Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2015 o 01:50, meryphillia napisał:

Ojtam ojtam...
Zawsze jakieś wymówki, by nie pokrywać planety kolejnymi zionącymi dymem, smrodem i jazgotem
fabryczkami.


Naaaah, bardzo lubię tę grę, ale bez warunków do odpowiednich warunków to się źle może skończyć, i będzie jeszcze smutniej jak jest.;/

1.2mln funtów na transfery, oj boli brak grania w pucharach europejskich w pierwszym sezonie.;/ No, to można schować wszelkie cele z listy życzeń i zagrać drugi sezon niemal tym samym składem(bo odejdzie mi paru grajków z wypożyczeń, nie stać mnie na ich wykupienie).;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek byłem w Saturnie, gdzie w pudle z tanimi grami wypatrzyłem The Adventures of Van Helsing II. Postanowiłem dorwać grę, bo jedynka choć mi się bardzo spodobała, to przeleżała sobie niedokończona. Tak więc pomyślałem, że to dobra okazja, żeby to wszystko skończyć.

Ogółem VHI jest bardzo przyjemną grą, która mimo kilku ważniejszych wad potrafi nieźle wciągnąć. Dzisiaj ją skończyłem i wow, mega satysfakcjonująca podróż. Co prawda pod koniec dostawałem mega w kość (nie wiem czy to wina złego buildu, mojej nieporadności czy po prostu tak miało być), ale ogółem było fajnie. Tak więc druga część, powinna być jeszcze lepsza i jeszcze fajniejsza, prawda? Przegrałem na razie 2 godziny i jedyne co mam do powiedzenia: jeśli cała gra będzie tak nudna, trudna i irytująca jak początek to ja podziękuję. Próbowałem dwoma postaciami, najpierw zaimportowanym ludkiem z pierwszej części, a następnie postacią stworzoną od nowa. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Meh, jakoś nie mogę się wkręcić w ten klimat :/ Odnoszę wrażenie, że ten początek został stworzony specjalnie po to, aby przejść go w trybie kooperacji. Oby później się to jakoś rozkręciło, bo chciałbym przejść wszystkie części zanim wyjdzie Final Cut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

Naaaah, bardzo lubię tę grę, ale bez warunków do odpowiednich warunków to się źle może
skończyć, i będzie jeszcze smutniej jak jest.;/


Nie no rozumiem, tak się tylko przekomarzam. ;)
Ostatnio też nie ogrywałem za bardzo fabryczek, bo zacząłem nową rozgrywkę na zmodowanym X3 Albion Prelude i mnie wessało nieco.
Choć akurat granie w fabryczki jest dla mnie czysto rozrywkowe bez żadnego tam wielkiego planowania.
Jeśli stwierdzę po 7 godzinach mozolnego budowania fabryczek że chyba zacząłbym od nowa, to nie przeszkadza mi to w ogóle i na nowo bawię się z równa przyjemnością... i zaciekłością w odrobaczaniu planety. :D

Ot chociażby aktualnie; zrezygnowałem z 14 godzinnej rozgrywki, bo stwierdziłem po co mam oglądać endgame z vanilli skoro są już najważniejsze mody wydane.
Okazało się że wzgardzany wczesniej Yuoki Industries ma całkowicie nowe graficzki, więc go też dorzuciłem do zestawu i hola zaczynamy od nowa. :D

No prawie zaczynamy, bo już jeden z modułów Dytecha wyrzucił jakiś błąd przy generowaniu terenu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziś niedziela z kategorii ''uwielbiam takie dni''. Wstając rano(znaczy koło 10, w niedzielę mogę szaleć ze spaniem ;d) miałem wrażenie bycia bardzo, bardzo starym człowiekiem, który miał kiedyś połamane niemal wszelkie kości i właśnie szykowała się wielka zmiana pogody. Efekt był taki, że zaraz po południu poszedłem spać dalej, co może i byłoby nawet dobre, gdyby nie to że śniła mi się epicka scena(trzy razy), z której pamiętam tyle że przywalam w coś głową i widząc wszystkie gwiazdy na niebie budzę się. Całe szczęście realnie ani nic nie bolało, ani żadnych zwidów z gwiazdami nie miałem.;s

Anyway, z robienia fotek pudełek diabełkowych nici, podobnie jak z czymkolwiek kreatywnym.
Kilka godzin temu stan zdrowia poprawił mi się na tyle że odpaliłem FM, i całkiem sporo ciekawostek. Primo, Portugalia wygrała Mistrzostwa Świata, a złotą piłkę turnieju dostał Manuel Fernandes, który przez cały turniej nie miał klubu.xD Skwapliwie to wykorzystałem i mocno nadwyrężając budżet płacowy przygarnąłem najlepszego gracz MŚ z wolnego transferu. Jako rezerwowego napastnika ściągnąłem(graficzny spamik) jakiegoś gówniarza z Belenenses(które spadło z ligi), wpuściłem z ławki pod koniec pierwszego meczu i hattrick klasyczny walnął, od tej pory gra w pierwszym składzie.;d Żeby nie było za dobrze, to w grupie LM dostałem City i Real Madryt, więc sobie pogram o 3 miejsce z Pilznem.;s

A teraz gra sobie Matt Uelmen, więc w końcu odpalę może to D3 na chwilę chociaż.

20150803001347

20150803001353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim jokerem to może i 2 miejsce się uda wywalczyć :D U mnie dzisiaj bardziej klasycznie jeśli o In Search of Sunrise chodzi - czwarta część w słuchawkach. Path of Exile na chodzie i można się bawić - dzisiaj wolne mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wawce była miła pogoda.
A w każdym razie gdy wstałem o 18. :D

Nażarłem się po wstaniu z trumienki na tyle, że nawet grać w cokolwiek się nie chciało zbytnio i dopiero teraz się zabrałem za ogrywanie co niektórych gierek.
Spróbuję zaraz zaatakować znowu pancerne Zoo i jak się nie uda, to czas na fabryczki (robale z Dytecha są przegięte na tyle, że chyba znowu coś "zaczituje" sobie ]:> ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 00:34, haderQ napisał:

Z takim jokerem to może i 2 miejsce się uda wywalczyć :D U mnie dzisiaj bardziej klasycznie
jeśli o In Search of Sunrise chodzi - czwarta część w słuchawkach. Path of Exile na chodzie
i można się bawić - dzisiaj wolne mam :D


W lidze? Panie, ligę to ja easy wygram, Porto i Benfica(tych to parę minut temu ograłem w derby 4-1 na ich boisku) nie odpalają jakoś god mode i gubią punkty aż miło. Wystarczy łomotać inne kluby(co trudne nie jest, patrząc na to że ani w pierwszym sezonie ani teraz nie mam za bardzo składu, a się udaje).

@meryphillia - pogoda u mnie też dobra, a i o podobnej godzinie się obudziłem(z tym że spanie zaczął już po południu). Cały dzień pełne zachmurzenie i trochę ponad 20 stopni(co ciekawe, ta temperatura spadła w nocy niewiele i jest całkiem ciepło, a nie 3 stopnie jak ostatnio). Dlatego też nie spałem w domu, a na powietrzu :3

Screen poglądowy: wiedźma pod kościołem.;d

20150803004742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj takie screeny jak te sprawiają, że w Diabełka też bym pograł... Walczę ze sobą teraz przez Ciebie :D A w Fm nie chodziło mi o ligę tylko o LM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj w tak piękną [nie wiem jak u Ciebie ale u mnie] Gwiaździstą noc!! Osobiście to czekam na The Witching Hour...

"When the moon is full and silence descends upon the land, the hour of magic is upon us." ]:-> ]:->

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Akurat wpadł mi w kontekst przykład z kwiatkami.;d
To coś jak z przeprowadzaniem staruszek przez jezdnię, widzisz taką i nie musisz myśleć
''o, będzie dobrym uczynkiem jak pomogę'' tylko robisz to automatycznie. Wiele rzeczy
tak się da.;d

Taaa choć i tak pewnie większość pomyśli ''aa zrobię dobry uczynek i pomogę starszej pani przejść przez ulicę... może lepiej się poczuje'' :P

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Nie mam chyba żadnego screena nawet.;s A musiałbym grę odpalić, a to są większe przygotowania,
bo muszę też załączyć sobie osta z dwójki, a teraz akurat Frank Zappa gra, więc ciężka
sprawa.xd

Zappa jak zawsze na propsie :).
Co do screenów to może ja się pochwalę. Będą z zamierzchłych czasów Diablo III... praktycznie z ich początku.. Aż się łezka w oku kręci. Na pierwszym widać moją czarodziejkę... całą upieprzoną po pachy. Nie wiem jak to się stało ale nigdy więcej czegoś takiego mi się nie przydarzyło. To akurat było po walce z Uber bossami. Nawet moja Rózga jak i Źródło przestały płonąć czytaj emanować energią ognia... po prawej na zdjęciu załapał się kolejny czarodziej. Posiadał na tamte czasy ten sam set broni Chantodo co ja czyli rózgę i źródło. Drugie i trzecie to natomiast mistrzostwo. Spontaniczny run po sekretnym poziomie jakim jest Pony Level czyt pl "Kucykowo" piękna rzeź. Chciałbym te screeny pokazać jakiejś małej dziewczynce... mówiąc "patrz co się stało z tymi ślicznymi kucykami" buahauhauhauhaua

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Jutro może się uda, podobnie jak zrobić fotkę z kompletną kolekcją Diablo na pc.<3

No gdzie ta kolekcja.... minął już czas!!! nie ładnie panie

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

> Tam zaraz wszyscy.... w ten wątek i tak zaglądają nieliczni wybrańcy. "Wypierdki
Temat pewnie ma sporo duchów, którzy czytają ale nic nie piszą.

Ilu takich jest obstawiam, że maks dwa xD choć i tak stoję przy liczbie 0. Ewentualny duch to temporary spirit czyli wielce nieobecny jakiś moderator którzy ma w zwyczaju przeglądnąć temat pod kątem ewentualnych "wykroczeń"/"przestępstw" przeciwko systemowi gram.pl :3 :3 :3

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Ja tak często spędzam
tu czas w nocy, podobnie jak w paru innych tematach(upgrade kompa i posty by ziptofaf
to świetna lektura za każdym razem).
Ale w sumie to masz rację, można sobie pisać swobodnie o wszystkim.

Mam podobnie. Nie raz wejdę w jakiś temat żeby sobie od tak poczytać i zjeść paczkę chipsów... A najlepiej to lubię polować na tematy w których dochodzi do starć/wojenek co za tym idzie ciężka wymiana postów... tematów gdzie ludzie chcą udowodnić swoje racje za wszelką cenę udowadniając że tylko ich racja jest mojsza. Najlepszym momentem jest to gdzie już brakuje argumetu i zaczynają się wyzwiska i obelgi bauhauhauha wtedy tylko szukam reakcji moderatora który częstuje osobnika X i osobnika Y nagrodą!! :> :> :>. Co do ziptofafa
Koleś jest naprawdę ostro ogarnięty jeśli chodzi o komputery jak i informatykę. Ma szerokie pojęcie i zna się na rzeczy. Tylu co on osobom już pomógł na gramie to się w pale nie mieści. Podziwiam, go że mu się chce bo na posty też trzeba poświęcić trochę czasu :P Osobiście głosowałem na niego w plebiscycie na forumowicza roku. Nagroda gram fair play zasłużona jak nic. Sam mi kiedyś podał specyfikacje komputera był to rok 2012 bodajże i do dziś mi ten komputer bangla bez problemów!!

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Ja myślę że alko dla smaku jest ok, ale to się trzeba bardziej w temat wkręcić pewnie,
żeby wiedzieć co, jak, gdzie i z czym. Ale to chyba z wszystkim tak można co się zjada
i pije chyba.;d

Pfff ja to się już później zatraciłem całkowicie... Wódy nie ruszałem. Wolałem wypić dobrą whisky ale przeważnie to wlewałem w siebie hektolitry browarów a same browary spijałem później już na dwa duże łyki [to była norma]. A gdy czas i miejsce zbytnio nie pozwalało bo lekki przypał to browar schodził na jeden hejnał jak do zlewu. Bo tak mi się pić chciało :3 :3. Ja już swoje w życiu wypiłem... starczy mi!!!

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Dżołk taki tylko.;p

Wybacz nie wyczułem nutki sarkazmu ;-)

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

W temacie obrzydzania ładnych rzeczy jestem mistrzem, więc nie mam za grosz skromności.;s

Czym najbardziej obrzydzasz ?. Może brodą ? [o ile ją masz ]

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Głupi pomysł.;s

E tam zaraz głupi... a może masz rację hmmmm :P

Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

"Zaprawdę, powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi
Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh,
Czas Końca. Świat umrze wśród mrozu, a odrodzi się wraz z nowym słońcem. Odrodzi się
ze Starszej Krwi, z Hen Ichaer, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykiełkuje, lecz
wybuchnie plomieniem."

Pff nie wiem jak Ty ale obejrzałem sobie dziś troszku Polsat News.. Czasem tak mam że pójdę do salonu i włączę to pudło by oblookać to i owo. Trafiłem na pogodę i widzę, że na dniach szykują się nam dość ostre upały. Ja osobiście jestem ciepłoludny człek i wolę zdychać z gorąca niż marznąć i trzepotać się jak pies na dworze przy np -10! Ale granice to i ja mam. No cóż. Trzeba będzie uskuteczniać patent na jakiś kiedyś sam wpadłem. Mianowicie. Zmoczyć koszulkę pod zwykłą kranówą, wycisnąć i założyć i śmigać po mieście. Wiadomka po jakimś czasie wysycha ale przez pewien okres czasu jest chłodno :P.

Co tam u Was Wąpiry ? jak minął wam ten dzionek ?.. U mnie zdeczka stagnacja. Jedynie co to po zakupy byłem na obiad. Nie ma to jak wycraftować konkretny gar rosołu. Ugotować kartofle, zrobić mizerię i opędzlować sporą ilość mięcha :P.

Jeśli chodzi o music w głośnikach to dziś już Osty nie leciały... no może jeden. Oryginalne osty z Dragon Balla :) później jednak definitywnie wszystko zabił

Astral Project - Trust in Trance (1996) --------> https://www.youtube.com/watch?v=3I6znsU898o :3 :3 :3


EDIT: Oooo widzę, żeś screena dodał :P

20150803003935

20150803003950

20150803004005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmm jakie śliczne, martwe kucyki.. Aż człowiek zaczyna być głodny buahaha :D Dzień minął pracowicie, od 10 do 18 byłem pracownikiem pewnego sklepu, wcześniej pomagałem przy maluszku a teraz czas na małe giercowanie. Ja też rzucę graficznym spamem, a co - Dżej Dżej uwielbia dobierać mi się do telefonu i zrobił sobie pierwszą samoje*** ;)

20150803011435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że jestem trochę starszy i nikt mi nie robi zdjęć bez pozwolenia. :D
Dzieciaki teraz mają przerąbane. ;p

@Braveheart
Dlaczego takimi starociami się chwalisz? Przecież 60 level i Inferno to już prehistoria. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

"When the moon is full and silence descends upon the land, the hour of magic is upon
us."
]:-> ]:->


Pamiętaj żeby wtedy odpalić sobie piękną kompilację ''Whom the Moon a Nightsong Sings'': https://youtu.be/-CNul5Ya-1E ^^

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

Zappa jak zawsze na propsie :).


''Titties & Beer'' z ''Zappa in New York'', wspaniały i śmieszny numer.:3

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

Co do screenów to może ja się pochwalę./ciach/


Hah, pamiętam że sporo się uśmiechałem kiedy pierwszy raz trafiłem do ''Kucykowa''.;d
Ale w sumie w D2 ''farma mu-mu'' i krowy z berdyszami też była całkiem zabawna.

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

No gdzie ta kolekcja.... minął już czas!!! nie ładnie panie


Sesja zdjęciowa przegrała z bólem głowy, zęba i łamaniem w kościach. Może jutro.;s

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

Mam podobnie. Nie raz wejdę w jakiś temat żeby sobie od tak poczytać i zjeść paczkę chipsów...
A najlepiej to lubię polować na tematy w których dochodzi do starć/wojenek co za tym
idzie ciężka wymiana postów... tematów gdzie ludzie chcą udowodnić swoje racje za wszelką
cenę udowadniając że tylko ich racja jest mojsza. Najlepszym momentem jest to gdzie już
brakuje argumetu i zaczynają się wyzwiska i obelgi bauhauhauha wtedy tylko szukam reakcji
moderatora który częstuje osobnika X i osobnika Y nagrodą!! :> :> :>. Co do
ziptofafa
Koleś jest naprawdę ostro ogarnięty jeśli chodzi o komputery jak i informatykę. Ma szerokie
pojęcie i zna się na rzeczy. Tylu co on osobom już pomógł na gramie to się w pale nie
mieści. Podziwiam, go że mu się chce bo na posty też trzeba poświęcić trochę czasu :P
Osobiście głosowałem na niego w plebiscycie na forumowicza roku. Nagroda gram fair play
zasłużona jak nic. Sam mi kiedyś podał specyfikacje komputera był to rok 2012 bodajże
i do dziś mi ten komputer bangla bez problemów!!


+1 i +1.;D Choć na tym forum z aferami raczej kiepsko, forum CM/FM jest znacznie mniejsze, ale tam afery były proporcjonalnie większe(z tym jak główny admin forum oszukiwał w wyborach do mod teamu na czele ;d).

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

Pfff ja to się już później zatraciłem całkowicie... Wódy nie ruszałem. Wolałem wypić
dobrą whisky ale przeważnie to wlewałem w siebie hektolitry browarów a same browary spijałem
później już na dwa duże łyki [to była norma]. A gdy czas i miejsce zbytnio nie pozwalało
bo lekki przypał to browar schodził na jeden hejnał jak do zlewu. Bo tak mi się pić chciało
:3 :3. Ja już swoje w życiu wypiłem... starczy mi!!!


O widzisz, dobrze że udało Ci się opamiętać i zacząć się kontrolować.
Generalnie to nie uważam zupełnej abstynencji za coś idealnego(ot paradoks, bo sam wypijam tyle że do 100% abstynenta niewiele brakuje ;d), ale jak to bezpieczna opcja to jest ok.

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

Czym najbardziej obrzydzasz ?. Może brodą ? [o ile ją masz ]


Całą swoją osobą obrzydzam.:3
Broda ofc u mnie występuje, kiedyś tylko typowo ''kozia'', od jakiegoś czasu już w całości(z tym, że nie pozwalam jej urosnąć za dużo, żeby nie wyglądać jak menel) i szczerze mówiąc bez niej czułbym się jak bez jakiejś ważnej części ciała.
Za to wąsów nie lubię, i rzadko kiedy goszczą na mojej fizjonomii.

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

Pff nie wiem jak Ty ale obejrzałem sobie dziś troszku Polsat News../ciach/


To tylko cytat z Wiedźmina był.;p
Zima jest dla mnie ok, bo śnieg fajne widoczki tworzyć potrafi, lubię łazić wtedy i podziwiać(nawet wrzucę coś poglądowo-graficznego w tym temacie). Nie lubię za to okresu przejściowego, kiedy śnieg się w błocko zmienia.
Lato tez jest ok, lubię jak jest ciepło. Zresztą, mało jestem marudny na warunki pogodowe po prostu.;d

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

Co tam u Was Wąpiry ? jak minął wam ten dzionek ?.. U mnie zdeczka stagnacja. Jedynie
co to po zakupy byłem na obiad. Nie ma to jak wycraftować konkretny gar rosołu. Ugotować
kartofle, zrobić mizerię i opędzlować sporą ilość mięcha :P.


+1, z tym że gotuję zawsze w sobotę w takich ilościach, żeby w niedzielę trzeba było tylko podgrzać(ofc mizeria i kartofle się w to nie wliczają, robi się świeże każdego dnia). Ale na rosół mam już taki patent, że starcza na weekend i jeszcze zostaje na tyle żeby sobie w poniedziałek pomidorową na nim nastawić.:s

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Braveheart napisał:

EDIT: Oooo widzę, żeś screena dodał :P


No ba, kiedyś było trzeba.;d

@haderQ - 2 mecze już wtopiłem(away z City 3-2 i home z Realem 0-3), jakie drugie miejsce.;s
Pogratulować malucha! :]>

20150803012749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta fotka którą dodałeś mi o Skyrim przypomniała... Jest źle ze mną :P

Dziękuję ;)

@Kadaj - to są najlepsze zdjęcia - za 10 lat będzie u mnie w domu taka scena:
Ja - idź posprzątaj pokój.
J - Nie chce mi się.

30 sekund później:
J - Tato!! Usuń to zdjęcie!
Ja - jak posprzątasz pokój i odrobisz lekcje!
J - Ok.

I kto wygra? Ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 01:37, Gumisiek2 napisał:

A w jaki sposób usuniesz zdjęcie? ;>


A nie ma takiej opcji na Facebooku? ;) Jeszcze go otaguje jak mnie wkurzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 01:33, haderQ napisał:

Ta fotka którą dodałeś mi o Skyrim przypomniała... Jest źle ze mną :P


Nie zagrałem nawet minuty w Skyrim, jestem wolnym człowiekiem.;d
Zresztą widoczki na żywo są lepsiejsze, nawet zakładając to że Skyrim wygląda bardzo ładnie.

Dnia 03.08.2015 o 01:33, haderQ napisał:

/ciach/
I kto wygra? Ja :D


Dobre.:D

20150803014532

20150803014538

20150803014543

20150803014548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet Skyrim na modach nie wygląda tak ładnie jak te zdjęcia ;) Gdzie to było robione? Kurcze tak patrzę na to i chce mi się jechać w góry, ale maluch za młody na takie eskapady jak na razie. Jak podrośnie i będzie więcej sam śmigał to idziemy w góry połazić po szlakach. Przypomniały mi się kawalerskie czasy, jak to się jechało w góry i tydzień praktycznie poza hotelem, ciągle na szlakach. Kilometrów się nabiło że hej, a i widoczki piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 01:42, haderQ napisał:

> A w jaki sposób usuniesz zdjęcie? ;>

A nie ma takiej opcji na Facebooku? ;) Jeszcze go otaguje jak mnie wkurzy :D


Miałem na myśli usunięcie zdjęcia z tego tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 01:59, Gumisiek2 napisał:

Miałem na myśli usunięcie zdjęcia z tego tematu :D

Pewnie by już o nich zapomniał.... niedługo zacny spam zaleje to zdjęcie i nikt o nim za bardzo nie będzie pamiętał :P Ewentualnie poprosił by moda o ich usunięcie.

@Kadaj

Dnia 03.08.2015 o 01:59, Gumisiek2 napisał:

Dlaczego takimi starociami się chwalisz? Przecież 60 level i Inferno to już prehistoria. : <

Ohh ty niewierny! Czy ty drogie dziecię chociaż w małym stopniu pamiętasz tamte czasy hę ??!!
Ale skoro tak Ci zależy to łap :P
Bezczelnie się pochwale swoją Mniszką :P Bo gra mi się nią pysznie i bałamuci wszyściusio co stanie jej na drodze!!
Z resztą łap link do profilu! Tam oblukasz moje ciuszki. W byle czym nie chodzę :P Starożytne wersje muszą być!
Na Szamanki nie patrz bo z nimi sobie lekką przerwę zrobiłem ale jak bym chciał to bym je też pod starożytne ciuchy ubrał :P

20150803020611

20150803020621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować