Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Odpłynęły... nawt żonę namówiłem na romantyczne pożegnanie flotylli... Ech - jutro (dziś) poniediałek, nie chcę mi się już teraz wstawać... Dobrze Kochanie, juz odchodzę od klawiatury :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 00:34, meryphillia napisał:

Ja tam opalam się tylko najlepszym światłem nienaturalnym.
Czyli odblaskiem z monitora. ]:>

Zbawcze promieniowanie monitora zawsze na propsie, hehe :P

Dnia 15.06.2015 o 00:34, meryphillia napisał:

Aktualnie testując Starpoint Gemini 2.

A ja się teraz zachwycam Darkest Dungeon, no i część nocki spędzona przy piwku i Counter Strike''u i gra gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 02:06, Outlander-pro napisał:

A ja się teraz zachwycam Darkest Dungeon /.../


Czekam na release, choć wydaje mi się że i obecnie bym się dobrze bawił.
Mimo wszystko mam tyle gier do ogrywania, że nie chcę kolejnej która wciągnie na długaśne godziny i spokojniutko poczekam na wydanie. :D

Co do Starpoint Gemini 2, to jakby ktoś miał chrapkę, ale ma dostęp do X3 Albion Prelude, czy nawet dowolnej wcześniejszej gry serii, to może sobie darować ów tytuł.
Niby odmienne w założeniach gry, ale mimo wszystko obie traktują o potyczkach w kosmosie i seria X na tym zwyczajnie nie ma konkurencji i nie warto tracić czasu i pieniędzy skoro milutko można je stracić na takim X3 AP właśnie.

A teraz czas na testowanie Conquest: Frontier Wars z goga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 02:23, meryphillia napisał:

Czekam na release, choć wydaje mi się że i obecnie bym się dobrze bawił.
Mimo wszystko mam tyle gier do ogrywania, że nie chcę kolejnej która wciągnie na długaśne
godziny i spokojniutko poczekam na wydanie. :D


Gdyby mi Zekzt parę dni temu tej nazwy nie podsunął, to bym żył w błogiej nieświadomości, grr, bo kasy nie zamierzałem wydawać, bo też mam masę gier już kupionych w kolejce. Ale obejrzałem trailer, też godzinny gameplay i mnie totalnie zauroczyło, zwłaszcza, że ostatnio się za tym typem gry bezowocnie rozglądałem. Pograłem dopiero parę godzin, ale gierka jest naprawdę mega, a ilość kontentu na oko też całkiem powala. Full release ma być jeszcze w tym roku i patrząc po forach twórców i prędkości update''ów jakie wydają, wydaje się to być prawdą (zatem raczej to nie jeden z tych niedopracowanych early accessów, albo "wiecznych" early accessów"). Ogólnie polecam z całego serca, strasznie mnie to urzekło, jak dawno żadna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że ogrywać będę miło, bo tez zaintrygowało mnie, gdy znalazłem tytuł grzebiąc w steamie za jakimiś fajnymi gierkami.
Ale może poczekać.
Tym bardziej, że premiera Factorio na steamie wraz z dużym updejtem już niebawem i znowu będzie całonocne budowanie fabryczek przez minimum tydzień non-stop. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Człowiek lekko zniszczony po weekendzie włączył sobie film na dobranockę [bo niestety kilka spraw do załatwienia dziś jest] a tu dupa blada. Film cały obejrzany a coś Orfeusz zabrać mnie w swe objęcia nie chce. Za oknem zaczyna świtać i człowiek tu myśli czy kimnąć się na te 5 godzin czy przebimbać kolejną nockę i jakoś przeżyć dzień.... Na Diablo coś mocy brak ale to chwilowe bo jutro powrót do farmy.....

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wysypiam dobrze po nocnych maratonach i z nową werwą ruszam na podbój galatyk, rynków zbytu czy innych pancernych wybiegów małpich.
Z dziką przyjemnością oczywiście. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 03:33, meryphillia napisał:

Wyśpisz się po śmierci. /.../

A żebyś wiedział.... kolejny film obejrzany do końca. NIe ma to jak póścić sobie Adwokata Diabła po nocy. Nie ma sensu nawet spać. Zaraz szykuję litr kawy i heja witaj kolejny zniszczony dniu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wieczór z jedną z najukochańszych gier. Dzięki lekko odświeżonej steamowej wersji przynajmniej nie ma bugów graficznych na nowym sprzęcie. :3

20150617005653

20150617005700

20150617005708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zdobyłem w końcu 40-stkę w Heroes of the Storm i... muszę sobie zrobić przerwę od tej gry. Nie wiem, czy za długo w nią grałem czy co, ale dwa ostatnie poziomy to już nieco na siłę zdobywałem.

Naszła mnie ochota, żeby zagrać sobie w jakąś dobrą, singlową kampanię. A że niedawno obejrzałem fajny dokument o planach inwazji ZSRR na zachód to wkręciłem się nieco klimaty zimnej wojny. Zatem wybór padł na World in Conflict :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 01:46, Andrzej15 napisał:

A ja zdobyłem w końcu 40-stkę w Heroes of the Storm i... muszę sobie zrobić przerwę od
tej gry. Nie wiem, czy za długo w nią grałem czy co, ale dwa ostatnie poziomy to już
nieco na siłę zdobywałem.


To i tak długo wytrzymałeś. Ja chyba dotarłem do... 17 poziomu? Jakoś nie wiem, strasznie znudziła mnie ta gra. To ja już chyba wolę dotę, choć nie powiem, cztery miesiące przerwy robią swoje :D Ech, trzeba będzie w końcu coś kupić na steamowej wyprzedaży, bo nie ma w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie coś postanowię(w tym przypadku zdobycie 40-stki), to raczej staram się osiągnąć cel :)

Ja tam z wyprzedaży kupiłem parę indyków plus grubszą produkcję( Bully: Schoolship Edition - to może być niezłe). Czekam jeszcze na Orcs Must Die 2 i... chyba będę zadowolony ze "steamowych" zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyją tu ?? czy spać poszli ?


Padam zdeczka na pysk....

Nie śpię od wtorku 10:00 rano do tej pory bez ani grama przerwy na jakąkolwiek drzemkę. Patrzę w lustro i powiem wam, że oczu to ja nie mam! ;-) pieką i to ostro nawet krople nie pomagają :C

Odczuwam psychiczne zepsucie z powodu braku snu a mianowicie braku fazy REM na mózgu. Tona glukozy, cukrów czy innych pudrów ;-) bo jeść to i owo trzeba: energia/paliwo przede wszystkim. =). Kawa - heh. Nawet nie wiem czy to jeszcze cokolwiek pomaga. Myślenie i jakakolwiek percepcja na ciężkim downgrade! :3. [a co to będzie później] Właśnie przez bitą minutę gapiłem się w otwartą lodówę nie będąc skleić za bardzo myśli co by tu przekąsić. A o pustym gapieniu się na produkty to już nie wspomnę :D Lekko nie jest. Trochę pomaga gadka sama do siebie ale na jak długo ?? =)

Chcę dobić tych minimum 101 godzin [a może i więcej ??] i poczuć na własnej skórze absolutne zniszczenie psychiczne w głowie ]:->
Pustkę/downa/głupka czy cokolwiek tam człowieka dopada po tylu godzinach bez spania. Będę szczery.
Jadę na pełnej bez jakichkolwiek konsekwencji swoich czynów.
Najwyżej mózg mi się zwyczajnie wyłączy czy diabeł tam jeden wie co jeszcze się wydarzy i dopiero będzie finał. Bądź ewentualne omdlenie ze skrajnego wyczerpania [nawet na ulicy] Mam to gdzieś.....

Jutro dla mnie po prostu nie istnieje. Nie ma go i tyle. To dopiero dopiero maksyma, HA!

PS: Tak, wiem. Mam ciekawe aspiracje/cele w życiu do osiągnięcia. Każdy przeca sobie tam wyznacza jakieś szczyty w życiu do osiągnięcia. ;-) Ja mam taki a nie inny i wdrapię się nań choćby nie wiem co.

PS2: W między czasie farma. A o 8:00 już w miasto trzeba ruszać dalej bo w domu usiedzieć bym nie dał rady.

PS3: Krwi cieknącej z nosa jeszcze nie uświadczyłem więc jest całkiem względnie. :>

PS4: ..... zapomniałem co miałem tu wpisać. Wiem tylko, że była to istotna myśl, która niestety mi z mózgu wyparowała tak szybko jak się pojawiła i raczej już nie wróci ;>

PS5: Nie wiem dlaczego zimno mi jak diabli!!! :O

PS6: Gosh! To już koniec tego posta. Nie powiem. Pisałem go na pełnym skupieniu [o ile to skupieniem można nazwać...]

Jeszcze jednak będzie PS7: "Samodoskonalenie to masturbacja. Natomiast samozniszczenie....." ;-)

Pozdrawiam Brave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pusto coś ostatnio. Sesja zbiera żniwo? :D Nie wiem jak Wy, ale ja jestem po całonocnym wkuwaniu w Buwie. Ech, jak dla mnie sesja się praktycznie kończy, więc coś czuję, że będę was coraz częściej nawiedzać :>

Jak tam wyprzedaż steamowa? Dorwaliście coś ciekawego? Ja w tym roku kupiłem tylko 3 rzeczy, bardzo mało w porównaniu z zeszłym rokiem. Po części to dlatego, że nie było nic ciekawego, a po części z tego powodu, że niedługo wychodzi TO cacko i muszę mieć wystarczająco dużo kasy :> http://store.steampowered.com/app/359230/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 00:44, skyline20 napisał:

Sesja zbiera żniwo?


Praca.

Dnia 21.06.2015 o 00:44, skyline20 napisał:

Jak tam wyprzedaż steamowa? Dorwaliście coś ciekawego?


Tylko Metro Last Light Redux, bo pierwszy raz tak nisko zeszlo. Pierwszej czesci w wersji Redux juz nawet nie bralem, bo mam starsza.

Obejrze teraz tylko film http://www.imdb.com/title/tt1235166/ i ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 00:44, skyline20 napisał:

Ale pusto coś ostatnio. Sesja zbiera żniwo? :D

Kopacze Paragwaju i Urugwaju mnie uśpili. Wbrew sztucznemu budowaniu napięcia przez Pana Darka, remis wystarczał obu ekipom do awansu.

Właśnie się obudziłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, cóż za tragiczny pokaz nocnej aktywności w ostatnich dniach. Forumowe wampiry chyba zaczęły błyszczeć w słoneczku i uganiać się za ciapowatymi nastolatkami. : <

Ja za to ostatnie dni spędzam jedynie z rozpadającym się netbookiem pod ręką. Przynajmniej nie użeram się z nowym Batmanem i mogę w spokoju ogrywać jedną z najulubieńszych gier. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 00:15, Kadaj napisał:

Jejku, cóż za tragiczny pokaz nocnej aktywności w ostatnich dniach. Forumowe wampiry
chyba zaczęły błyszczeć w słoneczku i uganiać się za ciapowatymi nastolatkami. : <


Żeby jeszcze można gdzieś było znaleźć słoneczko by wypaliło co nieco...

Nowy Gacek a razie mało co mnie interesuje, bo nadal pierwszego nie zaliczyłem i sporo nocy bez spamu znamienitego upłynie jeszcze, bym się w końcu zań zabrał.
Growo ostatnie trzy dni męcze monotonnego Windwarda, który mimo wszystko wciąga by monotonnie zdobywać kolejne połaci mapki.
Mam nadzieje że projekt rozwinie się bardziej, bo sympatyczna byłaby gierka.

Czekam natomiast z napięciem na wyczekiwane updejty do Terrari i Factorio.
Oj będzie się działo w lipcu... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować