Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2015 o 03:19, Kadaj napisał:

Oj tam, Steamy nie orają tak jak *cenzura*.

:D :D

Dnia 01.09.2015 o 03:19, Kadaj napisał:

> Daj "Włóż od tyłu" ;-)
Sam taki wstaw. xD

Kurde chyba nie załapałeś :D jak miałem WT nie sprawdzałem czy można wstawiać znaki zapytania.... więc jeszcze raz... Włóż od tyłu ? ;-) [Pomyśl i daj odpowiedź :3 3 :3 :3] Rozpal latarnie umysłu do czerwoności.

Dnia 01.09.2015 o 03:19, Kadaj napisał:

> Nikt nie każe Ci grac na sezonie :P
Ale przecież na sezonie gra się tak samo jak na nie-sezonie. ;p

To graj jak chcesz :P

Mery chyba wsiąkł w fabryczki na dobre.... 3:20 a jeszcze brak spamu w jego wykonaniu... choć nie zdziwiłoby mnie to jakby o 4 albo 5 bądź 6 coś naskrobał :P
Za oknem nieźle grzmi :P zaraz chyba będzie padać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 03:24, Braveheart napisał:

Kurde chyba nie załapałeś :D

I teraz mi smutno. : (

Dnia 01.09.2015 o 03:24, Braveheart napisał:

Rozpal latarnie
umysłu do czerwoności.

Do tego trzeba chyba zdecydowanie wyższego IQ niż moje. ;p

Dnia 01.09.2015 o 03:24, Braveheart napisał:

To graj jak chcesz :P

I nie graj jeśli nie chcesz. :3

Dnia 01.09.2015 o 03:24, Braveheart napisał:

Mery chyba wsiąkł w fabryczki na dobre....

A żeby mu robactwo zjadło taśmę produkcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 03:32, Kadaj napisał:

I teraz mi smutno. : (

Nie symuluj...

Dnia 01.09.2015 o 03:32, Kadaj napisał:

> Rozpal latarnie
> umysłu do czerwoności.
Do tego trzeba chyba zdecydowanie wyższego IQ niż moje. ;p

Wierze w Ciebie..... jeszcze raz. Włóż od tyłu ? :D Kadaj jedziesz... szybko raz, odpowiedź... proste jak drut.

Dnia 01.09.2015 o 03:32, Kadaj napisał:

I nie graj jeśli nie chcesz. :3

I nigdy nie oddawaj czasu jaki zmarnowałeś na gry :P

Dnia 01.09.2015 o 03:32, Kadaj napisał:

> Mery chyba wsiąkł w fabryczki na dobre....
A żeby mu robactwo zjadło taśmę produkcyjną.

A może leży pijany w rynsztoku....
To co.... od jutra drogi Kadaju będziesz w tym znamienitym wątku tylko w weekendy ? :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 03:48, Braveheart napisał:

Nie symuluj...

Dlaczego? Mam talent do wszelkiego oszukaństwa. : >

Dnia 01.09.2015 o 03:48, Braveheart napisał:

A może leży pijany w rynsztoku....

To przynajmniej mu chłodniej. ;p

Dnia 01.09.2015 o 03:48, Braveheart napisał:

To co.... od jutra drogi Kadaju będziesz w tym znamienitym wątku tylko w weekendy

To zależy jak bardzo będziesz tęsknił!

Czas chyba w coś pograć. Jeszcze wrzucę ładny obrazek z PoE na pożegnanie. Już dawno kawaii pannami nie spamowałem, tęskno mi za czymś w takim stylu.

20150901040135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wąpierze :) co tu tak cicho? Duszno u was przeokropnie jak u mnie? Ogarniam od paru godzin Mad Maxa i powiem Wam, że wkręcam się coraz bardziej. Nie żałuję wydanej kasiorki na ten tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 01:01, haderQ napisał:

Duszno u was przeokropnie jak u mnie?

Zaczęło wiać, myślałem że burza jakaś nadciągnie, a tu póki co lipa. : <

Dnia 02.09.2015 o 01:01, haderQ napisał:

Ogarniam od
paru godzin Mad Maxa

Ma dużo wspólnego z filmem?

A ja póki co słucham muzyki i farmię stemowe karty, jeszcze bez natchnienia na granie. Znaczy spróbowałem Space Marine, ale meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma wiele wspólnego z filmem :) Widziałem, że odpaliłeś te kilkuletnią gierkę, aż się zdziwiłem ;) Nie zapamiętałem jej źle, bawiłem się przy niej całkiem nieźle, choć teraz pewnie bym nawet nie odpalił.

PS. Steam padł :P dobrze, że w grze i można dalej grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 01:01, haderQ napisał:

Cześć wąpierze :) co tu tak cicho? Duszno u was przeokropnie jak u mnie? Ogarniam od
paru godzin Mad Maxa i powiem Wam, że wkręcam się coraz bardziej. Nie żałuję wydanej
kasiorki na ten tytuł :)


Cisza jest idealna, bo świetnie pasuje do smutku, marazmu i beznadziei.;s

Duszno nie jest, ale jakoś idealnie też nie. Ciepło, ze 20 stopni, w dzień upał(choć do tego co był 2-3 tygodnie temu to mu daleko). Szkoda że deszczu brak(pomimo tego że wczoraj ubiłem dwa pająki, zamiast jak to zwyczajnie bywa wywalić je z domu żywe), bo to co napadało kilka dni temu już dawno zniknęło.;/

Pogram sobie chwilę w FM, zacznę do nowa, wezmę sobie United - zawsze grałem nimi w każdego CM/FM, a w 14 jeszcze jakoś nie - i zrobię porządek.;s

@Kadaj - mój efekt nieobycia z grami jest świetny. Patrząc na te screeny co wrzucałeś byłem pewny że to z EE Icewind Dale(tylko coś portrety mi nie pasowały), a to przecież PoE.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 01:10, haderQ napisał:

Widziałem, że odpaliłeś te kilkuletnią gierkę,
aż się zdziwiłem ;)

Ale co w tym dziwnego? Pogrywam czasem w znacznie starsze tytuły, a każdy zasługuje na swoją szansę. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kto leci a kto przychodzi do United? Co do upału, to dzisiaj był pod tym względem okropny dzień. Wiatru zero, temperatura bardzo wysoka i słońce, które nie dawało spokoju ani na minutę...

@Kadaj - nie no, ja również grywam w starsze gry, ale akurat Space Marine drugi raz bym nie przeszedł :) Baldur''s Gate czy Icewind Dale to raz na jakiś czas odpalam, o HoMM III nie wspominając nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 01:33, haderQ napisał:

To kto leci a kto przychodzi do United? Co do upału, to dzisiaj był pod tym względem
okropny dzień. Wiatru zero, temperatura bardzo wysoka i słońce, które nie dawało spokoju
ani na minutę...


Na pewno nie poleci van Persie, i na pewno nie przyleci Martial.;d
W sumie nie wiem jeszcze za bardzo co i jak. Young ma największe szanse na odejście, bo nijak nie pasuje mi do roli wing backa(w obronie jest żałosny) i zarabia strasznie dużo jak na głębokiego rezerwowego. No i na 100% Lindegaard, 40k tygodniówki za siedzenie na trybunach to ciut za wiele.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 01:15, Nephren-Ka napisał:

Pogram sobie chwilę w FM, zacznę do nowa, wezmę sobie United - zawsze grałem nimi w każdego
CM/FM, a w 14 jeszcze jakoś nie - i zrobię porządek.;s

Ciekawe czy de Gea będzie chciał odejść do Realu. ;p
Ja też obecnie w United siedzę, ale w 2039 roku. Bajzel większy niż obecnie, regularnie miejsce w połowie tabeli, z drobnymi zrywami na LE/LM co parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kadaj... do szkoły jutro a nie zieloną kropkę ja przy Twoim avatarku widzę :D
Spać ... by rano wstać hauhauha z resztą co ja wygaduję. Sam nawet chodząc do tej nieszczęsnej budy zarywałem nocki do grubo 4:00 cisnąc jeszcze w Diablo II albo w BGII.... ehhh

Jak tam u was ?. Pogoda dziś na cud. Delikatny wiaterek przez co było czym oddychać. Za oknem nawet dość chłodno przez co i komputer nie dostaje tak gdy jest na stresie :P
Właśnie kończę zamawiać perfumy bo aktualne już w stanie krytycznym!! :P
http://www.iperfumy.pl/hugo-boss/in-motion-woda-toaletowa-dla-mczyzn/#video-imgs
Skubane dają radę używam już ich z 2 lata i nie żałuję. Na zmianę z http://www.iperfumy.pl/calvin-klein/ck-one-woda-toaletowa-unisex/ <---- te od bitych 5 lat... żeby nie było monotonnie of kors :# :# :# Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 02:14, Braveheart napisał:

Spać ... by rano wstać hauhauha z resztą co ja wygaduję. Sam nawet chodząc do tej nieszczęsnej
budy zarywałem nocki do grubo 4:00 cisnąc jeszcze w Diablo II albo w BGII.... ehhh

To jesteś taaaaki stary. ;d

Dnia 03.09.2015 o 02:14, Braveheart napisał:

Polecam każdemu!

Mi tam wystarczy, że pachnę whisky i tytoniem. :3

A w obrazkach dziś moje najnowsze gierkowe odkrycie. Wprawdzie Mario Kart to nie jest, ale póki co całkiem przyjemna ścigałka. : >

20150903022024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 02:21, Kadaj napisał:

To jesteś taaaaki stary. ;d

Najlepsze czasy jakie mogły powstać... nie to co teraz jakieś. Wszystko wymagające czegoś pfffff a fuj...
A stary to jest też pies :D

Dnia 03.09.2015 o 02:21, Kadaj napisał:

Mi tam wystarczy, że pachnę whisky i tytoniem. :3

Hahah dobre. Ty i whisky.... Wy ta dzisiejsza młodzież nie potrafi docenić smaku dobrej łychy... Pijacie jakieś wódki a jak już dobieracie się do whisky to bezczelnie jak baby rozrabiacie najczęściej z Colą/Pepsi.... pijąc jednocześnie płyn do mycia naczyń.... Whisky + odrobinka wody ewentualnie plaster cytryny... ahhh ile bym dał żeby teraz strzelić taką porządną ale niestety dałem sobie słowo że już nigdy alkoholu nie tknę.... nie ma szans! Ja już swoje w życiu wypiłem.

Dnia 03.09.2015 o 02:21, Kadaj napisał:

A w obrazkach dziś moje najnowsze gierkowe odkrycie. Wprawdzie Mario Kart to nie jest,
ale póki co całkiem przyjemna ścigałka. : >

Prequel do pierwszych NFSów xDDDDDDD

PS: A na pytanie zadane: Włóż od tyłu? Jest prosta wręcz banalna odpowiedź : Żółw ;_) [Nie wmówisz mi że to było takie trudne :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 03:27, Braveheart napisał:

Najlepsze czasy jakie mogły powstać...

Sentymenty. ;d

Dnia 03.09.2015 o 03:27, Braveheart napisał:

dzisiejsza młodzież nie potrafi docenić smaku dobrej
łychy...

Poza tym ćpajo krokodyla i słuchajo Blog 27. ;p

Dnia 03.09.2015 o 03:27, Braveheart napisał:

PS: A na pytanie zadane: Włóż od tyłu? Jest prosta wręcz banalna odpowiedź : Żółw
;_) [Nie wmówisz mi że to było takie trudne :P]

No przecież pisałem że jestem za głupi. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 03:47, Kadaj napisał:

Sentymenty. ;d

To były złote czasy! Gry wychodziły działające a nie że trzeba zaraz paczować i publicznie przepraszać..... złote czasy panie ... teraz to czasy są... ale z tombaku.... :3

Dnia 03.09.2015 o 03:47, Kadaj napisał:

Poza tym ćpajo krokodyla i słuchajo Blog 27. ;p

Krokodyla ćpajo najgorsi idioci pod słońcem gorsi niż heroiniści..... Blog 27 to ty jeszcze o tym pamiętasz ?
Dobrze, że ten fenomen był niczym choroba ba niczym przeziębienie. Samo przeszło....... że ktoś to kupował. Totalny kicz.

Dnia 03.09.2015 o 03:47, Kadaj napisał:

> PS: A na pytanie zadane: Włóż od tyłu? Jest prosta wręcz banalna odpowiedź
: Żółw
> ;_) [Nie wmówisz mi że to było takie trudne :P]
No przecież pisałem że jestem za głupi. : <

Nie bądź taki skromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 03:20, Kadaj napisał:

Ciekawe czy de Gea będzie chciał odejść do Realu. ;p


Na razie siedzi cicho i spokojnie.;d
Póki co: De Gea - Rafael, Vidic, Jones, Evra - Fellaini - Carrick, Ward-Prowse - Mata - Ronney, van Persie
Szkoda że Vidic odchodzi na free transfer, stary już jest ale lubię skurczybyka.;/
Planuję sprowadzić Shawa(jak w rzeczywistości) i Barkleya, generalnie oprzeć klub na Anglikach. Dlatego też moim drugim(i ostatnim) transferem było skaperowanie Karola Angielskiego z Korony. Chłop się pouczy od Persila i Roo, zrobi się z niego drugi Lewandowski.;d

Dnia 02.09.2015 o 03:20, Kadaj napisał:

Ja też obecnie w United siedzę, ale w 2039 roku. Bajzel większy niż obecnie, regularnie
miejsce w połowie tabeli, z drobnymi zrywami na LE/LM co parę lat.


Standard, AI w FM przeważnie rozwija kluby(od względem transfeów) w idiotyczny sposób i po parunastu latach wszędzie jest bajzel.;d
Chociaż generalnie to w realnym świecie często wcale lepiej to nie wygląda.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko Ty żyjesz ? :> czy jesteś imitacją życia ? Jak tam spacery po lesie ? regularne czy ostatnio ich mniej...
Ogólnie pewnie znów Ci dzień miną spod znaku zatracenia i degrengolady więc nic nowego się nie dowiem [a może jednak ?? hmmmm]

Ogólnie to chyba Mery przepadł jak kamień w wodę chyba mu neta zabrali albo fabryczki tak go pochłonęły, że zatracił poczucie czasu.

Meryphillia [R.I.P] [*] :3 :# :3 :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2015 o 02:03, Braveheart napisał:

Matko Ty żyjesz ? :> czy jesteś imitacją życia ? Jak tam spacery po lesie ? regularne
czy ostatnio ich mniej...
Ogólnie pewnie znów Ci dzień miną spod znaku zatracenia i degrengolady więc nic nowego
się nie dowiem [a może jednak ?? hmmmm]


Ofc beznadzieja trwa. Dzień w tygodniu - wstaję, godzina-dwie nic nie robienia, potem co nieco obiadowych zabaw w kuchni, zmywanie, idę spać na 2-3 godziny(zależnie od wyrobienia się z zadaniami wcześniejszymi), potem do pracy, wracam, biorę prysznic i godzina-dwie nic nie robienia przy kompie z lodami(zalane przeważnie maślanką zmiksowaną z jakimiś owocami).
W weekend zamiast iść do pracy sprzątam i śpię więcej(zwłaszcza w niedzielę). No i tyle by było scenek z życia.
A, no i kupiłem sobie takie coś do kompa: http://cdn5.thinkcomputers.org/wp-content/uploads/2014/07/71.jpg ;d tylko moje bez ''okna''.;s
Spacery nocne czasami uskuteczniam właśnie w sobotę albo niedzielę, o ile nie wybiorę spania.

Dnia 04.09.2015 o 02:03, Braveheart napisał:

Ogólnie to chyba Mery przepadł jak kamień w wodę chyba mu neta zabrali albo fabryczki
tak go pochłonęły, że zatracił poczucie czasu.


Nie bój się, nie umarł, bo scorbbluje muzykę na laście.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować