Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Jej, dlaczego steamowa fauna wystawiając kartę w markecie wali od razu obniżkę o 10-20 eurocentów. I to przy przedmiotach, które spokojnie schodzą w wyższej cenie. Niedługo źródełko darmowej kasy na najbliższe wyprzedaże mi wyschnie. : <

A dziś w nocy ciężka praca przy rozwożeniu towarów po Europie i użeranie się z baranami w osobówkach. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 01:41, Kadaj napisał:

A dziś w nocy ciężka praca przy rozwożeniu towarów po Europie i użeranie się z baranami
w osobówkach. : /


Znam kogoś kto tak realnie się musi użerać, i nerwów generuje to całkiem sporo(aczkolwiek rekompensata są również całkiem spore zarobki). Przed kompem to czysta zabawa.;p

Btw, a w nowego FM''a Panie nie gracie? Widzę po Forum FM że całkiem grywalny już nawet, a i jak co roku wszystko jakby ładniejsze. Sam tradycyjnie sobie poczekam aż znacznie stanieje i może dopiero wtedy się coś poszaleje. Na szczęście mam ciągle 14 i co jakiś czas kontynuuję od dawna rozpoczętą karierę podboju Anglii, póki co bezrobocie => Altrincham, wygrałem ostatnią ligę i teraz mam plan awansu do League Two, licząc że jakiś lepsze klub mnie zauważy.

A przy okazji pytanie mam - grałeś chyba sporo w Pillars of Eternity, a pomału przymierzam się do tej gry, widzę milion różnych edycji które można kupić(interesuje mnie tylko pudełkowa ofc) i nie wiem którą wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 01:24, Nephren-Ka napisał:

Siedzisz jeszcze na prehistorii zwanej XP że masz problemy z NET Framework? ;p


XP w 2015. kek :D

Coś się "się, spsuło się" przy odinstalowywaniu czegoś po pijaku i część gier nie chce działać z powodu dość znanego błędu, który zresztą stosunkowo prosto naprawić.
Stosunkowo.
U mnie najzwyczajniej w świecie nic nie pomaga i jedynym rozwiązaniem (co i tak już dawno miałem w zamiarze) jest stara, dobra reinstalacja. :3
Niestety problemie jest tylko chwilowy brak opcji archiwizacji 400GB netlabeli ssanych przez ostatnie paręnaście miesięcy, więc reinstalka, a tym samym Wurm Unlimited muszą poczekać.

Dnia 22.11.2015 o 01:24, Nephren-Ka napisał:

Ogólnie to bardziej o same wymagania bym się bał, Steam w rekomendowanych podaje i7,
8gb ram i GTX 760.:d


Wymagania nie są problemem aktualnie. ;)

Dnia 22.11.2015 o 01:24, Nephren-Ka napisał:

Crafting ciekawy, i ogólnie to co można zrobić z terenem było bardzo wciągające /.../


Jeśli nie ma takich smaczków jak w Salem (wypiekanie najlepszego metalu trwa tydzień realnego czasu i trzeba co kilkanaście godzin uzupełniać węgiel ;P), to już będzie dobrze. :D

Kadaj >>> Ja sobie ETS''a darowałem na jakiś czas, bo zwyczajnie za dużo tego typu gier mam zainstalowanych, czyli "jeszcze tylko pięć minut"... zazwyczaj zamieniające się w: "Co?! Już szósta rano?!".
Zresztą ETSa z Trucksim Map ograłem dosyć hardkorowo swego czasu.
Wrócić pewnie kiedyś wrócę, o ile nie trafi się gromada nowych "jeszcze pięć minut'' do obadania w między czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 02:02, meryphillia napisał:

XP w 2015. kek :D


Mam znajomego który siedzi nadal, bo uważa że to najszybszy system.;p

Dnia 22.11.2015 o 02:02, meryphillia napisał:

Niestety problemie jest tylko chwilowy brak opcji archiwizacji 400GB netlabeli ssanych
przez ostatnie paręnaście miesięcy, więc reinstalka, a tym samym Wurm Unlimited muszą
poczekać.


Masz tylko jedną partycję na hdd? ;p
Toć już łatwiej byłoby sprawić sobie ssd(bo chyba nie masz ;p) i walnąć na nim szybko system. Za jednym zamachem naprawiłbyś co trzeba i znacząco poprawił szybkość działania pc.

Dnia 22.11.2015 o 02:02, meryphillia napisał:

Jeśli nie ma takich smaczków jak w Salem (wypiekanie najlepszego metalu trwa tydzień
realnego czasu i trzeba co kilkanaście godzin uzupełniać węgiel ;P), to już będzie dobrze.
:D


Tam ''smaczkami'' było raczej to, że np żeby zrobić duży(w sumie to...nawet baaaardzo duży) posąg kolosa potrzebne było dużo cegieł(specjalnie do tego, były jeszcze zwykłe) i dużo zaprawy. O ile zaprawę mogłem robić w miarę szybko, to stworzenie 2 tysięcy cegieł(gdzie miałem chyba 8% szansy że mi się uda zrobić jedną z kawałka kamienia) i potem połączenie tego(szanse chyba jeszcze mniejsze ;s) w całość to było niezłe wyzwanie. Ale tez miałem odpowiednie skille na max 20 punktów(granie bez premium), więc i nie dziwne że kiepsko szło.
Nie wiem jak to w tym singlowym będzie wyglądać, ale jak tak jak myślę - czyli jak zwykły Wurm, tylko bez potrzeby premium i żywych graczy na mapie, to może nie być tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

Masz tylko jedną partycję na hdd? ;p


4 partycje na dwóch HDD (co z tego, jak wszystko jest zapchane :D); akurat ten element "upgrade''u" został na koniec. ;P

Dnia 22.11.2015 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

Tam ''smaczkami'' było raczej to, że np żeby zrobić duży(w sumie to...nawet baaaardzo
duży) posąg kolosa potrzebne było dużo cegieł(specjalnie do tego, były jeszcze zwykłe)
i dużo zaprawy.


W Salem podobne są "ssmaczki".
Młyn przydatny do szybszego mielenia ziaren, buduję już jakieś dwa tygodnie.
Co prawda problemem może nie jest sama ilość potrzebnego materiału, a raczej fakt, że jest dużo innych rzeczy do ogarnięcia, tym bardziej gdy wszystko ma się samemu na głowie.
Jeszcze dzisiaj jest specyficzny dzień w grze, gdzie raczej nic nie opłaca się wymagającego robić (Blood Moon sprowadzony przez czarownice; czyli "złych" graczy), by nie stracić postaci i znowu wszystko się opóźnia. ;P

Ogólnie Salem, choć koślawym dziełem, to podoba mi się i wystarczałby swobodnie, gdyby nie fakt że jest mmo i jednak samemu jest nieco ciężko ogarnąć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 02:02, meryphillia napisał:

Ja sobie ETS''a darowałem na jakiś czas, bo zwyczajnie za
dużo tego typu gier mam zainstalowanych, czyli "jeszcze tylko pięć minut"... zazwyczaj
zamieniające się w: "Co?! Już szósta rano?!".

Akurat ogrywam skandynawski dodatek, więc jest sporo nowych miejscówek do zwiedzenia. I bardzo urokliwe widoczki. :3

Ciekawe czy zrobią kolejne rozszerzenia, do całej Europy jeszcze sporo brakuje. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 00:08, Kadaj napisał:

Ciekawe czy zrobią kolejne rozszerzenia, do całej Europy jeszcze sporo brakuje. ;d


Ale po co czekać na coś co pewnie i tak się nie pojawi, gdy ma się możliwość zassania TruckSim Map?
Co prawda miasta są copypastami już istniejących, ale za to ile tras mimo wszystko do objechania.
Dla mnie wraz z dodatkowymi naczepami/ładunkami i pojazdami od Jazzycata to must have jeśli chodzi o granie w ETS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 00:33, meryphillia napisał:

ma się możliwość zassania
TruckSim Map?

Meh. Wspominałem, że nie uznaję nieoficjalnych dodatków? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 03:22, Kadaj napisał:

Meh. Wspominałem, że nie uznaję nieoficjalnych dodatków? ;d


Meh. Lepiej tracić dodatkowy content wydłużający zabawę, nie? ;P

No, ale co kto lubi...
Akurat dodatkowe ładunki od Jazzycat''a, to fajowa sprawa w ETS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2015 o 00:35, meryphillia napisał:

Meh. Lepiej tracić dodatkowy content wydłużający zabawę, nie? ;P

A czy ja coś tracę? Nawet jeszcze całej Skandynawii nie objechałem. ^^

Zresztą, jestem tylko człowiekiem, mam swoje fochy i się tego nie wstydzę. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2015 o 00:38, Kadaj napisał:

Zresztą, jestem tylko człowiekiem, mam swoje fochy i się tego nie wstydzę. ;d


Nup i tyle. ;)

ja tam uwielbiam każda gierkę, która zapewnia możliwość produkcji dodatkowego contentu przez twórczych graczy.
Zawsze można wyciągnąć dzięki temu jeszcze więcej zabawy przeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2015 o 00:55, meryphillia napisał:

ja tam uwielbiam każda gierkę, która zapewnia możliwość produkcji dodatkowego contentu
przez twórczych graczy.
Zawsze można wyciągnąć dzięki temu jeszcze więcej zabawy przeca.

EEeeeee mowa o modach czy ja nie do końca zrozumiałem ? :>
Taki Neverwinter Nights ma świetne modyfikacje. :D
A idąc jeszcze wcześniej hmmmmmm. Nie szukając dalej taki Heroes III i pobieranie maaaaaaasy scenariuszy z różnymi zadaniami. Chyba, że nie o to Ci chodzi o stałeś się tak "koszernie wybredny" że Ci wciąż mało...

Kurde po głowie chodzi mi pewna nuta elektro. Brudzi mi wręcz uszy...
Ma trochę lat ale nie pamiętam ani tytułu ani wykonawcy. Nieźle orała głowę. Niektórzy twierdzili że takie coś to się nadaje tylko na "piguły" jestem tak zdesperowany że mam ochotę zanucić to na majk i przesłać Ci nagranie na mail żebyś mi powiedział co to jest :# :3 : 3: 3: 3 :#. Jestem na bank pewien że to znasz. To klasyka wręcz... Bo opisać się tego słowami chyba za bardzo nie da ;/;/;/;/ Boże wyjdę na kretyna ale spróbuję.

[po stwierdzeniu jak to by kretyńsko wyglądało nie omieszkam nawet tego opisać bo nie dasz rady odgadnąć] Ale chyba do tego był klip.... tańczący głośnik albo robot. Animacja komputerowa nie wyszukana jakaś nawet jak na tamte czasy.... Dźwięki były ostro potrzaskane. To był wręcz hicior. Wyskoczyć z tym teraz w aucie na Car Audio i się przy tym "wozić" ahhhh ale to by niektórym ożywiło wspomnienia :3 :3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde Mery to nie to...... Ja pierdziu... to było na serio "trzaskające" na swój sposób i na tamte lata... to nie był jakiś dubstep. Na bank lata 90 eee.. no ja w nich urodzony i wychowany. Nie da rady tego co bym zanucił gębą opisać bo by to wyglądało kretyńsko. Dźwięki w pewnym momencie eeeeee były troszku UFO ? Cosmo ? coś jak piski wzmacniające się na wzajem ?... Chodzi mi ta nuta wręcz od 2 lat po głowie. Wiele bym dał żeby jej posłuchać. Nie mówiąc już o odpaleniu jej na full w aucie. Dosłownie powiedzenie "GIMBY NIE ZNAJO" tu pasuje jak ulał. Nie mogę jej nigdzie dorwać. Desperacji się już łapię na serio. Jestem wręcz gotów to zarejestrować na mikrofonie nucąc to z mordy :D...... i Ci przesłać jako "próbkę" :3 :3 Jestem pewny niczym śmierci w życiu, że na bank to znasz!!! ale ja za grzyba tego przypomnieć sobie nie mogę... Wręcz wstyd się przyznać że takie tytuły się zapomina. No ale cóż nie jestem maszyną co koduje wszystko w binarnym systemie. A czasem chciałbym tak kodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w jakimś amoku albo voodoo oram YT niczym Hulk niszczyć, Hulk miażdzyć... w między czasie marnując i nie marnując na oranie tej składanki....
https://www.youtube.com/watch?v=Zwi5nqO68Ik&list=PL608CB83CDF52931E :3 :3

Te utwór na bank gdzieś siedzi na YT i czeka na mnie aż go dorwę. A jak już go dorwę to na bank na pętli będzie leciał co najmniej 3-4 godziny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Matko spamu przenajświętsza!!

Nie ma bata.... to jutro leci na full aż dzieci pobudzę!!! :D To leci też w auto!!

https://www.youtube.com/watch?v=uhB2qOSId4A&list=PLu6KEZ4qnXJyd0f-GSq-lxlKIxUuJ1U7u&index=12

Dziś do trumny się nawet nie kładę!! Nie ma czasu na trumnę :D Człowiek się kurka wodna za mocno nasłuchał produkcji 2000-2015 ostatnimi czasy i pozapominał o tym i tamtym że to w ogóle istnieje ale utworu, który pragnę wciąż szukam!!! ehhhhhhh ale dobrze jest się "nawrócić" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzina zero tego zacnego wątku jakim jest Kula Nocnych Sfer się zbliża.... powoli dzisiejsze paliwo do szerzenia spamu nocnego się wyczerpuje. powoli 6 rano dochodzi.... Niestety całonocne szukanie i całonocne przesłuchiwanie muzyki elektronicznej z lat 90tych nie przyniosło rezultatów takie jakie bym chciał. Choć też jest przysłowiowy wróbel w garści bo to i owo sobie człowiek przypomniał to jednak celu upragnionego nie ma. Hmmm trzeba będzie rozszerzyć krąg poszukiwań a tym razem leczę się OEZU "oazą" :D

https://www.youtube.com/watch?v=7aSVNLYMWjA <3 <3

GIMBY TEŻ NIE ZNAJO! :D Czas chyba odłożyć na konkretniejsze car audio i edukować te "osoby" co nieco. Może jedna na tysiąc podbiegnie i z zachwytu się zapyta co to za track. Bo jak się widzi i słyszy tych samców alfa w 20 letnich BMKach trójkach czy też może piątkach czy też golfach czwórkach i to co oni słuchają to woła to o pomstę do nieba... mało tego. Miast słuchać muzyki słuchają samych niskich tonów jakim jest zasrany bas... w głośnikach 40 watt na krzyż a w bagażniku tuba za klocka i o to słuchanie muzyki w dzisiejszych czasach w samochodzie. Buahuahuahuahuahauhuh takim to tylko środkowy palec! Kocia karma i psie żarcie bo inaczej tego nazwać się nie da. Nie warci nawet splunięcia. Muzyka warta tyle co bilet do pierwszego lepszego klubu czyli eee 10 pln wstęp ? :D
Dobrze że chociażby jeszcze istnieją takie stacje radiowe jak Polskie Radio Czwórka. Ostatnio Sonic Empire Maydaysów zapuszczali bo znajomek u siebie słucha w pracy jak u niego byłem. To radio ma podejście do gatunków. Dobra zwijam bo zaraz 6:00 Do zobaczenia jutro o ile ktoś tu zajrzy. Niech Spam będzie z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha.
Krul Spamu masakruje niczym Krul Korwin. :D

Dzisiejszej nocy u mnie żmudna rola łupacza w skale i przesiewacza owej skały nad ładnym potokiem.
Wszystka ta męczarnia dla kawałka(ów) szkła.

Niby miałem przestać w to grać, bo ziomek z którym pogrywaliśmy razem już raczej nie wróci do gry, ale jakoś nie mogę. ;P

20151125010723483

20151125010728281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2015 o 01:07, meryphillia napisał:

Ha.
Krul Spamu masakruje niczym Krul Korwin. :D

Ten który czuwa..... zna Twoj spamerski zamiar... :3 :3
Nigdy w grę na załączonym obrazku nie szponciłem....

Ogólnie to dziś znaczy się wczoraj miałem coś co zdarzyło mi się już drugi raz w życiu.....

Poprzedniej nocy polazłem spać o 6:35. Było jeszcze ciemno. Wstałem....

Spoiler

kiedy było już ciemno

. Spoglądając na osiomierz: godzina 16:40 xD Nie wiem jak to się stało że aż tyle leżakować w trumnie musiałem ale.... organizm najwidoczniej tyle potrzebował. Swoją droga piękne doznanie. Zasnąć w nocy i obudzić się kiedy noc :D Nie ma to jak bycie noł-lajfem :> :>
W ramach grania w "starocie" nawet dziś czasu nie było na pogranie w Baldura drugiego. Pół dnia spędziłem na oglądaniu chociażby klocków LEGO :D
https://www.youtube.com/watch?v=sEasl35kd8Y

A ten to tyczy się każdego kto mieszka w stolicy ;]
https://www.youtube.com/watch?v=qGuo3FgD6cM

"Warszawianinowie" nie znajo ?? ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować