Anglicy, itp.), ale póki co wolę budować własne imperium w Sheffield.xD


Strasznie nisko gra teraz Sheffield FC. Dużo bardziej znane są United i Wednesday. Ale ciekawie prowadzić najstarszy klub na świecie :D

Dnia 18.03.2013 o 01:28, Nephren-Ka napisał:


Reds żurawinowy to jest coś, co pijam jak zdarza mi się być na jakiejś imprezce, żeby
być choć trochę podobnym do innych.xD A to oznacza kilka puszek w skali...roku.xD


W wakacje ostatnie ciężko było go dostać - tak szybko znikał z połek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:41, meryphillia napisał:

Bycie samcem Alfa, to droga nie ku pokazom, a ku świetlanej przyszłości. ]:>


Może i tak, ale nie każdemu jest pisana taka ścieżka ;D Nie lubię rządzić, nie lubię wydawać rozkazów, jestem ugodowy i chętny do współpracy - nie nadałbym się na samca Alfa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:43, pawbuk napisał:

Może i tak, ale nie każdemu jest pisana taka ścieżka ;D Nie lubię rządzić, nie lubię
wydawać rozkazów, jestem ugodowy i chętny do współpracy - nie nadałbym się na samca Alfa
;D

W takim razie, możesz być samicą delta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:47, vegost napisał:

W takim razie, możesz być samicą delta :D


Wielkie dzięki :D Może raczej samcem Beta, bo lubię doradzać innym ;) Inaczej można nazwać to Szarą Eminencją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:50, pawbuk napisał:

Wielkie dzięki :D Może raczej samcem Beta, bo lubię doradzać innym ;) Inaczej można nazwać
to Szarą Eminencją :D

No jasne.. może jeszcze Ekscelencją ? :D Ja lubię być samcem alfa, ale przy kobietach nie da się tego zrobić. Po prostu czasami mnie rozbrajają z każdej możliwej broni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:40, pawbuk napisał:

Teraz już nie Carling Cup, tylko Capital One Cup :D Dość dobrze orientuję się w angielskiej
piłce - jesteśmy z bratem od kilku lat kibicami angielskich drużyn, często też oglądamy
mecze. W sumie to moim marzeniem jest pojechać na Old Trafford zobaczyć jakiś mecze United
- jak będę miał wolny 1000 zł, to pewnie to zrobię :D


Skąpi angole lecą na kasę od sponsorów i co chwila zmieniają tę nazwę.:P

Tez bym się wybrał, lubiłem ich jeszcze jak Beckham był wschodzącą gwiazdą z blond czupryną, a młody Roy Keane ganiał sąsiadów z nożem(czy tasakiem, nie pamiętam już) w ręce.xD
Ale to coś fajnego, znaczy nawet jakbym tam mógł lecieć za darmo, to samolot by się rozbił czy coś takiego.:P

Dnia 18.03.2013 o 01:40, pawbuk napisał:

Strasznie nisko gra teraz Sheffield FC. Dużo bardziej znane są United i Wednesday. Ale
ciekawie prowadzić najstarszy klub na świecie :D


Oni chyba zawsze byli nisko(dlatego też musiałem się małym fortelem posłużyć, żeby w ogóle zagrać). Bo w samej grze to się wiele nie różni, każdym klubem z 6 ligi gra się tak samo.xD

Dnia 18.03.2013 o 01:40, pawbuk napisał:

W wakacje ostatnie ciężko było go dostać - tak szybko znikał z połek :D


W moich stronach ludzie przeważnie biorą to co mocniej sponiewiera, więc o ile nie przetoczyła się jakaś ''babska'' impreza, to mogę liczyć że na półce jednak redsy będą.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 01:52, vegost napisał:

No jasne.. może jeszcze Ekscelencją ? :D Ja lubię być samcem alfa, ale przy kobietach
nie da się tego zrobić. Po prostu czasami mnie rozbrajają z każdej możliwej broni ;p


Mi się samiec alfa kojarzy z napuszonym orangutanem :D No ale nie bierz tego do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 02:00, pawbuk napisał:

Mi się samiec alfa kojarzy z napuszonym orangutanem :D No ale nie bierz tego do siebie
;)

To było dobre Morra... >xD Mi się z kolei kojarzy z jakimś totalnie napakowanym osobnikiem, co wymiata wszystko i wszystkich :p Oczywiście w sferze miłosnej haha ^_^" uhuhuhuhuhu <-- like monkey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować