Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2013 o 00:10, Kadaj napisał:

Refleksja (?) na dziś.

Jestem anglofilem. Czytam książki po angielsku, nie uznaję hollywoodzkich filmów z lektorem
(bo często zagłusza oryginalne głosy), a dubbing to już w ogóle traktuję jako zbrodnię.
W moich pisanych prywatnych wypowiedziach zdarzają się lole czy inne popularne skrótowce.
Ale jak widzę oficjalne zaproszenie na masową imprezę napisane po polsku, z takimi kwiatkami
jak "relax" to mam ochotę organizatora utopić w Odrze.

Dobre. Podoba mi się. :D

Dobry wieczór wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 00:10, Kadaj napisał:

Jestem anglofilem. Czytam książki po angielsku, nie uznaję hollywoodzkich filmów z lektorem
(bo często zagłusza oryginalne głosy), a dubbing to już w ogóle traktuję jako zbrodnię.
W moich pisanych prywatnych wypowiedziach zdarzają się lole czy inne popularne skrótowce.
Ale jak widzę oficjalne zaproszenie na masową imprezę napisane po polsku, z takimi kwiatkami
jak "relax" to mam ochotę organizatora utopić w Odrze.


Dlaczego nie w Wiśle? ;p
Anyway(hehe xD), ja nie jestem anglofilem, a też lektor w filmach mnie irytuje i go nie znoszę. Jak już w ogóle coś oglądam, to tylko z napisami. Za to dubbing jak jest dobrze zrobiony to ok, ale ostatnio chyba jakiś film tak zrobiony który widziałem to był Shrek pierwszy, znaczy Stuhr, znaczy musiało być lepsze niż oryginał.;p

Moja refleksja na dziś: świecie umrzyj.

PS. To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 00:12, Janek_Izdebski napisał:

Dobry wieczór wszystkim. :)


Oy!

Czas odpocząć od GTA, posłuchać dobrej muzyczki i pomęczyć nieco gwiezdne małpiszony.
Ech; życ nie umierać,słodko nicnierobić do samego końca. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 00:16, Nephren-Ka napisał:

Dlaczego nie w Wiśle? ;p

Bo organizator z Wrocławia, będzie bliżej. ;p

Dnia 27.08.2013 o 00:16, Nephren-Ka napisał:

Moja refleksja na dziś: świecie umrzyj.

To nie refleksja, to moja mantra. ;p

>Shrek
Dubbingowanie animacji a dubbingowanie żywych aktorów (!) to dwie różne bajki. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem zauważać powoli, że dubbing i lektor są do dupci po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków Ray Donovan. Nie odda się charakteru gościa od sprzątania brudów i jego ciekawych stwierdzeń w języku polskim...

Pamiętam, że Burn Notice na AXN po polsku to było ABOMINATION!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłem nową zabawkę. ;]
Niestety problem taki, że nie ma sensu testować z bazowymi modułami i trzeba jeszcze polatać poprzednikiem, by zarobić drugie tyle kasy co kosztował statek na lepsze moduły. :F

Jak w każdej grze opierającej się na podobnym schemacie, grind potrzebnej waluty bez konta premium jest cholernie mozolny...

20130827022714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. Battlefield 2 jest nadal aktywną grą... Po 7 latach i 4... 5 kolejnych grach z serii. Oraz... Mój Samsung nie ciągnie Far Cry na maksymalnych detalach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie grają setki, ale nadal można spotkać nieco luda na serwerach Call Of Duty: United Offensive, więc to żaden wyczyn. ;)

Acid pompuje z głośników wspaniałe dźwięki trzystatrójek, aż miło będzie się zaraz latało w kosmicznej otchłani i kosiło małpiatki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedłem do wniosku, że trzeba będzie odpalić konsolę i zacząć robić 100% w GTA...

Chcesz napisać artykulik na mojego bloga? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 01:16, Sigu napisał:

Chcesz napisać artykulik na mojego bloga? :D


Jakby mi się chciało pisać na jakiegoś bloga, to ten gramowy nie wisiałby bez tekstu nowego od prawie dwóch lat. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Nikt nie chce ze mną tworzyć, a napływ gierek indie jakiś tam jest...

A ci ludzie od Shadowrun Return powinni zmienić ekipę od PR''u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 00:13, Citkowsky napisał:

Chce ktoś zobaczyć nasz pierwszy taniec na weselu?:P

A co się z takiej okazji w ogóle tańczy? Jej, ja ostatnio na weselu byłem mając jakieś 8 lat, z kuzynostwem podbiliśmy salkę przeznaczoną na odpoczynek dla bardziej zmęczonych budując przy wejściu fortecę z materacy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :)
Może ktoś z Was polecić jakiegoś dobrego FPS na PS3? Chodzi mi żeby multi było pełne, gra niedroga i przednia zabawa. Dotąd grałem jedynie na PC z nowszych tytułów COD: MW i COD: WAW. Myślałem nad Battlefield: Bad Company tylko z którym numerkiem? Z tego co wiem aktualna to , a niedługo wchodzi 4. Czy w 2 dużo ludzi gra/ A może co innego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 00:23, Kadaj napisał:

> Chce ktoś zobaczyć nasz pierwszy taniec na weselu?:P
A co się z takiej okazji w ogóle tańczy? Jej, ja ostatnio na weselu byłem mając jakieś
8 lat, z kuzynostwem podbiliśmy salkę przeznaczoną na odpoczynek dla bardziej zmęczonych
budując przy wejściu fortecę z materacy. ;p



To zerknij na nasz taniec:)

http://www.youtube.com/watch?v=g30zEbd4z00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz złą konsolę, zmień ją na dobrą, to będę mógł doradzić...

Co do BF, to BC jest grą tragiczną, ale toś jeszcze gra.
BC2 jest o wiele lepsze, ale dość niedużo osób gra.
Polecam zakup BF3 i od razu premium, bo gra się niesamowicie.
Premiera BF4 za jakieś 2/3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować