Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2015 o 01:07, meryphillia napisał:

Ha.
Krul Spamu masakruje niczym Krul Korwin. :D

I gdzie ten krul spamu niczym krul Korwin ? :D

Pewnie orkę uprawiasz w tą swoją gierkę ? :D Jak tam 5 kilo kamieni wydobyte ? Czy może dopiero 1 Ka Gie? :P
Ja cały czas oram YT w poszukiwaniu tego utworu... cały czas nuty z lat 90 tych. Masakra trochę to "menczonce" ale na bank wykonalne. ;] i do osiągnięcia?

Wąpiry ??!! żyjeta czy zdechli od słońca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lel, czasem na tym nowym forum nie zauważam kto i kiedy mi odpisuje. ;p

Dnia 22.11.2015 o 02:01, Nephren-Ka napisał:

Znam kogoś kto tak realnie się musi użerać, i nerwów generuje to całkiem sporo(aczkolwiek
rekompensata są również całkiem spore zarobki). Przed kompem to czysta zabawa.;p

Ja za to jako pasażer osobówki byłem kiedyś przy zjeździe z autostrady otoczony z 3 stron przez tiry. Miało się wtedy jakiś lekki dyskomfort. ;d

Dnia 22.11.2015 o 02:01, Nephren-Ka napisał:

Btw, a w nowego FM''a Panie nie gracie?

Póki co jestem zadowolony z edycji 2014 (mam obecnie maj 2045!), jak nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to przesiądę się na nowego FMa pewnie dopiero za 2 lata. : >

Dnia 22.11.2015 o 02:01, Nephren-Ka napisał:

Altrincham, wygrałem ostatnią ligę i teraz mam plan awansu do League Two, licząc że jakiś
lepsze klub mnie zauważy.

Ciśnij do PL, nie uciekaj. xD

Dnia 22.11.2015 o 02:01, Nephren-Ka napisał:

A przy okazji pytanie mam - grałeś chyba sporo w Pillars of Eternity, a pomału przymierzam
się do tej gry, widzę milion różnych edycji które można kupić(interesuje mnie tylko pudełkowa
ofc) i nie wiem którą wybrać...

To akurat peszek, bo mnie zupełnie edycje pudełkowe nie interesują. W każdym razie w cyfrowych te droższe wersje zawierają jedynie pierdółki typu soundtrack/artbook/tapety/itd., nie dodają niczego do samej gry, więc zadowoliłem się podstawową (Hero). :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 00:24, Kadaj napisał:

Lel, czasem na tym nowym forum nie zauważam kto i kiedy mi odpisuje. ;p


Bywa.;s
Są w tym temacie też tacy, którzy nie przeglądają dodawanych obrazków.;p

Dnia 26.11.2015 o 00:24, Kadaj napisał:

Póki co jestem zadowolony z edycji 2014 (mam obecnie maj 2045!), jak nie zdarzy się nic
nieoczekiwanego, to przesiądę się na nowego FMa pewnie dopiero za 2 lata. : >


Nie powiem, ciekawa koncepcja.;s
Ja pewnie przesiadłbym się na nowy(ładniutki jest, i o dziwo nawet bez bugów), ale strasznie drogi i szkoda mi wydawać pieniędzy jakoś.

Dnia 26.11.2015 o 00:24, Kadaj napisał:

Ciśnij do PL, nie uciekaj. xD


To kariera nastawiona na...karierę. Mam całkiem sporo klubów w strukturach angielskiej piłki które lubię, wiec jak nadarzy się okazja przenieść się do jakiegoś lepszego, to do razu skorzystam.

Dnia 26.11.2015 o 00:24, Kadaj napisał:

To akurat peszek, bo mnie zupełnie edycje pudełkowe nie interesują. W każdym razie w
cyfrowych te droższe wersje zawierają jedynie pierdółki typu soundtrack/artbook/tapety/itd.,
nie dodają niczego do samej gry, więc zadowoliłem się podstawową (Hero). :3


Ta wiedza też mi się przyda, bo teraz przynajmniej nie będę się zastanawiał czy w jakieś innej edycji będą jakieś dodatki istotne dla rozgrywki, czy też nie. Dziękować.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 01:17, Nephren-Ka napisał:

Ja pewnie przesiadłbym się na nowy(ładniutki jest, i o dziwo nawet bez bugów), ale strasznie
drogi i szkoda mi wydawać pieniędzy jakoś.

Akurat wygląd ''14 mi nie przeszkadza, nowych składów nie potrzebuję, bo zwykle i tak zaczynam w słabszych klubach, w których nazwiska kopaczy mi niewiele mówią, a ''18 pewnie będzie miała jeszcze kilka dodatkowych nowości. :3

Mi by się marzyła możliwość zakupu klubu za zarobione w karierze pieniądze i bycie tam prezesem wyznaczającym cele (oczywiście obok zwykłej kariery managera). xD

Swoją drogą Dover, w którym zaczynałem obecną karierę, właśnie spadło z PL. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie szerzy spamu nocnego ? :>
Bua ha ha ha dzisiejszy poranek eureka sezonu.
Śnieg.... pruszyło aż miło przez godzinę by za następne dwie zniknął z pola widzenia.
Ostatnio to mi znajomek przypomniał pewną spamerską mą przygodę jeszcze gdy forum miało czasy świetności i spam był szerzony tak jak był. czyli średnia postów u niektórych to minimum 20 xD
Nostalgia mnie wzięła bo takowe wydarzenie rzeczywiście miało miejsce jak "nastukałem" przeszło tysiąc postów w jeden miesiąc :D :D screen poniżej,
Kurde.... jakby się rzeczywiście spiął.... jakieś 10 miesięcy takiej orki postów byle gdzie się da. I jestem Top 1 tutaj a nie top 15...
Bo pierwszy jest Budo z wynikiem 30k postów z ostrym przebiciem na drugie miejsce. Bo druga osoba to pamiętam był już nie działający tu użytkownik KrzysztofMarek mający raptem ponad 20k o ile pamiętam :X
Ale i tak jest dobrze ;]

20151127022024609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2015 o 02:22, Braveheart napisał:

Ale i tak jest dobrze ;]


Toć pisałem, że masakrujesz forume, niczym Krul Korwin lewaków w Brukseli. :3

Zbytnio nie miałem jak dzielnie spamić wcześniej dzisiaj, bowiem byłem na scoutingu w Salem, a z racji że to permadeath full pvp mmo, to bywa niebezpiecznie i trzeba się pilnować.
Nawet napotkałem w dziczy jednego gracza (pierwszy raz od miesiąca :D), ale na szczęście ni był to żadnej pvpmastah i rozeszliśmy się w swoje strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2015 o 03:37, meryphillia napisał:

Toć pisałem, że masakrujesz forume, niczym Krul Korwin lewaków w Brukseli. :3

To czego nie dałeś tego w "cytuj ten post" :D :D tak bym wiedział, że to do mnie a Ty kazałeś mi się rozkminiać.

Dnia 27.11.2015 o 03:37, meryphillia napisał:

Zbytnio nie miałem jak dzielnie spamić wcześniej dzisiaj, bowiem byłem na scoutingu w
Salem, a z racji że to permadeath full pvp mmo, to bywa niebezpiecznie i trzeba się pilnować.
Nawet napotkałem w dziczy jednego gracza (pierwszy raz od miesiąca :D), ale na szczęście
ni był to żadnej pvpmastah i rozeszliśmy się w swoje strony.

Mówisz, że dzielnie cały czas walczysz ?
A śniego u Ciebie też spadł może. ? :D

Po trzecie eeee czy ta dobrze pamiętam Ty masz konto na last FM co nie ? Ja planuję założyć w ramach posiadania czegoś innego niż fejs insta czy tłit ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruskiego Nocnego Spamu nikt nie szerzy.... Po woli Paliwo tego wątku się wyczerpuje. Zaraz trzeba będzie iść do sklepi po jakiś chleb dla domu. Jaja są. Gięta jest. Trzeba będzie o 7:00 jakąś masę zrobić i dobre pół litra kawy strzelić.
Mery pewnie ora w te swoje gierki. Nephren-ka zapewne już od dawna w trumnie i nawet w snach ma nędzne życie i stagnacje jak o marnotrawstwie nie wspominając... Wszystko to samo co w rzeczywistości więc ma chłop przesrane tu i tam xD
A Kadaj no cóż. Dawno temu wstał bo na 7:00 do salezjańskiej szkoły :3 :3 ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2015 o 02:22, Braveheart napisał:

Ostatnio to mi znajomek przypomniał pewną spamerską mą przygodę jeszcze gdy forum miało czasy świetności i spam był szerzony tak jak był. czyli średnia postów u niektórych to minimum 20 xD

Ten znajomek to ten Miki? Czy jak mu tam... Jeśli tak, to chyba znam gościa. ;P

Swoją drogą, to pamiętam, jak sam (w 2009 r. bodajże), jeszcze na starym koncie (na którego Gramsajcie notabene mam wszystkie wpisy zapisane jako szkic, aby dla zwykłych śmiertelników nie były widoczne, bo niektóre z nich są zbyt wstydliwe, by ujrzały światło dzienne), pewnego dnia nabiłem jakieś 80 postów i byłem na drugim miejscu w dziennym rankingu. Jednak to było nic w porównaniu z ówczesnym rekordzistą (niestety, nie zapamiętałem jego ksywki), który zdołał napisać wtedy, o ile dobrze pamiętam, aż 120 postów! ;D Tak, przyznaję się, że to wszystko było bite w tak idiotycznych tematach, jak dla przykładu "Tak czy nie?", "Widziałeś czy nie widziałeś?", "Wiesz czy nie wiesz?" lub "Zniszcz komuś marzenie". Jedynym plusem udzielania się w nich był fakt, że nigdy się nie nudziło, bo zawsze ktoś odpisał (mowa głównie o Pierogi_z_Cukrem).

Dnia 27.11.2015 o 02:22, Braveheart napisał:

Kurde.... jakby się rzeczywiście spiął.... jakieś 10 miesięcy takiej orki postów byle gdzie się da.

Nie wydaje mi się, żeby Wam się to opłaciło, Bravehearcie. Taki srogi walgierz zaraz by Wam zafundował rychły powrót do poprzedniej rangi i dopiero wtedy mielibyście powód, żeby nadać sobie w dalekiej przyszłości tytuł "The Prime Evil". ]:->

Dnia 27.11.2015 o 02:22, Braveheart napisał:

Bo pierwszy jest Budo z wynikiem 30k postów

Budo to dosyć ciekawa sprawa. Niby gość napisał te 30k postów, ale jakoś zawsze się mijaliśmy na forum. Ba, chyba tylko dwa razy odpowiedzieliśmy sobie na posta.

A skoro już tu się produkuję... Na GS-a planuję wkleić jeszcze więcej gifów (oczywiście z Top Gear). W końcu dziś ma być ich nocny pokaz! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2015 o 06:21, Braveheart napisał:

A Kadaj no cóż. Dawno temu wstał bo na 7:00 do salezjańskiej szkoły :3 :3 ]:->

Kadaj zaległ w trumience na jakieś 12 godzin i o 7:00 to się przewracał na drugi bok. :3

Nie ma to jak Nekopara Vol. 0 w promocji. Taka słodka rzecz o niczym. : >

20151128001026921

20151128001047484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sayori wymiata, a jej koteczki są słodziutkie :) I pomyśleć, że to kobieta te perwersje wymyśla. Jedna z moich ulubionych autorek "sam-wiesz-czego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 00:11, Kadaj napisał:

> A Kadaj no cóż. Dawno temu wstał bo na 7:00 do salezjańskiej szkoły :3 :3
]:->
Kadaj zaległ w trumience na jakieś 12 godzin i o 7:00 to się przewracał na drugi bok.
:3

:3

Dnia 28.11.2015 o 00:11, Kadaj napisał:

Nie ma to jak Nekopara Vol. 0 w promocji. Taka słodka rzecz o niczym. : >

Kochasz te rysowane panienki nie ? :3 :3..... Te cudne oczka buahauhauha :P :P
Widzę że Miki się zagubił... jeszcze trochę i będę go widział w lodówce... ale ten jego post to tak naprawdę alegoria do "przepraszam gramowiczy wąpirzy" Jam jest mały Prince i jam się zagubił. Gdzie jest mama ? Ja chce do mamy
Ale tylko nie liczni znają słowo klucz do rozszyfrowania jego postów bauhauhauhauhauha Choć nasz bidny Miki próbuje spam nocny szerzyć to mu nie wychodzi. Pewnie już grzecznie śpi i marzy o tym jak zostać Modkiem gram.pl ]:->

@Prince_Miki

Dnia 28.11.2015 o 00:11, Kadaj napisał:

Ten znajomek to ten Miki? Czy jak mu tam... Jeśli tak, to chyba znam gościa. ;P
A skoro już tu się produkuję... Na GS-a planuję wkleić jeszcze więcej gifów (oczywiście z Top Gear). W końcu dziś ma być
ich nocny pokaz! ;D


Nie zgapiajcie mojego patentu. Ja dzisiejszej nocy będę całą noc rzeźbił pewien projekt zowie się "Know me closer" "Know me better" :D Własny patent, własna produkcja. bukake.... a co mi tam Choć forum zdechło i wegetuje i mało kto tu zagląda to sobie zrobie GSA trochę lepszego :P Jutro sekcja namiary na mnie wróci w oryginalniejszym stylu niż to co oferuje zafajdany gram.pl
Nie wiem obywatelu o czym Wy do mnie prawicie. Pewnie ten sok z ogórków który tak namiętnie pijecie wpływa na wasze receptory w mózgu i powoduje jakieś wypaczone sprzeczne z "faktami" fakty xD xD
Pierogi_z_Cukrem to dobry gramowicz. On zawsze żre pierogi z cukrem i zawsze jest ciekawy obiadu ;]

Dnia 28.11.2015 o 00:11, Kadaj napisał:

Nie wydaje mi się, żeby Wam się to opłaciło, Bravehearcie. Taki srogi walgierz zaraz by Wam

Walgierz... Ty go jeszcze pamiętasz ? Spokojna rozczochrana wtedy się spamiło w spamerskich wątkach tam ciężko było o degrad. ;] Jakoś w 2011 roku za bycie dobrym i pomocym dano mi warna a potem degrada ale potem degrad został cofnięty jeśli już. A ów degrada nadał mi najwyższy zły ex Moderator Wojman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2015 o 06:21, Braveheart napisał:

Mery pewnie ora w te swoje gierki. Nephren-ka zapewne już od dawna w trumnie
i nawet w snach ma nędzne życie i stagnacje jak o marnotrawstwie nie wspominając... Wszystko
to samo co w rzeczywistości więc ma chłop przesrane tu i tam xD


Ja do trumny udaję się przeważnie między 2 a 3, akurat wrócę z pracy, zjem coś, poczytam, posiedzę i muszę coś tam odpocząć, żeby rano jakoś funkcjonować.
A snów nie mam. Aż dziwne że nie wiesz, że ja to raczej z tych co to ''poganiają dzień i nie śni im się nic''.

Anyway, cofnij się nieco w temacie, ominąłeś moją diaboliczną kolekcję. Albo zignorowałeś, no ale wtedy to nie mamy o czym rozmawiać.;p

A tak ogółem, słucham sobie ''Aerolit'' Niemena. Jest tam utwór, którego głównym bohaterem jest kamień. I jest to jak najbardziej ciekawa historia. Oj, miał Czesiek dobry towar jak komponował to.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 01:48, Nephren-Ka napisał:

Ja do trumny udaję się przeważnie między 2 a 3, akurat wrócę z pracy, zjem coś, poczytam,
posiedzę i muszę coś tam odpocząć, żeby rano jakoś funkcjonować.
A snów nie mam. Aż dziwne że nie wiesz, że ja to raczej z tych co to ''poganiają dzień
i nie śni im się nic''.

Tej a spacery dalej nocne uprawiasz po wyznaczonych trasach swych ? :>

Dnia 28.11.2015 o 01:48, Nephren-Ka napisał:


Anyway, cofnij się nieco w temacie, ominąłeś moją diaboliczną kolekcję. Albo zignorowałeś,
no ale wtedy to nie mamy o czym rozmawiać.;p

Wybacz, że nie odpisałem moja wina :C:C... oczywiście, że Ja ją widział..... ja pierdykam wywołało to u mnie zawał ale przeżyłem..... Coś jak u 80-90 letnich ludzi spoglądanie na pierwsze samochody marki Bugatti i tych modeli nie widzieli z 50 lat.... serio. Nieźle panie. Szacun na pełnej +5. Ja niestety tego nie mam. Grało się na cudzych kluczach gdy znajomek olał grę definitywnie. A potem potrzebowałem kolejne klucze podstawki jak i dodatku więc musiałem kupić to w platynowej edycji ;]
Trzymaj to trzymaj... a teraz gadaj gdzie mieszkasz bym mógł się do Ciebie włamać i to "hapsengebejzen" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 02:10, Braveheart napisał:

Tej a spacery dalej nocne uprawiasz po wyznaczonych trasach swych ?


Rzadko kiedy, a jak już to w weekend. W tygodniu lepsza od spacerów jest praca, bo za spacerowanie nikt $$$ nie daje(a przynajmniej nie mi, może są gdzieś tacy szczęśliwcy na świecie).

Dnia 28.11.2015 o 02:10, Braveheart napisał:

Trzymaj to trzymaj... a teraz gadaj gdzie mieszkasz bym mógł się do Ciebie włamać i to
"hapsengebejzen" ;-)


Nie musiałbyś się nawet włamywać, nikt nigdy u mnie nie zamyka domu na noc.xD
Ale też gier nie dałoby się odpalić, od d1 płyta się kiedyś rozpadła, Hellfire sam nie działa, od d2 gdzieś dwie płyty sobie zaginęły, LoD bez podstawki nie zadziała, a d3 przypisane do konta na BN.;s
Za to wszelkie książeczki mam w komplecie, i lubię je sobie co jakiś przeglądać. Dzisiaj się już takich nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 02:21, Nephren-Ka napisał:

Rzadko kiedy, a jak już to w weekend. W tygodniu lepsza od spacerów jest praca, bo za
spacerowanie nikt $$$ nie daje(a przynajmniej nie mi, może są gdzieś tacy szczęśliwcy
na świecie).

Ferdek Kiepski by wiedział jak chodzić aby zarobić aby się nie nachodzić ;]

Dnia 28.11.2015 o 02:21, Nephren-Ka napisał:

Nie musiałbyś się nawet włamywać, nikt nigdy u mnie nie zamyka domu na noc.xD /..../

Płyty to ja mam swoje... ja chce tylko pudła ;] a resztę już sam skompletuje...

Książeczki to i ja mam a w jednej z nich niesamowity szkic Andariel : Pani Cierpienia ..... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko to już 5:00 a nikt spamu nie ma zamiaru szerzyć ? Gdzie się podziali niedzielni bezsenni ? Nawet ich wcięło... a no tak pewnie melanżują i są pijani w sztok. Widziałem jednego ja rzygał jak kot obok ławki... albo połowa napitych śpi. :D
Kolejna część Marków pewnie orkę uprawia w ciupanie swoich ulubionych tytułów a jeszcze inna część pewnie ora na fejsie ?? eeee co to fejs ? ja nie wiedzieć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 05:09, Braveheart napisał:

Matko to już 5:00 a nikt spamu nie ma zamiaru szerzyć ? Gdzie się podziali niedzielni ...


Czołem - tak się zasiadłem do AoE 2 HD, że od 5 godzin od PC nie odszedłem :D Jakbym widział, że tu dzisiaj taki spokój to bym się odezwał hehe. Wczoraj odzyskałem swój router po 10 dniach bez neta w domu, więc w sumie mam jakieś usprawiedliwienie że tak sobie pograłem nie? :P

PS. Tylko -1 na termometrze dzisiaj, jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 06:02, NocturnalGamer napisał:

Trololo....to już rano ! Wąpierz nie śpi, wąpierz czuwa i ogarnia. Kakałko i Tekken 6
na XBOX-ie. A jakże ; )

Matko NoctrunalGamer się pojawił.... Przywróciłeś mi wiarę w nację wąpirzy...... 6:18 na zegarze więc jeszcze pare minut tego tematu zostało... no nic. Ja zaraaz zrywam się do sklepu po kilka bułek... potem crafting porządnej jajecznicy a co dalej ? buahuahuahuah tego Indianie najstarsi nawet nie wiedzą ? :D spać raczej do trumny się nie położę bo nie ma sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować