Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2014 o 01:33, pawbuk napisał:

nie mogę namówić mojej dziewczyny, żeby zaczęła kurs - uważa, że to niebezpieczne

Czasem zdarza mi się spoglądać na wrocławskich baranów w samochodach i wcale jej się nie dziwię. ;p

Dnia 12.01.2014 o 01:33, pawbuk napisał:

A co, taki niegrzeczny jesteś? :D

Samo dobro i przykład do naśladowania. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 01:58, Kadaj napisał:

Czasem zdarza mi się spoglądać na wrocławskich baranów w samochodach i wcale jej się
nie dziwię. ;p


Wszędzie są takie czarne owce :D Sam oczywiście nie jestem aniołkiem, często zdarza mi się jechać 10 czy 20 kilometrów szybciej niż wynosi dopuszczalna prędkość, ale jadąc zgodnie z przepisami bym nigdzie chyba nie dojechał :D Swoją drogą, kilka razy już widziałem sytuacje gdy osoba jadąca zgodnie z przepisami powodowała niebezpieczeństwo na drodze - wszyscy ją próbowali wyprzedzać, często na pełnym ryzyku. Widać to szczególnie poza miastem, np. na krajowej siódemce (trasa Warszawa - Kraków).
Dla mnie jednak zrobienie prawka było priorytetem i do tej pory chyba jest największym osiągnięciem (po prostu jestem trochę zakręcony na punkcie samochodów, choć staram się z tym walczyć :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 00:30, Arlik napisał:

Horror erotyczny? Erotyki w obiegowej opinii bardzo trudno się pisze. Polecam opowiadanie
Pilcha o pisaniu erotyków ze zbioru " Moje Pierwsze samobójstwo". Z innej beczki.Jak
dla mnie horrorem erotycznym jest nowy film Tiera. Śmiertelnie nudny. :) Ktoś już widział?
Melancholia była znacznie lepsza.


O, dzięki za polecankę :)
Erotyki pewnie trudno, ale horror o podłożu erotycznym - już mniej :) czystego erotyka bym się nie tknął, napisać zmysłową scenę - taką, by poruszała... hmm... trudna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Jak Wam mija wieczór/noc? Co robicie?
Po 40 godzinach spędzonych ostatnio w BF4 gra mnie trochę zaczyna męćzyć, czas zrobić sobie jakąś przerwę :D Naszła mnie ochota na jakąś fajną grę wyścigową albo rajdową? GRID 2 był nawet fajny, ale tylko na kilkanaście godzin, w dodatku gralem w niego na padzie. Teraz bym chetnie pogral w coś na kierownicy. Zastanawiam się nad Assetto Corsa, ale gra jest trochę droga - Steam sobie życzy 35 euro. Jakieś pomysły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu ostatnio pusto!
Jest tu kto? :D
Może jak napiszę to się ktoś rozbudzi...

Postanowiłem ostatnio nabić trochę kasy do portfela Steamowego - mam trochę gierek, w które nie grałem, a za które można dostać karty kolekcjonerskie. 2 godzinki grania i można złotówkę zebrać :D W ten sposob trafiłem na Trine 2 - śliczną platformówkę z elementami logicznymi. Po prostu się w grze zakochałem :D Ciekawa, wciągająca, urzekająca graficznie, inteligentna... Ostatnio takie wrażenie na mnie zrobił Limbo, ale tam atmosfera była niezwykle mroczna, a grafika oszczędna. W Trine 2 mamy natomiast niezwykle kolorowy świat. W każdym razie polecam. Troce się dzisiaj pobawiłem także z Magicką - strasznie trudna gra, ale łączenie zaklęć daje dużo radochy ;)
Od dwóch dni jestem też posiadaczem wczesnego dostępu do Assetto Corsa - nowej, realistycznej gry wyścigowej. Na razie gra jest w wersji 0.4, więc nie ma co liczyć na mnóstwo tras, masę samochodów i genialną grafikę. W tych kwestiach jest dość skromnie. Natomiast model jazdy bajkowy. 8 godzin mam już przejeżdżone, większość tego czasu po prostu driftowałem. BMW M3 E30 i E92 - więcej nie trzeba pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 00:52, meryphillia napisał:

Pagani Zonda, a nie jakieś dresowozy, to jedyne co podnosi wartość tej gry. ;3


Zondą też jeździlem, bardzo fajny wóz :D Czekam na Huayrę, ale przede wszystkim na nowe Ferrari - F12 Berlinetta, może też Californię i FF :) A co do dresowozów - niestety, w Polsce BMW ma nie najlepszą opnię, ale nie da się zaprzeczyć, że do driftu te samochody nadają się znakomicie ;) Szczególnie starutkie E30. Natomiast marzy mi się nowe M4, najlepiej z wydechem choćby Akrapovica :D

Dnia 16.01.2014 o 00:52, meryphillia napisał:

Ja nie mogę przestać autyzmować w Terrari.
Genialna gra. ;]


Ech, jakoś nigdy nie zagrałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawbuk, daleko jesteś w grze Magicka? Jak ledwo zacząłeś, to polecam uratować wioskę [ok, to część fabuły, ale mam tu na myśli zapobiec spaleniu się choćby jednego z domów] na trzecim poziomie przed bossem i jego ziomami, za co dostanie się mocną broń. Potem tylko na szóstym levelu wymienić laskę na demoniczne oko i jak dobrze grasz, to jesteś niezniszczalny :)

Ech, też mam trochę kart i muszę je w końcu pozbierać. Rok temu odkryłem, jak można pozbierać je, mając kompa, który żadnej nie udźwignie :D

I tak do zebrania obecnie są: Counter Strike: Global Offensive - 3 karty, PixelJunk Eden - 3 karty, Bioshock Infinite - 4 karty, Garry''s Mod - 5 kart, Metro: Last Light - 5 kart, XCOM: Enemy Unown - 5 kart.

Pewnie na sella/wymianę pójdą karty z PixelJunk Eden i Garry''s Mod.

No a Trine 2 (oraz Trine 1) to klasa sama w sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 00:42, pawbuk napisał:

Trine 2

15 minut gry, minimalizacja, po zebraniu kart wypad z dysku.

Dnia 16.01.2014 o 00:42, pawbuk napisał:

Magicka

3 minuty gry, minimalizacja, po zebraniu kart wypad z dysku. :D

Moje konto na Steamie zamienia się powoli w crapowisko przez te bundle. ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 01:14, Heartbreaker napisał:

Pawbuk, daleko jesteś w grze Magicka? Jak ledwo zacząłeś, to polecam uratować wioskę
[ok, to część fabuły, ale mam tu na myśli zapobiec spaleniu się choćby jednego z domów]
na trzecim poziomie przed bossem i jego ziomami, za co dostanie się mocną broń. Potem
tylko na szóstym levelu wymienić laskę na demoniczne oko i jak dobrze grasz, to jesteś
niezniszczalny :)


Do czego te bronie służa i jak ich efektywnie używać? ;) Wątpię czy z Magicką spędzę więcej czasu, ale zawsze warto wiedzieć ;)

Dnia 16.01.2014 o 01:14, Heartbreaker napisał:

No a Trine 2 (oraz Trine 1) to klasa sama w sobie :D


W jedynkę nie grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 01:17, Kadaj napisał:

15 minut gry, minimalizacja, po zebraniu kart wypad z dysku.

Nie spodobała Ci się? :D

Dnia 16.01.2014 o 01:17, Kadaj napisał:

3 minuty gry, minimalizacja, po zebraniu kart wypad z dysku. :D


Włączasz grę, minimalizujesz i też wpadają karty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 01:23, pawbuk napisał:

Do czego te bronie służa i jak ich efektywnie używać? ;) Wątpię czy z Magicką spędzę
więcej czasu, ale zawsze warto wiedzieć ;)


Demoniczne Oko (czy jak to się zwie), daje Ci nieskończony promień. Jest to fajne, jak sobie załadujesz np.: czar Q,F,Q,F,Q,F,A lub Q,F,S,A,A,A i wystrzelisz :)

Spoiler

Broń za uratowanie wioski to M60. Można być Gandafem, Sauronem czy kim tam się chce, ale bez jaj. Czarodziej z M60 to Terminator i żaden mag mu się nie oprze :D


Dnia 16.01.2014 o 01:23, pawbuk napisał:

W jedynkę nie grałem :D


To warto. Trine 2 to w końcu dalsze przygody grupy znanej z Trine 1. T1 jest trudne na hardzie (szczególnie ostatni poziom), ale warto zagrać dla calaka.

Skromnie przyznam, że mam w Trine 1 i 2 calaki. T1 zaliczyłem w 26 godzin, T2 w 42 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 01:25, pawbuk napisał:

Nie spodobała Ci się? :D

Nie. Są elementy w grach, które mnie zniechęcają od pierwszego kontaktu - należy do nich między gameplay oparty na poruszaniu się postaci w 2D w prawo. Zawsze odczuwam "wewnętrzne fuj", gdy się z tym stykam. ;p

Dnia 16.01.2014 o 01:25, pawbuk napisał:

Włączasz grę, minimalizujesz i też wpadają karty? ;)

No przecież to wiadomo od dawna. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 00:52, meryphillia napisał:

Pagani Zonda, a nie jakieś dresowozy, to jedyne co podnosi wartość tej gry. ;3


Dzisiaj próbowalem driftować Zondą, ale niestety na razie mi się to nie udaje :D Może przeszkadza ten wielki tylny spoiler? A może po prostu zbyt duża moc, która powoduje, że samochód od razu się obraca, nawet po dość lekkim dodaniu gazu :)

@Heartbreaker

Dnia 16.01.2014 o 00:52, meryphillia napisał:

Skromnie przyznam, że mam w Trine 1 i 2 calaki. T1 zaliczyłem w 26 godzin, T2 w 42 godziny.


Myslę, że szybciej dam sobie z grą spokój, choć naprawdę mi się podoba :D Natszaskałem trochę screenów, pewnie wgram je do odpowiedniego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 00:11, Kadaj napisał:

Nie. Są elementy w grach, które mnie zniechęcają od pierwszego kontaktu - należy do nich
między gameplay oparty na poruszaniu się postaci w 2D w prawo. Zawsze odczuwam "wewnętrzne
fuj", gdy się z tym stykam. ;p


Ja mam sentyment do tego typu gierek - Prehistoria czy Allladyn z zamierzchłych czasów to byly pierwsze gry, w które gralem :D

Dnia 17.01.2014 o 00:11, Kadaj napisał:


No przecież to wiadomo od dawna. ;p


Dopiero od niedawna w ogóle zainteresowałem się tymi kartami, przed świętami długi czas w ogóle nie korzystałem ze Steama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 00:17, pawbuk napisał:

Ja mam sentyment do tego typu gierek - Prehistoria czy Allladyn z zamierzchłych czasów
to byly pierwsze gry, w które gralem :D


Ja do dziś lubię sobie odpalić takie gry :) One mnie nauczył, żeby nigdy nie patrzeć na grafikę, tylko na gameplay.

>Myslę, że szybciej dam sobie z grą spokój, choć naprawdę mi się podoba :D Natszaskałem trochę screenów, >pewnie wgram je do odpowiedniego tematu :)

Trine 2 przejdziesz w jakieś 15 godzin (może być mniej, w zależności od Twoich umiejętności). Resztę czasu w grze spędziłem na przechodzeniu jej ponownie, żeby zdobyć wszystkie sekrety i zrobić wszystkie osiągnięcia, których fabularnie nie dostaniesz.

W dodatku miałem bugi w paru miejscach (wiązały się z liczeniem expa) i musiałem niektóre plansze przechodzić kilkukrotnie, zanim zaskoczyło. Aczkolwiek teraz, jak połączyli Trine 2 z dodatkiem, to pewnie upatchowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 00:33, Heartbreaker napisał:

Ja do dziś lubię sobie odpalić takie gry :) One mnie nauczył, żeby nigdy nie patrzeć
na grafikę, tylko na gameplay.


Mi się zdarza zagrać, ale stosunkowo rzadko. Natomiast na pewno nie skreślam tego typu gier przed zagraniem w nie :D

Dnia 17.01.2014 o 00:33, Heartbreaker napisał:

Trine 2 przejdziesz w jakieś 15 godzin (może być mniej, w zależności od Twoich umiejętności).
Resztę czasu w grze spędziłem na przechodzeniu jej ponownie, żeby zdobyć wszystkie sekrety
i zrobić wszystkie osiągnięcia, których fabularnie nie dostaniesz.


Mam tyle gier na Steamie, że na pewno nie dam rady wszystkich przejść :D Większość chcę przynajmniej poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 00:17, pawbuk napisał:

Ja mam sentyment do tego typu gierek (...)
to byly pierwsze gry, w które gralem :D

Ja zdecydowanie nie mam pozytywnych wspomnień związanych z pierwszymi grami, z jakimi się zetknąłem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 00:39, pawbuk napisał:

Mam tyle gier na Steamie, że na pewno nie dam rady wszystkich przejść :D Większość chcę
przynajmniej poznać ;)


To podeślij zapkę, chętnie zobaczę, co ciekawego posiadasz. Mój nick steam to loginnuss :) Możesz nawet teraz zapnąć, jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować