Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2013 o 01:39, EmperorKaligula napisał:

nie dla mnie. zbyt archaiczne rozwiazania, jestem zbyt leniwy by sie uczyc systemu waluty
no i combat za wolny, za sztywny i niemrawy. jakbys okladal klody, a nie przeciwnikow.
odpadlem po paru godzinach.


Ja mam dobrze, bo byłem ''fanatykiem'' D2 i teraz mam podobną grę, która lepiej wygląda i jest bardziej rozbudowana.:P A uczyć się nie mam zamiaru za dużo, wystarczy mi żeby trochę połazić w celach odmóżdżających.

Dnia 31.03.2013 o 01:39, EmperorKaligula napisał:

rano znaczy u mnie kolo 10-11 ;]


Dlatego pisałem, że głupi zwyczaj.:P W niedzielę przeważnie wyleguję się w łóżku i to jest chyba jedyny dzień tygodnia kiedy mogę to w spokoju robić. A tu jutro trzeba będzie się podnieść(pewnie o 9 jak zawsze).

@meryphillia - Niech będzie że prawie nikogo.xD Braveheart zaginął i zabrał ze sobą chyba kilka osób, to i ruch w temacie znacznie mniejszy.
Dodatki do NWN fajne, zwłaszcza ten drugi i na pewno warto zagrać. A potem NWN 2, imo znacznie lepsza gra pod względem fabularnym(czyli to co najważniejsze). Wiem, że pewnie nie zagrasz na razie, ale polecając ją zawsze dokładam jakąś malutką cegiełkę do konstrukcji ''nowy pc''.:P

W sumie to posiedziałbym jeszcze pewnie, ale im później tym bardziej żałośnie się czuję. Sen może i nie jest w tym temacie czymś fajnym, ale wtedy przynajmniej ''nic nie czuję'', a to zawsze coś. Dobranoc wszystkim.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN2 posiadam w kolekcji, ale nie mam na czym odpalić narazie. ;P
Kiedyś na pewno zagram.

Na razie fajnie, ze w końcu udało się przejść i nie jest taką złą grą do końca. Było kilka fajnych momentów, jak chociażby

Spoiler

podróż w czasie do ery Rasy Stwórców

, choć mogłobyć więcej jakichś gadanych i zagadkowych patentów na wysilanie szarych komórek, bo praktycznie całość ograniczyła się do niczym nieskrępowanego wygrzewu.
Szału zbytniego nie było, ale żle tez nie.
Z tego co słyszałem pod tym względem dodatki są już nieco lepiej skonstrowane.

Nie wiem czy aby na pewno długo zabawię, ale już sobie rozpisuję scenariusz na pierwszy moduł i edytorem trochę się pobawię, może uda się nawet coś sensownego skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 03:24, meryphillia napisał:

Oddawać migiem!


gdyby to byla godzina przeznaczona na sen to osobiscie bym narod na barykady poprowadzil :D a ze jestem w robocie to jestem ZA a nawet przeciw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja wcześniej pisałem o budowaniu przyszłości z rosnącego PKB?

Nieroby i obiboki!

:3

Idę zrobić nową kawkę.
A poza tym wyłączyłem kaloryfer, bo mi coś za gorąco było. Nie minęło 10 minut, a kaloryfer na full podkręciłem, tak siakiś mróż od okna bije w tę wiosenną noc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 03:42, meryphillia napisał:

A poza tym wyłączyłem kaloryfer, bo mi coś za gorąco było. Nie minęło 10 minut, a kaloryfer
na full podkręciłem, tak siakiś mróż od okna bije w tę wiosenną noc. :D


jaki mroz ? w samej koszuli wlasnie sobie obchodzik z nudow zrobilem i na zewnatrz kolo zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 03:51, meryphillia napisał:

Nie wiem ile jest, pewnie gdzieś z 0 albo i +1, ale wiało mi po plecach bez włączonego
kalafiora jak na Syberii.


"mienczaki" ;) ja tam spie ciagle przy otwartym oknie. przez kaloryferki tylko sie choruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzisiejszej nocy :)
Jak tam Wam Święta mijają? Zamierzacie dzisiaj świętować Prima Aprills czy może Lany Poniedziałek? A może to zamierzacie jakoś połączyć? :D Np natrzeć kogoś rano śniegiem? :D

Dzisiejszy dzień poświęciłem w całości dwóm zajęciom - graniu i jedzeniu :D Rano próbowalem zrozumieć zakończenie nowego Bioshocka, później zacząłem Far Cry 3, a skończyłem dzień kosząc noobów w Battlefield 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 01:18, pawbuk napisał:

Witam wszystkich dzisiejszej nocy :)
Jak tam Wam Święta mijają? Zamierzacie dzisiaj świętować Prima Aprills czy może Lany
Poniedziałek? A może to zamierzacie jakoś połączyć? :D Np natrzeć kogoś rano śniegiem?
:D

ja tam nie mam zwyczaju do robienia żartów, ale Lany Poniedziałek na śnieżki nie zawsze się zdarza więc to trzeba :)
a tak to gram właśnie w nieśmiertelne heroes 3 z kolegą przez sieć bo się zanudza na wyspach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 01:26, kindziukxxx napisał:

ja tam nie mam zwyczaju do robienia żartów, ale Lany Poniedziałek na śnieżki nie zawsze
się zdarza więc to trzeba :)


Mi się już udało nabrać brata :D Może rano (jak wstanę) natrę go śniegiem :D

Dnia 01.04.2013 o 01:26, kindziukxxx napisał:

a tak to gram właśnie w nieśmiertelne heroes 3 z kolegą przez sieć bo się zanudza na
wyspach :)


Ech, cudowna gra :D Pamiętam, że kiedyś przez CDA została wybrana grą 10-lecia (tylko nie pamiętam którego :D ). Choć niedawno grałem z kumplami w piątą część i też było fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 01:18, pawbuk napisał:

Witam wszystkich dzisiejszej nocy :)
Jak tam Wam Święta mijają? Zamierzacie dzisiaj świętować Prima Aprills czy może Lany
Poniedziałek? A może to zamierzacie jakoś połączyć? :D Np natrzeć kogoś rano śniegiem?
:D


Śnieg sam w sobie jest już niezłym żartem... kto to widział, żeby 1 kwietnia leżało więcej tego białego cholerstwa niż w grudniu/styczniu? Do tego ciągle pada... :|

A Święta mijają jak zawsze - cały dzień żarcia, to i teraz trzeba odpocząć przed komputerem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2013 o 01:28, pawbuk napisał:


Ech, cudowna gra :D Pamiętam, że kiedyś przez CDA została wybrana grą 10-lecia (tylko
nie pamiętam którego :D ). Choć niedawno grałem z kumplami w piątą część i też było fajnie
;)

Cudowna dokładnie, i zawsze się do niej wraca, ja mam coś takiego że raz na pół roku bite 2 tygodnie nic poza herosami nie ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 01:38, Baknak napisał:

Śnieg sam w sobie jest już niezłym żartem... kto to widział, żeby 1 kwietnia leżało więcej
tego białego cholerstwa niż w grudniu/styczniu? Do tego ciągle pada... :|


Tak niestety działa ocieplenie klimatu. Zresztą, ostatnio czytałem jakiś artykuł, w którym naukowcy badający pogodę w Arktyce przepowiadali, że zniknie wiosna - będzie zima i od razu lato. Niedobrze - już sobie wyobrażam te kilometrowe kolejki w przychodniach :D

Dnia 01.04.2013 o 01:38, Baknak napisał:


A Święta mijają jak zawsze - cały dzień żarcia, to i teraz trzeba odpocząć przed komputerem.
xD


Ja też sobie lubię wieczorem posiedzieć przed komputerem :) Choć czas by też coś poczytać - polecicie jakąś dobrą książkę fantasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 01:43, kindziukxxx napisał:

Cudowna dokładnie, i zawsze się do niej wraca, ja mam coś takiego że raz na pół roku
bite 2 tygodnie nic poza herosami nie ruszam :)


Ja już się nagrałem w Hirołsy, więc od kilku lat trójki nie instalowałem :D Aczkolwiek oczywiście mam gdzieś na płycie w szafie. Wnukom kiedyś pokażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2013 o 01:28, pawbuk napisał:

Mi się już udało nabrać brata :D Może rano (jak wstanę) natrę go śniegiem
Ech, cudowna gra :D Pamiętam, że kiedyś przez CDA została wybrana grą 10-lecia (tylko
nie pamiętam którego :D ). Choć niedawno grałem z kumplami w piątą część i też było fajnie


A tam 10- lecia. To najlepsza gra wszechczasow :D
Do tego to pierwsza gra jaką kupiłem, więc sentyment mam do niej ogromny.
Az sobie zaraz zainstaluje :)

Co do prima aprillis, to google ciekawy wkręt wymyślił. Przez chwile w to nawet wierzyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 01:56, filip29 napisał:

Co do prima aprillis, to google ciekawy wkręt wymyślił. Przez chwile w to nawet wierzyłem
:D

A o co chodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować