Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A u mnie nadrabianie zaległości, czyli ogrywanie najnowszych wyprzedażowych zakupów. Na pierwszy ogień po krótkich testach poszedł Portal 2. Po niektórych tekstach turlałem się po podłodze, a większa różnorodność lokacji względem jedynki sprawia, że nie nudzą się tak szybko. : >

20141231002441

20141231002448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jak zwykle ogrywanie nocą.

Po nieudanych niestety próbach współpracy z Planet Explorers (ponoć w kolejnym buildzie mają nieco poprawić optymalizację) zabrałem się za testowanie nowego builda Space Engineers.
Niestety na "nieskończonym" kosmosie mocno niegrywalne, ale już na 100km można bawić się w szukanie uranu już całkiem przyjemnie.

Nowy generator asteroid jest kozacki, choć męczy nieco latanie od skałki do skałki by znaleźć coś leszego niz rudę żelaza. ;P

Dawno nie grałem i cholera zdziwiłem się raz próbując jak zwykle bezkarnie zawinąć "Private Sail", gdy ten najzwyczajnie w świecie uruchomił swoje dwa działka i mnie utłukł. :D

20141231005139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 01:09, Prince_Miki napisał:

I jak tam Nocne Marki? Sylwestrowe nastroje? Rozkręcamy imprezę? Hakuna Matata! Yaaaaaaaay!
Umc umc! :D

PS: A Braveheart nadal nie odpisał. :( :( :(


Ja to się chyba spać położę o 23, pierdziele tego całego sylwestra, wywalone mam na to jak nigdy -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku od dobrych 5 lat spędzę go besztając znajomków na slsk #polska, spamując tagami "sylwestrowych hitów" pokroju Sabriny, Dr. Albana czy innego "kokodżambo". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 01:09, Prince_Miki napisał:

Sylwestrowe nastroje?

Co za parszywy dzień, nawet nie można jak człowiek pójść do ulubionej knajpy na szklaneczkę czy dwie, bo wszędzie rezerwacje, zapłać xx zł za sam wstęp i takie tam.

A jeszcze muszę pamiętać by odpowiednio wcześnie zakupy zrobić, żeby nie zostać bez prowiantu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 01:09, Prince_Miki napisał:

I jak tam Nocne Marki? Sylwestrowe nastroje? Rozkręcamy imprezę? Hakuna Matata! Yaaaaaaaay!
Umc umc! :D


Dostałem zaproszenie na wesele. Niektórzy to mają fantazję dwa w jednym wesele + sylwester :0 Życzę wszystkim hucznego sylwestra i dobrej zabawy i wszystkiego najlepszego w 2015 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pustki tutaj...

Najlepszego niedzielni bezsenni.

Cyfrowe Alfonsy zrobiły mi prezent i w końcu aktualny build 7 Days To Die jest na tyle zoptymalizowany, że znowu mogę grać, więc wracam noworocznie mordować zombie i chodować ziemniaczki. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 00:11, meryphillia napisał:

Jak zwykle pustki tutaj...

Ktoś musi zacząć.
Może zostaniesz oficjalnym mistrzem ceremonii otwierania tego tematu. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 00:24, haderQ napisał:

A Ty w co grasz? :)


Aktualnie ? Mam zaczętą partyjkę Dark Souls, ale już od jakiegoś czasu nie mam chęci do dalszej zabawy. Obecnie kończę pierwszą serię Naruto :} Zostały ostatnie 3 odcinki do końca. Akurat na samotny Sylwester o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 03:48, kerkas napisał:

> /.../ > Dostałem zaproszenie na wesele. Niektórzy to mają fantazję dwa w jednym wesele + sylwester
:0 Życzę wszystkim hucznego sylwestra i dobrej zabawy i wszystkiego najlepszego w 2015
r.

To jeszcze nic. Mój kolega ze studiów urodził się 1 kwietnia. To ci kawał, który zrobił rodzicom! A teraz wyobraź sobie takiego, który urodzi się 30 lutego. 30 luty trafia się raz na 2300 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Ach, sam ostatnio oglądałem Naruto, z tym że ja pominąłem te prześmieszne fillery z pierwszej serii i od razu poszedłem w stronę Shipuuden. Opłaciło, zaoszczędziłem na czasie. Tyle, że to było jakieś x miesięcy temu, aktualnie rozpocząłem One Piece (żałuje, że tak późno!), ale tak czy siak życzę Ci owocnego seansu z następną serią Naruto. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować