Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Kruk przed wejściem do ponurej twierdzy Barad Dur. ]:>

Właśnie dopiero teraz dowiedziałem się przeglądając poradnik, że wcale nie jestem w trzecim akcie.
To dopiero nieco przydługi finał Aktu drugiego. ;P

20130319051701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno do świąt ma być zima :D

W każdym razie witam wszystkich, którzy nie mogą (albo nie chcą) spać :D
Jak Wam minął dzień? A może przespaliście go? :D
JA dzisiaj wybrałem się w końcu na uczelnię (przez kłopoty zdrowotne nie odwiedzałem jej od zeszłego poniedziałku) i udało mi się dostać wpis od mojej promotorki :D Uświadomilem też sobie, że moja praca licencjacka będzie chyba rekordowa pod względem ilośći przypisów :D Wstąpiłem też dzisiaj do Saturna, w którym nie byłem chyba od 2 miesięcy (a mam go 500 metrów od uczelni) i od razu kupilem 3 gry :D Star Wars The Force Unleashed 2, Transformers Wojna o Cybertron i Transformers Zemsta Upadłego :D 30 zł za to wszystko to chyba niezła cena ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:11, pawbuk napisał:

Jak Wam minął dzień? A może przespaliście go? :D


A jak! ;]
Dzisiaj też dopiero o 21 podniosłem sie z wyrka, choć położyłem dość późno, bo było już po 12.
Nie ma to jak wesołe życie milionera. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:11, pawbuk napisał:

Jak Wam minął dzień? A może przespaliście go? :D

Dzisiaj byłem w zakładzie fryzjerskim i pocisłem bajere z fryzjerką ;D

Dnia 20.03.2013 o 00:11, pawbuk napisał:

JA dzisiaj wybrałem się w końcu na uczelnię (przez kłopoty zdrowotne nie odwiedzałem
jej od zeszłego poniedziałku)

Mozna powiedzieć RPG''owym żargonem iż czekałeś aż zbierze się tam więcej questów. Mnie też zawsze quest log zaśmiecali a połowa z tego to i tak pierdoły były.

Dnia 20.03.2013 o 00:11, pawbuk napisał:

i udało mi się dostać wpis od mojej promotorki :D Uświadomilem
też sobie, że moja praca licencjacka będzie chyba rekordowa pod względem ilośći przypisów
:D Wstąpiłem też dzisiaj do Saturna, w którym nie byłem chyba od 2 miesięcy (a mam go
500 metrów od uczelni) i od razu kupilem 3 gry :D Star Wars The Force Unleashed 2, Transformers
Wojna o Cybertron i Transformers Zemsta Upadłego :D 30 zł za to wszystko to chyba niezła
cena ;D

Star warsy może bym tknał jak by mi się mocno nudziło, ale transformersy... No chyba że sterujesz postacią Megan Fox, to jeszcze wybaczyłbym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:20, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Star warsy może bym tknał jak by mi się mocno nudziło, ale transformersy... No chyba
że sterujesz postacią Megan Fox, to jeszcze wybaczyłbym :D


Zdziwiłbyś się jak dobrze są to oceniane gry :D Coś jak znakomite gry LEGO :D
Chciałem w to od dawna zagrać i wreszcie jest szansa - a za 9 zł to nie będzie żal rzucić w kąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:15, meryphillia napisał:

Nie ma to jak wesołe życie milionera. :3


Mi wesołe życie milionera na razie na pewno nie grozi :D Ale i tak nie narzekam, bo mogłoby być zawsze gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:11, pawbuk napisał:

D 30 zł za to wszystko to chyba niezła
cena ;D

Mam TFU 2 (wygląda jak zestaw misji odrzuconych przy produkcji pierwszej części) i któreś Transformers (nie chce mi się sprawdzać na Steamie, wytrzymałem przy tym 2 godziny) i znam wiele lepszych sposobów na wydanie 30 zł, choćby kilogram czekolady. xD

Ale na pocieszenie dodam, że jestem mądry po szkodzie, bo te 2 tytuły kosztowały mnie "trochę" więcej. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę, słucham Rome(nawet nie daję linka, i tak nikt nie lubi) i nie robię jak zwykle nic. I to zasadniczo tyle będzie z postowania dziś, bo powrócił wisielczy nastrój, jak zwykle ze zdwojoną siłą.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:15, meryphillia napisał:

> Jak Wam minął dzień? A może przespaliście go? :D

A jak! ;]
Dzisiaj też dopiero o 21 podniosłem sie z wyrka, choć położyłem dość późno, bo było już
po 12.
Nie ma to jak wesołe życie milionera. :3


A nie masz wyrzutow sumienia (czy czegos podobnego), ze nie spedzasz czasu na bardziej produktywnym* zyciu?
Nie zrozum mnie zle, nie hejtuje, bo to nie moja sprawa, ale ja bym tak dlugo nie wytrzymal (pomijam przypadki dystymii, etc.).

*tak, wiem, nie jest to dokladny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:34, meryphillia napisał:

To ja dam.
Do najlepszego utworu.


Panie, Rome nie ma czegoś takiego jak najlepszy utwór.:P Mają na swoim koncie tyle świetnych numerów, że ten aktualnie najlepszy to kwestia nastroju.
I tak tydzień temu przeleżałem przeszło godzinę gapiąc się w niebo i słuchając tego: http://youtu.be/pX4h9w6-C5Y ; zimno zrobiło mi się dopiero jak wstałem z ziemi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałbym niby mieć wyrzuty sumienia?
W koncu zyje tak jak mi wygodnie nikomu nie robiąc krzywdy i mogę sobie pozowlić na uprzyjemniające życie zachcianki, bo mnie zwyczajnie na to stać.

Czego tu chcieć więcej? ;]

Jedyne wyrzuty jakie mam, to że moje lenistwo nadal blokuje prace nad własną grą fabularną.
Przydałoby sie zacisnąć poslady i w końcu ją wydać, bo powstaje już spokojnie 5 czy 6 lat. :D

Nephren-Ka >>> Oczywiście że większość ich katalogu, to zacne utory, ale ten zalinkowany jest "best ever" i wątpię by to się zmieniło. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:41, Nephren-Ka napisał:

Panie, Rome nie ma czegoś takiego jak najlepszy utwór.:P Mają na swoim koncie tyle świetnych
numerów, że ten aktualnie najlepszy to kwestia nastroju.

Dodać można do tego jeszcze stronkę http://www.rainymood.com/ odpalić jednocześnie z ulubionym utworem, albo po prostu bez utworu.

Dnia 20.03.2013 o 00:41, Nephren-Ka napisał:

I tak tydzień temu przeleżałem przeszło godzinę gapiąc się w niebo i słuchając tego:
http://youtu.be/pX4h9w6-C5Y ; zimno zrobiło mi się dopiero jak wstałem z ziemi xD

Swego czasu miałem ciągotki do pojezdżenia trochę autem po lesie, ale raczej zrezygnowałem, gdyż:
1. Nie chciałem zaburzac ekosystemu pojazdem silnikowym. Mam w pogardzie oszołomów jeżdżących motocyklem po lesie. Nawet niedaleko mnie jest tor żeby sobie pośmigać na krossie, toż już nie mówie o większych mieścinach.
2. Kupno auta. Niby jest Łada Niva, ale ta się często psuje. Suzuki Jimmny nie grzeszy wytrzymałością blachy. Suzuki Samurai z kolei nie podoba mi się z wyglądu. Vitara zdaje się być autem dla kobiet. Inne terenówki juz są zdecydowanie zbyt wielkie lub SUV''owate by sobie pojeździć w terenie.

pawbuk Nie neguje, po prostu nie mój klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:53, meryphillia napisał:

Nephren-Ka >>> Oczywiście że większość ich katalogu, to zacne utory,
ale ten zalinkowany jest "best ever" i wątpię by to się zmieniło. ;]


A słuchałeś ''Die Æsthetik der Herrschaftsfreiheit''? Miałem pisać ''zeszłorocznego'', a on w 2011 roku był wydany, jak ten czas szybko leci.:/ Reasumując, 3 płytowe arcydzieło(na którym nawet sample z polskiego utworu są xD). Wspominam, bo tam jest sporo pretendentów na ewentualny "best ever"(czego nie można z kolei powiedzieć o ostatnim krążku, który ma co najwyżej dobre momenty).:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:29, Kadaj napisał:

Mam TFU 2 (wygląda jak zestaw misji odrzuconych przy produkcji pierwszej części) i któreś
Transformers (nie chce mi się sprawdzać na Steamie, wytrzymałem przy tym 2 godziny) i
znam wiele lepszych sposobów na wydanie 30 zł, choćby kilogram czekolady. xD


No ale sam chcę te gry sprawdzić :D Może mi się spodobają...a jak nie, to trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:53, meryphillia napisał:

A dlaczego miałbym niby mieć wyrzuty sumienia?

Dnia 20.03.2013 o 00:53, meryphillia napisał:

Jedyne wyrzuty jakie mam, to że moje lenistwo nadal blokuje prace nad własną grą fabularną.
Przydałoby sie zacisnąć poslady i w końcu ją wydać, bo powstaje już spokojnie 5 czy 6 lat. :D


O, wlasnie o cos takiego mi chodzilo ;)

Robisz to w oparciu o jakis framework (inny system d20, D6, GURPS etc.) czy wszystko od nowa tworzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 01:00, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Dodać można do tego jeszcze stronkę http://www.rainymood.com/ odpalić jednocześnie z
ulubionym utworem, albo po prostu bez utworu.


Znam to, nie działa na mnie. Pewnie dlatego, że jestem chodzącym żywym smutkiem. A i sam deszcz zawsze kojarzył mi się raczej pozytywnie - lubię chodzić podczas jego opadów.xD

Dnia 20.03.2013 o 01:00, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Swego czasu miałem ciągotki do pojezdżenia trochę autem po lesie, ale raczej zrezygnowałem,
gdyż:
/ciach/


Hmm, ja chodzę po lesie, jeździć to ostatnio chyba rowerem się udało, ale i tak daaaawno temu(wolę chodzić). Także słuchając tamtego kawałka Rome zwyczajnie siedziałem pod wielkim drzewem i gapiłem się w niebo, co dzięki urządzeniom przenośnym i odtwarzającym dźwięki jest na szczęście możliwe.
Fajne jest też to, że cisza jaka panuje w takim miejscu wywołuje efekt ''jakie to głośne'', kiedy na 1% jest volume ustawione.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

d20 jest już niemożliwy bo WoTC nie udzieliłby licencji.
Zresztą tak jak i w przypadku wszystkich pozostałych licencja darmową nie jest to raz, a dwa narzuca odgórne zasady.

Mój system jest mój. ;)

Oczywiście da sie w nim zauwazyć pewne inspiracje, ale całość ma taki obraz, ze jest pewnym nowum wśród gier fabularnych i to na skalę światową.
Dlatego też przydałoby się to w końcu zebrać w kupę i wydac, bo znając życie, ktoś mnie jeszcze ubiegnie. ;P

Najśmieszniejsze jest to, że trzon systemu jest gotowy i to nawet w zredagowanej postaci, ale brakuje jednej dośc ważnej dla mnie rzeczy by wydanie stało się możliwe.
Po drugie wertując dostępny materiał co rusz znajduję coś co mi się przestaje podobać i to próbuję zmieniać.

Nephren-Ka >>> Słuchałem pewnie, ale jednym uchem zapewne, bo nawet nie pamiętam nic z albumu.
Ale skoro nie ma na laściku, to może i nie słuchałem, choć mam na CD więc może słuchałem w takiej postaci. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 00:11, pawbuk napisał:

Jak Wam minął dzień? A może przespaliście go? :D


snidanie, sen, alkohol, sen i znowu w robocie na nocke. jutro taki plan bo jeszce jedna nocka. a potem kilka dni wolnego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować