Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam Marki Nocne. Co tu spamu brak... :P

Ja sobie osobiście przypominam Marvelowkie produkcje. Wpierw pierwszy Kapitan Ameryka a przed minutą skończyłem pierwszego Iron Mana i chyba zacznę oglądać drugiego xD a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gonitwy za pancernymi czy jakimiś kosmicznymi makakami niestety są zbyt wyczerpujące i nie ma czasu na nocny spam...

Zabrałem się też ponownie za Wiedźmina pierwszego.
Może w końcu uda się przejść tym razem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dni pykam sobie w Torchlighta 2.

Dzięki modom w 40 godzin przeszedłem 4 razy grę (każdą klasą) i teraz zostały mi tylko acziki polegające na grindzie. Cóż mogę powiedzieć... dla mnie tragedia, ale może w następne 40 godzin je zrobię.

Jeszcze 10 tysięcy obiektów do zniszczenia spokojnie zrobię, grindując przy okazji 100 sekretów i 100 map (używam już mapworksa i tam praktycznie siedzę), ale nie wyobrażam sobie 100 tysięcy ciosó krytycznych i 50 tysięcy sprzedanych przedmiotów.

Nie wiem, czym sie kierowali twórcy, ale przegięli pałeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 00:57, meryphillia napisał:

Gonitwy za pancernymi czy jakimiś kosmicznymi makakami niestety są zbyt wyczerpujące
i nie ma czasu na nocny spam...

Tak już bywa ;] ostatnimi czasy też nie mam kiedy spamować.

Dnia 26.03.2015 o 00:57, meryphillia napisał:

Zabrałem się też ponownie za Wiedźmina pierwszego.
Może w końcu uda się przejść tym razem. ;P

O Wiesław pierwszy. Jaka odmiana. Aż nie daję wiary ]:->
Ja właśnie obejrzałem Iron Mana drugiego i coś jeszcze chyba sobie puszcze tylko nie wiem co. Zastanawiam się nad "Klientem" (1994). Bo Thora przypomnieć mam zamiar już jutro... znaczy dzisiaj, ale jak wstanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 02:53, Braveheart napisał:

O Wiesław pierwszy. Jaka odmiana. Aż nie daję wiary ]:->


Miałem w końcu brać się za Mass Effecty, ale pomyślałem że jeszcze wessa, bo w końcu SF więc stwierdziłem, że może tym razem uda się jakoś zaliczyć w końcu Wieśmaka.

Raz na jakiś czas mogę jakoś zagłuszyć moje obrzydzenie i zabrać się za jakieś c"RPG". :3
W końcu warto jednak zapoznać się z grami uważanymi za dobre i wyrobić własną opinię.

Filmowo natomiast zaliczyłem w końcu pierwsze dwa Hobbity.
Jedynka jest tak marna, że aż wierzyć mi się nie chce...
Smaug już wypadł lepiej, bo chociaż coś się dzieje cały czas, ale żenujące przedstawienie krasnoludów nadal jest li tylko żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 02:59, meryphillia napisał:

Miałem w końcu brać się za Mass Effecty, ale pomyślałem że jeszcze wessa, bo w końcu
SF więc stwierdziłem, że może tym razem uda się jakoś zaliczyć w końcu Wieśmaka.


Ha, ja niedawno zamówiłem Mass Effecta 1 (oczywiście w wersji pudełkowej, jako człek starej daty) i czekam na dostawę, a też jakoś do tej pory nie zapoznałem się z tą w pewnym sensie kultową serią :)

Dnia 26.03.2015 o 02:59, meryphillia napisał:

Filmowo natomiast zaliczyłem w końcu pierwsze dwa Hobbity.
Jedynka jest tak marna, że aż wierzyć mi się nie chce...
Smaug już wypadł lepiej, bo chociaż coś się dzieje cały czas, ale żenujące przedstawienie
krasnoludów nadal jest li tylko żenujące.


Miałem dokładnie odwrotne odczucia, jedynka najlepsza, dwójka nieco gorsza, trójka znowu poziom w dół. Nie wiem czemu to tak odebrałem, może miałem swoistego "głoda" przed pierwszą częścią, a do kolejnych odsłon podchodziłem już bez takiego hypa. Jednak jeśli chcesz akcji, to w ostatniej części trylogii dostaniesz jej w nadmiarze, w zasadzie cały film to jedna wielka bitwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część zniesmaczyła mnie okrutnie z racji przedstawienia krasnoludów typowo pod skretyniałą widownię z Zachodu.
Nie wiem co miał na myśli Jackson przedstawiając krasnoludów w tak prostacki sposób.
Kulała zresztą też i akcja i jakoś to takie, sam nie wiem... nudne było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nawet i widoczki jakoś mało zachwycające po Władcy Pierścieni.
Niby film swoje zarobił więc spełnił swoje główne przeznaczenia, ale IMO byłby o wiele lepszy gdyby zamknął się w jednym seansie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to bardzo dobra trylogia. Nie jest tak epicka, jak Władca Pierścieni, ale daje radę. Jedynka i dwójka był świetne, trójka trochę kulałą przez przedstawienie pierwszej połowy filmy w formie teledysku (takie miałem wrażenie). Mam nadzieję, że w wersji rozszerzonej będą sceny, które poprawią choć trochę część trzecią.

Nie mogę doczekać się eycji rozszerzonej, bo jak tylko wyjdzie, to będę szukał okazji na jej kupno (a jesli przy okazji będzie promocja na poprzednie części, to jeszcze lepiej :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Co dobrego? Dawno tu nie zaglądałem, ale jest okazja, więc korzystam z niej ;)
Planuję obejrzeć sobie "Ściganego", a później (może) wrócić do Spider-Mam Unlimited w telefonie. Zadziwiło mnie, że Windows Phone oferuje tyle darmowych i bardzo dobrych gier - na przykład wspomniany Spidey, Six Guns, czy Frozen Free Fall. A może Wy coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecę nic na fona, bo nie gram praktycznie, zresztą i tak mam telefon na androidzie.

Właśnie, weekend, a tu jak zwykle pustki.
Niedzielni bezsenni... ;P

Znowu odinstalowałem World Of Makaks, więc znowu ogrywam ulubione nudne gierki.
Aktualnie wczuwam się w doskonałego handlowca na Karaibach Anno Domini 1563.
Niby Port Royale 3 jest nudnawe nieco w swoim grindzie i powtarzalności, ale mimo wszystko jakoś tak chce się przewozić setki sztuk towarów z jednego końca mapy na drugi. :3

20150329014136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 00:32, Harrolfo napisał:

Witam,
Co dobrego? Dawno tu nie zaglądałem, ale jest okazja, więc korzystam z niej ;)
Planuję obejrzeć sobie "Ściganego", a później (może) wrócić do Spider-Mam Unlimited w
telefonie. Zadziwiło mnie, że Windows Phone oferuje tyle darmowych i bardzo dobrych gier
- na przykład wspomniany Spidey, Six Guns, czy Frozen Free Fall. A może Wy coś polecicie?

O Matko przenajświętsza kogo ja tu widzę... prędzej bym się ducha spodziewał niż Ciebie w tym temacie... gdzieś Ty się stary podziwał tyle czasu ?? CZy po porstu odechiało Ci się po nocy spamować :P
Ja tam filmy naganiam
Kapitan Ameryka : Zimowy Żołnierz przypomniany, Iron Many również jak i Thor Mroczny świat. Nawet Avengersów sobie przypomniałem. Teraz pozostaje czekać do Maja na Avengers : Czas Ultrona

PS: Ciekawe czy kiedyś odpiszesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 03:17, Braveheart napisał:

O Matko przenajświętsza kogo ja tu widzę... prędzej bym się ducha spodziewał niż Ciebie
w tym temacie... gdzieś Ty się stary podziwał tyle czasu ?? CZy po porstu odechiało Ci
się po nocy spamować :P

Pracuję w ochronie, zmiany mam najczęściej od 6 do 18, więc jak wracam do domu, to wolę spędzać czas z dziewczyną :P Ale w sumie... Mogę pisać na forum czasem jak mam zmiany nocne :)

Dnia 29.03.2015 o 03:17, Braveheart napisał:

Ja tam filmy naganiam
Kapitan Ameryka : Zimowy Żołnierz przypomniany, Iron Many również jak i Thor Mroczny
świat. Nawet Avengersów sobie przypomniałem. Teraz pozostaje czekać do Maja na Avengers
: Czas Ultrona

Widzę, że jesteś fanem Marvela. Kapitan mi się podobał, Iron Many niestety nie, podobnie jak Thor, a na Avengersów czekam.

A na co czekacie z gier? Ja tylko na Wieśka i, o wiele bardziej, na Arkham Knight. Czekam na ogłoszenie wymagań, mimo że jestem pewien, że będę mógł grać (i7 2.8 GHz, 12 GB RAM, GTX 750).

Dnia 29.03.2015 o 03:17, Braveheart napisał:

PS: Ciekawe czy kiedyś odpiszesz xD

Jak widać całkiem szybko odpisałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 03:33, Harrolfo napisał:

A na co czekacie z gier?


Najbardziej?
Wersję 1.0 Factorio oczywiście. :3

Wszystkie wyjhajpowane aż do granic absurdu gry leżą mi i powiewają więc nie jaram sie typowymi sprzedajnymi grami AAA.
Brew mi się uniosła swego czasu na Tom Clancy''s: The Division, ale po tym czym okazało się Watch Dogs mam już mieszane odczucia co do hypu na wspomniane The Division (obym się mylił, bo gra zapowada się znakomicie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem Watch_Dogs oczarowany. Bardzo przyjemnie mi się gra i nie zawiodłem się na tym tytule.
Z tego, co widzę, to Arkham Knight też mnie nie rozczaruje. Po lekkim spadku formy, jaki był w Arkham Origins, wydaje się, że kolejna odsłona podbije moje serce - widać, że za tę część znów odpowiada Rocksteady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 03:56, Harrolfo napisał:

A ja jestem Watch_Dogs oczarowany.


Złą gra nie jest, ale nie jest też aż tak dobra grą, jaka spodziewałem się że będzie, bo całym hajpie na nią...
Batmana do dzisiaj nie zdołałem zaliczyć niestety.
Nie mam jakoś weny by zmęczyć tę nieszczęsną jedynkę i zabrać się za następne. :/

Zresztą nie ma sie co oszukiwać, ale zawsze wolałem statyczne startegie i podobne "nudne" gierki, niż jakieś zręcznościowe wygibasy przy których mój małpi refleks leżał i kwiczał. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 04:18, meryphillia napisał:

Batmana do dzisiaj nie zdołałem zaliczyć niestety.
Nie mam jakoś weny by zmęczyć tę nieszczęsną jedynkę i zabrać się za następne. :/

To spróbuj zagrać w demo Arkham City (najlepszej gry akcji, w jaką grałem) - jest w nim otwarty świat i w zasadzie jedynym ograniczeniem jest chyba 15 minut gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie trzy Gacki.
Jedyny problem że mam swoje ulubione gierki i rzadko kiedy wypełzam poza nie, by obadać coś nowego.
Tym większy problem gdy dotyczy to gier, których nie jestem targetem i zapoznaję się z nimi głównie na zasadzie ''warto by poznać skoro ponoć dobre".

No i poza tym gdy "swoich ulubionych gierek" ma się zainstalowanych kilkanaście i każda jest praktycznie molochem którego mozna ogrywać latami, to ciężko się od nich oderwać. :3

Ale pewnie kiedyś uda mi się zaliczyć Gacki skoro udało się to zrobić z Assassynami (nie do końca co prawda, bo nie zaliczyłem jeszcze całego Black Flag ani dodatku do niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 03:33, Harrolfo napisał:

Widzę, że jesteś fanem Marvela. Kapitan mi się podobał, Iron Many niestety nie, podobnie
jak Thor, a na Avengersów czekam.

Też nie moge się doczekać nowego Kapitana Ameryki: Civil War. Już są nawet plakaty

Dnia 29.03.2015 o 03:33, Harrolfo napisał:

A na co czekacie z gier? Ja tylko na Wieśka i, o wiele bardziej, na Arkham Knight. Czekam
na ogłoszenie wymagań, mimo że jestem pewien, że będę mógł grać (i7 2.8 GHz, 12 GB RAM,
GTX 750).

Jak zawsze Batman :P

Dnia 29.03.2015 o 03:33, Harrolfo napisał:

Jak widać całkiem szybko odpisałem ;)

Bardzo szybko :P Tak w ogóle to co się z Tobą działo. Swego czasu postowałeś tu dość często a potem żeś przepadł jak kamień w wodę.! znudziło Ci się ? życie Cię dopadło ? brak czasu ?

Witam wszystkich Nocnych Marków.
Czy u Was wąpirzy też tak dzisiaj wiało ?... ogółem to u mnie było ciepło ale ten wiatr był nie do wytrzymania. Na szczęście już tak nie wieje, ciekawe jak będzie jutro. Co u mnie a no nuda lekka. Na granie coś nie mam mocy, siedzę i przeglądam bzdury na o2.pl :P

20150331002458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować