Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2013 o 01:43, meryphillia napisał:

Bidulek, jedna gra mu nie działa poprawnie po sieci i już jakie te PC złe, a konsole
słitaśne. ;P
Na konsolach nie ma najlepszej gry świata więc i tak posysajo. ]:>


Poczekaj aż Combat Mission HD wyjdzie na PS4.;p


Pora zawijać się spać, na dobranoc taki fajny industrial z Czech: http://youtu.be/XiZ9WfDyQo0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest. Jest nawet cała dziesiątka najlepszych gier.

Przyzwyczaiłem się, że każdy gra na w miarę tanim sprzęcie, który ma taką samą konfigurację dla każdego. Dlatego granie na PC mnie nieco odrzuca. Trzeba inwestować w sprzęt co jakiś czas i lag sprzętowy jest bardzo nieprzyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że pecety trochę się od konsol różnią :D Ja jednak chwalę sobie to, że mogę spokojnie się przełączać pomiędzy grą, forum, a moją pracą licencjacką, a do tego mam włączonego Excela, programy statystyczne i muzyczkę z Winampa :D Nie można nie zauważyć faktu, że pecet jest znacznie bardziej uniwersalny, w tym w grach. Na Xboxa choćby jest bardzo ograniczony wybór kierownic. Do peceta mogę podłączyć praktycznie każdą. Mogę też podłączyć go do telewizora, grać i pracować bezprzewodowo i dodatkowo mogę mieć uruchomionych kilkanaście programów jednocześnie.
Co do opłacalności kupowania konsoli - i tak większość osób ma w domu jakiegoś peceta, więc równie dobrze mogłoby mu zrobić upgrade za kasę, która pójdzie na konsolę, akcesoria do niej i gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma.
Brak Combat Mission oznaką crapowatości platformy. :3


Przedobrzyłem z plantacjami. ;(
Zamiast zakładanego majątku, generują w ogólnym rozrachunku straty, bowiem osadnicy dość wolno ewoluują na poziom gdzie owe przyprawy stanowią łakomy kąsek do pozbywania się złota z sakiewek. :/

Co gorsza straty niebawem się powiększą, bo obok przypraw, osadnicy będą teraz potrzebować tytoniu. :F

20130717024107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam oddanie pracy licencjackiej? Ok?

Jak już znajdziesz chwilkę czasu to wjedź w końcu na Steam. Dzięki. :)

Pozdrawiam.

EDIT: Pomyliłem się, meryphillia. Post był oczywiście adresowany do pawbuka. Jeszcze raz przepraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 03:10, Janek_Izdebski napisał:

I jak tam oddanie pracy licencjackiej? Ok?


Jakieś 3 minuty temu wreszcie skończyłem pisać :D Takiego szajsu jak moja praca już dawno nie widziałem ;) Gdybym miał jeszcze 2 dni, to pewnie bym z tego zrobił perełkę, ale na razie tylko do podcierania tyłka może to służyć :D
Przede mną niecałe 4 godziny snu, bo po 7 muszę już być na nogach...wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat: "STATYSTYCZNA ANALIZA POZIOMU SPRZEDAŻY WYBRANYCH MODELI SAMOCHODÓW Z SEGEMENTÓW B, C I D RYNKU SAMOCHODOWEGO W POLSCE W KONTEKŚCIE GLOBALNEGO KRYZYSU FINANSOWEGO"
Ale jeszcze może się odrobinę zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak bycie gubernatorem koloni zamorskiej jest męczące... :F

Najpierw kmioty się zbulwersowały brakiem alkoholu i zaczęli masowo opuszczać kolonię. :D
Żeby było śmieszniej, za jakiś czas wybuchła epidemia Czarnej Śmierci, zabierając gnijące żniwo pod postacią czterech domostw. :F

Bilansu poczynionego plantacjami przypraw nadal nie udało się zrekompensować i czasy błogostanu na plusie chyba minęły bezpowrotnie skoro postawiłem plantacje tytoniu. :F

20130717032315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Nigdy nie grałem. Zobaczę ile to warte, mam zainstalowaną jakąś wersję, chyba Shock Force.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 00:09, Sigu napisał:

Wiesz... Nigdy nie grałem. Zobaczę ile to warte, mam zainstalowaną jakąś wersję, chyba
Shock Force.


Pamiętam recenzję tej właśnie odsłony CM w CDA i złość MacAbry ''co oni zrobili z moją grą''.;p

Ogółem to ciekawie masz, sam nigdy nie miałem zainstalowanej gry, w którą nigdy nie grałem.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sporo ich mam. Poinstalowałem gry, które miałem, część sunąłem, bo się nie dało grać z powodów technicznych. Te które sie ostały i w darmowe gry zamierzam grać, bo szukam materiału na bloga. Nikt nie chce dla mnie (ze mną?) pisać, a producencie/wydawcy chwilowo nie wydają gierek i nie można ich błagać :D

Btw, AdSense w końcu dobrało mi dobre reklamy xD
Dziwne tylko, że feed mi pokazuje przekierowanie na gram.pl...

20130718002805

20130718002811

20130718002831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CMSF akurat jest zbyt specyficzny by dostrzec to co stanowi o geniuszu tej serii.
Przede wszystkim ceniona jest za drugowojenną starą serię, czyli CMBO, CMBB i CMAK.

CMSF nie dość że to czasy współczesne, to mocno specyficzny konflikt asymetryczny plus nowum pod postacią trybu real time, w którym zresztą najlepiej się sprawdza, niż klasyczny turowy WEGO.

Ale tak czy inaczej jest świetnym tytułem, choć niestety nie w wersji PL serwowanej w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie niestety nie zamierzam inwestować w tytuły na PC. W zasadzie to staram się pozbyć mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 00:32, Sigu napisał:

Wiesz, sporo ich mam. Poinstalowałem gry, które miałem, część sunąłem, bo się nie dało
grać z powodów technicznych. Te które sie ostały i w darmowe gry zamierzam grać, bo szukam
materiału na bloga. Nikt nie chce dla mnie (ze mną?) pisać, a producencie/wydawcy chwilowo
nie wydają gierek i nie można ich błagać :D


Z mojego punktu widzenia słaba sprawa.;p Pamiętam że jak już w coś grałem, to był to tytuł świetny i potem mając w perspektywie pisanie o nim chyba bym oszalał od szukania synonimów dla słowa ''super''(czy też innych opisujących pozytywne wrażenia).
Zresztą to samo mam z muzyką, także jak już coś piszę to zazwyczaj jakieś pierdoły około-ludzkie i takie tam.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co? Ja staram się takie coś wykształcić, bo to jest ciekawe. Piszę o tych giereczkach, nikt nie mówi mi niestety jak piszę. Z tego powodu czasami czytam to co napiszę i nie jestem zadowolony.

Jest też pewien powód dla którego moje recenzje są generalnie pozytywne. Sam sobie kupuję gry i dziwnie bym się czuł mówiąc, że kupiłem złą grę. Muszę sobie jakoś usprawiedliwiać zakup. Chyba najbardziej negatywna recenzja, którą napisałem to ta najświeższa. Nieco wad wytknąłem Splinter Cell: Conviction, ale gra kosztowała tylko 3.50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 01:08, Sigu napisał:

Wiesz, co? Ja staram się takie coś wykształcić, bo to jest ciekawe. Piszę o tych giereczkach,
nikt nie mówi mi niestety jak piszę. Z tego powodu czasami czytam to co napiszę i nie
jestem zadowolony.

Jest też pewien powód dla którego moje recenzje są generalnie pozytywne. Sam sobie kupuję
gry i dziwnie bym się czuł mówiąc, że kupiłem złą grę. Muszę sobie jakoś usprawiedliwiać
zakup. Chyba najbardziej negatywna recenzja, którą napisałem to ta najświeższa. Nieco
wad wytknąłem Splinter Cell: Conviction, ale gra kosztowała tylko 3.50...


Pisz recenzje jak Mery niedawno:

Dnia 18.07.2013 o 01:08, Sigu napisał:

Ruska seria przykuła moją uwagę już dawno temu, ale nigdy się z nią nie zapoznawałem
bardziej, choć jedną z odsłon posiadam od wielu lat.
W końcu zainstalowałem, no ale bez jaj.
Gra bez żadnego tutoriala czy chociażby instrukcji w .pdf. :/

No nic.
Leci z dysku. ;P


Można by to nawet przerobić na szablon do ''szybkiej recenzji słabego tytułu''.xD

W sumie to zawsze lubiłem czytać recenzje które pisali panowie z CDA będący fanami danej serii, kiedy więcej tam było widać zaangażowania i emocji, a mniej rutyny(chyba dlatego przestałem ich kupować, bo ten pierwszy styl zaginał z czasem :/). To samo mam z opisami różnych ludzi w sieci(o ile w ogóle coś czytam o jakiejś grze), od razu widać czy ktoś jest pasjonatem tytułu, czy nie.xD

Pora spać(jako że dziś wędrówki zacząłem po 20 zamiast jak zwykle w środku nocy), a jako muzykę towarzyszącą zostawię sobie wiekową już nieco Alicję: http://youtu.be/N_GPxe91hWE
Podoba mi się końcówka tekstu, gdzie mamy: If I can''t be my own, I''d feel better dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenka w stylu ten "recenzji" :)
http://www.youtube.com/watch?v=HIXXiAwv6UE

Kanadyjska seria przykuła moją uwagę już dawno temu, ale nigdy się z nią nie zapoznawałem bardziej, choć jedną z odsłon posiadam od wielu lat. W końcu zainstalowałem, no ale bez jaj.
Gra bez żadnego tutoriala czy chociażby instrukcji w .pdf po polsku. :/

No nic.
Leci z dysku. ;P

Mass Effect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzisiejszej nocy :)
Jak tam Wam życie mija?
Ja dzisiaj niestety miałem nieprzyjemne spotkanie z prądem i do tej pory mi lekko ręka drętwieje , ale jak to się mówi - za głupotę się płaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczarni z małpami ciag dalszy niestety. :/

Grałem w wiele gier sieciowych, ale bez kitu takiej ilości zretardziałych autystyków nigdzie jeszcze nie widziałem, jak w WoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować