Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2015 o 02:35, Nephren-Ka napisał:

A wystarczy sobie RYM-a odpalić i po listach różnych pochodzić, choćby: https://rateyourmusic.com/list/davidnassy/essential_recordings__electro/
A nie forumowiczów od rozgrywek wszelakich odciągać. Brave leniwy jest, ot co! ;d

Nie troluj :D Ja po prostu wiem że wąpirz Mery ma w tym sporą wiedzę i czułem wręcz to że ma wręcz największą wiedzę :P [ Tak mery schlebiam Ci] Widzisz Twa lista też się przyczyni do przestudiowania :P

Ogólnie to co tu się wyprawia. Ja wiem ,że jest jesień a łysy dziś znów świeci w pełni. O godzinie 17:00 z hakiem mienił się wręcz pięknie jak nigdy. Był ogromny oraz w kolorze krwistej czerni. Dawno takiego łysego nie widziałem. Co jest z nocnym spamem ? :>

Dzięki Mery za kilka tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2015 o 04:07, Braveheart napisał:

Nie troluj :D Ja po prostu wiem że wąpirz Mery ma w tym sporą wiedzę i czułem wręcz to
że ma wręcz największą wiedzę :P [ Tak mery schlebiam Ci] Widzisz Twa lista też się przyczyni
do przestudiowania :P



:3

już bez przesady...
To, że się osłuchuje namiętnie elektroniczną muzą od dwudziestu lat, nie znaczy jeszcze żem jakiś wybitny znawca, bo i też zresztą często polecam coś oparte w dużej mierze na subiektywnej ocenie.

Dnia 28.10.2015 o 04:07, Braveheart napisał:

Co jest z nocnym spamem ?


Czasu ni ma. :/
Jak nie "życie", to całonocne szarpanie z znajomkiem w odkrycie growe ostatniego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2015 o 03:04, meryphillia napisał:

/ciach/
A RYM przoduje wręcz w takich mocarnie subkietywnych listach i nie na darmo pisze się
w sieci, że zatwardziali wyznawcy tego portalu, bardzo często mają małe pojęcie o muzyce,
której listę "the best of" próbują zajadle wpajać jako jedynie słuszną. ;)


Listy użytkowników raczej zawsze będą subiektywne.;p
Ja nie traktuję takich propozycji jako jakiejś prawdy objawionej, tylko jako zbiór rzeczy które mogę sprawdzić i wyłowić z tego to co mnie zainteresuje. Jakby nie patrzeć to chyba lepszy sposób niż szukanie po całym gatunku(chociaż to czasami też się przydaje). Zresztą cała strona sprawdza się bardzo dobrze o ile korzysta się z niej w odpowiedni sposób(patrzenie na same oceny czy listy jak w obrazek jest głupie). Ale znając tam co najmniej kilku użytkowników których gustu muzycznego jest się pewnym można szybko znajdować ciekaw rzeczy grzebiąc w ich bibliotekach.;d
Całkiem przydatne jest też okienko z nadchodzącymi albumami wykonawców których się wcześniej oceniło, wielu nowych płyt dzięki temu nie udało mi się przegapić.;s

Btw, ''życie'' Ci czas zabiera? Ojjjj, Panie, starość chyba nadchodzi wielkimi krokami.;p

Btw2 - napisz coś więcej o tej grze wurmo-podobnej na dzikim zachodzie, czy to darmowe, jeśli tak to skąd pobrać, na jakimś serwerze grać, itp.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2015 o 01:52, Nephren-Ka napisał:

Btw, ''życie'' Ci czas zabiera? Ojjjj, Panie, starość chyba nadchodzi wielkimi krokami.;p


Ojtam ojtam. :3

Dnia 29.10.2015 o 01:52, Nephren-Ka napisał:

Btw2 - napisz coś więcej o tej grze wurmo-podobnej na dzikim zachodzie, czy to darmowe,
jeśli tak to skąd pobrać, na jakimś serwerze grać, itp.;d


Salem
Gra twórców podobnej gry w założeniach, czyli Heaven & Hearth.
http://www.salemthegame.com/

Chodzi o to samo co w Wurmie, też jest to w praktyce MMO z permadeathem.
Największy plus, to fakt że gra jest w pełni darmowa, choć można w sklepiku kupować pewne dogodności, które jednakże nie dają nie wiadomo jakiej tam przewagi.

Co prawda mechanika jest nieco pogmatwana w obrębie zwiększania sobie czterech podstawowych cech występujących w grze (związane jest to z wykonywaniem sesji żywieniowych) oraz sterowanie jest nieco jak ja to nazywam "clunky" przez co walka z mobami, i graczami może przyprawić o mdłości, a nawet wściekłość, ale tak czy siak gra się jak na razie całkiem sympatycznie.
Da rade nawet i samemu ogarnąć sporo rzeczy, ale mimo wszystko najefektywniej jest grać w kilkuosobowym zespole, którego poszczególni członkowie zajmują się konkretną "branżą".
O grafice nie wspominam, bo w tego rodzaju grach liczy się dla mnie content, a tego w Salem nie brakuje.

Serwery są tylko dwa, z czego jeden tymczasowy i ograniczony wielkością oraz nastawiony głównie na PVP.
Drugi serwer jest ogólny, PVP tez oczywiście istnieje, ale z racji wielkości mapy (aby dotrzeć z jednego krańca mapy na drugi idąc prostą droga, potrzeba ponoć 10h) kontakt z innymi graczami ogranicza się do głównego miasta.
Poza owym miastem trzeba zresztą pilnować się , bo kosa w plecach może nadejść w każdym momencie. ]:>
Na ponad tydzień szarpania, spotkaliśmy z znajomkiem w naszych okolicach raptem trzy osoby, a wcale nie odeszliśmy daleko od wspomnianego głównego miasta.
Pewnie zresztą jakaś dzika horda nadejdzie gdy już się nieco obłowimy w bogactwo... jak zwykle. ;D

Polecam chociaż obadać, bo i co szkodzi.
Jakby co, chętnie przyjmiemy do naszej osadki kogoś do niewol... ten tego... pomocy. ]:>

Na obrazkowym spamiku wspomniana osada i mój Jozin z Bazin.

20151029034741875

2015102903475261

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nocny spam w postaci dwóch postów jednak się pojawił. Dobrze wiedzieć, że na forum są jeszcze wyznawcy nocnego spamu i pilnują jako tako tradycji jak tylko mogą. Jestem po dwóch filmach. Dochodzi 6:15 rano zaraz trzeba będzie ruszyć się i iść do sklepu po jakiś świeży chleb czy bułki oraz "świeżynę" pączka którego wchłonę z kakao :P Później jakoś się zobaczy. Może uwalę się do trumny ... a no nie do trumny nie ma jak. Trzeba trochę euro zarobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hy hy. Przez ostatnie 2 dni miałem jakieś bzdury na jednej karcie przeglądarki włączone i wypadła mi paczka paczka z gierki, warta póki co 20€. I ponoś jej wartość będzie rosła. A żeby było śmieszniej, ową gierkę kupiłem za wygraną kasę. ;d

I teraz zmagam się z własną wolą, bo kusi mnie pakiet skórek dla postaci Dead or Alive 5 Last Round w 50% promocji. Jeeej.

A w ramach nocnego spamu - Cho Dengeki Stryker. Fajne, choć momentami trochę zryte.


20151030002201531

20151030002205984

20151030002216390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2015 o 00:23, Kadaj napisał:

I teraz zmagam się z własną wolą, bo kusi mnie pakiet skórek dla postaci Dead or Alive
5 Last Round w 50% promocji. Jeeej.


kek

IMO najdurniejszy element wymysłu chciwych wydawców jeśli chodzi o DLC.
Jestem w stanie zrozumieć sprzedawanie starterów dla początkujących w grach jak Salem, którym ostatnio się jaram, ale wyłącznie wizualnych elementów jako DLC za grubą kasę nigdy nie zrozumiem.
Wyjątek od reguły stanowić mogą tylko gry darmowe, gdzie owe skórki są jednym z elementów zarabiania na wydanej grze.
Oczywiście nie mam pretensji do samych kupujących, bo to ich pieniądze, by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D

W fabryczkach nie ma żadnych DLC.
A w aktualnie ogrywanym Salem jeszcze nie wydałem realnych pieniędzy, ale by nie było niebawem to zrobię, bo
jak najbardziej twórcom się należy.
I być może nawet kupię sobie jakieś "gatki" właśnie. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2015 o 04:04, Kadaj napisał:

No przecież to jasne że lepiej wydać na nowe gatki dla Marie Rose niż na jakieś fabryczki
czy inne stajnie. :3

A nie lepiej wydać na prawdziwe gatki dla kobiety ? ;-)

Nigdy nie pojmę tego fenomenu jarania się jak termit [a tacy po świecie kroczą] anime gatkami czy miniówkami nie mówiąc już o anime kobietach. Spoko piękne oczy pięknymi oczami ale ludzie..... Mi też osobiście niektóre "panienki", "wizualnie" pod względem kreski jako tako mi się też "podobają", ale trochę dystansu do jasnej Anieli. Czyżby virtual doszczętnie niektórym zastąpił powietrze ?. Czy może ja mam coś z głową ?


]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2015 o 01:11, Braveheart napisał:

A nie lepiej wydać na prawdziwe gatki dla kobiety ? ;-)

A jeszcze lepiej na czekoladę z orzechami. Dla siebie. : >

Dnia 02.11.2015 o 01:11, Braveheart napisał:

Czyżby virtual
doszczętnie niektórym zastąpił powietrze ?.

Ale... Przecież... Wirtualne panny to jedyna szansa na kontakt z dziewczynami. Nie rozumiesz. : (

Dnia 02.11.2015 o 01:11, Braveheart napisał:

Czy może ja mam coś z głową ?

Nieee, tylko strasznie zrzędliwy ostatnio jesteś. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2015 o 01:36, Kadaj napisał:

A jeszcze lepiej na czekoladę z orzechami. Dla siebie.

Jeszcze lepiej jeszcze na kratę dobrego bronka albo flachę dobrej whisky :# :3 :#

Dnia 02.11.2015 o 01:36, Kadaj napisał:

Ale... Przecież... Wirtualne panny to jedyna szansa na kontakt z dziewczynami. Nie rozumiesz. : (

O to godzina wiedźm a podczas niej rodzą się ciekawe teksty
:D :D
Próbuję zaimplementować Twoją myśl w swoją macierz by przeanalizować wielozmienną zdania które wypowiedziałeś / napisałeś. Niestety żaden kod tego nie jest w stanie tego rozszyfrować. Za każdym razem "akces denided" xD Stosując stary algorytm do przetwarzania takich zaszyfrowanych informacji wykorzystując wszystkie kombinacje znaczenia ów tego pokręconego zdania. Chcąc nie chcąc nie do końca mogę to pojąc. Problemem jest to że chyba wykorzystuję schematy obowiązujące matematykę jaką znamy i jaką niby mieni się cały wszechświat. Jako architekt wszelakiego stworzenia wprowadzam własne kody czyli tak zwany system czwórkowo - piątkowy oparty na analizie czwartych liter wyrazu oraz piątych mnożąc to razy pięć potem dodając jeszcze pięć a na koniec dzieląc przez cztery by na końcu dać do plusowo minusowaego pierwiastka do potęgi piątej razy nieskończoność pomnożona przez wieczność.... Wynik ? Nie jestem wstanie zapisać tego słownie gdyż żadne dyski czy serwery nie pomieściły by takiej ilości kodu. Chcąc nie chcąc wynik mam. Na twierdzenie: Nie rozumiesz wiem ze nie rozumiem ale wiem o co Ci chodzi :3 :3 :3 :3 :3 :3 :3

Dnia 02.11.2015 o 01:36, Kadaj napisał:

Czy może ja mam coś z głową ?
Nieee, tylko strasznie zrzędliwy ostatnio jesteś. ;p

Przez to że księżyc był w pełni a teraz wchodzi w nów :P Spoko już mam luz. :P I to wielki luzzzzzz i walę killing dżołkami w podpiętych wątkach tego jakże fenomenalnego forum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2015 o 03:14, Braveheart napisał:

Jeszcze lepiej jeszcze na kratę dobrego bronka

Akurat piwa nie lubię. No chyba że z dużą ilością soku. :3

Dnia 03.11.2015 o 03:14, Braveheart napisał:

Jako architekt
wszelakiego stworzenia wprowadzam własne kody

Braveheart Enhanced Edition? ;p

Dnia 03.11.2015 o 03:14, Braveheart napisał:

Spoko już mam luz. :P

I już Ci nagie selfie nie przeszkadzają? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 00:10, Kadaj napisał:

Akurat piwa nie lubię. No chyba że z dużą ilością soku. :3

To może na kratę reedsa ? :3

Dnia 04.11.2015 o 00:10, Kadaj napisał:

Braveheart Enhanced Edition? ;p

Zgadza się ale zapomniałeś o czymś jeszcze. Braveheart Ultimate Evil Edition :P

Dnia 04.11.2015 o 00:10, Kadaj napisał:

I już Ci nagie selfie nie przeszkadzają? xD

O chłopie. Selfie to dla mnie jak dla wampira czosnek czy srebro. Nie mówiąc już o najgorszym modowym ścierwie jakim jest selfie po sexie :X :X :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 00:55, Braveheart napisał:

O chłopie. Selfie to dla mnie jak dla wampira czosnek czy srebro. Nie mówiąc już o najgorszym
modowym ścierwie jakim jest selfie po sexie :X :X :X


A to nie jakaś miejska legenda? Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 01:07, pawbuk napisał:

A to nie jakaś miejska legenda? Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim :)

Witoj i Witajcie Nocni Łowcy głodni kolejnych nocy...

Ty z tym zdaniem to na serio czy jakimś sarkazmem pojechałeś ? :>

Raz: Nie, to nie jest miejska legenda. Dwa: Jeśli rzeczywiście się nie spotkałeś z czymś takim to nie masz czego żałować. Uwierz mi. Ten nowy trend może w Polsce nie był aż tak "popularny", ale gdy tylko się pojawił to portale typu o2.pl, wp.pl onet.pl o tym wręcz trąbiły ;]

Trzy: Zapraszam do tego wątku :D

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4248&u=15959

Dajcie sobie upust i niech poniesie Was fantazja ]:-> ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 00:34, Braveheart napisał:

Raz: Nie, to nie jest miejska legenda. Dwa: Jeśli rzeczywiście się nie spotkałeś z czymś
takim to nie masz czego żałować.

Ja też się z tym takim nie spotkałem, myślałem że sobie w ten sposób ogólnie robisz jaja z selfie. ;p

Dnia 06.11.2015 o 00:34, Braveheart napisał:

Trzy: Zapraszam do tego wątku :D

O kurczaki, na forum Blog27 był kiedyś taki wątek. xDDD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 00:46, Kadaj napisał:

Ja też się z tym takim nie spotkałem, myślałem że sobie w ten sposób ogólnie robisz jaja z selfie. ;p

To też nie masz czego żałować :D.

Dnia 06.11.2015 o 00:46, Kadaj napisał:

O kurczaki, na forum Blog27 był kiedyś taki wątek. xDDD

Kurczaki to mało powiedziane xD. Wręcz koguty i indyki. Ja do teraz nie daję wiary jakim cudem ta znamienita zabawa umknęła mi podczas mojej całej forumowej egzystencji. A gniję i spamuję tu już 8 lat z lekkim hakiem :3 :3 :# :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 00:34, Braveheart napisał:

Ty z tym zdaniem to na serio czy jakimś sarkazmem pojechałeś ? :>


Całkowicie serio :D

Dnia 06.11.2015 o 00:34, Braveheart napisał:

Raz: Nie, to nie jest miejska legenda. Dwa: Jeśli rzeczywiście się nie spotkałeś z czymś
takim to nie masz czego żałować. Uwierz mi. Ten nowy trend może w Polsce nie był aż tak
"popularny", ale gdy tylko się pojawił to portale typu o2.pl, wp.pl onet.pl o tym wręcz
trąbiły ;]


To widać mam szczęście, że mnie to jakoś ominęło :D Nigdy takiego selfie nie widziałem, więc zacząłem się zastanawiać, czy to czasem nie bardziej legenda, trochę jak z tymi "słoneczkami" w gimnazjach, o których większość słyszała, ale nikt nie uczestniczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 01:13, pawbuk napisał:

To widać mam szczęście, że mnie to jakoś ominęło :D Nigdy takiego selfie nie widziałem,
więc zacząłem się zastanawiać, czy to czasem nie bardziej legenda, trochę jak z tymi
"słoneczkami" w gimnazjach, o których większość słyszała, ale nikt nie uczestniczył :D

Wpisz sobie chociażby selfie po seksie w google grafika ]:-> Nawet i zdjęcie Kardashianki tam znajdziesz. Gdzie jej partner życiowy, raper:
"Kani łest" leży sobie w łóżku :P Z mojej strony EOT jeśli chodzi o selfie bo nigdy w życiu tego wyrazu jak w przeciągu ostatnich 48 godzin nie napisałem ;] ;]..... a czuje że to tylko początek mody, która IMO pójdzie dalej i ewoluuje. Prywatność ludzka upadła na tyle że będzie wciąż mało. Więc na "fejsbuku" ludzie będą wstawiać foty/filmiki jak szczytują albo jak stękają podczas seksu..... Buiahuahuahuahuahuahuah :X :X :X [Wcale by mnie to nie zdziwiło]

A teraz wracam do powtarzania od początku serialu jakim jest "Dexter" ;]. Aktualnie na blat epizod trzeci sezonu pierwszego wskakuje. Nie ma to jak HD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować