Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Oczywiście że się dzieje.
Jak nie piraci NPC (spawn co kilkanaście minut), to konkurencja w dłubaniu skałek, a i z racji że Eve to nie jest milutkie mmo dla dzieci, to trzeba cały czas pilnować się czy aby nie wpadnie ktoś chętny złupić twój statek.
Jest nawet banda, która wpada do pola asteroidów i wymusza (czesto nawet z sukcesem) opłatę za kopanie. ;P

Zresztą sojusz do którego przystąpiłem, to między innymi właśnie tacy miłośnicy "Yarr" na bezbronnych.
Kilka dni temu dwóm udało się wmówić jakiejś biednej dziewczynie że na kilka tygodni utknie w miejscu gdzie ją spotkali i udało się od niej wyciagnąć kasę na którą ja potrzebuje tygodnia by ją wykopać. ;D

Historia z tamtym typkiem była taka z tego co wiem, iż podpadł kilku osobom i własnie czekali na niego rok az się zaloguje, podpuścili (szpiedzy w jego sojuszu), by pokazał statek nad którym pracował rok i gdy to zrobił do systemu wpadły "posiłki" i mu statek rozwaliły.

Jest nieco podobnych historii krążących w grze, ale to nie moja liga na razie bym takie rzeczy w grze mógł bezpiecznie zobaczyć.
Choć jak nadarzy się okazja to oczywiście że będę leciał by później mówić: "byłem tam". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 01:38, meryphillia napisał:

Oczywiście że się dzieje.
Jak nie piraci NPC (spawn co kilkanaście minut), to konkurencja w dłubaniu skałek, a
i z racji że Eve to nie jest milutkie mmo dla dzieci, to trzeba cały czas pilnować się
czy aby nie wpadnie ktoś chętny złupić twój statek.
Jest nawet banda, która wpada do pola asteroidów i wymusza (czesto nawet z sukcesem)
opłatę za kopanie. ;P


Łeee, słabo.;p Ja nawet w Wurmie starałem się tak zabezpieczyć miejsce wszelakich prac, żeby mieć spokój i nie być przez nic/nikogo niepokojonym.

Dnia 29.11.2014 o 01:38, meryphillia napisał:

Choć jak nadarzy się okazja to oczywiście że będę leciał by później mówić: "byłem tam". ;D


A to akurat dobra opcja. Można by zostać bardem, wędrować za wszelkimi ciekawymi wydarzeniami, a potem śpiewać o tym ballady w międzygalaktycznych karczmach.:D

Obrazek - Olimpiada wygrana w całkiem niezłym stylu.:D
Jak wygram MŚ to już w ogóle będzie dziwnie, wszystko co się da tak po kolei, chyba w żadnej części gry tak nie miałem.

20141129014747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 02:04, Braveheart napisał:

Witam wszystkich Nocnych Marków. Witaj i Ty. Jak dzionek parszywy minął. Pogodnie, pochmurnie
? u mnie dziś jako tako, choć nie powiem fajne rzeczy się dzisiaj w wątku o Moderatorach
działy :D miło się śledziło wątek zajadając się chipsami. =P


Toż rozrywkę sobie znalazł xD
A miał ze mną w Diabełka pograć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 01:48, Nephren-Ka napisał:

Łeee, słabo.;p


Jedna z głównych rzeczy która odstrasza od Eve ludzi.
Jedyne miejsce gdzie jesteś bezpieczny, to stacja w której zadokujesz.
A i też jakby sie jakis sojusz potęzny uparł, to da radę ja chyba zniszczyć. ;D

W tej grze na serio bardzo łatwo stracić coś nad czymś siedziałeś w grze miesiącami.
Dlatego też i dosyć szybko okazuje się że to prawdziwe MMO i samotny gracz nie ma tu zbyt wiele do roboty na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 02:35, meryphillia napisał:

W tej grze na serio bardzo łatwo stracić coś nad czymś siedziałeś w grze miesiącami.
Dlatego też i dosyć szybko okazuje się że to prawdziwe MMO i samotny gracz nie ma tu
zbyt wiele do roboty na dłuższą metę.


Chyba bym w to nie grał nawet będąc miliarderem z niemal nieskończenie wolnym czasem. Nie lubię nawet wiedzieć że może mi przepaść efekt pracy, i jestem typem samotnika nawet w grach które w teorii wymagają kooperacji.;p

Raport dnia - ciągle utrzymuje się -5 i nie ma śniegu(ani żadnych innych opadów). Znowu mignęły mi gdzieś zawody na nartach w tv, mogliby trochę się podzielić śniegiem ci Finowie.:/

Sobota zyskuje miano dnia gotowania, sprzątania po gotowaniu i sprzątania ogólnego, niezwiązanego z gotowaniem. Plus chociaż taki, że skill rośnie i jestem już wstanie ugotować/usmażyć/upiec całkiem sporo ilość różnych rzeczy, a przydatne to będzie jeszcze przez wiele lat.

A sobota w FM to ''dzień wyprzedaży''. Jeden napastnik opuścił klub za 50 baniek(PSG), drugi za 60(Man Utd) i teraz gram w ataku juniorem a akademii i dwoma obiecującymi talentami. Efekt jest taki, że gole strzelają tylko pomocnicy i obrońcy.:D

edit - zapomniałbym o:

We are the music makers
And we are the dreamers of the dreams


Jak puściłem sobie rano, tak leci do tej pory jak tylko słucham akurat http://youtu.be/gQ-fydM1nt0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wszyscy posnęli?
Ja sobie pocinam w GTA V a chwilowo przerwa na herbatkę;)

Zna się ktoś na głośnikach itp?
Szukam głośników do mojej PS4 czyli muszą mieć wejście(wyjście?) cyfrowe.

Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 01:28, Citkowsky napisał:

Już wszyscy posnęli?

Ale skąd. Lenią się, grają, pogoda nie sprzyja wychodzeniu. Już się nie mogę doczekać wiosny. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 01:28, Citkowsky napisał:

Już wszyscy posnęli?


A gdzie tam. Dziś dzień bez drzemki nawet na chwilę, więc nieco spać się chce(a licznik z ostatniej nocy to 3 godziny xD), ale jakoś idzie wytrzymać. Przynajmniej zasypianie potem jest fajne, człowiek się położy i już jest rano.

Dnia 30.11.2014 o 01:28, Citkowsky napisał:

Ja sobie pocinam w GTA V a chwilowo przerwa na herbatkę;)


Herbatę propsuję, też mam.;p
Moja ostatnia część GTA to chyba podstawowa Trójka, ale to lata temu. W uwielbiane przez graczy Vice City nawet chwili nie grałem, za to dużo słucham z tej części muzyki. Niby w każdym GTA jest ona świetna, ale właśnie z tej odsłony najbardziej mi się podoba(zwłaszcza program Flash FM).

Dnia 30.11.2014 o 01:28, Citkowsky napisał:

Wie ktoś coś na ten temat?


Googlowałbym, jako że wiedzy o temacie nie posiadam najmniejszej. Zatrzymałem się już kilka lat temu, kiedy mój zestaw 5.1 Logitecha do pc był dość dobry i wystarcza mi on po dziś dzień.
Do PS4 to pewnie już jakiś zestaw bardziej poważny(kolumny?) się kupuje, wszak i telewizor z tego chyba będzie mógł korzystać. Ale to lepiej poczytać jakieś treści w tym temacie na jakiejś elektrodzie czy innym pclab.


Graficzny spamik - męczenie FM brakiem dobrych napastników idzie całkiem nieźle, wygrywam wszystko jak leci niemal.:D

@Kadaj - wychodziłbyś gdzieś o 2 w nocy? ;p Myślałem, że jako jedyny tu jestem fanem takich eskapad.xD

20141130014654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 01:42, Kadaj napisał:

> Już wszyscy posnęli?
Ale skąd. Lenią się, grają, pogoda nie sprzyja wychodzeniu. Już się nie mogę doczekać
wiosny. xD



Jeszcze tą jesień/zimę trzeba jakoś przesiedzieć ;(
Idę rano do pracy ciemno, wracam ciemno.
Tak się nie da żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 01:47, Nephren-Ka napisał:

Moja ostatnia część GTA to chyba podstawowa Trójka, ale to lata temu.

Dla mnie "trójka" była ostatnią, którą skończyłem. W VC pograłem może kilka godzin, SA wywaliłem po pierwszej misji, przy "IV" też za długo nie posiedziałem. Ogólnie Cała seria na "meh". ;p

Dnia 30.11.2014 o 01:47, Nephren-Ka napisał:

wychodziłbyś gdzieś o 2 w nocy?

Wychodziłem jak były noce ciepłe. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 01:52, Kadaj napisał:

Dla mnie "trójka" była ostatnią, którą skończyłem. W VC pograłem może kilka godzin, SA
wywaliłem po pierwszej misji, przy "IV" też za długo nie posiedziałem. Ogólnie Cała
seria na "meh". ;p


Ja żadnej nie skończyłem, licząc też pierwszą i drugą część. Ale to było dawno strasznie, człowiek nie myślał o tym żeby robić misje, tylko żeby sobie pojeździć kradzionymi samochodami po mieście i poganiać się z policją.
W Mafię miałem podobnie, grałem tylko i wyłącznie w ten tryb free drive(czy jakoś tak), gdzie robiło się za taksówkarza.

Dnia 30.11.2014 o 01:52, Kadaj napisał:

Wychodziłem jak były noce ciepłe. ;d


Coś szybko się zniechęcasz, jeszcze nie jest aż tak zimno żeby barykadować się w domu. Takie wszelkie zwierzęta w lesie jakoś sobie dają radę.;p

Hmm, Stuttgart odprawiony na wyjeździe 2-0, dwie bramki wychowankowie z akademii. Jak ich odejście też zaczną mi wymuszać najbogatsze kluby to chyba skończę granie w FM.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 02:03, Nephren-Ka napisał:

Ale to było dawno strasznie,
człowiek nie myślał o tym żeby robić misje, tylko żeby sobie pojeździć kradzionymi samochodami
po mieście i poganiać się z policją.

Moje dawno było jeszcze straszniejsze, szkoda mi było nie grać jak wydałem koło 100 złotych. xD

Dnia 30.11.2014 o 02:03, Nephren-Ka napisał:

Coś szybko się zniechęcasz, jeszcze nie jest aż tak zimno żeby barykadować się w domu.

Wystarczająco by się zastanawiać, po co te małpy na północ polazły.;d

Dnia 30.11.2014 o 02:03, Nephren-Ka napisał:

Takie wszelkie zwierzęta w lesie jakoś sobie dają radę.;p

Bo są ewolucyjnie przystosowane. ;p

Dnia 30.11.2014 o 02:03, Nephren-Ka napisał:

dwie bramki wychowankowie z akademii

Tacy prawdziwi, nie oszukani (sprowadzeni w bardzo młodym wieku)? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 02:21, Kadaj napisał:

Moje dawno było jeszcze straszniejsze, szkoda mi było nie grać jak wydałem koło 100 złotych.xD


W takich przypadkach zawsze cieszy mnie że bardzo rzadko kupuję gry premierowo.;p
A jak już jakieś takie mam, to gram w nie latami, i pewnie jeszcze będą długo służyć.
Zaś sprawa tego że od dawna już takiej gry nie kupiłem to insza inszość.xD

Dnia 30.11.2014 o 02:21, Kadaj napisał:

Wystarczająco by się zastanawiać, po co te małpy na północ polazły.;d


Jak nie wychodzisz nigdzie to co za różnica, gdzie polazły.;p

Dnia 30.11.2014 o 02:21, Kadaj napisał:

Bo są ewolucyjnie przystosowane. ;p


Człowiek też jest.;p

Dnia 30.11.2014 o 02:21, Kadaj napisał:

Tacy prawdziwi, nie oszukani (sprowadzeni w bardzo młodym wieku)? :o


Yep. Mam świetnego defensywnego pomocnika(który łapie się już na mecze pierwszej reprezentacji), napastnika który ma papiery na granie(a gra bo innych mi wykupili, w sumie dobrze xD), niezłej klasy zapchajdziurę(dc/dm/mc) i jego nieco słabszą i młodszą wersję(dc/dm). A w juniorach już szaleje jeden młody wingback lewostronny(który na oko ma papiery na poziomie tego napastnika z dobrymi papierami xD). W ostatnim sezonie dostałem czystego prawego obrońcę który ma ponoć mega potencjał, teraz nauczam go do roli nieco bardziej ofensywnej i myślę że też kiedyś będzie grał w pierwszej drużynie.
Minus w Bundeslidze jest taki, że nie można młodzików wystawiać, dopiero jak rocznikowo w danej rundzie kończą 18 lat to można ich zgłosić. Realnie to dobry przepis, ale w FM wolałbym mieć ich dostępnych wcześniej.
A takich wychowanków ''oszukanych'' nie mam, co kogoś sprowadzę fajnego, to 2-3 lata pogra, i non-stop przychodzi po ~20 ofert od topowych klubów(Real, Barca, oba Manchestery, PSG, Monaco), zawodnik robi się niezadowolony jak licytuję wyższą cenę(przy odrzucaniu to już w ogóle foch na 100%) i muszę sprzedawać. Ale przynajmniej jestem bogaty.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 01:54, Isildur napisał:

Toż rozrywkę sobie znalazł xD

Coś trzeba sobie wynaleźć :D

Dnia 29.11.2014 o 01:54, Isildur napisał:

A miał ze mną w Diabełka pograć... :P

To jeszcze zdążymy :P

Na dworze dziś wieje na cud. Głupi wypad do sklepu to była misja :D nie pamiętam kiedy ostatni raz tak wiało. A co u Was przyjaciele nocy? :)

Nephren-Ka
Widzę nowy avatar wraz z tytułem. Aż nie chce mi się wierzyć w ten Twój avatar. Miejsce dla kota kto by przypuszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, no proszę. Więc zakładam, że w nowym budynku wydziału humanistycznego również? Bo w sumie tam odbywa się większość moich zajęć. Hah, teraz będę Cię wspominał za każdym razem jak połączę się z siecią na uczelni.
Btw. padał śnieg w Lublinie? Bo jak zwykle wróciłem na weekend i kiedy odwoziłem dziewczynę to w połowie drogi pojawił się biały puch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 02:59, Braveheart napisał:

Widzę nowy avatar wraz z tytułem. Aż nie chce mi się wierzyć w ten Twój avatar. Miejsce
dla kota kto by przypuszczał.


Tytuł się już taki pojawiał kiedyś, tylko mało się pokazuję i nie tak łatwo zauważyć. A kot z avka wcale nie jest taki normalny jakby można było przypuszczać(trochę go przerobiłem xD), niestety rozmiar zabija szczegóły.:/


Raport pogodowy z dziś: -8, wieje, ciągle nie ma śniegu.:/

Raport z FM za to brzmi lepiej: w końcu straciłem punkt w lidze(away z Leverkusen, remis 2-2), ale poza tym mam też 23 wygrane i tylko 9 straconych goli(w 24 kolejkach). Mistrz niemal pewny(Bayern jeszcze coś tam goni z tyłu, ale chyba nie dogoni), półfinał pucharu krajowego z klubem z drugiej ligi(więc prawie finał), wygrane klubowe MŚ. Za to w LM przegrałem wyjazd United 2-1 i muszę odrobić straty u siebie, może się uda.
Cieszy, że kolejny wychowanek akademii(lewy wingback) zadebiutował i spisał się na tyle dobrze, że już w pierwszym składzie zostanie, co mam nadzieję wywoła skok już całkiem wysokich atrybutów.

Raport z forum: fajny temat o atomach ; może w końcu ludzie przestaną smęcić w temacie moderatorów i pojawi się więcej ciekawych wypowiedzi.:D

20141201000838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny sierściuch. ;]

W Eve nadchodzą ciężkie czasy, jakaą mała ale mająca całkiem duże doświadczenie w PVP Korporacja, wymówiła wojnę całemu naszemu Sojuszowi.
Jutro od 12 zacznie się rzeź niewiniątek, produkuje zatem zapasy amunicji, w tym 16000 pocisków rakietowych do mojego nowego statku bojowego, którego niebawem zakupię. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie pogoda całkiem podobna, wieje że głowę by momentami urwało, -7, śniegu brak. W sumie brak śniegu to nawet chyba lepiej bo drogowcy mogą się naszykować na odśnieżanie w końcu. Może tym razem zima ich nie zaskoczy.

Napisz do mnie na steam - nick w podpisie - pogadamy o FM żeby nie spamować cały czas na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem w promocji Assassin''s Creed Liberation HD. O bogowie, ta gra wygląda tak sobie, widać jak przechodnie się doładowują w trakcie zwiedzania miasta (obrazek), a działa to gorzej niż Black Flag. :o

20141201010409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 00:55, meryphillia napisał:

Fajny sierściuch. ;]


Niestety tylko obrazkowy, pochodzenia internetowego.

Za to zwierz PO kota w moim domu dziś zaliczył(czy też raczej zaliczyła) jeden z lepszych faili. Jak to zwykle otwieram drzwi wejściowe ok 6 rano i między pierwszym a drugim ''kici kici'' kocica wbiega do domu, po czym lokuje się w okolicach kaloryfera i miski z piciem/jedzeniem gdzie spędza czas do nocy. Jakoś tak się też stało w środku dnia, że ktoś wchodząc musiał wpuścić do domu mysz(co się ostatnio w okolicy zdarzyło już paru znajomym, zima jakaś wielka idzie czy co, że te małe futerkowce tak wieją ze swojego normalnego świata). Efekt był taki, że owa mysz niemalże przytuliła się do kocicy(a mówi się, że to koty są leniwe...) i nie wywołało to nawet najmniejszego zainteresowania(polecenie ''czarusia łap tę mysz'' też nie zadziałało xD).
Ostatecznie niespodziewany mały gość został złapany do pudełka i wyleciał do ogrodu, kocica zaś spokojnie poszła spać i dopiero za kilka godzin zajęła się swoją karmą.

Dnia 01.12.2014 o 00:55, meryphillia napisał:

W Eve nadchodzą ciężkie czasy, jakaą mała ale mająca całkiem duże doświadczenie w PVP
Korporacja, wymówiła wojnę całemu naszemu Sojuszowi.
Jutro od 12 zacznie się rzeź niewiniątek, produkuje zatem zapasy amunicji, w tym 16000
pocisków rakietowych do mojego nowego statku bojowego, którego niebawem zakupię. :3


Hmm, znaczy jutro się obrazisz na grę prawdopodobnie.:D


Spamik graficzny - najlepszy junior z nowego naboru do akademii, opłacało się inwestować miliony z transferów.:D

@haderQ - nie używam czatów, forum to jedyna słuszna forma komunikacji około-growej.;p

20141201011447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować