Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2013 o 01:53, Kadaj napisał:

Mogli zerwać po. ;p

nie mogli, no. zazwyczaj upieram się przy tym, żeby wszyscy moi bohaterowie mieli genialne pierwsze raz wychodzące z miejsca miłości i zrozumienia. prawdopodobnie po prostu rekompensuję sobie to, jak beznadziejny był mój własny. xD jakieś powody do pisania trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem konwój miał towarzystwo ptaszysków wstrętnych.
Pierwszy poszedł na cel...
I próbując złapać ładny screen eksplozji nie zauważyłem gdzie leci moja suszareczka... :/

Nawet polatać sobie nie można w spokoju.
Idę dokończyć serial. :F

20130725020120

20130725020159

20130725020255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 02:03, meryphillia napisał:

Idę dokończyć serial. :F

jaaaaki?
ja oglądam w tym momencie 2 Broke Girls, znowu. manifestuje się moja miłość do słabych komedii i piersi Kat Dennings.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falling Skies pierwszy sezon.
Przynudzające lekko, śmieszne w swojej amerykańskiej patetyczności czasami plus zbyt mało pokazujące że to prawie koniec cywilizacji.
Ale jakoś da się oglądać.

Kanapeczki zrobione można lukać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem tylko pierwszy odcinek, szału nie było. poczekam, aż całość się skończy, może wtedy. ale słyszałem, że później jest lepiej, i że trzeci sezon jest już serio dobry. więc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jest raczej datowany lata 88-95.
Tak starego złomu niet.

Mi-24W potrafi być groźny dla Guźca.
No i Mi-24 nie jest śmigłowcem "transportowym". ;)

Większość samolotów z pociskami AA o większym zasięgu niż AIM-9 zjada go na śniadanie, a typowe samoloty myśliwskie pokroju nawet starego Mig-23/27 swobodnie pokonują go w walce manewrowej.

W końcu to tylko samolot szturmowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O prosz. Trochę absencji, biernej obserwacji wątku, a i tak coś tu się dzieje. Nawet Rob zajrzał...
To się chwali w każdym razie.

U mnie cicho i spokojnie (jak zwykle źle), czas staram się spędzać intensywnie, ale książki + filmy skutecznie mnie od wszelkich zbędnych spraw odciągają :-).

Jak się macie wąpierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 01:00, Renzov napisał:

O prosz. Trochę absencji, biernej obserwacji wątku, a i tak coś tu się dzieje. Nawet
Rob zajrzał...

że ja? ja zawsze, jak tylko net jest.

Dnia 26.07.2013 o 01:00, Renzov napisał:

Jak się macie wąpierze?

seriale, znowu, drugą noc z rzędu, ale zaraz idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 01:18, Robertcik1 napisał:

że ja? ja zawsze, jak tylko net jest.

A powiedziałbym właśnie, że uczęszczasz tu tak "w kratkę"... :-)
Ja ostatnio raczej przyglądam się powstałym tu dyskusjom, zamiast w nich uczestniczyć, ale mam swoje powody... :-)

meryphillia
U mnie kiepsko z grami od jakiegoś czasu. Po skończonym The Last of Us nie mam mocy by zabrać się za coś innego, ale na 100% wcześniej, niż później rozpatrzę pomysł wzięcia się za nadrabianie któregoś z sucharów... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 02:12, Renzov napisał:

A powiedziałbym właśnie, że uczęszczasz tu tak "w kratkę"... :-)

muszę to wyjaśniać, gdziekolwiek nie pójdę. xD nie mam internetów, tylko jak rodziców odwiedzam, albo jak ruszę tyłek i pójdę do centrum handlowego, ale wtedy ten temat to raczej nie funkcjonuje. chociaż i tak chyba ostatnimi czasy nic się tu nie dzieje, czyżby ludzie poznajdowali sobie życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od posta nr [66336] [ w temacie o upgradzie sprzętu toczyłem małą dyskusję na temat swojego nowego sprzętu, który mam zamiar kupić. Poczytaj jeśli chcesz - trochę ludzi odpisało na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne potwierdzam.

Szczególnie jak dla mnie kultowa już "trójeczka". ;]

XP i jego foszki.
"Nowy" krzemiak w domu i windosowski szit za cholerę nie chce się upgrejdowac do SP3 uparcie pozostając przy SP2.
WTF.

Nic tam.
Pewnie w poniedziałek i tak na pokładzie wyląduje siódemka, o ile komputer nie będzie miał nic przeciwko dodatkowej kości RAMu.
Ważne że tankietki kochaniutkie, pełne krowiżerczych małpiszonów już się sciągają. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować