Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nomen omen Niemiec. Wyrwałem dzisiaj tutejszy odpowiednik ś.p. Komputer Świat Gry z pełną wersją m.in. Heroes''ów 6. Tytuł może nie wybitnie miodny, ale na pewno głośny. Mają rozmach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 05:54, Citkowsky napisał:

Ludzie, czwartek dzisiaj już! ;):)

Weekend już o krok przed nami. Znowu będzie można pokatować GTA V :P

Dokładnie, jutro już do domku. Chociaż ja ostatnio z dziewczyną katuję Wiedźmaka (tydzien temu skończyliśmy 1, teraz zaczynamy 2). Niestety zapowiada się na to, że w ten weekend nie będzie tyle czasu. Nie dość, że mam zaplanowany wyjazd do Warszawy, to jeszcze moje imieniny zostały wykorzystane do zorganizowania zlotu rodzinnego (w końcu Mikołajki). Nie zrozumcie mnie źle - to jest w porzadku, bardzo się cieszę, że przyjadą ale jednak... teraz kiedy nie ma mnie w domu i mam tak malo czasu dla dziewczyny to wolałbym chyba, że sam weekend był nieco spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>....................

Ja miałem to szczęście, że mieszkam w mieście uczelnianym (Lublin) i studiowałem na miejscu także temat weekendowych powrotów do domu itp mnie ominął ;P

Ale rozumiem Cię- weekendy gdy rodzina się zjeżdża itp przynajmniej mi uciekają bardzo szybko a i odpocząć nie ma kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 06:13, Citkowsky napisał:

>>....................

Ja miałem to szczęście, że mieszkam w mieście uczelnianym (Lublin) i studiowałem na miejscu
także temat weekendowych powrotów do domu itp mnie ominął ;P

Ale rozumiem Cię- weekendy gdy rodzina się zjeżdża itp przynajmniej mi uciekają bardzo
szybko a i odpocząć nie ma kiedy.

Dokładnie. Ale na szczęscie święta już niedługo, więc na pewno uda się odsapnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.................


Mam plan wzięcia sobie w pracy wolnego po świętach a przed sylwestrem tj. poniedziałek-wtorek-środa i jeszcze kolejny poniedziałek;)

Także idę w wigilię do pracy (tak, nawet urzędy pracują) a potem dopiero 2 stycznia w piątek i potem dopiero 7 stycznia:):) O ile dostanę ten urlop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 00:51, haderQ napisał:

Witam. Jak tam w Niemczech Ci się wiedzie? Ja zdobyłem swoją małą potrójną koronę w Serie
C1 i teraz walczę o utrzymanie w Serie B. Jest dużo ciężej, co było do przewidzenia.
Walczę o spokojną wiosnę właśnie.


Trochę nijako idzie, bo zatrzymałem się przed pierwszym przedsezonowym sparingiem. Brak klimatu na granie w cokolwiek póki co, podobnie jak na pisanie i w ogóle takie tam.
A w wieczorowo-nocnych planach dominują głównie książki i muzyka.
Po awansie do wyższej ligi zawsze są jakieś trudności, ale byleby się utrzymać i w następnym sezonie jest lepiej. Zawsze też można czyhać na oferty klubów z wyższej ligi, albo i wcale nie wyższej, ale za to ciekawych. Pamiętam do tej pory, jak grając karierę w Anglii(zaczynałem bezrobotny) w pewnym momencie zrobiłem taki myk, że wygrałem baraże o Premiership z West Ham prowadząc Portsmouth, po czym dostałem ofertę prowadzenia klubu z Londynu i na nią przystałem.xD Niby krok w tył, ale w kolejnym sezonie spokojnie awansowałem wygrywając Championship i warunki klubowe miałem znacznie fajniejsze(a i kilku wychowanków miało się jak ogrywać, itp). Jeden z tych zapisów, które się długo pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co idzie kiepsko, ciągle jestem między 16 a 18 miejscem, od 19 do 22 spadają z ligi. Półmetek za mną i póki co parę meczy kiepskich, a potem nagle przyjeżdża do mnie wicelider i wygrywam 3-4 do jaja. Co do ofert, nie dostałem jeszcze żadnej, choć inni managerowie wyrażają się o mnie w końcu z szacunkiem i mówią o mnie "fachowiec" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2014 o 01:04, haderQ napisał:

U mnie póki co idzie kiepsko, ciągle jestem między 16 a 18 miejscem, od 19 do 22 spadają
z ligi. Półmetek za mną i póki co parę meczy kiepskich, a potem nagle przyjeżdża do mnie
wicelider i wygrywam 3-4 do jaja. Co do ofert, nie dostałem jeszcze żadnej, choć inni
managerowie wyrażają się o mnie w końcu z szacunkiem i mówią o mnie "fachowiec" :)


Słowo fachowiec kojarzy mi się zawsze z tym panem: http://youtu.be/Qb2JmweRkFI ;p
W sumie to chyba taka walka o utrzymanie się w lidze jest fajniejsza niż zdobywanie kolejnego mistrzostwa. Z drugiej strony miło się patrzy, jak chłopaki z drużyny wszystkich leją.xD

Teraz przypomniał mi się inny zapis, który rozgrywałem w Bułgarii(bardzo fajny klimat) i jako beniaminek jakoś tam się utrzymałem, a później po 2-3 latach byłem liderem po rudzie jesiennej. Za to na wiosnę wygrałem chyba jeden mecz i spadłem na 5 miejsce, poza wszelkie puchary. Ale później zrobiłem sobie atak rodem z Afryki i problemy ze spadkami formy się skończyły.
Btw, w ligach włoskich dalej jest ten głupi przepis, że można sprowadzić 1 gracza non-UE w sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 06:30, akwyx napisał:

W takim razie trzymam kciuki i wierzę, że się uda!


W przyszłym tygodniu się okaże;)

Póki co trzeba się cieszyć bo weekend już tuż tuż;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend has landed, a tu taka cisza posępna... ]:>

Chyba następiło przemęcznie zachwytu nad Eve u mnie i coraz częściej myślę by zacząć nową grę w fabryczki, bo już mnie chyba dwie wersje ominęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:54, walgierz napisał:

[23.11.2014 - Isildur]

Co tu było edytowane?

Dead State! Jako że nie wyciągne wysłużonym paintem screenów z apokalipsy to i coś innego zagości.
EU IV. Na pierwszym screenie mapa Polandii przed unią z Litwą a na drugim (oprócz napisa "screenshot taken") pręży się dumnie moja jedyna armia (jak się okazało niewystarczająca). A na bonus "wół from Zaporozhia".

20141206013506

20141206013533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba Ci się Dead State? Dla mnie to chyba jedyna gra miesiąca, którą zakupię. Tylko nie wiem czy brać od razu, czy dopiero za jakiś czas na jakiejś promocji.

@Nephren-Ka - Udało mi się utrzymać. 15 miejsce, nie ma dramatu. Teraz może się uda zostać w pierwszej dziesiątce i coś ugrać w Pucharze Włoch. Dwóch zawodników poszło na emeryturę, jednego z sentymentu zatrudniłem jako scouta. Dostałem też zaproszenie na rozmowę, ale liga C1, więc od razu odrzuciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 01:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> [23.11.2014 - Isildur]
Co tu było edytowane?

Dodałem dopisek "Czasu Polskiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu cisza przez praktycznie cały weekend.
Niedzielni bezsenni... ;P

Jedyna gra w której mogę olać sejw mający 100 godzin i zacząć z niezmienną ochotą nową grę. :3

20141208005115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czyżbyś wrócił do fabryczek? A co z EVE? U mnie na tapecie po dwóch spokojnych raczej nocach FM, celuję w górną połowę tabeli Serie B. Wzmocnień praktycznie nie zrobiłem, ale paru młodych chłopaków się rozwinęło na tyle, że mogę spokojnie konkurować z Lazio i Torino, które spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano trzeba w końcu zobaczyć jakież to spustoszenie sieje czołg wśród robactwa zagrażającemu fabryczkom. ;)

Eve nadal wiodącym tytułem na tapecie, więc nie ma paniki.
Później przed snem odwiedzę któryś z pasów asteroid by nie zszargać sobie opnii pracowitego kopacza. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moich oczach będziesz zawsze kopaczem pierwsza klasa hehe :)

Za mną udany początek sezonu - 5 miejsce po 8 kolejkach. Zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować