Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2014 o 01:30, Kadaj napisał:

> ktos tutaj oglada e3?
Mam te konferencje wrogu ekranu i co jakiś czas rzucam okiem. ;p

> rainbow six to dla mnie gra targow.
Multiplayer, fuuuuuuuj. ;d


:P ja ogolnie gram tylko w coda, jesli chodzi o multi, ale jezeli TO ma wygladac jak wyglada, no to, coz, maja mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 00:20, Nephren-Ka napisał:

Good night vietnam...

Bleh, wpadłem w stan kiedy pojęcia nie mam w co sobie zagrać w wolnym czasie. A jak już
coś sobie odpalę, to zaraz okazuje się nudne. FM 2014 nawet w końcu nabyłem i nic to
nie dało, leży sobie tydzień już i nic, tragedia jakaś...


ja tak mialem połowe tamtego roku. po prsotu skonczylem grę i chociaż miałem kilkanaście innych, to po prostu nie chciało mi sie grac. potem dorwałem sie po raz drugi do RDR i młuciłem cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 01:38, meryphillia napisał:

Dlatego mówię, wyłącz i ustaw sobie nową mapkę zaznaczając tryb peacemode.
Wtedy zanieczyszczenie środowiska nie ma znaczenia, bo nigdy nie będziesz pierwszy zaatakowany
przez alienów (nie licząc czerwi w bazach).


Czerwie w bazie? No to może być faktycznie niezbyt miłe.;p
Póki co moja sieć radarowa pokazuje tylko jakieś nieliczne małe grupki całkiem sporo ode mnie, mam zamiar się obwarować murem(póki co kamiennym) i ustawić za nim troszkę laserowych wieżyczek(sprawdzałem skuteczność tych ze zwykłą amunicją i też dają radę). Tylko muszę rozkminić jakieś lepsze źródło prądu jak wodne turbiny, mam już 3 i ledwo co wyrabiają przez te radary, strach pomyśleć co będzie jak dojdą lasery(które pewnie będą na prąd).
Ale to już może faktycznie w pokojowym trybie obadam, co mi szkodzi.

@MrGregorA - u mnie 'młócenie' miało zaskoczyć przy nowym FM, a tu kicha. Dobrze że to Factorio jest, przynajmniej się nie będę nudził przez trochę wieczorami w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zorientowałem dzięki Tobie, że popełniłem karygodny błąd ortograficzny. Masakra jak interent i komputer uwstecznia :/ wstyd wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.
Obadaj na peacemode jak budować najbardziej efektywne łancuchy produkcyjne i jak szybko zdobywać niezbędne w dalszym rozwoju technologie.
W późniejszych etapach wykorzystuje się głównie energię słoneczną budując ogromne elektrownie (są one tym lepsze od używających materiałów palnych, bo minimalnie zanieczyszczają środowisko).

Już na przykład popełniłeś błąd idąc w wiezyczki strzeleckie na zwykłą ammo...
Olewasz je totalnie bo zwykła ammo nadaje się tylko na najsłabsze robale, a penetrująca ma juz problemu z szybkim ubijaniem średniego robala, gdzie na największe skurczybyki jest totalnie nie przydatna.
Do obrony uzywa się tylko i wyłącznie wieżyczek laserowych, a te potrzebują ogromnych ilości energii za czym idzie potrzeba budowy ogromnych elektrownii.

Gra jest genialna pod względem ilości kontentu i rozkminaniu jak wybudować najbardziej efektywne łańcuchy produkcyjne i najlepiej IMO testować to (przynajmniej z początku) na peacemode, gdzie nie zostaniesz zdruzgotany po paru godzinach, gdy ataki obcycych staną się iście mordercze (bazy obcych rozrastają się z czasem, a nawet tworzone są nowe - na peacemode tylko się rozrastają, ale i tak nigdy same alieny nie zaatakują twoich fabryczek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się rozwija gierka o której sobie przed wczoraj przypomniałem.

Zamiast bawić się w typowego inżyniera dłubiącego w skałąch i budującego pomoce naukowe z pozyskany i przetworzonych odpowiednio rud...
Zajmuję się głównie kosmicznym piractwem, abordażując na bezbronnych kosmicznych podróżnikach. ]:>

20140615002504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 00:25, meryphillia napisał:

Fajnie się rozwija gierka o której sobie przed wczoraj przypomniałem.

Zamiast bawić się w typowego inżyniera dłubiącego w skałąch i budującego pomoce naukowe
z pozyskany i przetworzonych odpowiednio rud...
Zajmuję się głównie kosmicznym piractwem, abordażując na bezbronnych kosmicznych podróżnikach.
]:>


Ale boty napadasz, a nie żywych graczy.;p Pod względem takich ''żyjących'' to chyba EVE jest idealne(ale drogie strasznie).
Btw, podrzuć wiedzę, co trzeba mieć żeby robić plastik w Faktorio, mam już dostęp do petroleum gas i nie wiem co dalej.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Space Engineers jest miło sycący czy boty czy nie.
I tak jedyne co mogę szabrować to bezbronne statki, bo te z wiezyczkami spuszczają mi notoryczny łomot. :D

Masz przca podane na danym elemencie czego potrzeba do produkcji jesli chodzi o Factorio.
Jeśli dobrze pamiętam do produkcji plastiku potrzebny jest dodatkowo węgiel. Stawiasz tak jak zawsze assembly machine i aplikujesz rurę wpychającą petroleum gas, a łapskami z taśmy czy ze skrzynek dostarczasz wungiel i tyle.
Przed 8.9 chyba, zamiast assembly machine używało się Chemical Plant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam śpiochy? ;]

Scrapyard już zapchany, więc trzeba zabrać się za rozbiórkę porwanych statków, choć nadal brakuje pojazdu który zrobiłby to szybciej niż idzie to "gołymi rencyma". ;P

Uwielbiam tego rodzaju gierki, gdzie budując i robiąc ogólnie dużo niezbędnych czynności dla przetrwania galaktyki, marnotrawimy słodko setki godzin. :3

20140616032736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Wczoraj przyszedł do mnie kurier wraz z nowiutkim Nexusem 5, na którego odkładałem ponad 3 miesiące. Telefon działa jak marzenie. Jednak jest problem z krótko trzymającą baterią, jak i ze słabym modułem Wi-Fi, który potrafi zgubić zasięg, ale poza tym jest wszystko cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 00:24, Prince_Miki napisał:

Jednak jest problem z krótko trzymającą baterią


Co się dziwić, jak współczesne telefony komórkowe, to w istocie małe komputery...
Ja tam na razie nie mam zamiaru zamieniać swojego starego SE WT19, który jest dla mnie idealny bo jest mały i poręczny, czyli taki jaki powinien być telefon komórkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i sprzętowo fajne, ale jak dla mnie za duże, 4'''' to maksimum do wygodnego noszenia w kieszeni i obsługi jedną ręką. Do tego ten #$@$%@!% Android. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 01:03, Prince_Miki napisał:

Kto był zaskoczony wynikiem wczorajszego meczu?


Nie oglądałem meczu niestety, ogólnie miałem jakoś mniej czasu dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wy nadal tylko śpicie i śpicie... ;]

W oczekiwaniu na zdjęcie bana za męczenie małpeczek w znienawidzonej gierce ukochanej, czynię postępy w budowie magazynów na dobra pozyskiwane z szabrowanych statków, ktore zresztą też skończą w tych magazynach po rozpiłowaniu na części pierwsze. ]:>

20140623010056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 01:01, meryphillia napisał:

A Wy nadal tylko śpicie i śpicie... ;]


Kto śpi, to śpi.
Ja tam siedzę sobie dzień w dzień(czy raczej noc w noc) i cały czas kontempluję moje poczucie pustki, i zastanawiam się czy w końcu uda mi się dojrzeć do tego żeby zejść z tego beznadziejnego świata <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 01:10, Nephren-Ka napisał:

Kto śpi, to śpi.
Ja tam siedzę sobie dzień w dzień(czy raczej noc w noc) i cały czas kontempluję moje
poczucie pustki, i zastanawiam się czy w końcu uda mi się dojrzeć do tego żeby zejść
z tego beznadziejnego świata <3

Piękne <3

Spoiler

zawsze możesz zniszczyć świat chociaż wiem, że to nie realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio parę razy nawet udało zejść, bo na stateczku rozszarpującym przechwycone gwiazdoloty piłę mam włączoną na automacie zazwyczaj, no i czasami za daleko mnie zaniesie gdy wyskoczę w próżnię.

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować