Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Tacy to nie sa typowymi samcami alfa tylko baboonami. :D
Prawdziwy samiec Alfa wie gdzie tkwi granica między człowiekiem, a małpą. ;)

W oczekiwaniu na kawkę przemierzam kolejne lokacje walcząc z napotykanymi kmiotami. ;]

20130318020857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie przeglądam jakieś oferty samochodów używanych, ale też mi się już oczy zamykają ;D Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzielny Kruk siejący pogrom pośród Ghuli-Ufoludków. ]:>

Trzeci akt i praktycznie niczego jeszcze nie było w grze wyzywającego.
Ale też i zbytnio mechanika gry nie pozwala na ustawienie wyzywających za bardzo przeciwników. W końcu całośc opiera się na rzutach kostką, jak w klasycznym rolpleju i nie ma tu miejsca na "kocią zręczność".
Jak dla mnie z wszystkich napotkanych dotychczas gier typu cRPG, najbardziej podobał się system walki z jRPG Vagrant Story.

20130318041253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 00:40, ZnalazlemNemo napisał:

Hej, interesuję się ktoś może balisongami? Szukam i szukam modelu i nie mogę nic dla
siebie znaleźć. Limit to tak do tej stówki, 80zł . Może ktoś akurat coś poradzi ciekawego.
Teraz dalej Breaking Bad. Od wczoraj zacząłem to oglądać i już drugi sezon, w sumie to
połowa drugiego. Jak dla mnie najlepszy serial ever =-P

Poczekaj do końca pierwszej części ostatniego sezonu. Zmienisz zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie północ już minęła, więc witam w nowym dniu :D
Jak Wam minął pierwszy dzień tygodnia? :D Ja w sumie siedziałem w domu, próbowałem coś napisać do pracy licencjackiej, ale mi nie wyszło :D No i mam problem, bo napisałem promotorce, że jej coś w niedzielę jeszcze wyślę, a już jest właściwie wtorek i nic nie mam :) Co jej teraz napisać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 00:22, meryphillia napisał:

Zacnie.
Zwyczajnie go przespałem wstając po 21. :3


A poszedłeś spać o której? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 00:16, pawbuk napisał:

Jak Wam minął pierwszy dzień tygodnia? :
/ciach/


Na marznięciu, potem siedzeniu, znowu marznięciu, znowu siedzeniu, walką z lagami, kilku bitwach w WoTa, czytaniu drugiego tomu Sagi Lodu i Ognia. I chyba najważniejsze, czyli słuchanie PJ Harvey:
(wersja dla tych co lubią gitary): http://youtu.be/MrJ-peVNDBc
(wersja dla tych co lubią jak się ładnie śpiewa: http://youtu.be/dJM3YM5LKmI)
Na płytach brzmi to perfekcyjnie, ale te nagrania live...też zagrane idealnie, ale z dodatkiem różnych małych rzeczy, które czynią je jeszcze lepszymi. Minus jest taki, że ofc nie znam nikogo kto by lubił tą wokalistkę, ludzie wolą się zachwycać wszystkim innym.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 00:35, Nephren-Ka napisał:

> Jak Wam minął pierwszy dzień tygodnia? :
> /ciach/

Na marznięciu, potem siedzeniu, znowu marznięciu, znowu siedzeniu, walką z lagami, kilku
bitwach w WoTa, czytaniu drugiego tomu Sagi Lodu i Ognia. I chyba najważniejsze, czyli
słuchanie PJ Harvey:


Gdzie Ty tak marzłeś? :D Ja w sumie zacząłem trzeci tom, bo sobie ściągnąłem demo ebooka, ale nie wiem czy ostatecznie kupować papierowe wydanie serialowe, czy jednak ebooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 00:16, pawbuk napisał:

Co
jej teraz napisać? :D

Że do obrony jeszcze sporo czasu, a pracę licencjacką (że też jeszcze tego nie wycofali) to się w 2-3 tygodnie pisze. ;p

Jednak granie w AC III zaraz po Tomb Raiderze to nie był dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 00:35, Nephren-Ka napisał:

Na marznięciu, potem siedzeniu, znowu marznięciu, znowu siedzeniu, walką z lagami, kilku
bitwach w WoTa, czytaniu drugiego tomu Sagi Lodu i Ognia. I chyba najważniejsze, czyli
słuchanie PJ Harvey:
(wersja dla tych co lubią gitary): http://youtu.be/MrJ-peVNDBc
(wersja dla tych co lubią jak się ładnie śpiewa: http://youtu.be/dJM3YM5LKmI)
Na płytach brzmi to perfekcyjnie, ale te nagrania live...też zagrane idealnie, ale z
dodatkiem różnych małych rzeczy, które czynią je jeszcze lepszymi. Minus jest taki, że
ofc nie znam nikogo kto by lubił tą wokalistkę, ludzie wolą się zachwycać wszystkim innym.xD


Kurcze, słyszałem tylko "Let England Shake". Urzekająca płytka ale z tego co słyszałem nie jest najlepsza w jej dyskografii i ma parę jeszcze bardziej urzekających. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 00:41, Kadaj napisał:

Że do obrony jeszcze sporo czasu, a pracę licencjacką (że też jeszcze tego nie wycofali)
to się w 2-3 tygodnie pisze. ;p

To dopiero niedawno wprowadzili :D

Dnia 19.03.2013 o 00:41, Kadaj napisał:

Jednak granie w AC III zaraz po Tomb Raiderze to nie był dobry pomysł...

Czemu? :D Wiem, że Ci się spodobał TR. A więc AC3 taki słaby? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 00:39, pawbuk napisał:

Gdzie Ty tak marzłeś? :D Ja w sumie zacząłem trzeci tom, bo sobie ściągnąłem demo ebooka,
ale nie wiem czy ostatecznie kupować papierowe wydanie serialowe, czy jednak ebooka ;)


Marzłem jak wyszedłem z domu i jak do niego wracałem.xD Umowne pojęcie, bo zasadniczo zimno mi nie przeszkadza(w tym roku nawet zimowej kurtki nie wyciągnąłem z szafy, używając cały czas takiej na jesień).
A książką tylko papierowa - nigdy nic mnie nie zmusi do czytania długiej dość powieści w innej formie.

Chyba sobie odpalę na chwilę bitwę czy dwie, zobaczymy czy uda się kogoś zastrzelić.xD

Edit - AC3, hmm znajomy który jest fanem serii grał niedawno i mówił że świetnie się bawił. Widziałem trochę, i całkiem przyjemnie wyglądało. Ale zdania nie mam, bo nie grałem łącznie w tytuły AC nawet godziny.xD

@Niflheim - mam kilka innych i ostatnio słucham jak leci(To Bring You My Love, Is This Desire?, Stories From the City, Stories From the Sea, White Chalk). Imo Let England Shake jest tak samo dobre jak te wcześniejsze, ale to chyba się czuje jak słucha się tego na okrągło dopiero.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 04:12, meryphillia napisał:

Jak dla mnie z wszystkich napotkanych dotychczas gier typu cRPG, najbardziej podobał
się system walki z jRPG Vagrant Story.

Doi dzisiaj przeklinam pierwszą napotkaną w grze wyvernę (de facto drugą, ale ta z prologu doesn''t count). Pokonałem ją sprytną umiejętnością ostatniego bodaj skilla z tych defensywnych - bodajże 25% Twoich uszkodzeń przekazywane jest przeciwnikowi. Może coś pomytlałem ale mniej-więcej tak to szło.
Nie czekam na odświeżone Final Fantasy VII, nawet Chrono Trigger mnie nie rusza. Chce tylko drugą część Vagrant Strory :D
Tak przy okazji, jak nie wiedziałeś lub nie maiłes okazji zagrać - Final Fantasy XII mocno nawiązuje klimatem do VS. System walki jest tylko nieco podobny, ale daje rade.

Nephren-Ka: Zgadzam się jak najbardziej, papierowa książka przed elektroniczną, ale ja jestem zwolennikiem pewnej tezy - jeżeli ktoś przymierza się do kupienia książki nieznanego sobie autora, powinien najpierw przeczytać fragment. Tutaj forma cyfrowa sprawdza się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 00:44, pawbuk napisał:

Czemu? :D Wiem, że Ci się spodobał TR. A więc AC3 taki słaby? :D

Słaby na pewno nie, po prostu akrobacje sprawiają wrażenie mniej płynnych, postać potrafi się dziwnie zatrzymać na schodkach, QTE w czasie walki trochę gorzej rozwiązane (w TR pojawiało się to malejące kółko mówiące "przygotuj się", w AC od razu trzeba naciskać klawisz), do tego aby aktywować jakiś przedmiot, trzeba bliżej podejść. Niby mało ważne detale, ale jak się ma świeże nawyki z kilkunastu godzin zabawy to trochę ciężko się przestawić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować