Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nie chodzi o to czy odpowiada czy nie.
Chodzi o to że ma niewiele wspólnego z realizmem...

Co nie znaczy od razu, że gra jest marna z drugiej strony, bo całkiem znośnym kawałkiem kodu była trzeba przyznać.
Tym bardziej, że niestety kontynuacja jak dla mnie była bardzo mierna.
Pograłby w kolejną grę twórców TDU czyli The Crew, ale muszę poczekac na lepszego krzemiaka by się do niej dorwać, tym bardziej że z tego co kojarzę nadal nie miała premiery i jest jeszcze w EA.

Kadaj >>> Nie przejść pierwszego MGS.
Co za wstyd... ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer Jurassic World za nami. Wygląda to jak Carnosaur z wielkim budżetem, zdradza sporo wątków (choćby wygląd Głównego Złego Dinozaura), a na dodatek ten film jest jakiś taki... brzydki. Plastikowy, z taką dziwną niebieską poświatą, nowoczesny styl parku nie ma w ogóle żadnego charakteru, brakuje temu filmowi specyficznego "ciepła", jakie charakteryzowało przede wszystkim część pierwszą.

Ot, człowiek obejrzy sobie, pewnie nawet dobrze będzie się bawił, ale niestety spodziewam się rozczarowania. JW wpisuje się w schemat współczesnych rebootów klasyków sprzed lat kilkunastu lub kilkudziesięciu, które to rebooty są zupełnie wyprane z jakiegokolwiek charakteru, a uwspółcześnianie niszczy cudowny klimat pierwowzorów.

No dobra, Jurassic World nie jest rebootem, ale takie były plany. Zresztą 22 lata przerwy w wydarzeniach, zupełnie nowy styl graficzny i praktycznie zupełnie nowa obsada poza dr Henrym Wu zdradzają, że takie były plany. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale ja raczej spodziewam się, że tylko The Force Awakens będzie jedynym naprawdę wartościowym filmem w tym roku z tych, na które czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trailrze nowego Jurrasic Park stwierdzam, że to może być poskłądany w film rimejk każdej z części. Jakoś tak za dużo scen znanych z poprzednich filmó pojawiło się w trailerze. Może film nie będzie zły, ale raczej spodziewałbym się, że będzie odstawał od trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mnie jakoś Jurassic Park nie jarał.
Nawet zresztą zbyt dobrze nie pamiętam jedynki, o dwójce nawet nie wspominając (trójki chyba w ogóle nie oglądałem nawet).

Jedyna dobra rzecz z przerośniętymi jaszczurami, która mi się podobała, to... Dino Crisis 2.

Aktualnie nawet nie ma żadnego filmu, którym bym się jarał w oczekiwaniu.
Bo trudno się jarać Avatarem 2 skoro nic jeszcze konkretnego nie wiadomo. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie trochę motyw w którym dinozaury za każdym razem uciekają z parku. Krótkie spięcie i już są na wolności. Szkoda tez że "Główny Zły" jak to określiłeś z części na część to po prostu gabarytowo większe bydle nie odznaczające się jakimiś innymi charakterystycznymi cechami. Standardowo też pewnie będzie jakiś sceptyczny doktor/poszukiwacz przygód który wbrew swej woli zostanie wmieszany w cały bajzel. Zawsze jednak oglądało się to z napięciem więc pewnie i tym razem będzie podbnie.

meryphillia Tak, zniszczenie dinozaura z działa satelitarnego w finalnej scenie DC 2 to coś wartego odnotowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znowu za obskurne pustki.

Dawno nie czyniłem spamu obrazkowego, więc chwalę się aktualnym ogrywem.
Czyli powrotem do X3 Albion Prelude na nowym sejwie.

Po chwilowych perturbacjach z ręki obrzydliwych piratów jakoś się udało podciągnąć i znowu bawię się w kosmicznego tirowca.
Nawet poczyniłem nieśmiałe kroki w karierze przemysłowego potentata i jedna kopalnia krzemu już działa dziarsko. ;]

20150422004117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdziłem, że w trzecim sezonie nie będę brał udziału - studia, praca. Brak czasu. Coś mnie jednak skusiło w ten weekend i odpaliłem trzeciego diabełka. Hm... nie spodziewałem się takiego progressu. Paragon leci jak szalony : (.

20150422021519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, co dobrego? Mi zostało 6 godzin pracy, więc postanowiłem zajrzeć dla zabicia czasu. Gorzej, że po mojej zmianie mam jeszcze zajęcia na uczelni i prosto z pracy jadę na uniwerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 00:14, Harrolfo napisał:

Gorzej, że po mojej zmianie mam jeszcze zajęcia na uczelni i prosto z pracy jadę na uniwerek.

Eee tam, to i tak lepsze niż udawanie się na zajęcia prosto po wyjściu z knajpy. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2015 o 00:24, Kadaj napisał:

Eee tam, to i tak lepsze niż udawanie się na zajęcia prosto po wyjściu z knajpy. ;d


To aż tak źle to ze mna jeszcze nie było, raz tylko mi się zdarzyło z knajpy do domu na 3-4 godziny snu i na uniwerek :D

A Harrolfo co robisz po nocach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 00:24, Kadaj napisał:

> Gorzej, że po mojej zmianie mam jeszcze zajęcia na uczelni i prosto z pracy jadę
na uniwerek.
Eee tam, to i tak lepsze niż udawanie się na zajęcia prosto po wyjściu z knajpy. ;d

Chyba, że zmiana trwa 12 godzin :P

@Outlander-pro - teoretycznie ochraniam obiekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 00:14, Harrolfo napisał:

Witam, co dobrego? Mi zostało 6 godzin pracy, więc postanowiłem zajrzeć dla zabicia czasu.
Gorzej, że po mojej zmianie mam jeszcze zajęcia na uczelni i prosto z pracy jadę na uniwerek.


To ja chętnie bym wrócił i do pracy, i na uczelnię, ale niestety do pracy co kilka tygodni przynoszę L4, a na uczelni musiałem wziąć urlop zdrowotny na cały rok. I tak kolejny rok w plecy :D A lekarze nadal nie wiedzą co mi jest :(
Z weekendu też się jakoś specjalnie nie cieszę, bo mam go cały czas :D
A tak ogólnie to GTA 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty co porabiasz?

Sam w tej chwili oglądam jeden z pierwszych odcinków Top Gear, kiedy to jeszcze teksty prowadzących były śmieszne, a nie - jak to miało miejsce w ostatnich odcinkach - sztywne i drętwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2015 o 00:30, Harrolfo napisał:

@Outlander-pro - teoretycznie ochraniam obiekt ;)

Tak właśnie podejrzewałem, raczej mało jest nocnych robótek ;) Przyznam, że zajęć z rana potem nie zazdroszczę, ale życzę wytrwałości :)

@Miki
A nic szczególnego, sączę piwko, popykałem chwilę w Dead Space''a, ale po jakimś czasie wymiękłem i przełączyłem na Counter Strike''a, teraz przerwa na forum, sam nie wiem co dalej. Horrory naprawdę lubię, ale nie spodziewałem się że DS będzie aż tak bardzo na to nastawiony, spodziewałem się bardziej gry akcji, a tu straszenia sporo. Zwłaszcza spawnem przeciwników za plecami i nie tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie poznaję miejsca.
Co to za wyjątkowa noc, że aż tyle dobrego nocnego spamu? :3

Wczorajsze nocne wypatrywanie Lirydów mało udane, bo ledwie dwa meteroidy widziałem (choć jeden dosyć jasny śmignął uroczo nad Jowiszem).
A dzisiaj wręcz nici z obserwacji, bo niebo zasnute chmurzyskami. :/

By nie było odbije sobie to zaraz obserwując pośród kosmicznej pustki, śmigające rozświetlone eksplozjami "meteroidy" będące w istocie statkami obcych. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 00:32, pawbuk napisał:

A tak ogólnie to GTA 5 :D

Mnie ta gra ani troche nie interesuje. Czekam tylko na Wieśka 3 i, najbardziej, na Arkham Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 00:44, meryphillia napisał:

Nie poznaję miejsca.
Co to za wyjątkowa noc, że aż tyle dobrego nocnego spamu? :3


Najwidoczniej dzisiaj "gwiazdy są w porządku" :)
Sam przyznam, że do zwyczaj siedzienia po nocach mam od dawna, a w sumie omijałem ten temat. Błąd?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 00:46, Outlander-pro napisał:

Błąd?
:)


No ba!
Zawsze miło pospamować nocą.
Humor zawsze i nieco lepszy, a i forume bogatsze o kilkaset znaków nowej, jakże istotnej dla rozwoju treści. :3
Tym bardziej, gdy nocy nie zajmuje nic bardziej wymagającego uwagi.
Czasami nawet i jakas zażarta dyskusja może wyniknąć, choć ostatnimi czasy nieco o to trudno, gdy temat świeci pustkami spamu całymi tygodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 01:01, meryphillia napisał:

Zawsze miło pospamować nocą.


Jaką nocą? U niektórych, jak na przykład u Wojmana w Kanadzie, jest teraz po 19. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 01:01, meryphillia napisał:

No ba!
Zawsze miło pospamować nocą.

Cóż, przemawiają do mnie tego typu treści, zatem może i częściej bym witał w te zacne progi!

Dnia 25.04.2015 o 01:01, meryphillia napisał:

Humor zawsze i nieco lepszy, a i forume bogatsze o kilkaset znaków nowej, jakże istotnej
dla rozwoju treści. :3

Aby brać forumowa się rozwijała i żyło się dostatniej - szlachetniejszych powodów ciężko się doszukać.

Dnia 25.04.2015 o 01:01, meryphillia napisał:

Tym bardziej, gdy nocy nie zajmuje nic bardziej wymagającego uwagi.
Czasami nawet i jakas zażarta dyskusja może wyniknąć, choć ostatnimi czasy nieco o to
trudno, gdy temat świeci pustkami spamu całymi tygodniami.

Tak też pewnie bywa jak temat jest o wszystkim i o niczym. Ciężko tu nasunąć jakiś temat, ot tak o!

@Wojman
Dla prawdziwych braci nocy ona trwa zawsze, nieustannie i nieprzemijająco, trzymamy ją w sercu :3
Zawsze uważałem, że miasto jest piękniejsze nocą, nie zgodzicie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować