Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Mnie zdjęcia BG nie są potrzebne, mam te gry w swoich pierwszych wydaniach i wiem jak wyglądają.;p
Zaś co do samej serii, to chyba wolałem pierwszą część. Tam był taki fajny klimat wędrowania po ''zapomnianych krainach'', lubię do tego co jakiś czas sobie wracać.
Widzę że wiele osób pamięta głosy i kwestie wielu postaci, ale to chyba nic dziwnego dla oprawy wykonanej w tak fenomenalny sposób. Lista aktorów(i to przecież topowych, znanych dla wielu osób które w ogóle w gry nie grają nawet) którzy wzięli w tym udział jest dość spora, i to widać właśnie po tym że się to po latach ciągle pamięta.
Dla mnie zawsze zabawna będzie kwestia Imoen ''Jestem chętna i gotowa!'', która brzmi dziś lekko perwersyjnie.;d
Poza tym w dodatku do BG2 był taki fajny chochlik(zwał się Cespenar, pamiętam), który miał świetne teksty i gadał trochę jak Yoda...Mm. Cool bastard sword, oh yes. Why bastard, you think? No parent? :D

Przy okazji, to również dobrze(choć nie aż tak fajnie) były zrobione dźwięki i muzyka w Icewind Dale. Sama gra była znaaacznie bardziej siekanką niż erpegiem, ale klimat oprawy audio był luks. Pamiętam, że można było dobrać głos dla postaci-niemowy(który to wydawał tylko mruknięcia wszelakie). Podobnie pięknym momentem dla ledwo żywej postaci był tekst(zaczynający się od charakterystycznego zagwizdania): ''Tutaj, leczenie proszę!''.;d

Warto też pamiętać o takie jednej interaktywnej grze-książce, gdzie też był świetny ost: https://youtu.be/UvSc5jfZP_g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

Mnie zdjęcia BG nie są potrzebne, mam te gry w swoich pierwszych wydaniach i wiem jak
wyglądają.;p

No to niespodzianki nie będzie.... Ale masz rację. Jeszcze by kto zawału dostał na ich widok albo hmmm nie wiem. Najmłodsze pokolenie nie wiedziało co to jest :D :D

Dnia 19.11.2015 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

Zaś co do samej serii, to chyba wolałem pierwszą część. Tam był taki fajny klimat wędrowania
po ''zapomnianych krainach'', lubię do tego co jakiś czas sobie wracać.

Ja każdą grę opartą na silniku Infinity uwielbiam. Najbardziej BG2, Nie wspominając juz o Dolinie Lodowego Wichru a o PT również. Ale co jak co NWN i NWN2 również się do tego zaliczają ale tak wiem to już nie jest Infinity engine :P apro po NWN2 :P https://www.youtube.com/watch?v=ngeE_PM53bw

Dnia 19.11.2015 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

Dla mnie zawsze zabawna będzie kwestia Imoen ''Jestem chętna i gotowa!'', która brzmi
dziś lekko perwersyjnie.;d

Ja już w wieku eee 14-15 lat wiedziałem o co chodzi i już wtedy była to dla mnie lekka perwersja głodny głodnego zrozumie i głodny głodnemu wypomina :3
Teraz dzieciarnia jara się przerysowanymi kobietami albo laskami anime tfuuu. Dla nich życie intymne to minecraft i "colofdjuti" czy inny "kanter strajk" =.=

Dnia 19.11.2015 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

Poza tym w dodatku do BG2 był taki fajny chochlik(zwał się Cespenar, pamiętam), który
miał świetne teksty i gadał trochę jak Yoda...Mm. Cool bastard sword, oh yes. Why
bastard, you think? No parent?
:D

Hahaha :D "Cespenar chętnie będzie Ci służyć, Cespenar to dobry sługa tak.... chcesz żeby ci zrobić świecuszka ? wiele przepisów znam na nie" xD.... z tym "chcesz żeby ci zrobić" też to jest lekko podejrzane nie sądzisz ? :>
Cespenar wymiatał. Zawsze miał komentarz do danej broni.

Dnia 19.11.2015 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

Warto też pamiętać o takie jednej interaktywnej grze-książce, gdzie też był świetny ost:
https://youtu.be/UvSc5jfZP_g

Teraz to przywołałeś wspomnienia. ;] ;] Żal cztery litery ściska że te kawałki tak krótko trwają. 1:30 to zdecydowanie za mało ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 00:53, Ensiferum napisał:

"Potrafię zatańczyć nawet na ostrzu miecza". Bardzo polubiłem Yoshimo i bardzo zasmucił
mnie koniec jego wątku :( Tak nawet starałem się go nie zabić.

Panie błąd! ;/ nie miecza tylko noża a to błąd tzw rzeczowy gorszy niż ortograficzny ma polonistka mawiała. To tak jakbyś mówił że główny bohater "Stary człowiek i morze" nie złowił ryby miecza a rybę młot albo nie złowił jej na morzu a na jeziorze
Yoshi tak mówił
"Potrafię również zatańczyć na ostrzu noża" ;]
Albo dobre było też gdy coś się nim ukradło. "Coś mi wpadło do kieszeni..... i nikt nic nie zauważył" ;-)

Dnia 19.11.2015 o 00:53, Ensiferum napisał:

Zagraj w Pillars of Eternity, tam dostarczycielem tekstów jest pomylony mag z rozdwojeniem
jaźni.
Poza tym Wrota Baldura nie zasługują na aż taki kult :P

A co zasługuje ? ;> hmmmm wiesz do you ?
Ja to jednak mam coś z garem. Bo to były czasy gdzie gry były robione porządnie niczym pączek z dużą zawartością dżemu w środku a nie pączek niby taki piękny a w środku dżemu tyle co kot napłakał.
Gra jak i wiele innych gier gdzie sobie wkładałem płytkę i grałem i nie miałem problemów. Nie mówiąc już o innych tytułach. Need 4 Speedy, Wormsy, Seria Settlers, pierwszy SC, GTA Quake, Unreal Tournamenty i by jeszcze wymieniał...
Wkładam płytkę i gram offline nawet 100 metrów pod ziemią gdzie żaden net nie dochodzi, bez tych zafajdanych stimów, srimów, juplajów czy innych originów. Nienawidzę tego ścierwa utłukł bym to jak psa. I dlatego to dla mnie ma kult. Czczę to i jest mi z tym dobrze. A mam gdzieś te stimowe promocje i inne zasady.... Pfff co to za czasy aby gra w dniu premiery miała jakieś "one day pacze" czy inne pobiory... Nie mówiąc już o jakiś tam spapranych optymalizacjach. NPC w powietrzy czy takie tam.
Za kilka lat na półkach nawet płyt nie będzie. Tylko pudełeczko a w nim kod byś mógł go wklepać do konta. Bo pudełka z płytami za dużo miejsca będą zajmować. Żyjemy w świecie globalnej cyfryzacji, wszystko "in cloud" a gry to tylko małe ogniwo w tym hmmm "cyfrowym procederze"
Wiadomą rzeczą jest, że wszystko ma swoje wady i zalety ale jak dla mnie platformy to niepotrzebne uzależnienie.
Ludzie mający CD/DVD/BR czy to gry czy film czy muzyka będą totalnymi "outsiderami" wręcz "oldschoolowcami" I to mi pasuje bo ja uwielbiam oldschool ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, aż mi się stare, dobre czasy przypomniały.......steam ma swoje blaski i cienie, a do tych ostatnich zaliczam pobieranie aktualizacji po uprzedniej instalacji tytułu, który....jeśli świeżo po promocji co jak co, ale do tanich nie należy. Kiedyś było to szybsze i prostsze. Do dziś wolę zakupić wersję w pudełku i gdzieś mam, że zajmuje mi miejsce na półce. Setki godzin przy serii Age of Empires, popołudnia przy Max Paynach, Quake''ach, pierwszym Falloucie...to było to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 00:39, Braveheart napisał:

Najmłodsze pokolenie nie wiedziało co to jest :D :D

Masa zbędnej makulatury i trochę plastiku. ;d

Dzisiejszą noc marnuję na czytaniu Tarkina i oglądaniu filmików na Youtube. Do tego jeszcze nowy Assassin''s Creed kusi, ale nie. Znaczy nie teraz. Do poniedziałku i tak bym nie zdążył przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 03:42, Kadaj napisał:

Masa zbędnej makulatury i trochę plastiku. ;d

[Poważny ton i bez wycieczek mode on]
Wasze pokolenie to by z miejsca chciało wszystko w sekundę i wszystko w chmurze. Ale spokojnie Kadaju dożyjesz tych czasów. Nadejdą szybciej niż się spodziewasz. Zapewniam Cię. Zaspokoić kobietę pewnie też byś chciał w sekundę ?
Po co uprawiać sex z kobietą skoro można uprawiać sex wirtualny prawda ? ;>. Po co sex z kobietą, przecież to taka zbędna masa ciała, zrzędzi, stęka, narzeka, mówi że kiepsko .... lepiej z plastikową lalką nie ?. Sex "in cloud" to dla was szczyt szczytów.[Poważny ton i bez wycieczek mode off] .....

O matko znów Brave przesadził... :O znów użył niewybrednego słownictwa :O . Zaraz to pseudo arystokratom żyłki pękną i zgłoszą ten post moderacji bo w tym są najlepsi. W zgłaszaniu postów i nic więcej buahuahauhauhauhauhauaha.
Matko degrada mu!!!!
bo on mnie uraził :X
on uraził me uczucia :4
buahuahuah szczerość to nie chamstwo. Niech sobie to jeden z drugim zapamięta. :3 :3 Chceta to mnie zbesztajta słowem ja się nie urażę a na bank na was nie doniosę bo donosicieli na tym forum to pewnie w brud.. A więc "besztaj"

Wiedza mówi, mądrość słucha =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

Wasze pokolenie to by z miejsca chciało wszystko w sekundę i wszystko w chmurze.

Narzekania pokoleniowe zawsze trendy. ;p

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

spokojnie Kadaju dożyjesz tych czasów. Nadejdą szybciej niż się spodziewasz. Zapewniam
Cię.

I pomyśleć, że kiedyś szczytem moich marzeń było, aby gry wydawane były jak muzyka (mały cd case z płytą) zamiast wielkich tekturowych śmieciopudeł, a dostałem dystrybucję cyfrową. :3

Choć w sumie mój tryb życia nie sprzyja długowieczności. ;d

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

Po co uprawiać sex z kobietą skoro można uprawiać sex wirtualny prawda ?

Widziałem kiedyś film z takim motywem! Niestety nie pamiętam tytułu. : <

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

O matko znów Brave przesadził... :O

Znów włączył mu się tryb marudy. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

O matko znów Brave przesadził... :O znów użył niewybrednego słownictwa :O .

Na stos z nim!

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

(...) zgłoszą ten post moderacji bo w tym są najlepsi. W
zgłaszaniu postów i nic więcej buahuahauhauhauhauhauaha.

Hmmm... ciekawe, czy nasz Kadaj czasami je zgłasza. To jak, Kadaju - lubicie zgłaszać posty czy nie? ;-) Ale mnie myśli naszły. :O

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

Matko degrada mu!!!!

Ale czy jesteście pewni, iż owa matka ma dostęp do narzędzi moderatorskich?

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

bo on mnie uraził :X

Przecież to Wasza specjalność. Najgorsze jednak jest to, że zamiast grzecznie wyrazić skruchę, śmiejecie się niczym Wasz wirtualny idol - Alucard.

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

on uraził me uczucia :4

Eee... Tej emotki jeszcze w Waszych znakach nie widziałem. O_o

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

buahuahuah szczerość to nie chamstwo.

Szczerość to nie chamstwo - to wycieczki osobiste. ]:->

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

Chceta to mnie zbesztajta słowem ja się nie urażę a na bank na was nie doniosę bo donosicieli
na tym forum to pewnie w brud.. A więc "besztaj"

Dobra, dobra, znamy Waszą taktykę. Przy teraźniejszym ruchu forum oraz opcji podglądu początku posta z poziomu strony głównej forum, bez problemu będzie można zauważyć różne wulgaryzmy oraz epitety, więc nic nie będzie trzeba zgłaszać.

Dnia 21.11.2015 o 00:16, Braveheart napisał:

Wiedza mówi, mądrość słucha =)

Braveheart prawi, Miki słucha. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 00:37, Prince_Miki napisał:

Na stos z nim!

Kiedyś mnie ścieli..... ciało po odcięciu głowy zrobiło rundkę wokół miasta... wszyscy z przerażenia uciekli. Ja podszedłem i przyłożyłem głowę na miejsce aby wszystko mogło się zrosnąć.

Dnia 21.11.2015 o 00:37, Prince_Miki napisał:

Hmmm... ciekawe, czy nasz Kadaj czasami je zgłasza. To jak, Kadaju - lubicie zgłaszać
posty czy nie? ;-) Ale mnie myśli naszły. :O

Przecież Kadaj to stary roznosiciel donosicielstwa. Wszyscy o tym wiedzą. On uwielbia button "zgłoś" :3 :3 :3 [bez trololololo]

Dnia 21.11.2015 o 00:37, Prince_Miki napisał:

Ale czy jesteście pewni, iż owa matka ma dostęp do narzędzi moderatorskich?

Matka zawsze ma dostęp! Przecież to Macierz a nie matka. xD

Dnia 21.11.2015 o 00:37, Prince_Miki napisał:

Przecież to Wasza specjalność. Najgorsze jednak jest to, że zamiast grzecznie wyrazić
skruchę, śmiejecie się niczym Wasz wirtualny idol - Alucard.

ANIMOWANY jak już matko po raz kolejny Miki popełnia błąd rzeczowy

Dnia 21.11.2015 o 00:37, Prince_Miki napisał:

Eee... Tej emotki jeszcze w Waszych znakach nie widziałem. O_o

Buhauhauha najlepsze asy zostawiam na koniec ;-) [Ale teraz towarzyszu macie rozkminę co ? ]

Dnia 21.11.2015 o 00:37, Prince_Miki napisał:

Dobra, dobra, znamy Waszą taktykę. Przy teraźniejszym ruchu forum oraz opcji podglądu
początku posta z poziomu strony głównej forum, bez problemu będzie można zauważyć różne
wulgaryzmy oraz epitety, więc nic nie będzie trzeba zgłaszać.

Gdzie Ty tu wulgaryzmy widzisz oraz epitety ? No i to wpsaniałe forum pokazuje maksymalnie 3 wyrazy na krzyż chcąc nie chcąc potencjalny inwigilator będzie musiał wejść w dany wątek aby wymierzyć nagrodę uahauhauhauhauahuahuahau. Ale ja cały czas zachowuję umiar i powagę. Jam nie cham jam człowiek <--- w tej inkarnacji ale nie przypuszczał ja że proces transcendencji do zwykłego szarego śmiertelnika będzie mnie kosztował tyle że ograniczy mnie doszczętnie. Jakbym dawno był w pełni mocy to bym popchnął tą kule ziemską prosto w stronę słońca bjhauhahauhauhauhauha. To dopiero ogień piekielny by był. Popchnięte by to zostało z taką prędkością że zanim byś zdążył dać upust zwieraczom na ów kiblu już byś spłonął :D

Dnia 21.11.2015 o 00:37, Prince_Miki napisał:

Braveheart prawi, Miki słucha. ;-)

po raz kolejny PWNED panie MIki gdyż. "Umieć słuchać to hojność nielicznych" leżysz i kwiczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 00:37, Prince_Miki napisał:

To jak, Kadaju - lubicie zgłaszać
posty czy nie? ;-) Ale mnie myśli naszły. :O

Odkryłeś mój nałóg! Mam dzienną minimalną normę postów do zgłoszenia i jak jej nie wyrobię, to źle się czuję. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 00:28, Kadaj napisał:

Narzekania pokoleniowe zawsze trendy. ;p

:D Zawsze na propsie mówisz ?

Dnia 21.11.2015 o 00:28, Kadaj napisał:

I pomyśleć, że kiedyś szczytem moich marzeń było, aby gry wydawane były jak muzyka (mały
cd case z płytą) zamiast wielkich tekturowych śmieciopudeł, a dostałem dystrybucję cyfrową.
:3

śmieciopudeł.... oj oj oj oj . Jeśli jesteś w posiadaniu jakiejś gry z tymi śmieciopudłami to proszę prześlij mi je. Jeśli to dla Ciebie śmieć ja go z chęcią odkupię. Co powiesz na eeee 10 złotych od śmiecia ? :X

Dnia 21.11.2015 o 00:28, Kadaj napisał:

Choć w sumie mój tryb życia nie sprzyja długowieczności. ;d

A krótkowieczności ?

Dnia 21.11.2015 o 00:28, Kadaj napisał:

Widziałem kiedyś film z takim motywem! Niestety nie pamiętam tytułu.

Mówisz w celach naukowych oglądałeś ?

Dnia 21.11.2015 o 00:28, Kadaj napisał:

Znów włączył mu się tryb marudy. ;d

Ktoś tu musi pomarudzić. Inaczej byłoby nudno.

Dnia 21.11.2015 o 00:28, Kadaj napisał:

Odkryłeś mój nałóg! Mam dzienną minimalną normę postów do zgłoszenia i jak jej nie wyrobię, to źle się czuję. : (

Choć pięknie sarkazmem walisz to jednak w tym zdaniu to 100% Miej jaja i powiedz ile razy zgłaszałeś posty ? :V :V :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 03:27, Braveheart napisał:

śmieciopudeł.... oj oj oj oj . Jeśli jesteś w posiadaniu jakiejś gry z tymi śmieciopudłami
to proszę prześlij mi je. Jeśli to dla Ciebie śmieć ja go z chęcią odkupię. Co powiesz
na eeee 10 złotych od śmiecia ? :X

Przykro mi, spóźniłeś się o kilka lat, swego czasu wszystko poszło na Allegro albo śmietnik. : <

Dnia 21.11.2015 o 03:27, Braveheart napisał:

Mówisz w celach naukowych oglądałeś ?

Nie, to było jakieś rozrywkowe kino akcji w przeszłości.
Trzeba kerkasa zapytać. xD

Dnia 21.11.2015 o 03:27, Braveheart napisał:

Ktoś tu musi pomarudzić. Inaczej byłoby nudno.

Eee tam, może być ciekawie be marudzenia. :3

Dnia 21.11.2015 o 03:27, Braveheart napisał:

Choć pięknie sarkazmem walisz to jednak w tym zdaniu to 100% Miej jaja i powiedz ile
razy zgłaszałeś posty ? :V :V :V

Ale serio! Prowadzę nawet ranking moderatorów - temu, który pierwszy zareaguje na moje zgłoszenie stawiam plusik w tabelce. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 04:19, Kadaj napisał:

Ale serio! Prowadzę nawet ranking moderatorów - temu, który pierwszy zareaguje na moje
zgłoszenie stawiam plusik w tabelce. : >


:D

Aż mi się przypomniało, jak znajomek miał swego czasu zestaw karteczek, a później cały notesik, w którym zapisywał co dorodniejsze zwierzęta z pancernego zoo, by pamiętać o odstrzeleniu gdy spotka we własnym teamie.
Co prawda nie stawiał plusików za zasługi, ale podkreślał tudzież pogrubiał co ważniejsze bydełko. ]:>

To tak nawiasem mówiąc, by co niektórzy nie pomyśleli, że mi za wygodnie w trumience i nie doglądam Waszego spamiku nocno-porannego. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 00:53, Braveheart napisał:

Panie błąd! ;/ nie miecza tylko noża /.../


Pogodzę was, w oryginalne: "I can dance on the head of a pin as well." Więc siłą rzeczy tłumacz miał wenę.

Dnia 20.11.2015 o 00:53, Braveheart napisał:

Ja to jednak mam coś z garem. Bo to były czasy gdzie gry były robione porządnie /.../


Teraz też tak jest, musisz jednak wyjść z przytulnego mainstreamu który tworzy coraz mniej za coraz więcej, do tego odmóżdżając co się da, tak żeby sprzedać możliwe największej liczbie analfabetów, którzy lubują się w grach z gatunku ''press A to win'' - szkoda niektórych marek, jednak cóż - taka jest kolej rzeczy.

http://www.gog.com/game/the_age_of_decadence

Jak nie grałeś - zagraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znajdzie się jakiś indie sandboxowy cerpeg z rozbudowanym craftingiem?
Im więcej sandboxowego contentu tym byłoby lepiej, bo samo łączenie przedmiotów wspomagających walkę mnie nie interesuje, a na tym głównie skupiają się wszelakie cerpegi.

Szukam od dłuższego czasu i nic nie mogę znaleźć.
Ostatnie odkrycie, które wpisuje się w obraz czego szukam: http://balconyteam.com/
Mimo wszystko zagrałbym w coś skończonego, a nie męczył kolejny tytuł EA, który nie wiadomo kiedy zostanie skończony i czy nie zmieni się koncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 05:48, meryphillia napisał:

A znajdzie się jakiś indie sandboxowy cerpeg z rozbudowanym craftingiem?


Niestety, nic mi do głowy nie przychodzi - pewnie dlatego, że raczej w grach tego typu nie przebieram, dla mnie to dodatek, nie cel sam w sobie - mimo wszystko poczciwa Ultima, RunScape i pochodne pewnie wpisują się w ten obraz.

Miło wspominam produkcję w EVE - chyba najlepszy system znany z gier - powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fakt, nie wspomniałem, że nie interesują mnie mmo. ;P

Co nie zmienia faktu, że od miesiąca ogrywam maniacko Salem, czyli właśnie craftingowe mmo.
Jednakże jest tam permadeath i szlaja się dużo znudzonych grieferów, a ostatnio opusił mnie znajomek z którym budowałem "zagrodę", a że samemu jest tam dosyć mozolnie, to szukam singleplayerowej alternatywy.

Dnia 21.11.2015 o 05:57, Shinigami napisał:

Miło wspominam produkcję w EVE - chyba najlepszy system znany z gier


No raczej, ale niestety nie mogę poświęcić tyle czasu ile bym chciał, więc na razie nie gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 06:07, meryphillia napisał:

Jednakże jest tam permadeath i szlaja się dużo znudzonych grieferów, a ostatnio opusił
mnie znajomek z którym budowałem "zagrodę", a że samemu jest tam dosyć mozolnie, to szukam
singleplayerowej alternatywy.


A ten Wurmik? Ja nie mam jakoś specjalnie ochoty tego sprawdzać, wolałem normalną wersję. Ale na nią trzeba mieć czas i co nieco $$$ na opłacenie premium, a dla mojej osoby posiadanie obu tych rzeczy jest i będzie raczej niemożliwe.


Przy okazji, to zrobiłem w końcu jakieś zdjęcia diabolicznej kolekcji. Światło fatalne i się wszystko za bardzo błyszczy, więc do kolekcji gier nie ma co wrzucać, ale tutaj to sobie mogę.;s

20151122005431312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 00:54, Nephren-Ka napisał:

A ten Wurmik? Ja nie mam jakoś specjalnie ochoty tego sprawdzać, wolałem normalną wersję.


Mam i... nawet nie zagrałem. ;P
Niestety nie zagram do czasu reinstalacji systemu, gdyż grę napotkał problem z błędem directx czy innego ustrojstwa (wydaje mi się, że chodzi o NET Framework 3.5, którego nie idzie zainstalować.
Pewnikiem się spodoba, bo crafting tam z tego co wiem jest dosyć rozbudowany, ale przekonam się dopiero za jakiś czas.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 01:06, meryphillia napisał:

> A ten Wurmik? Ja nie mam jakoś specjalnie ochoty tego sprawdzać, wolałem normalną
wersję.

Mam i... nawet nie zagrałem. ;P
Niestety nie zagram do czasu reinstalacji systemu, gdyż grę napotkał problem z błędem
directx czy innego ustrojstwa (wydaje mi się, że chodzi o NET Framework 3.5, którego
nie idzie zainstalować.
Pewnikiem się spodoba, bo crafting tam z tego co wiem jest dosyć rozbudowany, ale przekonam
się dopiero za jakiś czas.


Siedzisz jeszcze na prehistorii zwanej XP że masz problemy z NET Framework? ;p
Ogólnie to bardziej o same wymagania bym się bał, Steam w rekomendowanych podaje i7, 8gb ram i GTX 760.:d
Crafting ciekawy, i ogólnie to co można zrobić z terenem było bardzo wciągające(dość powiedzieć, że wyrównywałem teren pod zamek który budowałem ze znajomym chyba z 2 miesiące), ale też łączyło się ze skillowaniem postaci - zwyczajnie mając słabego skilla albo w ogóle nie dało się czegoś zrobić, albo szanse były tylko czystko matematyczne(a kolejkowanie czynności też było zależne od skilla, mind logic bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować